Skocz do zawartości
 • Jak zarabiać przez Internet?

  Dołącz do nas, a na pewno zaczniesz zarabiać! Uzyskaj dostęp do unikalnych materiałów i najlepszych metod zarabiania! Pokażemy Ci jak zarabiać na afiliacji, CPA/PPA, Instagram, SMS, programach partnerskich i wielu innych! Często aktualizowane materiały i pomocna społeczność. Zarejestruj się za darmo!

tkolp

Jubilee Ace - Arbitraż na kryptowalutach, zakładach sportowych oraz surowcach

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

Hej! Chciałbym wam dzisiaj przybliżyć firmę Jubilee Ace oraz przedstawić możliwości jakie oferuje ten projekt. Gotowi?

Krótki wstęp o firmie...

Jubilee Ace Limited została założona w zeszłym roku na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych z opłaconym kapitałem w wysokości 50 mln USD. Firma zajmuje się analizą danych, ze specjalizacją w wielosektorowych możliwościach arbitrażowych na całym świecie. Jubilee Ace rozpoczął od tradycyjnego arbitrażu na giełdach handlujących towarami - niedawno dodając opcję arbitrażu sportowego oraz arbitrażu na rynkach kryptowalut. Dzięki doświadczeniu oraz genialnemu modelowi biznesowemu, Jubilee Ace ulepsza oraz udoskonala dane, które przekształca w dochodowe strategie i decyzje rynkowe, dzięki którym mogą zapewnić inwestorom lukratywne inwestycje o niskim ryzyku. Firma buduje solidne fundamenty pod pozycję lidera w branży arbitrażu.

Dlaczego Arbitraż z Jubilee Ace?

W świecie finansowym arbitraż jest narzędziem, które odosi się do jednoczesnego zakupu oraz sprzedaży aktywów lub pozycji w celu czerpania korzyści z różnicy cen między nimi.
Arbitraż towarowy polega na precyzyjnym śledzeniu skorelowanych produktów, takich jak złoto kontra ropa naftowa oraz składaniu dokładnych zamówień handlowych na oba produkty, aby zagwarantować zysk.
Arbitraż w kryptowalutach polega na zakupie krypto waluty, takiej jak Bitcoin, z giełdy oraz natychmiastowe przeniesienie i sprzedaż na innej giełdzie po wyższej cenie z zyskiem.
Arbitraż sportowy to czynność polegająca na obstawianiu zakładów z wiarygodnymi książkami sportowymi na wszystkie możliwe wyniki wydarzenia sportowego, tak aby na koniec wydarzenia generowany był określony zysk.

Opracowany przez założycieli Ace Quantum Universal Arbitrage (AQUA) to najnowocześniejszy system konsolidacji i analizy danych, który wyodrębnia duże aktualne dane z całego świata i przepuszcza je za pomocą algorytmów Jubilee Ace. AQUA opracowuje dochodowe scenariusze handlu i arbitrażu w 3 wyspecjalizowanych sektorach - towarach, sporcie i kryptowalutach.

Ile możemy na tym zarobić?

Cały plan marketingowy jest dość rozbudowany i możemy zarabiać na kilkanaście sposobów:

 • Kampanie sportowe oraz kryptowalutowe: od 1.2% tygodniowo
 • Kampanie z towarami: od 2.5% co dwa tygodnie
 • Niepracujący kapitał: od 0.1% dziennie
 • Polecanie: od 6% prowizji + bonusy

Minimum wymagane, żeby móc zacząć zarabiać w Jubilee Ace to 1000$. Po wpłacie nasze środki są dostępne w panelu i możemy sami decydować jaką kwotę chcemy przydzielić na poszczególne kampanie. Poniżej przykładowe kampanie dostępne w panelu:
jubileepakiety.png.a4cd3525d1f77e9736cba8a227cb3570.png

Szczegółowy plan marketingowy oraz dokładna prezentacja biznesowa (obie w PDF) poniżej:
Prezentacja Biznesowa Jubilee Ace
Plan Marketingowy Jubilee Ace

 

Osobiście zdecydowałem się zacząć z kwotą 1202$, co widać na screenie poniżej.

jubileedeposit.thumb.png.3f0ae3ac2d95df4a055f3f21f7e6777b.png

 

Zapraszam do rejestracji w Jubilee Ace!
 
Link do strony Jubilee
Mój reflink do rejestracji w Jubilee

Edytowane przez tkolp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@armouredbackpack skąd takie wyliczenia?

Dotychczas firma działała dla siebie, a od niedawna wykorzystuje network. Event, który miał miejsce w Europie był właśnie początkiem działalności w tym systemie, a nie ucieczką z Azji. Firma dalej działa w Azji - liderzy budują struktury w Korei, Wietnamie oraz Japonii. Japończycy po 3 miesiącach zdążyli zarobić już 7.000.000 $ więc jakiś tam network robią 🙂

Jakiś czas temu się zebrałem i podliczyłem jak tam wyszedł pierwszy miesiąc współpracy z firmą Jubilee Ace...

Mój początkowy depozyt: $1200
Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1301.03

Różnica: +$101.03 (około 8.42%)

jubilee_zarobki_po1miesiacu.png.b8605cea05103bedab63bf247bb6e40e.png

Uważam, że to dość przyzwoity wynik. Kwoty powyżej $100 można dorzucać do puli pracującej, więc wykorzystałem to i poszło w reinwestycję 🙂

 

Zapomniałem dodać, że do końca miesiąca dostajemy dodatkowo 8% od zdeponowanej kwoty, które możemy uruchomić w kampanii i korzystać z tych środków do końca roku - warto to wykorzystać.

jc_aug_en.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób dopytywało mnie jak wogóle działa system AQUA i czy taki rodzaj arbitrażu w obrębie jednej giełdy wogóle ma miejsce. Wrzucam poniżej wideo, na którym pokazany jest bot w akcji. Na ostatnim evencie w Mainz zostało powiedziane, że udało się usprawnić bota i jest on w stanie wykonywać transakcje częściej. 

 

Z takich nowości, które bezpośrednio wpływają na nasze zarobki, to fakt, że kampanie u bukmacherów można grać częściej niż co tydzień, więc można przytulić więcej % 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas eventu w Main został pokazany robot AQUA w akcji. Twórcom bota udało się zmniejszyć czas potrzebny do wykonania transakcji aż do... 10 sekund! Teraz zamiast 500 000 operacji w tym samym czasie jestesmy w stanie zrobić ich 5 milionów.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 mln usd kapitał wpłacony i szukają inwestorów po kilka setek serio :D ? btw. w Anglii nie ma czegoś takiego jak statement potwierdzający wpłatę kapitału.

 • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W panelu Jubilee doszedł plan marketingowy oraz prezentacja w języku Węgierskim 🙂
Aktualnie materiały promocyjne dostępne są w językach: angielskim, szwedzki, niemiecki, polski, chiński, japoński, koreański, hiszpański, rosyjski, włoski, turecki, francuski, wietnamski, tajski, duński, norweski, arabski oraz wspomniany węgierski 🙂

Pojawiła się też promocja, która obowiązuje od 1 do 31 października. Najważniejsze punkty:

 • Sprzedaż bezpośrednia powyżej 20.000 w październiku kwalifikuje nas do dodatkowych 4% bonusu. ( Przy 20.000 jest to 800 $ , przy 40.000 to 1600$ itd. Liczy się wielokrotność 20.000).
 •  Za każde 10.000 $ na koncie Jubilee dostaniemy 10g złota ( może to być nowe konto lub poprostu wrzucone 10.000 w październiku. Każda wielokrotność to kolejne 10 g złota)
 • 10 najlepszych sponsorów dostanie zegarki o wartości:
  • 1 miejsce: 50.000$
  • 2 miejsce: 25.000$
  • 3 miejsce: 15.000$
  • 4-5 miejsce: 10.000$
  • 6-10 miejsce: 6000$

Bonusy zostaną wypłacone do 11 listopada.  Na Cash wallet trafi 25%, natomiast 75% pójdzie do Registration Credit. Złote nagrody trafią do Gift Wallet, który prawdopodobnie niedługo się pojawi w panelu. Kwota na tym portfelu będzie obliczana po aktualnej cenie złota. Wszystkie wypłaty mają być bez żadnych prowizji.

 

@pocto Jak już wcześniej wspominałem działają oni w systemie MLM. Bot był testowany dużo wcześniej na ich kapitale i okazał się na tyle dobry, że zdecydowali się puścić go w świat 🙂 Co do kapitału wpłaconego do spółki - firma nie jest zarejestrowana w Anglii, tylko na terytorium Brytyjskich Wysp Dziewiczych, które znajdują się w Ameryce Środkowej i są rajem podatkowym 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tkolp tak i mają taki sam system odnośnie spółek jak Anglia i terytoria zależne , fajnie by było się dokształcić a nie kocopoły wypisywać :) rozumiem że jesteś naganiaczem ale podstawy wiedzy nie zaszkodzą

 • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, system rejestrowania spółek na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych nigdy nie był moja mocną stroną...

Z tego co sie orientuję, to kapitał nawet w Anglii spółka może wpłacić jaki chce i do wysokości takiej kwoty odpowiada majątkiem. Najnizsza kwota to 1£, wiec nie musieli wpłacać az tylu, mimo tego zrobili to 🙂

oj, do naganiacza mi daleko 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, i tu sie nasuwa pytania jaki to ma dla nich sens ? zbierac takie grosze majac kapital 50mln?  lol

a zawinac moga w kazdej chwili i nic nie zrobisz przeciez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jakiś sens właściciele w tym widzą, skoro się na taki system zdecydowali. Nie jest tajemnicą, że system rekomendacyjny działa najlepiej - wykonasz pracę polecając to dostajesz nagrodę. W przypadku kampanii reklamowych przepalali by ogromne kwoty chcąc uzyskać podobne efekty. Zobaczymy co z tego wyjdzie - podobno pierwszy rok zawsze jest najtrudniejszy 🙂

W przyszłym tygodniu wrzucę podsumowanie kolejnego miesiąca mojego działania na platformie (tym razem skupiłem się na samych surowcach, więc jestem ciekaw jak to wyjdzie 🤔

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija kolejny miesiąc mojej współpracy z Jubilee, więc czas na kolejne podsumowanie. Ostatni miesiąc minął na testowaniu kampanii surowców, co nie było zbyt dochodowe, no ale - wiem już mniej więcej na czym się skupić i będą to głównie kampanie sportowe, nie tylko ze względu na oferowane % ale również częstotliwość (już nie trzeba czekać tydzień, bo zdarzają się kampanie 3 lub 4 dniowe)

  W dniu 9/17/2019 o 13:40, tkolpaczek napisał:

Mój początkowy depozyt: $1200
Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1301.03

Różnica: +$101.03 (około 8.42%)

Podsumowanie II miesiąca w programie:
Stan konta z poprzedniego miesiąca: $1301.03
Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1396

Różnica: +$95 (około 7.30%)

Jestem zadowolony z tego miesiąca, mimo że zysk wyniósł troszkę mniej. Tak jak wspomniałem, przez następny miesiąc będę się skupiał wyłącznie na tych najkrótszych kampaniach, żeby wycisnąć jak najwięcej. Zobaczymy, czy się uda 🙂

Do końca miesiąca trwa akcja promocyjna, o której wspominałem wcześniej - do zgarnięcia większa prowizja oraz złoto 🙂
oct_desktop_en.jpg

 
 • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę miało miejsce spotkanie Zoom, na którym Bobby, założyciel Jubilee Ace, wraz z głównym programistą pokazali jak działa bot AQUA na żywo. Robot został odpalony na koncie Binance z niskim kapitałem i wyniki wyglądały następująco:

Wykonane trzy transakcje w ciągi niecałej sekundy:
Start z 0.00747864 BTC

 • Kupione 1224 GNT za BTC
 • Kupione 0.3488 ETH za GNT
 • Kupione 0.007511 BTC za ETH

Stan konta po: 0.007511 BTC

To daje 0.5% w ciągu ułamka sekundy! I to już po odliczeniu wszystkich prowizji! Jeżeli chcesz zobaczyć jak poradził sobie bot, to przewiń do ok. 25 minuty 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Udostępniony został raport wyników finansowych Jubilee Ace za trzeci kwartał 2019 roku. Można przejrzeć pod tym linkiem:
 
Najciekawsze informacje, które możemy tam znaleźć:
 • Najwięcej funduszy zostało ulokowanych w kampaniach kryptowalutowych, bo aż 38% (towary 29%, sport 33%)
 • To właśnie kryptowaluty przyniosły największe zyski w ciągu ostatnich 3 miesięcy - kolejno: 15.39%, 14.55%, 16.80%
 • W kampaniach na towarach, to właśnie wrzesień był najlepszym do tej pory miesiącem pod względem ilości otwieranych pozycji oraz ilości wygranych pozycji.
 • Również w kampaniach na kryptowalutach, wrzesień był miesiącem, w którym nie tylko wzrósł średni zysk z otwartej pozycji (1.32%) ale również całkowity profit wynosił ponad dwa razy tyle, co w lipcu.
 • W przypadku zakładów sportowych również widać spory progres: porównując do wyników z lipca, średnia ilość otwieranych pozycji, które zakończyły się zyskiem, wzrósł o ponad 46%.
 • Jest też wzmianka o inwestycji w kwocie 5 milionów dolarów w Jubilee Ace Sports Analytics, czyli zespół zajmujący się dostarczaniem danych w sektorze zakładów sportowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija kolejny miesiąc moich działań na platformie Jubilee Ace. Zdecydowałem, że teraz będę takie podsumowania wrzucać na koniec każdego miesiąca, żeby zachować regularność. Przyjrzyjmy się jak to wyglądało dotychczas:

Po pierwszym miesiącu:

  W dniu 9/17/2019 o 13:40, tkolpaczek napisał:

Mój początkowy depozyt: $1200
Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1301.03

Różnica: +$101.03 (około 8.42%)

Po drugim miesiącu:

  W dniu 10/8/2019 o 11:00, tkolpaczek napisał:

Podsumowanie II miesiąca w programie:
Stan konta z poprzedniego miesiąca: $1301.03
Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1396

Różnica: +$95 (około 7.30%)

Aktualnie wygląda to tak:


Podsumowanie III miesiąca w programie:
Stan konta z poprzedniego miesiąca: $1396
Aktualny stan konta (bez prowizji z poleconych oraz bonusów): $1498.37

Różnica: +$102.37 (około 7.33%)
Całkowity zysk od początku: $298.37 (24.86%)

Jak dla mnie, to nie najgorzej. Muszę popracować nad szybszym wyłapywaniem dochodowych kampanii, bo przez brak czasu przechodzą mi koło nosa te dochodowe. Zdarzyło się też, że kilka dni kapitał nie pracował, więc dostawałem tylko mały % za to. Coraz częściej można natrafić kampanie 3 dniowe, więc okres czekania zmniejszył się o ponad połowę od startu - widać, że usprawniony algorytm bota robi robotę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po co wy się w te hyipy pchacie? Fakt, na niektórych coś tam zarobicie, ale na kolejnym stracicie i tak w kółko. Po co pchać się w takie bagno? Nie lepiej zająć się czymś sensownym? :P

 • Haha 1

Chcesz skutecznie zwiększyć swoje zarobki w internecie? Odwiedź EliteTalk po więcej informacji!

facebook_background (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seventeen po czym wnioskujesz, że to hyip? To jest platforma arbitrażowa, na której pojawiają ci się dostępne możliwości na arbitraż 🙂 Ty sam decydujesz co konkretnie i za jaką kwotę "zagrać". W hyipach i innych pseudo programach ktoś obraca Twoimi pieniędzmi - przynajmniej tak mówi, bo zazwyczaj tego nie robi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2019 o 14:23, Seventeen napisał:

Ludzie po co wy się w te hyipy pchacie? Fakt, na niektórych coś tam zarobicie, ale na kolejnym stracicie i tak w kółko. Po co pchać się w takie bagno? Nie lepiej zająć się czymś sensownym? :P

Zycie polega na wolnym wyborze, moze dlatego :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, marek505 napisał:

Zycie polega na wolnym wyborze, moze dlatego :D 

Prawda, ale z tego wolnego wyboru to bardzo dużo płaczków się robi często i gęsto Marku :P
I to nie są łzy szczęścia niestety :(


Chcesz skutecznie zwiększyć swoje zarobki w internecie? Odwiedź EliteTalk po więcej informacji!

facebook_background (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 • Podobna zawartość

  • Przez plaisant
   Chcę wymienić (skąd i ile): Bank / Revolut / Monese / Verse / transferwise / PLN / EUR / GBP / USD / BTC / ETH / NRG /XLM / XRP / LTC / i inne kryptowaluty. Chcę wymienić na (dokąd i ile): Bank / Revolut / Monese / Verse / transferwise / PLN / EUR / GBP / USD / BTC / ETH / NRG /XLM / XRP / LTC / i inne kryptowaluty. Kontakt na forum: Wyślij wiadomość prywatną
   lub Kontakt na wykop.pl: Wyślij wiadomość prywatną
   Jestem dostępny tylko w tych dwóch miejscach.
    
  • Przez xrechu
   Airdrop o wartości do 25$, proste zadania, darmowe łatwe pieniądze Potrzebujemy:  
   *Telegram
   *Twitter
   *Facebook
   Jest to pewny zarobek, ponieważ to druga runda airdropa, a pierwszą wypłacili. Na końcu podajemy adres ETH z erc20 np. TrustWallet
   https://t.me/GEChainRound2_bot?start=0018684864
   Po wejściu w link otworzy się czat z botem i wszystko będzie wyjaśnione, w razie pytań pisać
   Warto skorzystać, darmowa okazja Otrzymaną walutę sprzedamy bez żadnego problemu na giełdzie zg.com
   Koniec airdropa 1 marca 2020.
   W razie pytań pisać na telegram @Rechu,
   mam więcej takich akcji często gęsto    
  • Przez MarcusGarvey
   Chciałem bardzo po krótce przedstawić polski projekt, jakim jest TOKENEO. Składa się on jak dotąd z trzech głównych produktów i jest wciąż rozwijany.
   O samym projekcie TOKENEO:
   Tokeneo to ekosystem usług związanych z branżą kryptowalutową. Tworzymy kompleksowe narzędzia dla klientów, inwestorów i userów zainteresowanych kryptowalutami. Dzięki naszym nowoczesnym rozwiązaniom w szybki, łatwy i bezpieczny sposób kupisz lub sprzedasz kryptowaluty.
   Produkty TOKENEO
   Giełda kryptowalutowa – Tokeneo Exchange
   Pierwsza giełda na świecie, która jest w rękach jej społeczności. Kryptowalutowa giełda Tokeneo przekazuje 50% uzyskanego dochodu posiadaczom tokenów TEO. Wszystko dzięki autorskiemu systemowi dzielenia się zyskami: Teoshare.
   Kantor kryptowalutowy – Tokeneo Cash
   Tokeneo Cash to innowacyjny kantor kryptowalutowy. W naszym kantorze kupisz coiny bez konieczności weryfikacji i rejestracji konta – szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu.
   Serwis informacyjny – Tokeneo News
    
   Serwis stworzony dla inwestorów kryptowalut i fanów nowych technologii. Znajdziesz tu najświeższe informacje o kryptowalutach: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC), Monero (XMR) czy Ripple (XRP). Z nami jesteś zawsze na bieżąco!
   Giełda TOKENEO wspiera uczestników, dzieląc się z zyskami z tymi, którzy posiadają tokeny TEO. Dodatkowo istnieje program partnerski, dzięki któremu możemy zarabiać. 
   Projekt tokeneo posiada swoje grupy na facebook, kanał na YT, poniżej przesyłam wszystkie linki, w tym mój reflink. Jeśli potrzebujesz pomocy, chętnie odpowiem na pytania.
   grupa Facebook dla posiadaczy TEO: https://www.facebook.com/groups/172087436923077/ Fanpage Tokeneo: https://www.facebook.com/Tokeneo.News/  Kanał YouTube reflink do giełdy tokeneo: giełda TOKENEO czysty link: https://tokeneo.com/  
    
    

  • Przez lighter18
   Cześć, niedawno zainteresował mnie temat aidropów kryptowalut. Staram się wyselekcjonować te dobrze rokujące (na podstawie stron zagranicznych, stron polskich oraz dzienników innych użytkowników) i wykonywać zadania, które nagrodzone będą w niedalekiej przyszłości tokenami lub też płacą od razu.
   Celem prowadzenia tego dziennika nie jest obietnica zarobku a usystematyzowanie i zapisanie aktualnych działań. Oczywiście jeżeli w przyszłości uda się coś na tym zarobić to się nie obrażę :)
   Tym co znajdę, będę dzielił się w temacie. Musicie mieć jednak świadomość, że żaden z projektów nie gwarantuje pewnego zysku i trzeba to raczej traktować jak dobrą zabawę z możliwością pozytywnego zaskoczenia w przyszłości, gdy uda się "dropnąć" token, który w przyszłości nagle wystrzeli do góry.
   W przyszłości nie zamykam się na zainwestowanie własnych środków w kryptowaluty jeżeli uznam, że może to być dla mnie korzystne. Jednakże zaczynam bez inwestycji.
   Mam nadzieję, że uda mi się zachować odpowiednią systematyczność i że temat będzie dla Was ciekawy :D
   Jeżeli chodzi o przechowywanie kryptowalut to korzystam z darmowego portfela Trust Wallet, który posiada standard ERC-20 potrzebny w większości airdropów. Zastanawiam się także nad założeniem My Ethereum Wallet. 
   Giełdy, z których korzystam to Binance, Coinbase oraz Kucoin.
   A więc zaczynamy. Pierwszy airdrop, który zrobiłem dotyczył EBCoin (EBC).
   Strona internetowa projektu: www.ebcoin.io
   Jak projekt opisuje swój token? "EBCoin wykorzysta technologię blockchain w celu wyeliminowania kłopotów i wysokich opłat związanych ze zwrotami podatków zarówno dla podróżujących z zagranicy, jak i handlowców."
   Ilość tokenów otrzymanych za wykonanie zadania: 50 000 EBC (około 11$)
   Obecny ranking tokenu na Coinmarketcap: 986 
   Aktualna wartość jednego tokenu: 0,000158 USD
   Aby otrzymać darmowe tokeny musiałem posiadać: Twitter, Telegram, E-mail, portfel obsługujący standardy ERC-20 np. Trust Wallet.
   Zadania, które należało wykonać wyszczególnione są po rozpoczęciu rozmowy z botem na telegramie pod tym adresem: t.me/EBCoinAirdropbot?start=r0673996337
   Czysty link: t.me/EBCoinAirdropbot?start
   W skrócie trzeba było: rozpocząć rozmowę z botem na telegramie, dołączyć do grupy i kanału na Telegramie, śledzić Twittera, wysłać potrzebne dane do bota i wypełnić odpowiedni formularz zawierający adres portfela z ERC-20.
   Dodatkowo airdrop ten posiada program partnerski. Za każdego refa otrzymuje się 10 000 EBC (około 2$).
   Pozostało czekać na tokeny
   Aktualny stan konta:
   Odebrane:
   W trakcie:
   50 000 EBC
  • Przez bilecik
   Chcę wymienić (skąd i ile):  Paypal / Bank / Revolut / Yetipay / ecopayz  / BTC   Chcę wymienić na (dokąd i ile): Paypal / Bank / Revolut / Yetipay / ecopayz  / BTC   Kontakt na forum: Wyślij Prywatną Wiadomość    Jako, że na forum brakuje wymian między procesorami płatności internetowych, postanowiłem stworzyć kantor, który umożliwi szybkie i tanie wymiany     Oferuję szybkie i tanie wymiany pomiędzy procesorami:   PayPal na Revolut  PayPal na konto bankowe (lub przelew BLIK) PayPal na ecopayz   
   Revolut na PayPal Revolut na konto bankowe (lub przelew BLIK) Revolut na ecopayz  - wymiana od kwoty 10 PLN | Prowizja: 10%
    
   Yetipay na PayPal Yetipay na konto bankowe (lub przelew BLIK) Yetipay na Revolut Yetipay na ecopayz  - wymiana od kwoty 50 PLN | Prowizja: 15%
   ecopayz na PayPal ecopayz na konto bankowe (lub przelew BLIK) ecopayz na Revolut  -  | Prowizja: 10%
   BTC na: PayPal, Revolut, ecopayz, konto bankowe (lub przelew blik) PayPal, Revolut, ecopayz, konto bankowe (lub przelew blik) na BTC -  | Prowizja: do ustalenia
   --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   Do każdej prowizji należy wziąć jeszcze pod uwagę opłaty, który pobiera dany procesor płatności. Przed wymianą, zostaniesz poinformowany, ile dostaniesz pieniędzy. Więcej informacji, poznasz po wysłaniu do mnie prywatnej wiadomości.   Nie odpowiadam za opóźnienia w wymianach oraz problemy techniczne. Każdy użytkownik przechodzi weryfikację przed wymianą. W razie podejrzenia oszustwa, sprawa może zostać zgłoszona do odpowiednich służb oraz administracji forum.   Zapraszam do korzystania z moich usług wymian!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .