Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwijanie profilu na Instagramie to czasochłonne i wymagające zajęcie. Istnieją jednak sposoby, które pozwalają znacznie ograniczyć czas pracy. Jednym z nich jest automatyzacja działań. Na rynku dostępnych jest wiele programów służących do automatyzacji. Wykonują one za użytkownika określone zadania i ułatwiają prowadzenie konta.

Często różnią się one ceną czy funkcjonalnościami. Możesz więc zastanawiać się, który z nich wybrać. Dzisiaj zapoznasz się z botem o nazwie FollowPlanner.


Spis treści

 

FollowPlanner – bot do Instagrama działający w chmurze

Jest to często wybierane narzędzie. Ma ono liczne funkcje, takie jak możliwość automatycznego wstawiania postów czy obserwowania użytkowników. Warte uwagi jest to, że bot działa w chmurze. Twój komputer nie musi być włączony, aby program mógł zastąpić Cię w pracy nad profilem. Czy spełni on Twoje oczekiwania? Sprawdź, co potrafi oraz jakich efektów możesz się spodziewać.

FollowPlanner recenzja – co potrafi to narzędzie?

Po rejestracji oraz prawidłowym dodaniu proxy i podłączeniu konta (o tym poniżej) otrzymasz dostęp do licznych funkcji. Pierwszą z nich jest możliwość sprawdzenia wszelkich statystyk, które znajdują się w zakładce „dashboard”. Znajdziesz tam informacje o liczbie dodanych postów czy pozyskanych obserwujących.

follow planner recenzja

Najciekawsza wydaję się jednak informacja o followback-rate, która pozwala ocenić skuteczność działań. Pokazuje ona, jaki procent zaobserwowanych użytkowników, zaobserwował także Ciebie. Co więcej, poza ogólnym wskaźnikiem możesz sprawdzić również followback-rate w poszczególnych dniach.

Planowanie i automatyczne dodawanie postów

Jeżeli chcesz rozwijać swoje konto, to regularność jest niezwykle ważna. Z tego względu musisz pamiętać o częstym wstawianiu nowych treści. Twoi odbiorcy z pewnością docenią wartościowe posty. Każdy z nich może także stać się viralem i znacznie napędzić rozwój konta. Dużo łatwiej zadbać o systematyczność, jeżeli wszystko zostało już wcześniej zaplanowane.

Tworzenie postów na zapas to powszechnie stosowana technika, a korzystając z FollowPlanner, możesz także automatycznie je dodawać. Tworzysz i planujesz swoje treści, a potem zapominasz o tym na dłuższy czas. Wygodne, prawda?

followplanner planowanie postów

FollowPlanner pozwala na dostosowanie wszystkich rzeczy związanych z dodawanym postem. Wygląda to zupełnie tak, jak w przypadku standardowego dodawania przez Instagrama. Jego możliwości nie ograniczają się jednak jedynie do planowania wpisów. Dzięki niemu możesz między innymi:

 • Dodać opis do zaplanowanego posta
 • Ustawić hasztagi do zaplanowanego posta
 • Wybrać konkretną datę i godzinę dodania wpisu
 • Automatycznie dodawać zaplanowane stories

Z tego względu używanie go korzystnie wpłynie na systematyczność w dodawaniu treści. Twoi odbiorcy każdego dnia mogą oglądać wartościowe wpisy, które Ty zaplanujesz wcześniej.

Automatyczna interakcja z innymi

Media społecznościowe opierają się na budowaniu relacji oraz interakcji z innymi. Z tego względu większość strategii rozwoju konta zakłada podejmowanie aktywności na profilach różnych użytkowników. Ręczne dawanie polubień i obserwacji to niestety nudne zajęcie, a do tego kosztuje sporo czasu. Na szczęście korzystając z botów, takich jak FollowPlanner, możesz zapomnieć o klikaniu serduszek.

Narzędzie pozwala na szeroką konfigurację. Przede wszystkim musisz ustawić źródło, z którego program będzie pozyskiwał profile, na których później będzie podejmował działania. W tym celu musisz kliknąć przycisk z napisem „add sources”. Jako źródło możesz ustawić lokalizację, hasztag, a także listę osób obserwujących danego użytkownika. Dzięki temu jesteś w stanie docierać do ludzi, których faktycznie interesuje tematyka Twojego konta.

followplanner planowanie postów

Następnie możesz ustawić między innymi, jakie akcje ma podejmować bot i jaka jest maksymalna liczba interakcji na godzinę. Rozbudowany system filtrowania pozwala precyzyjnie dobrać grupę odbiorców, dzięki czemu możesz:

 • Wykluczyć osoby bez zdjęcia profilowego
 • Wykluczyć osoby z profilem prywatnym
 • Wykluczyć osoby nieposiadające biogramu
 • Ustawić, jaką minimalną i maksymalną liczbę obserwujących oraz obserwowanych mogą mieć konta, na których bot ma podejmować interakcje

Program posiada również funkcję presets, która pozwala na zapisywanie swoich konfiguracji i wczytywanie ich, kiedy będą potrzebne.

Pozostałe funkcje

Oprócz automatycznego dodawania treści oraz obserwowania innych bot daje również inne możliwości. Są to funkcje, takie jak:

 • Moderowanie komentarzy bezpośrednio z panelu narzędzia
 • Zarządzanie wiadomościami prywatnymi
 • Automatyczne usuwanie osób obserwowanych

followplanner limity

Jak zarejestrować się w FollowPlanner

FollowPlanner to wszechstronne narzędzie. Interfejs daje Ci możliwość zarządzania całym profilem. Z poziomu panelu możesz wysyłać wiadomości, dodawać stories czy wrzucać nowe posty. Dodatkowo jest to bot, którego obsługiwać będziesz za pomocą przeglądarki tzw. web based.

Darmowy test FollowPlanner

Nie ma potrzeby pobierania czegokolwiek na swój komputer. Zanim jednak uzyskasz dostęp do jakichkolwiek funkcji, musisz przejść przez proces rejestracji. Potem trzeba jeszcze dodać proxy oraz podłączyć swoje instagramowe konto.

Po wejściu na stronę internetową bota możesz zapoznać się z podstawowymi informacjami na jego temat. Znajdziesz tam również opinie innych użytkowników czy odpowiedzi na często zadawane pytania. Aby rozpocząć proces rejestracji, musisz nacisnąć przycisk z napisem informującym o darmowym okresie próbnym.

followplanner poradnik

Kliknięcie przycisku przeniesie Cię do strony rejestracji. W celu utworzenia konta trzeba wypełnić tylko podstawowe dane. Korzystanie z narzędzia jest płatne, jednak sama rejestracja nie wymaga jeszcze podawania informacji potrzebnych do płatności.

followplanner rejestracja

Po zarejestrowaniu możesz zalogować się na swoje konto, jednak żadne funkcjonalności nie będą dostępne. Jeżeli chcesz zacząć korzystać z bota, to musisz najpierw zakupić wybraną subskrypcję. Po wybraniu planu następuje automatyczne przekierowanie do PayPala. Jest to obecnie jedyna metoda płatności, dlatego używanie bota wymaga również konta na tym wirtualnym portfelu.

Dodawanie proxy oraz podłączanie konta

Następnymi krokami są kolejno konfiguracja proxy i podłączenie Twojego Instagrama. FollowPlanner wymaga użycia proxy. Pomaga to zwiększyć bezpieczeństwo użytkowników bota. Nie musisz specjalnie kupować proxy. Masz możliwość skorzystania z narzędzia udostępnionego przez twórców programu. Informacje na jego temat możesz znaleźć po zalogowaniu. W tym celu musisz wejść w zakładkę „proxies”, a następnie kolejno wybrać „more” i „proxy utility”. Dobre proxy pomaga jednak zabezpieczyć konto i zmniejszyć ryzyko blokady, dlatego zazwyczaj warto w nie zainwestować.

followplanner proxy

Po dodaniu proxy możesz już podłączyć swoje konto. Należy to zrobić przez zakładkę „accounts”. Musisz jednak pamiętać o kilku rzeczach. Nie może to być konto prywatne oraz niedawno utworzone. Konto musi mieć także zweryfikowany adres e-mail lub numer telefonu i nie może mieć włączonej weryfikacji dwuetapowej.

followplanner logowanie

FollowPlanner cena – ile trzeba zapłacić za korzystanie z bota?

Follow planner oferuje trzy wersje abonamentu. Różnią się one jedynie maksymalną liczbą kont, które można podłączyć do narzędzia. Dostępne są następujące pakiety.

 1. Beginner – jest to najtańsza wersja, za którą należy zapłacić 9 dolarów miesięcznie. W ramach tego pakietu dostępne są wszystkie funkcje, które oferuje narzędzie. Ten plan pozwala na automatyzację maksymalnie 5 kont.
 2. Startup – ten możesz nabyć za 19 dolarów miesięcznie i pozwala on na podłączenie maksymalnie 10 kont.
 3. Agency – jest to najdroższa wersja, za którą musisz zapłacić 32 dolary miesięcznie. Pozwala ona jednak na podłączenie aż 50 kont.

followplanner cena

Darmowy okres próbny

Każdy z wymienionych wyżej pakietów posiada siedmiodniowy darmowy okres próbny. Podczas trwania tego okresu możesz dokładnie zapoznać się z funkcjonowaniem narzędzia. Jest to okres, podczas którego z pewnością zapoznasz się z panelem i sprawdzisz przydatność bota.

Darmowy trial FollowPlanner

Po zakończeniu okresu testowego możesz zdecydować, czy chcesz dalej korzystać z produktu. Kontynuacja będzie już związana z opłatą, której wysokość będzie zależna od wybranego planu subskrypcji.

FollowPlanner opinie – co inni myślą o tym programie?

Opinie na temat FollowPlanner można znaleźć między innymi na stronie głównej narzędzia. Pochodzą one z popularnego forum internetowego i zostały one zamieszczone przez zweryfikowanych użytkowników, dlatego można uznać je za autentyczne.

Wśród zalet ludzie wymieniają między innymi: czytelny interfejs, przyjazność dla początkujących czy działanie w chmurze. FollowPlanner to bot do Instagrama, który może pomóc z rozwojem konta poprzez automatyzację praktycznie wszystkiego.

Musisz jednak mieć na uwadze, że korzystanie z botów jest zabronione przez regulamin serwisu. Z tego względu używając takich programów, narażasz się na blokadę konta.

Istnieją jednak sposoby, które pozwalają na minimalizowanie ryzyka. Przy korzystaniu z bota ważna jest naturalność wykonywanych działań i dobre proxy. Jeżeli bot będzie wykonywał wszystkie akcje z częstotliwością taką, z jaką jest w stanie działać człowiek, to ryzyko jest minimalne. Warto więc racjonalnie ustawić limity akcji, gdyż chęć szybszego rozwoju konta może tak naprawdę skończyć się blokadą.

 • Super 1
SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .