Skocz do zawartości
kariolmax

[Do 23.12] REKORD! 400zł w gotówce od BNP Paribas za założenie bezpłatnego konta!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was bardzo serdecznie,
bank BNP Paribas zaskoczył wszystkich opublikowaną wczoraj promocją za założenie bezpłatnego konta "Otwarte na Ciebie" - tym razem zgarniemy 400zł w gotówce (na nowo założone konto) za zaledwie 10 czynności w ciągu dwóch miesięcy. 

Samo konto "Otwarte na Ciebie" jest bezwarunkowo bezpłatne; musimy do niego wziąć jedną z trzech kart - podstawowa "Otwarta na Dzisiaj" jest bezpłatna przy minimum 1 transakcji w miesiącu na dowolną kwotę.

W dużym skrócie:

  • by uczestniczyć w promocji, musisz założyć konto “Otwarte na Ciebie” (umowę należy podpisać do 10.01.2021 r. – zalecam złożyć wniosek jak najwcześniej) oraz nadać PIN do swojej karty – również do 10 stycznia 2021 roku,
  • wykonaj w styczniu 2021 r. min. 4 przelewy tradycyjne (w bankowości internetowej lub aplikacji banku) na dowolną kwotę oraz zasil swoje konto kwotą co najmniej 1000zł (np. przelewając z konta w innym banku) – otrzymasz za to pierwsze 200zł na swoje konto “Otwarte na Ciebie”;
  • powtórz w lutym 2021 r. powyższy warunek – wykonaj kolejne 4 przelewy tradycyjne oraz otrzymaj wpływ min. 1000zł na konto – dostaniesz drugie 200zł przelewem;

 

Co najlepsze, warunek przelewów na dowolną kwotę ja zrealizowałem (w poprzedniej promocji) przesyłając sobie po symbolicznym groszu (0.01zł) na swoje główne konto mBank, natomiast drugi warunek spełniłem wysyłając transfer 1000zł z mBanku na BNP Paribas i z powrotem (nie ma wymogu trzymania tych pieniędzy na koncie). Jest to najłatwiejsza promocja bankowa jaką dotychczas miałem okazję reklamować!

Czas na złożenie wniosku mamy do 23 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania puli 3000 wniosków, ale patrząc na poprzednią (mniej atrakcyjną) akcję z czerwca, promocja zakończy się w ciągu 1-2 dni!

Moim zdaniem zdecydowanie warto - za godzinę pracy możemy zgarnąć tytułowe 400zł. Dlaczego godzina? Moja statystyka wyliczona z działań znajomych: 5-10 minut zapoznanie się z artykułem i promocją, 10 minut założenie konta w opcji kurier, 2 x 5 minut na spełnienie warunków (w styczniu i lutym) i maksymalnie 30 minut na zamknięcie konta. 

Oczywiście konto możemy zamknąć po wypłacie bonusu - nie ma tu żadnego zobowiązania na kilka lat!

Link do strony promocji: Reflink - dziękuję za rejestrację!
Czysty: Kliknij tutaj! Wchodząc z reflinka nic nie tracisz, a wspierasz moje dalsze działania!

Więcej szczegółów znajdziecie w moim artykule dedykowanym tej promocji na stronie returneo.pl: Kliknij tutaj - artykuł!

W razie jakichkolwiek pytań, chętnie na nie odpowiem - skorzystałem z poprzedniej promocji tego banku i bezproblemowo wypłaciłem bonus oraz zamknąłem konto. Na akcjach tego typu od lipca zarobiłem już ponad 2070zł.

Zapraszam na mojego bloga z aktualnymi i wypłacalnymi bonusami (nawet do 550zł za jedną akcję!): https://returneo.pl
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Promocja została zakończona (tak jak się spodziewałem). Osoby które wypełniły pierwszy formularz (i przyszedł im mail "Potwierdzenie udziału...." - szukajcie również w spamie i innych folderach) mogą dokończyć wniosek w najbliższych dniach i dalej brać udział w promocji (po to była ta rezerwacja)!

Zapraszam na mojego bloga z aktualnymi i wypłacalnymi bonusami (nawet do 550zł za jedną akcję!): https://returneo.pl
 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .