Skocz do zawartości

EXXA Smart Wallet - portfel zarabiający 3-9% miesięcznie - exxa.net | Cloud 2.0


Kryptokox

Rekomendowane odpowiedzi

463f3f678551109bmed.png

O projekcie

Nowa alternatywa dla wszystkich miłośników zarabiających portfeli: EXXA Smart Wallet

Od tygodnia przyglądamy się nowej przeglądarce portfelowej, która jest dosłownie BLIŹNIAKIEM Cloud Tokena. Niczym brat po innej matce ale po tym samym ojcu. I w największym skrócie dzięki konfliktowi interesów Ronalda Aai z ludźmi z SQ2 Fintech Pte Ltd pojawia nam się nowy bardzo ciekawy projekt oparty oczywiście o Blockchain 4.0. Dlaczego? Ponieważ wśród założycieli i współzałożycieli mamy też twórców słynnego Aurae. Zatem technologia w portfelu EXXA jest prawdopodobnie tam sama co w Cloud Tokenie, a ich bot arbitrażowo tradingowy DAVO+ zapewne działa bardzo podobnie do Jarvisa. Co tu dużo mówić, zasady właściwie te same co w Cloud Tokenie. Różnica taka, że zarabiamy w tokenie EXXA zamiast CTO. Projekt równie transparentny co Cloud Token aczkolwiek bez naszego pociesznego Ronalda. Aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play jak i AppStore, co też nam mówi, że za projektem nie stoją słupy. 

Firma jest zarejestrowana w Singapourze i udało mi się zdobyć dokumenty potwierdzające ludzi stojących za projektem. Dla chętnych dostępne są tu - wszystko co udało się zdobyć złączone w jeden pdf:

https://www.docdroid.net/1f0f4Mv/exxa-documents.pdf

0843938a465618fcmed.jpg

Lokalizacja biura znajduje się tu:

65dc0d1bd4a5175fmed.jpg

Kim są ludzie stojący za tym projektem?

Firma udostępniła klientom wizerunki swoich ludzi. Wszystkie nazwiska i podstawowe dane osób odpowiedzialnych za firmę są wymienione, a te osoby to prawdziwi ludzie, którzy zajmowali się sprzedażą, biznesem, technologią i prawem.

https://exxa.net/about/

Akcjonariusze - możecie o nich poczytać na stronie exxa jak i w dokumentach, które umieściłem wyżej:
SQ2 Fintech Pte Ltd 25%
Założyciel Danny Phang 20%
Współzałożyciel Francis Aw 20%
Współzałożyciel Gregory 7%
Michael Chia 28%

13541dd56d95a1e5med.png

Francis Aw jeszcze niedawno stał w jednym szerego z Ronaldem Aai.

325ccbe7bf23dbefmed.jpg

Francis Aw jest również główną osobą stojącą za technologią Aurae podobnie jak Ronald.

Na pewnym etapie Ronald Aai był także CTO SQ2 Fintech. I otwarcie przyznał, że istnieje konflikt interesów, kiedy firma postanowiła wprowadzić EXXA. Ronald ogłosił na swojej stronie na Facebooku i zrezygnował z współpracy z SQ2.

7769f0de1636ab18med.jpg

PEŁNĄ PREZENTACJĘ W PDF MOŻECIE PRZEJRZEĆ TUTAJ:
https://www.docdroid.net/U5mBbLl/exxa-presentation-pdf.pdf

O aplikacji

Interfejs aplikacji wygląda prawie identycznie jak Cloud Token. Proces logowania wymaga obowiązkowo kodu polecającego. 

Prosi o kod polecający, opcjonalną nazwę użytkownika, hasło, 6-cyfrowy kod PIN, a na koniec o 12 słów mnemonicznych

Otrzymasz wtedy numer konta podobny do numeru karty kredytowej.

12c2c49b0ec5a13cmed.jpg

Użytkownicy aplikacji są anonimowi, nie jest wymagana weryfikacja KYC.

Jak zarabiamy, czyli projekt DEVO+

Jest to podobne narzędzi typu AI do JARVIS z Cloud Token. Twierdzą, że używają deep learning Tensorflow do szkolenia i wdrażania swojego algorytmu handlowego. Do tej pory firma nie ujawniła klientom handlu parami ani pełnej przejrzystości swoich partnerów handlowych. Mój bliski kolega z Polski jedzie do Singapouru na event, który odbędzie się w niedzielę 29.09.2019, gdzie ma spotkać się z adminami jak również głównymi promotorami projektu, czyli Vladislawem Stefanowem i Garym Liu. Tego dnia rozpoczyna isę oficjalnia faza prelunch projektu. Aczkolwiek można już pobierać aplikację i zacząć z niej korzystać. 

Aby dołączyć, musisz zdeponować swoje krypto w portfelu. Twój portfel nie jest do końca twój, ponieważ nie masz klucza prywatnego.

Po wejściu możesz wziąć udział w DEVO +. Zdobycie naliczeń w tokenie EXXA może potrwać do 3 dni. Na początku token został wyceniony na 0,10 USD ekwiwalentu USDT czyli myślę, że możemy liczyć na wzrost wartości tokena co wiąże się z dodatkowymi % zarobku.

Nie ma minimalnego wkładu, ale musisz utrzymać minimum 300 $, aby skorzystać z bonusów za polecenie. Także jest to o 200$ mniej niż w konkurencyjnym i dobrze znanym Cloudzie.

Multikonta nie są zabronione, zatem można obrać różne strategie. Pepperonis kiedyś opisywał je w swoim temacie o Cloudzie. Naliczenia są od 3-9% miesięcznie, ale możemy je zwiększyć dzięki strategii multikont. Najprostsza i najtańsza to 2 konta jedno pod drugim. Jeśli naliczenia wyniosą 6% miesięcznie na konto i na 2 kontach mamy po 300$ to wyjdzie nam około 9% miesięcznie czystego zysku. Jeśli zrobimy 4 konta po 300$. Konto główne, dwa w pierwszej lini i jedno w drugiej da nam około 11,25% zysku miesięcznie. Itd itd. można kombinować. Jeśli się pomyliłem w liczeniu to sorry ;)

e9d3f36947fabf31med.jpg

Aktualnie dostępne są 4 coiny  w portfelu: BTC,TUSD, ETH,LTC no i EXXA

Ref program wygląda identycznie jak w Cloud Tokenie:

73eef5e7bb646f7cmed.jpg

REJESTRACJA! Czas start ;)

30c69671e19b52adgen.jpg

1. Aplikację pobierz z >>APPSTORE<< lub z >>Sklepu Play<<
2. Po uruchomieniu klikamy Create Account
3. Użyj kodu polecającego: 28390512 oraz opcjonalnie podaj nick. Lub możesz zeskanować mój QR kod klikając "Scan QR code"

4. Skonfiguruj hasło. Minimum 8 znaków. Musi byc cyfra,duża i mała litera.
5. Ustaw 6 cyfrowy pin do transakcji. Musisz go potwierdzić 2 razy i klikasz Continue
6. Pojawiają się Twoje słowa mnemoniczne, które musisz zapisać w bezpiecznym miejscu. Zapisz je zanim klikniesz dalej bo musisz ułożyć je jak puzzle w następnym kroku w odpowiedniej kolejności.
7. Kliknij na symbol oka sprawdź wszystkei swoje potrzebne dane jak account number, account password, transaction password. Zaznacz 2 opcje ptaszkiem na dole ekrnu i kliknij Sign In.
8. Po zalogowani widzimy nasz główny ekran. Klikamy Vault, a następnie walutę którą chcemy wpłacić. Zaznaczamy ptaszek, że zapoznaliśmy się z zasaadami i tworzy nam się portfel danego coina.
9. Klikamy Receive i kopiujemy adres portfela. Przesyłamy na niego interesującą nas kwotę, najlepiej minimum te 300 USD ale nie ma konieczności. Jednak aby czerpać korzyści z poleceń musimy mieć 300 USD.
10. Gdy środki dotrą na portfel z poziomu głównego menu klikamy Project a następnie DEVO+  - Participate - Klikamy ADD i dodajemy do DEVO+ środki z walleta. Zupełnie jak w bliźniaczym Cloud Token

Środki z DEVO+ można wycofać w dowolnym momencie, jednak w pierwszym miesiącu kosztuje to 10% kapitału. Później już bez karnej opłaty.


Nasz DEVO+ zaczął już pracować. Pierwsze naliczenia mogą byc nawet do 72h. Potem już regularnie.

426a51e4b2dbb711med.jpg

Ciekawostki:
AXXA Global - brzmi jak EXXA? To dla tego że udziałowiec DANIEL PANG to założyciel AXXA Global - kolejna firma MLM sprzedająca produkty odżywcze, coś jak nasze Herbalife, Duolife. Link to ich strony: https://axxaglobal.com/

c61a3a6dc02d70d2med.jpg

Ci co są w Cloud Tokenie od początku pamiętają, że trzeba było zaakceptować aplikację w Iphone w ustawieniach jako zaufaną. Była tam nazwa YFC Technology Właśnie ta ekipa współpracuje też z EXXA Smart Wallet.

ee8cf7cd7cd08430med.jpg

Zarówno tutaj na screenie jak i  w prezentacji możecie poczytać o BNF i Franky Lee

223e8f9bcc4e6a32med.jpg

Nieco INFO o Gregorym Ang

4a78f030f1d40384med.jpg

Kilka zdjęc z biura w Singapurze:

848c6728786b809cmed.jpg

5d8cb5757c1e3ef8med.jpg

c16bda8b28a1ccf5med.jpg

4d1603fa96acf7e5med.jpg

9e779219b2156e80med.jpg

Podsumowanie:

Moim zdaniem pod względem legalności firma działa zgodnie z prawem i nie wygląda na oszustwo. Model biznesowy podobnie jednak jak reszta portfeli opiera się na masowym polecaniu i marketingu. Po zgromadzeniu olbrzymiej społeczności i zasobów kryptowalutowych mam nadzieję, że będą mieli wystarczające strumienie dochodów tak jak wielomilionowe MLM jak Herbalife itd. i utrzymają się na rynku przez dłuższy czas. Myślę, że warto wypróbować protfel EXXA Smart Wallet, jednak jak zawsze w kryptowalutach i projektach tego typu musimy wziąć pod uwagę ryzyko utraty części lub całości kapitału. Projekt jednak jest świeży jak bułeczki babci Stasi i myślę, że warto wejśc i zarobić co nieco, tymbardziej, że jak pokazuje historia ten model biznesowy sprawdza się dość długo. Cena tokena ustalona jest na poziomie 0.1$ co myślę może prowadzić to dość szybkich wzrostów początkowej fazie projektu. Projekt ten to istny klon Cloud 2.0 z zapleczem technicznym, który maczał palce również w Cloudzie. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży MLM, jest też duże zainteresowanie liderów z całego świata. Pewien Vladislaw Stefanow w 2 dni osiagnal rangę X1 i pewnie niedługo osiągnie rangę X2. Także warto, bo zaraz i nasz polski rynek zaleją tym portfelem czołowi polscy naganiacze.

Będę bardzo wdzięczny jeśli dołączysz do mojej drużyny w tym projekcie, ponieważ nie ukrywam, że napisanie tej recenzji zabrało mi sporo czasu. Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków.

Edytowane przez Kryptokox

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Event w Singapourze właśnie się zakończył. Mam pierwsze materiały, a pod wieczór pogadam z kolegą co odnośnie projektu nowego wiadomo .

Póki co napisał cytuję: "Najlepszy ze wszystkich projektów do tej pory :) [...] Dużo lepsza wersja CT"

Prezentacja użyta na evencie:

https://drive.google.com/file/d/1CxL7nUOLQ_IuX8sN7hL3xXDDi2tWMHmp/view?usp=sharing

"Zarabiamy od 3-6% miesięcznie pasywnie" - czyli przy 2 kontach daje to do 9%.

Kick offevent był na 700 osób.

Pełna sala [video]

https://drive.google.com/file/d/1DHdaJY4RKV4_k_9X74bYob4lIltz4QvR/view?usp=sharing

Informacje cz.1:
https://drive.google.com/file/d/1DJMLAfo95UiNVMylm-TbXVg9OAaBEDtq/view?usp=sharing

Informacje cz. 2:
https://drive.google.com/file/d/1DWpGaYhn5RdNFV3sz2uGJ9mMjQqAg9cC/view?usp=sharing

Informacje cz. 3:
https://drive.google.com/file/d/1DeREA0NCwTOr9veRPs8IcWc7DpF5wX89/view?usp=sharing

Nie oglądałem jeszcze tych filmików,bo post piszę w biegu. Później zdam większą relację.

c6b02105d0f33e99m.jpg

fe711115d57e6c8fm.jpg

2c0871b163bfcd8fm.jpg

7f095bf4d00fe311m.jpg

5929f7294b2321c3m.jpg

d7a6f55cde76eccfm.jpg

9851071ab71c54a9m.jpg

b138115b53918fd3m.jpg

696ed4a56b10d85em.jpg

40cb2fb420681505m.jpg

0d2c01df16f19f78m.jpg

f5dd6253a0fb22f4m.jpg

 

Jeśli macie jakieś pytania to możemy zrobić listę pytań do CEO. Kolega ma z nimi spotkanie jutro, ale tam jest 6h do przodu, także proszę o jasne klarowne pytania a ja przekażę listę dalej :) Później napiszę też co jeszcze się dowiedziałem.

Edytowane przez Kryptokox

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

Generalnie aplikacja to nie ma być tylko portfel, ale cała platforma do wymiany walut, do rezerwacji podróży, zespół exxa ma organizować webinary, materiały promocyjne itd. tzw. digital academy no i oczywiście DEVO+ (To jest to samo co Jarvis od strony technicznej)

6ffb93c7c484a125med.jpg 

Zapowiadają, że w pierwsze 2 miesiące powinno wdrożyc EXXA Travel i EXXA Academy.

Zainteresowanie platformą z dnia na dzień rośnie. Jestem w 3 lini pod Garym, któy przekroczył już obrót ponad milion dolarów.:

5ffb4f442ce50c52med.jpg

Z ostatnich danych jakie widzieliśmy konto na BINANCE ma range VIP 3 i 492 BTC. Teraz jest to już na pewno więcej.

9799d8ddd54e7ae3med.jpg

Konto na Binance było prywatne ale jest w trakcie zmiany na konto firmowe.

W każdej chwili mogą pokazać dowody tradingu, nawet sugerowali liderom, aby dali sugestie w jaki sposób byłoby to najfajniej do pokazania. Na pewno wszystko ma być widoczne w blockchainie. Jak tylko Volumen będzie większy to mają co nieco zacząć upubliczniać.

1e62624fe025c1d6med.jpg

95eead15e3b39c0cmed.jpg

Nie wiem czy wcześniej wspominałem min. to 10$ aby zacząć w DEVO+ ale powyżej 300$ dopiero dosstajemy prowizje z struktury i nie, nie dostajemy prowizji za osoby, które mają poniżej 300$.

 

KIEDY DOSTANĘ NALICZENIA?

Jeśli aktywujemy DEVO+ przed godziną 12 w południe czasu Singapourskiego to powinniśmy dostać je po 48h. Natomiast jeśli później to czas ten powinien wynosić 72h. Jeśli coś jest nie widoczne to nie klikajcie milion razy ADD w Devo+. Wystarczy czekać

LIDERZY MOCNO UPOMINAJĄ SIĘ o SUPPORT i na dniach ma być wprowadzony CHAT BOX (BOT), coś w rodzaju FAQ. 

Ogólnie wypuszczone jest miliard TOKENÓW EXXA, aczkolwiek zakładam, że admini mogą je dorobić kiedy będzie taka potrzeba ;)

W listopadzie lub grudniu ma być kolejny EVENT. Eventy są zaplanowane około pół roku w przód, o ile dobrze pamietam to na liście są: Istambuł, Dubaj, Meksyk?(nie jestem pewny) Indonezja? (hmm) Mogę się mylić, ale w każdym bądź razie jest to ogarnięte.

Troszke ciekawostek:
To co według mnie WYRÓŻNIA ten projekt to to, że w EXXA mamy ZESPÓŁ:
Danny Pang - przygodę network marketera zaczął 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych; 
Gregory Ang - Założyciel GangTV ;
Francis Aw -
30 lat w przemyśle półprzewodników z naciskiem na ASIC. Buduje udany biznes w zakresie bezpieczeństwa, telekomunikacji, sieci oraz w zastosowaniach przemysłowych
Lynn Cheah
30 lat w audycie, doradztwo biznesowe w zakresie księgowości i oprogramowania
pracując z takimi firmami jak KPMG, Resorts World,
YTL & Berjaya Group, Microsoft & SAP. Od 2013 roku współpracuje z M. Danny K. Pang, zarządzając całym zapleczem.

Roy Ongbyły dyrektor ds. prawnych oraz współzałożyciel Arrow Gates LLC z Panią Yeong WH. Roy posiada podwójny stopień nukowy w zakresie prawa i finansów, a także ukończył z wyróżnieniem Uniwersytet w Sydney w kategorii finanse. Jest wykwalifikowanym prawnikiem w Singapurze, Anglii i Anglii, Walii i Malezji, Uzyskał stopień naukowy w dziedzinie prawa od
Międzynarodowego Uniwersytetu Islamskiego w Malezji. Jest również dożywotnim członkiem prestiżowej firmy & &
stowarzyszenie finansowe w Stanach Zjednoczonych (Beta Sigma & Gamma), a także członek "Who's Who's Who's Who".
Sieć" zamówiona w USA.

Wśród twórców mamy zatem zarówno doświadczonych ludzi technicznych jak i marketingowców, co może dać na prawdę dobre rezultaty. To tylko moja prywatna opinia :) Natomiast w Cloudzie jest tak na prawdę Ronaldinho i przyjaciele. Wiem też, że SQ2 Fintech przyłożyło swoją rękę w tworzeniu również Sblock, aczkolwiek nie są oni jego twórcami.


KRÓTKIE WYJAŚNIENIE SYTUACJI NA LINI RONALD AAI vs FRANCIS AW (SQ2 FINTECH)

Ronald Aai był w przeszłości CTO w SQ2 Fintech. Francis Aw i Ronald Aai pracowali razem niemal od początku łącznie z tą akcją o sprzedawaniu komórek o której Ronald opowiadał na evencie w Warszawie. Aurae i Bitbeta system to również wspólna praca. W związku z konfliktem interesów Ronald poprosił i wykreślenie go z papierów SQ2 Fintech na których widnieje. Prawdopodobnie udziały sobie zostawił ;) Taka moja mała hipoteza. No i wyszło tak, że ekipa podzieliła się na 2 zespoły. Osobiście nie chciałbym aby promocja któregokolwiek z projektów opierała się na hejcie w którąkolwiek stronę. 

Z moich obserwacji na profilu Ronalda widzimy Head of Technology: YFC Technologies. Jest to firma developerska z siedzibą w Singapourze. Widziałem też na slajdach EXXY - YFC aczkolwiek nie wiem czy to oficjalne.

Teoria Pepporonisa o celowej zagrywce z rozdzieleniem zespołu, może mieć nieco sensu, ale brakuje jeszcze konkretnych podstaw do tego stwierdzenia.

Współpraca "iBanco" i EXXA - płatności Crypto-FIAT / VISA, MASTERCARD
W poprzednim dłuższym poście na niektórych zdjęciach możecie ujrzeć też kilka zdjęc ze sceny z prezentacji iBanco. W przyszłości ma być możliwa współpraca EXXY z iBanco. Zaprezentowali oni urządzenie które przyjmuje nie tylko płatność krypto ale tez VISA i MasterCard. Sklepy nie chcą samych płatności crypto bo cena zmienia  się dość nieprzewidywalni, ale z iBanco następuje od razu zamiana na FIATy przy płatności. Jedno urządzenie wystarczy sklepom zarówno do płatności zwykłą kartą jak i łatwości kryptowalutami. Na evencie zaprezentowano to urządnie. Kolega potwierdza, że widział co i jak. Podobno gdzieś w Europie jest to używane w jakiejś sieci sklepów A1 o ile dobrze zrozumiałem podczas rozmowy (Nie wiem czy nie chodziło o Austrie, ale informacje do zweryfikowania jeszcze, ponieważ na lini Singapour - Polska były nieco zakłócenia ;) Oczywiście w mojej ocenie zanim to będzie działać z EXXA to bardzo odległa przyszłość, ale fajnie, że taka firma była obecna na evencie i pokazała coś sensownego.
 

 

Edytowane przez Kryptokox

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

Mamy troszkę lektury dla was ;) Kolejne materiały między innymi o iBanco.

Na początek filmik z eventu:

 

Prezentacja iBanco:

https://pdfhost.io/v/7fiQ2D91H_PowerPoint_Presentation.pdf

Jak będzie wyglądać EXXA Academy ? 

https://pdfhost.io/v/dF1u1SFt0_Jason_Kong.pdf

Ciekawiej jest w dalszej części tej prezentacji.

Ogólna prezentacja EXXA w schludnej formie:

https://pdfhost.io/v/FKpYtLD8u_PowerPoint_Presentation.pdf

Gotowy dokument do zapisania słów mnemonicznych:

https://pdfhost.io/v/TzygeoHdu_EXXA_Account_Recovery_Sheetjpg.pdf

Jakby nie wchodziła kasa na DEVO+ to trzeba minimalnie zmniejszyć kwotę trzeba od tego co podaje przycisk MAX.

Edytowane przez Kryptokox

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

No to aktualny efekt sieciowy aktualny wrzucam tu - Gary Lie:

a71ddad1a99cb0d8med.jpg

W Wietnamie mieliśmy też już event i bawili się całkiem zacnie :D

0e260731acb87896med.jpg

8ea71944300e5d2dmed.jpg

A na scenie ich zabawa wyglądała tak:

 

 

W temacie o CT nie ma jeszcze aktualizacji, ale event myślę trochę namieszał i Cloud 2.0 myślę wróci do łask. W skrócie wszedł Rogue, rezerwacji hotelii (CloudTravel - póki co działa tylko możliwość rezerwacji hoteli), odpowiednik Ubera w Azji - GRAB. W Malezji już to odpalili i można korzystać. Dodali kryptowalutę DAI. Karty SIM i karty płatnicze również są już dostępne i otrzymali je uczestnicy eventu. W grudniu kolejny event a każdy użytkownik z rangą C2, który w miesiąc zrobi range C3 otrzyma bilet na to wydarzenie. Wprowadzili też CloudChat gdzie można pisać z ludźmi ze swojej struktury oraz ma być też CloudStreaming gdzie będziemy mogli robić webinary dla swoich struktur. Także trzeba przyznać ze CT zaczyna się wywiązywać z obietnic. Mam też informacje, że w zespole CT jest 57 osób zatrudnionych. Piszę to dlatego, bo mam nadzieję na zdrową konkurencję obu projektów. Znając jednak ludzką mentalność uczestnicy projektów będą się przekrzykiwać co jest lepsze.

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

Super! Pochwal się za jaką kwotę wbiles;) Mój obrót grupyto już blisko 50 000 usd. Kto wbija !?

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

UPDATE 14.10.19

Brak opłat FEE za konwersje, transfer i wypłaty na zewnątrz. Jedynie GAS.

 

Oryginał wiadomości:
Convert Exxa to Ethereum NO FEES

Transfer Exxa to another Exxa Wallet NO Fees
Withdraw Ethereum from Exxa to any of your own wallets NO FEES (only gas fee)

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

Poniżej zamieszczam wywiad z CEO Danny Pang. Mój upline 2 linie wyżej to Gary Lie ma bezpośredni kontakt z Dannym, bo pochodzi również z Singapouru. Jeśli będzie konieczność to mamy w ten sposób bardzo dobry kontakt z założycielami.

https://www.youtube.com/watch?v=UZ0OAPF3Nlg

Warto obejrzeć jeśli znacie angielski!

Edytowane przez Kryptokox

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

Mamy już EXXA SUPPORT - zobaczymy jak będzie działał ;)

https://support.exxa.net/hc/en-us

Powyżej link do supportu

Gość Mike Soh ma już 8 mln obrotu grupy, także ładnie to im rośnie i Azjaci cisną :))

Edytowane przez Kryptokox

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

No procent nie jest duży, najprościej to dwa konta jeśli nie zamierzamy polecać dalej. Mogą być na 1 telefonie.
 

EXXA ma ponad 60 000 członków w mniej niż miesiąc od rozpoczęcia, a wolumen obrotu wyniósł około 30 mln USD (10 mln USD funduszy firmy) Sam Gary Liu ma około 10 mln usd obrotu, więc jak wartości jak najbardziej realne. Liczba kont za pewne wszystkich łącznie z pustymi.

EXXA Academy: Uruchomienie planowane na 28 listopada podczas Global Launch Event, EXXA Travel planowane na styczeń 2020!

Exxa travel to usługa podobna która oferuje CT tyle ze tu zamiast rezerwacji Hoteli planowane jest wykupienie wycieczki za tokeny EXXA. Mało potrzebne, jednak było mówione o tym od początku.

28 listopada, czwartek, Event skierowany do 1500 osób Globalny start w Singapurze.

Edytowane przez Kryptokox

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza
  • Wyplata srodkow z Exxa na portfel zew. - czas oczekiwania kilka minut - SPRAWDZONE
  • Konwersja Exxa do ETH - kilka minut - SPRAWDZONE 
  • Wyplata z Devo+ na balance (wyjecie wkladu z bota) - od 5h do 5dni 

Tu macie Landing Page, wystarczy wstawić wasz ref w linku:

ENG 
http://exxawallet.eu/en/home/?ref=28390512

PL http://exxawallet.eu/?ref=28390512

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Poniżej kilka fotek z eventu w Wietnamie

9ab8ff9283b26aefm.jpg

0483266f57f32544m.jpg

23cb3418b4d86a5dm.jpg

4d17a4eafc01114dm.jpg

cec7550a87abb6edm.jpg

f4b8a2a1bd0d6147m.jpg

cff99ae979d04d76m.jpg

d5c8943afd818580m.jpg

a52cbf0e9fbd7502m.jpg

 

 

 

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

Mój zespół przekroczył 100 000 usd. Tworzymy silną drużynę EXXA mając kontakt bezpośredni z adminami.

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli kogoś konto pokazywałoby zero/błąd logowania/ error przy logowaniu to należy pobrać najnowszą wersję aplikacji z https://exxa.net 

Lista eventów:
Thailand
Vietnam 
India 
Indonesia 
Cambodia
Myanmar 
Malaysia 
China Shanghai
Taiwan
South Korea
Egypt 
Germany 
Russia 
Ukraine 
Kazakhstan 
UAE 
Pakistan 

28.11.2019 ma być oficjalny event otwarcia tzw. Launch Event, bo z tego co mi wiadomo to ten pierwszy event to był Pre-lunch event.

Być może będą większe fajerwerki 

263b2203611701a9med.jpg

39884f3d3a81f117med.jpg

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kilka NEWSÓW:
Mamy adres do blockchain z którego idą converty i wypłaty. To jest pula środków na konwersję Exxa do Ethereum i wycofanie się. Oczywiście to nie są środki całe tylko pula na bieżące opłaty, jak się będzie kurczyć to będą dorzucać, także fajnie że ta transparentność rośnie i czekamy na widok tradingu.

https://blockchair.com/bitcoin/address/16Q4GQr9z3NdEtTwkX9KfF9D9b4bYXk5Cs

4aae85aa72763719med.jpg

70b26b80dad2ac63med.jpg

db1e93086e873924med.jpg

e59af3d422c8510fmed.jpg

69189763c36d8773med.jpg

c8af3a2a55d69a87med.jpg

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza

https://specjalski.pl/jak-zalozyc-firme-w-singapurze/

https://findyournextoffice.com/office/international-building-orchard-road/

mogę w ***** z Polski mieć tam firmę razem z biurem w tym biurowcu.

Nie wiem co to znaczy, że aplikacja Android i AppStore to jakaś gwarancja, skoro mają dokumenty i aplikacja jest legalna sama w sobie nie jest jakimś syfem zostanie dopuszczona. Są firmy co zajmują się czymś takim.

Objadą cały świat, ohy ahy na koniec w nagrodę będzie luksusowy samochód w Moskwie i nagle koniec piramidy.

Zawsze tak jest.

Odnośnik do komentarza

Ale nikt nie prosił Cię o Twoją opinie o projektach internetowych. Nic nie wnosisz do tematu. To są startupy, tutaj zawsze jest ryzyko straty części lub całości kapitału. Albo ktoś ryzykuje i zarabia konkretną kasę, albo żyje bezpiecznie ale tez nie zarabia. Co kto woli. Nikt nikomu żadnej gwarancji na nic nie daje. Nienawidzę takich strażników texasu od siedmiu boleści. Dodatkowo zarabiamy na 1 koncie raptem 3-4% miesięcznie. To żaden wyczyn przy tradingu. Nie wylewaj swoich żali tutaj, że gdzieś tam w czymś straciłeś przez głupią inwestycję. Każdy musi mieć swoją strategię na wejście w coś, wyjście z zyskiem. Ja z moim zespołem mamy, ale takich osób jak Ty nie chcemy w nim. My znamy tych twórców, widzieliśmy ich, rozmawialiśmy. Podejmujemy świadomie decyzje, a jak Ciebie takie rzeczy nie interesują to po prostu wyjdź i idź robić swoje rzeczy i nie wypowiadaj się nic nie wnosząc do tematu.

Wszystkie treści zamieszczane przez mnie w domenie make-cash.pl nie są rekomendacją, ani poradą inwestycyjną w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19.10.2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów(Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz.1715). Nie gwarantuje Tobie ani zysku, ani odzyskania wkładu. Dlatego wpłacając pieniądze do któregokolwiek programu/firmy/kupując kryptowaluty bądź świadomy/a istniejącego ryzyka straty części lub całości kapitału.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .