Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

:dance:Witam wszystkich serdecznie!
d1cb4c1251b67ccemed.png

Tak transparentnej firmy i inwestycji nie było jeszcze wcześniej.

?Otrzymaliśmy zgodę na publikację filmu pokazującego realny arbitraż, prawdziwe transakcje, prawdziwe zarobki, prawdziwi ludzie.

Film znajdziecie niżej. Na początek zapoznaj się proszę z opisem.

?Dlaczego CLOUDTOKEN jest najlepszy i zrewolucjonizuje rynek?

Wiele osób w ostatnim czasie prowadziło analizę tego projektu. Dosłownie liderzy z całego świata od USA, Kanadę rzez Europę po całą Azję. Wiele osób kontaktowało się bezpośrednio z twórcami tego super projektu o którym zaraz wszystkiego się dowiecie. Zadano wiele pytań zawierających wiele detali.  Przedstawiciel CloudToken wyróżnił się otwartą pozycją i potrafił na wszystko odpowiedzieć. Z uwagi na fakt, że mamy bardzo duże doświadczenie (od 2014 roku zarabiam online z moimi partnerami) otrzymaliśmy nie tylko słowa, screeny i nadchodzące plany. Chcieliśmy zobaczyć pracę bota arbitrażowego na żywo z wglądem w transakcję. Potwierdzamy, że bot działa i zawiera realne transakcje na giełdach. Video dostępne jest niżej. Potwierdzić możemy również współpracę twórców aplikacji z jednym z głównych profesorów matematyki z Singapuru, odpowiedzialnego za rozwój strategii. Profesor ten sam zajmuje się handlem kryptowalutami.

?Ogólna charakterystyka projektu

Portfel CloudToken jest nadal w trybie Pre-Launch, jednak możemy się już rejestrować, uruchomić nasz portfel i zarabiać. Globalna premiera projektu nastąpi 12 maja .

930dc128807db893med.png

To co czyni projekt wyjątkowy jest fakt, że firma nie ma przed nami tajemnic. Rzadkością jest, aby móc zwryfikować aktywność biznesową projektów, które zasłaniają się własnym bezpieczeństwem czy też brakiem zaufania. Udostępnione nagranie puplitu ekranu pokazujące jednoczesne działanie bota oraz zawieranie transakcji handlowych na giełdzie. Jest niesamowity dowód na to, dlaczego warto zainteresować się tym projektem. Nasz bot dostępny jest poprzez aplikację mobilną instalowaną na urządzeniach z systemem Android oraz IOS.

Czym jest portfel CloudToken? Jest to kompleksowa platforma usług z zastosowaniem kryptowalut, posiadająca 3 główne funkcjonalnościInteligentne zarządzanie finansami, konsumpcja i kopanie, a także ekosystem płatności za pomocą tokena. Aplikacja będzie oficjalnie dostępna w w AppStore. cloudToken korzysta z najnowszej wersji platformy Blockchain 4.0. Wersja ta wspiera szyfrowaną wymianę danych oraz płatności między łańcuchami. Inteligenty portfel mobilny może przechowywać Tokeny łańcuchów różnych technologii, dzięki czemu możemy realizować kompleksowe przechowywanie i zarządzanie w wielu walutach. 

Backend (arkitektura techniczna) aplikacji została stworzona i zaprojektowana przez Ronalda Aai, architekta technologii blockchain czwartej generacji - Bit Beta System (BBS) i dyrektora technologicznego w SQ2 Fintech Pte. Ltd. i YFC Technologies.

Ronald w swojej wczesnej karierze rozwijał nowe technologie w mediach społecznościowych, płatnościach, portfelach, telefonach komórkowych, systemach telekomunikacyjnych, rozwiązaniach IOT i blockchain.

a7cbfac4b442ff49med.png

Działasz w Plustoken? Podoba Ci się? Zainteresuje Cię to, że CloudToken współpracuje również z Zhao Shengiem, który jest właścicielem WBF (World Blockchain Forum) oraz inwestorem i współpracownikiem Plustoken.

Zhao Sheng to nie tylko założyciel WBF, Block Media (Silicon Valley) i Silicon Valley Maker Capital. Zhao jest znanym wykładowcą, pisarzem, a także wizjonerem w kierunku rozwoju nowych technologii.

621dbc0b80c759f6med.jpg

4d874651c0dc233bmed.png

 

Dlaczego CloudToken jest najlepszy  projektów typu "Zarabiaj w portfelu". Jest pierwszym tak zdecentralizowanym portfelem, który używa publicznego blockchaina do przechowywania aktywów kryptowalutowych zamiast korzystania ze scentralizowanej bazy danych. Oznacza to, że można użyć innych portfeli do kontroli aktywów w CloudToken, takich jak Imtoken czy Trustwallet.

System zapewnia całkowitą przejrzystość handlu kryptowalutami w czasie rzeczywistym.

49ab5f9518aadf92med.png

d8cb0843c04975damed.png

W aplikacji możemy oglądać transmisję ostatnio zawieranych transakcjach arbitrażowych. W przyszłości będziemy mogli uruchomić swojego bota Jarvis na jednej z 38 obsługiwanych giełd! Oznacza to, że wszystkie nasze aktywa będą pod naszą pełną kontrolą.

?Podstawowa działalność firmy, czyli czym się zajmuje?

Bot funkcjonuje w oparciu o unikalną strategię handlową (VAROOM) opracowaną z czołowym profesorem matematyki w Singapurze.
Bot Jarvis w przeciwieństwie do innych botów nie opiera się na danych handlowych, ale na sygnałach. Nie jest to więc strategia pędu, trendu, ema czy macd i nie obserwuje danych z przeszłości, ale szuka sygnałów do reakcji. Bot obserwuje ponad 300 par walutowych jednocześnie i zawiera transakcje arbitrażowe ale nie na różnych giełdach ale na jednej giełdzie wyszukując różnic wartości aktywa na różnych parach walutowych. Wspierane giełdy to m.in. Coinbase, Gdax, Okex, huobi.

?Plany inwestycyjne

Zarabiamy tutaj zmienny dzienny zysk: 0.2-0.4% dziennie (6-12% miesięcznie)

plus oczywiście zarabiamy na wzroście wartości tokena CTO. Obecna wartość tego tokena to tylko $0.3, a mamy faze prelunch ibez wątpienia wartość ta powinna rosnąć.

 

♻️Depozyty/wypłaty

Portfel zasilać możemy z wielu aktyw: BTC, ETH, Tether, LTC, BCH, DOGE i TUSD (TrueUSD).

Nasze naliczenia zasilają saldo tokena CTO, które w każdej chwili będziemy mogli wymienić na ETH i wypłacić. Już wkrótce będziemy mogli wypłacać również za pomocą karty debetowej.

Nie ma minimalnej kwoty, która uruchamia bota Jarvis AI, jednakże jeżeli chcemy równocześnie zarabiać na swojej strukturze, to nasze saldo na bocie AI nie może być niższe niż  $500. Jeżeli jednak nie chcemy programu polecać to możemy wpłacić znacznie mniej.

Wypłata depozytu pracującego z botem Jarvis do 30 dni będzie wiązać się z dodatkową opłatą 10%.

?REJESTRACJA, ZASILENIE I AKTYWACJA BOTA

1. Pobierz aplikację ze strony (IOS lub Android). Po prostu wchodzimy w przeglądarce w telefonie na stronę i wybieramy wersję na nasz system.  http://www.cloudtokenwallet.com/ W przypadku problemu z instalacją musimy w przeglądarce potwierdzić instalacje z nieznanych źródeł oraz jeśli chodzi o Androida to wchodzimy w Ustawienia -> Klikamy w lupke (prawy górny róg) wpisujemy nieznane  i klikamy w Nieznane źródła. Zaznaczamy opcje Zezwalaj na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. W przypadku iOS wchodzimy w Ustawienia > Ogólne > Zarządzanie urządzeniami > Wybieramy "MOST INC EOOD". Wybieramy "Ufaj MOST INC EooD" i jeszcze raz wybieramy "Zaufaj" Dopiero teraz będzie wszystko śmigać jak należy. W razie problemów piszcie. Postaram się pomóc
2. Uruchom ją i kliknij „Utwórz konto”. Nie musimy ujawniać naszych prywatnych danych. Anonimowość jest jedną z podstawowych zasad CloudToken.
3. Użyj kodu polecającego: 4876895716
4. Skonfiguruj hasło logowania i PIN transakcji
5. Teraz zobaczysz swój 16-cyfrowy identyfikator logowania i 6-cyfrowy kod PIN. Zalecamy wykonanie zrzutu ekranu i zapisanie go w bezpiecznym miejscu. To będą twoje dane logowania.
Teraz zostaniesz przekierowany na główną stronę aplikacji CloudToken.
6. Wybierz portfel, który chcesz zasilić i kliknij „Deposit”. Zeskanuj kod QR lub skopiuj adres portfela i zasil go.
7. Przejdź do zakładki „Projects”, aby uruchomić AI bota Jarvis.

UWAGA! Jeśli wyskoczy nam błąd Invalid Hash Value to musimy zmienić w ustawieniach telefonu język na angielski i pomoże
8. Dodaj kwotę, którą chcesz handlować za pomocą oprogramowania Jarvis AI (minimum 500 USD, kliknij przycisk MAX aby dodać całą kwotę).

Bot już zaczyna już pracować :)

?Program polecający - sekret do pasywnego dochodu

Polecając portfel otrzymujemy 100% zarobków osoby bezpośrednio poleconej (poziom 1), 50% zarobków osoby na drugim poziomie i 5% zarobków osoby na 3-10 poziomie. Każdy bezpośredni polecony (oprócz pierwszego) otwiera kolejny niższy poziom. Aby więc zarabiać z poleconych na drugim poziomie musimy posiadać 2 aktywnych poleconych na 1 poziomie.

Osiągając 16 osób poleconych na 1 poziomie, otwieramy dodatkowe 11 poziomów aż do 21 poziomu z prowizją 5% od zarobków poleconych.

Jeśli 3 naszych bezpośrednich poleconych osiągnie wyższą rangę otrzymamy dodatkową 5% prowizję od każdej rangi.

RANGI

Jeśli osiągniesz obrót struktury na poziomie $200k otrzymasz dodatkowe 5% i rangę C1.

Ranga C2: osiągnij 3 poleconych z rangą C1 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C2

Ranga C3: osiągnij 3 poleconych z rangą C2 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C3

Ranga C4: osiągnij 3 poleconych z rangą C3 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5% na nieskończonych poziomach, dopóki nie zostaniesz przecięty przez innego C4

Ranga C5: osiągnij 3 poleconych z rangą C4 w 3 oddzielnych nogach i uzyskaj dodatkowe 5%


Support

Obecnie support ze względu na fazę pre-launch nie jest jeszcze dostępny, ale będzie możliwy z poziomu portfela.Podsumowanie 

Projekt niesamowicie transparentny, duzi gracze wchodzą w projekt i to nie byle kto i Ci znani z internetu krzykacze, ale konkretni ludzi prowadzący duże biznesy.


Plusy

 • pełna decentralizacja
 • profesjonalny zespół
 • transparentność
 • karty debetowe
 • świetny support
 • transakcje live
 • unikalne rozwiązanie weryfikacji portfela poprzez chip karty
 • dostępność wielu form wpłat
 • wewnętrzna giełda (wkrótce)

Minusy

 • wciąż wiele niedziałających funkcji ze względu na fazę pre-launch
 • brak czytelnej strony internetowej
 • brak polskiego języka

 

?TAK WYGLĄDA PRACA NASZEGO PORTFELO-BOTA na żywo(video w linku na dysku):

 

?️Wypłata z bankomatu kartą CLOUDTOKEN

 
Jeśli nadal się zastanawiasz to dołącz do naszej grupy: 
 
Oraz Telegram:

 

Treść przedstawionych przez mnie recenzji w domenie make-cash.pl mają wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów zawartych w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 19.10.2005r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005r. Nr 206, poz. 1715).

Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Edytowane przez Kryptokox

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

 

Przedstawiam wam wywiad moich uplinerów oraz znanych liderów z wielkim człowiekiem jakim jest Ronald Aai. 

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza
Z tego co wiem to nasz bot Jarvis AI, pracuje na jednej giełdzie jednocześnie na wielu kontach. W kilka dni fajnie nalicza, jak z czasem naganiacze z całego świata nakręcą wielu ludzi to token pójdzie w górę i będzie na prawdę niezła kasa ❤️
 
Dostępna jest wersja 1.6.3. na www.cloudtokenwallet.com . Konieczne jest podanie osoby polecającej. W moim przypadku będzie to: 4876895716
 
Póki co ostro ludzie zaczęli promować ten portfel co super wygląda na przyszłość. Tokena nie możemy kupić póki co, a jedynie w nim zarabiamy. Dlatego najlepiej wpłacić w ETH, bo przy wypłacie CTO zamieniamy na ETH aktualnie. Nasatępnie można sobie reinwestować i rozkręcić procent składany.
 
Jeśli token urośnie chociaż na 10$ to zarabiamy x30. Dla porównania w kwietniu 2018 Plustoken kosztował 0.4$ a dziś jest wart ~75$

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza
 • Ciamciaj zmienił(a) tytuł na CloudToken - Technologia Blockchain 4.0, Karty do płatności CRYPTO !

Wiadomości CloudToken

Oficjalne otwarcie 12 maja. Zespół CloudToken ciężko pracuje, aby być gotowym na tę datę (zespół pracuje nawet 18-20 godzin dziennie). Wraz z oficjalnym otwarciem zostaną uruchomione nowe funkcje:

- pierwsze karty debetowe będą wydawane w Bangkoku członkom globalnego otwarcia
- przyspieszenie transakcji (nowe globalne węzły)
- możliwość obsługi wielu kont w ramach jednego konta
- mnemoniczne słowa, które będą kontrolować klucze prywatne
- możliwość resetowania hasła

Dalsze plany:

- zwiększenie użyteczności CTO jako formy płatności za rzeczy lub usługi
- pozyskanie nowych licencji (MLM i finansowej), aby móc zamieniać lokalną walutę i móc podawać pełne statystyki naszych poleconych
- wewnętrzny system czatu
- będziemy mogli w sposób przejrzysty śledzić stan puli rezerwy CloudToken
- na początku maja będzie dostępna obsługa klienta w języku chińskim, a do końca maja w języku angielskim. W przyszłości: biura w Malezji lub na Filipinach, a także w Chinach
- osoby z rangą C2 i wyżej będą mogły łączyć swoje własne konta na giełdzie z botem poprzez API
- będzie udostępniona ograniczona możliwość bezpośredniego zakupu CTO przez określony czas w limitowanej ilości

Ostatnio też nastąpił spadek wartości krypto, proszę sprawdzajcie, czy saldo waszego pracującego portfela nie spada poniżej $500, bo inaczej nie otrzymacie naliczeń z poleconych. 

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza
 • 2 tygodnie później...

BIG UPDATE 07-05-2019

[Obrazek: 175fa515981162c1med.jpg]

Mega! Dosłownie w 3 tygodnie mamy ponad 100 000 unikalnych użytkowników! 

Od 12 maja wartość tokenu zostanie odblokowana i powinien nam ruszyć do góry. W tym momencie jego wartość jest sztywno ustalona na poziomie $ 0.3

Przypominam o aktualizacjach portfela. Aktualnie mamy wersję 1.7.2 ale może się to szybko zmienić. Na 12 maja ma być gotowa wersja finalna 2.0 Zespół Ronalda Aai pracuje ponad 15 h dziennie.

CTO Ronald Aai wyjaśnia w poniższym filmiku różnicę między aplikacją scentralizowaną a zdecentralizowaną a także wyjaśnia pewne szczególy strategii VAROOM oraz pokazuje wynik tej strategii za okres 14 dni (26.8%):


Jeden z partnerów odnotował ostatni pojedynczą transakcję +38% ! Mega rezultat! Zazwyczaj są to malutkie części procenta, ale widok ten mega dobry!

[Obrazek: 0dae93b2d5667364med.jpg]

Kilka przydatnych filmów:

Dlaczego wartość tokena będzie rosła:

Polska Prezentacja projektu dla początkujących:
hasło: ctpolska


Ronald pokazuje ile coinów będzie dodanych do portfela Cloud Token:

________________________________________________________

Jeśli ktoś dołączył na początku, ważne aby ustawić sobie Google Authenticator 2FA oraz słowa mnemoniczne i zapisać w bezpiecznym miejscu. Kto dopiero dołącza niech zapisze w bezpeiczne miejsce login ID, hasło do logowania, PIN transakcji, słowa mnemoniczne.


Instrukcje Rejestracji znajdziecie w pierwszym poście.

Zmieniło się jedynie to, że podczas rejestracji należy zrobić screena słów mnemonicznych a następnie odtworzyć je w kolejności.

Osobiście mam już około 600-700 CTO i chcę ich jak najwięcej do dnia premiery, ponieważ po premierze cena zacznie prawdopodobnie rosnąć.

Jeśli masz błąd Invalid Hash Value, to zmiana języka musi być w ustawieniach telefonu, a nie aplikacji. Ewentualnie możesz spróbować dodać mniejszą kwotę.

W razie jakichkolwiek bugów, błędów to czasami warto poczekać, bo teraz ciągle coś dodają, ulepszają.

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza
 • 3 tygodnie później...

?Podsumujmy PIERWSZY MIESIĄC w Cloud Token Wallet! Wiele się zadziało, a trzeba zaznaczyć, że to niejedyny projekt w jakim działam ale zdecydowanie najbardziej transparentny i dobrze rokujący na przyszłość! #cloudtoken

?️♀️Zaczęło się skromnie od zapoznania z projektem 20 kwietnia. Dzisiaj zarabiam trzymając krypto w portfelu, który dzięki zespołowi Ronald Aai i ich oprogramowaniu Jarvis AI opartego o strategię VAROOM(opracowana przez profesora Uniwersytetu w Singapurze) zarabiamy 6-12% miesięcznie. Oprogramowanie to wykorzystuje hodling na parach kryptowalut na poszczególnych giełdach. Obserwowane jest około 300 par na raz. Zarabiamy w tokenie CTO, którego wartość w 10 dni od oficjalnej premiery urosła o 22.3% (z $0.3 na $0.3669) co daje nam kolejne możliwości zarobkowe. Token konkurencyjnego projektu w ciągu roku urósł z $0.4 do $80, a jeszcze innego z 0.1$ na 3$ w 2 miesiące. Jak mówi powiedzenie historia lubi się powtarzać! Pożyjemy zobaczymy, mam taką nadzieję, chociaż jak wiadomo nic nigdy nie jest gwarantowane! ;)

Teraz kilka suchych danych:
Łączny własny depozyt ~3500 USD ~0.44BTC
77 bezpośrednich partnerów
Obrót struktury: $78 573 ~ 302 300 zł ~10BTC
CTO dziennie(2 portfele): 150CTO + 260CTO = 410 CTO za dzień 22 maja. (Bywały lepsze dni) ?410CTO * 0,3669 * 3,86 = ponad ?580 zł dniówki z jednego projektu!
Początki bywały trudne, przez co w pierwszym miesiącu udało mi się zgromadzić 5342 CTO co daje 1960 USD ~ 7565 czystego zysku, ponieważ depozyt w każdej chwili mogę wypłacić z portfela Cloud Token.

0f069a3b6565c020gen.jpg

?Wnioski - ziarno zostało zasiane:

Przyjrzyj się jeszcze raz tym liczbom! To mój pierwszy miesiąc w projekcie. Mój zespół rozwijał się stopniowo, a to dopiero początek. Czy wypłacam te środki na PLN? Odpowiadam NIE. Wierzę w ten projekt i zamierzam je trzymać do odpowiedniego momentu. Wyobraź sobie że moje 5342 CTO zgromadzone w pierwszym miesiącu będą warte za 3 miesiące nie 1960 USD ale 19600 USD (ponad 75 000 PLN za tokeny zgromadzone w pierwszym miesiącu działania. Aby tak się stało token musi wzrosnąć jedynie na $3,669. Czy tak będzie? Tego nie wiem ale chętnie zaryzykuję aby się dowiedzieć. Do tego stale rozwijający się zespół i rosnący obrót grupy.
 
W międzyczasie spędziłem super majówkę w Chorwacji, gdzie w wolnej chwili mogłem pracować mając przy sobie tylko telefon.
 
Dla wielu osób to wszystko będzie wydawać się niemożliwe i uzna to za ściemę. Pewnie, macie do tego prawo, nikogo nie zamierzam namawiać, ani przekonywać do mojej racji. Nie zachęcam do inwestycji, ani nie udzielam takich porad. Pokazuję jedynie, w czym działam i jak ogromne daje to możliwości. Czy mogę stracić? Tak, mogę stracić wszystko, ale mimo to podejmuje ryzyko, bo bez niego w żadnej dziedzinie nic nie osiągniemy.?WIELKA PREMIERA CLOUD TOKEN WALLET W BANGKOKU!!


12 maja odbył się oficjalny EVENT, który był premierą Cloud Token Wallet. Na wydarzeniu było wiele znanych osobistości między innymi Jim Rogers. Sprawdź w załączniku kim jest Jim Rogers.

 Na koniec chciałbym się podzielić z wami kilkoma VIDEO:

https://vimeo.com/337101668 - Wywiad z Ronaldem Aai z wczoraj i Wiadomości.

https://vimeo.com/336213140 - Przedpremierowe prywatne spotkanie liderów z Ronaldem

https://vimeo.com/336189900 Oficjalna prezentacja i informacje z wydarzenia im Bangkok.

https://vimeo.com/335158403 - Prezentacja dla nowych osób.

https://vimeo.com/335283340 - Opinie z całego świata. 

https://vimeo.com/334926164 - film wprowadzający 2 - hasło: cloudtoken

https://vimeo.com/337079278 - Kolejny wywiad z Ronaldem Aai

https://vimeo.com/337035565 - Krótki film z wydarzenia w Bangkoku.

https://vimeo.com/336773268 - Cloud Token Binance - Handel na żywo.

https://vimeo.com/336237698
Ronald Aai Live Bangkok 1

https://vimeo.com/336238607 - Ronald Aai Live Bangkok 2

https://vimeo.com/336233984
Jim Rogers w Bangkoku, wydarzenie.

https://vimeo.com/336236547 - Jim Rogers na żywo na scenie, Bangkok 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Jim_Rogers - o Jimie Rogersie. 

https://vimeo.com/335454823 - Jak Jarvis korzysta z naszych funduszy? 

https://vimeo.com/336169611 - Ronald pokazuje Jarvisa, strategię Varoom i przejrzystość. 

https://vimeo.com/335268158 - Ważne. Każdy powinien założyć 2FA.

https://vimeo.com/334587213 - Konfiguracja tokena w chmurze i bezpieczeństwo 

https://vimeo.com/334043109 - Jak złożyć depozyt? 

https://vimeo.com/334043251 Jak aktywować Jarvisa?

https://vimeo.com/331790124 - Wypłata z bankomatu

https://vimeo.com/331790039 - Jak CTO rośnie w cenie i ekosystemie?

https://vimeo.com/331789826 - Konwersja CTO do ETH i wycofanie się z niego. Obecnie token jest na ERC-20 jednak trwają prace nad przeniesieniem wszystko na BBS (Blockchain 4.0 - https://bbeta.io/ )

https://vimeo.com/331789747 - Transfer CTO pomiędzy naszymi kontami. Można mieć wiele kont.

https://vimeo.com/336758382 - Klucz prywatny w karcie. 

https://vimeo.com/336190114 Wydarzenie Cloud Token w Bangkoku cz.1 DŁUGA

https://vimeo.com/336190553 - Wydarzenie Cloud Token w Bangkoku cz. 2 DŁUGA

Edytowane przez Kryptokox

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

1. Warto obejrzeć filmy oraz diagramy jak całość funkcjonuje. W planach są też kolejne strategie, jednak też z większym ryzykiem można poczytać o tym w whitepaper: https://docs.wixstatic.com/ugd/ecbba9_9d061b28479848b5b33ce3bd3b4291d5.pdf

Jeśli chcesz dokładniej zrozumieć działanie ich oprogramowania to myślę, że lepiej od mnie wyjaśni to sam Ronald.

Chyba według mnie najlepsze wyjaśnienie jest tu: 

https://www.youtube.com/watch?v=ggqfEhHgymg

Inne filmy techniczne:

Działanie na binance: https://www.youtube.com/watch?v=Jv-M6C5vigw

Wywiad z Ronaldem z 20 maja: https://www.youtube.com/watch?v=uT_3qLBD2ZU


Co do ostatniego zdania to oczywiste jest, że w momencie uruchomienia w aplikacji Cloud Wallet, bota Jarvis AI, nasze crypto są przenoszone z Super wallet dalej, gdzie w końcu wędrują na konta giełdowe. Przeglądając transakcje po blockchainie też należy zaznaczyć, że nie wszystkie środki na raz są przenoszone na konta giełdowe, a przenoszenie odbywa się raz na jakiś czas. 

Na zakończenie dodam filmik z początku eventu w Bangkoku (trzeba przyznać, że wyszło to super):

https://www.youtube.com/watch?v=h2AuK47r-b0

Edytowane przez Kryptokox

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

 

Z uwagi na to, że sporo osób pyta mnie o CloudToken co o nim myślę, jakie jest moje zdanie i czy to bezpieczne to postanowiłem trochę bardziej rzucić moim okiem co do bezpieczeństwa, używalności i technikalia, jakie tam są.

Historia powinna się nazywać jak nie dać się zrobić w balona i rób tak, aby nie dać się wkopać na mine.

Z tymi pięknymi nowoczesnymi, samo zarabiającymi walletami nie jest tak pięknie jak to opisują 

Z CloudToken jest jak z każdym innym tworem i do trzymania tam swoich walut, aby były bezpieczne się nie nadaje! Moim zdaniem. ( nie musicie się zemną zgadzać w tej kwestii! Ja im nie ufam.)

Wszyscy go reklamują jako bezpieczny portfel krypto z możliwością zarabiania 6-12% miesięcznie WOW to musi być coś zajeb¥stego myślisz  wejdzmy głebiej – żadem wallet na komórkę nie jest tak bezpieczny jak hardware czy paper wallet.

Chociaż są takie które są łatwe w używaniu i migrowaniu seed z jednego na inny takimi są między innymi takie portfele jak: Jaxx Liberty, mycelium, electrum, coinomi, na pc znowu Exodus, electrum portable – można mieć na pendrive itd. – nie chcą od nas nic poza frazami backupu. ( osoby które znają już krypto dobrze o tym wiedzą)

Odradzam użytkowania Cloud Tokena lub innego tworu jako portfel by zabezpieczać swoje środki!! To zdecydowanie złe miejsce do tego 

 Dlaczego odradzam, a no dlatego:

Podobno mamy 12 frazowy seed spoko – aby go odtworzyć trzeba mieć wiedze – co gdzie jak, tym bardziej że to wallet na adresach BTC które zaczynają się od 3 czyli SEGWIT a nie od 1 LEGACY i tu już jest mała zagwozdka dla ludzi 

 Posiadam 0.00112081 BTC ~ 8.96$

W normalnych walletach BTC normalnie bym wypłacił itd. Bo opłaty są niższe z reguły satoshi na 4 miejscu po przecinku np. 0.00019776 – jak na screenie to jakies 1.58$ tym bardziej na Segwitowym wallecie płacimy mniej.

 Cloud Token liczu sobie 0.00149368 za wypłate środków tj. ~ 11.94$  więc zonk nie wypłacę 

 Mało tego jeszcze potrzeba ich tokena CTO na Fee ~ 0.12277175 jakieś 0.0454 $

Opłaty za transakcje na ich wallecie są pobierane w BTC no jak w każdym. Są bardzo wysokie no dobra większa opłata szybciej wyjdzie i górnicy zaakceptują  ale żeby pobierać jeszcze w ich tokenie CTO i to nie mało bo wydaje mi się że % do wypłaty no cóż – wpłacisz, ale jak nie masz ich tokenów to nie wypłacisz 

Aby zdobyć tokeny to trzeba na 30 dni odpalić ich arbitraż który płaci w tych że tokenach, zamrożenie hajsu na 30 dni wydaje się spoko, tylko że jeśli chcemy go odmrozić wcześniej to już zabiorą nam ponad 8% prowozji, gdzie dalej potrzeba na m ich tokeny na wypłatę swoich środków.

Z ciekawosci odpaliłem klucze na swgwitowym portfeli SAMOURAI WALLET który jest segwitowy – nie widze żadnych transakcji  ani mojego 0.00112 BTC które zostało na adresie – dziwne. ( a miało to być takie łatwe )

 Sami pomyślcie czy to jest zgodne z działaniem blockckchain  no dobra powiem wam Nie nie jest. Bo opłaty powinny być tylko w BTC.

Portfel jest tworem i może zniknąć.

Podsumowując:

Możecie powiedzieć że się czepiam – tak macie racje, ale ja dbam o swój hajs 

Nie trzymajcie tam kasy!

Jako programik by sobie zarobić na ich tokenach lub coś dorobić spoko, masz hajs możesz podjąć ryzyko, wiesz to że możesz popłynąć zrób nie ma problemu.

Sam wrzucam kase w różne rzeczy z lepszym lub gorszym efektem, tylko że ja w porównaniu do większości po moich porażkach i przygodach w necie jestem w 100% świadomy ryzyka i tego że ktoś może zniknąć z moim hajsem i mówie to każdemu otwarcie, że nie ważne co robisz zawsze może się nie udać.

Pamiętaj – bądź świadomy co robisz, jak robisz i jaką masz strategie!

Nie głoś farmazonów w sieci!!
——

Mam nadzieje że to co napisałem będzie pomocne.

 

[Obrazek: j7FuXiP.png] [Obrazek: Wvzdbxt.jpg]

 

Zapraszam na kanał Youtube i TELEGRAM
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .