Skocz do zawartości
  • Jak zarabiać przez Internet?

    Dołącz do nas, a na pewno zaczniesz zarabiać! Uzyskaj dostęp do unikalnych materiałów i najlepszych metod zarabiania! Pokażemy Ci jak zarabiać na afiliacji, CPA/PPA, Instagram, SMS, programach partnerskich i wielu innych! Często aktualizowane materiały i pomocna społeczność. Zarejestruj się za darmo!

Zenko

KOK Token - platforma cyfrowa i portfel - 4-20% miesięcznie - kok-play.io

Rekomendowane odpowiedzi

KOK Token to ciekawa idea na stworzenie cyfrowej multiplatformy rozrywkowej, dostępnej jako aplikacja mobilna, której częścią jest również zarabiający portfel. Co ważne, tutaj nie mamy do czynienia tylko z jakąś planowaną ideą jak w większości projektów, osoby i firmy które za nią stoją mają już bogaty rozdział w swojej prowadzonej działalności. Projekt jest koreański i zarządzany jest prze KOK Foundation. Zacznę może więc od zaprezentowania zespołu zarządzającego.

CEO projektu, czyli dyrektor generalny - Dong Seob Hwang

Dong jest właścicielem firmy The Grove Entertainment i jest producentem i wydawcą muzycznym, dramatów i oraz filmów na rynku koreańskim oraz chińskim. Link do firmy: http://www.thegroove.co.kr

Dyrektor Koreańskiego Stowarzyszenia Producentów Rozrywki

Uczestnik debat parlamentarnych

Dong-Seob.jpg

 

CTO projektu, czyli dyrektor techniczny - Young Choe

https://www.linkedin.com/in/young-choe-8033684/?locale=pl

Tutaj trochę więcej o tym panu:

Profesor Young Choe jest doradcą w wielu projektach blockchainowych, w tym Evens, EOS Chrome, EcoStart, Mix.Rent, BeWELL, EdenChain, AmbleX, Platinum Q DAO, Boltt Protocol, GBC Korea, Davinci Foundation itp. Był współzałożycielem i prezesem Color Platform - platforma blockchain czwartej generacji wyposażona w SoC.

Jest redaktorem magazynu "Blockchain Today". Young ma status eksperta w ICObench - globalnej platformie oceny ICO - i dyrektorem OSSF (Open Source Software Foundation). Jest adiunktem na uniwersytecie Yonsei w Korei.

Jest specjalistą od oprogramowania i blockchain, dyrektorem wykonawczym i profesorem posiadającym szerokie doświadczenie. Działa w różnych globalnych firmach i organizacjach, w tym NVIDIA, Samsung Electronics, SK Hynix, North Carolina State University, BMC Software, Sungkyunkwan University, 3Ksoftware, KBIPA (Korea Blockchain Industry Promotion Association) oraz CE Linux Forum. Ma doświadczenie w inżynierii oprogramowania, technologii kompilatora i kryptografii oraz blockchain.

Uzyskał informatyczne stopnie naukowe na North Carolina State University i jest członkiem Executive Blockchain Program na Draper University w Kalifornii. Ma również doświadczenie w kryptoinwestycjach, fuzjach i przejęciach,  ICO / IEO, Reverse-ICO. 

Young obecnie prowadzi jako CSO firmę krypto-finansową i działającą w dziedzinie cyberbezpieczeństwa (3KFinance) oraz jako CEO i założyciel firmę działającą w sektorach Blockchain / AI / DeFi / Kryptowaluty (Crypto Valley Lab, Inc.).

Skontaktowałem się z tym panem i potwierdził swój udział w projekcie platformy KOK.

0.jpg

CSO projektu, czyli dyrektor bezpieczeństwa to Park Sungjun 

 

Najlepszy twórca gier w Korei

Cypherds, Dungeon & Fighter Planning
Przedstawiciel NETKER

park.png

 

COO projektu, czyli dyrektor operacyjny to Jiwon Kang

CEO Superacid http://www.superacid.com/, partnerskiego wydawcy gier dla największego wydawcy gier w Korei firmy Nexon. Ich wspólny projekt to gra MagIa https://play.google.com/store/apps/details?id=com.superacid.magiaglobal która ma również być dostępna na platformie kok. W tę grę Nexon zainwestował 6 mln dolarów.

CEO i współzałożyciel Weredsoft

https://www.facebook.com/jiwon.kang.507

kang.jpg

CIO projektu, czyli dyrektor IT to Jinsuk Ko

Magister informatyki na Seul National University

CEO of Tenspace

Przykładowy artykuł: https://coinhubkorea.com/part-1-korean-blockchain-companies-go-global/

Najlepszy technik technologii AI w Korei

Członek zespołu Davinci https://davinci.vision/en/project.html

jinsuk.png

 

30 września odbył się w Seulu event przedstawiający projekt, którego uczestnikiem był m.in. prezes Koreańskiego Stowarzyszenia Blockchain czy też Prezes koreańskiego stowarzyszenia gwiazd produkcji a także Przewodniczący Stowarzyszenia Strefy Specjalnej Turystyki Mody, i członek Koreańskiego Zgromadzenia Narodowego.

PLATFORMA

Platforma KOK ma łączyć w sobie usługi i produkty z takich branż jak muzyka, gry, filmy, zakupy oraz tzw. influencers. To co nas najbardziej będzie interesować to portfel oraz gry. Sam portfel będzie zarabiał podobnie jak pozostałe portfele, dzienne naliczenia z miesięcznym zwrotem od 4 do 20%. Portfel ma generować zyski z arbitrażu i z inwestycji oraz sprzedaży usług i produktów.

Zwroty:

$300 - $1499 - 4-8% miesięcznie

$1500 - $9999 - 9-11% miesięcznie

$10000+  12-20% miesięcznie

Ten profit jest bonusowy na start, tzn. dla celów marketingowych. Powodem, dla którego firma zajmuje się portfelem, jest to, że jest to sposób na zgromadzenie jak największej liczby osób zainteresowanych inwestycjami w tokeny. Po pewnym czasie zysk portfela zostanie zmniejszony.

Wypłata wkładu w każdym czasie, przed 30 dniami - 5% fee, przed 60 - 3%

min. wkład to $300 a max. $10,000

Naliczenia w kok Tokenie, który jest potem wymienialny na krypto.

 

Oprócz portfela naszym zainteresowaniem są również dostępne na platformie gry, gdyż jedna z nich to Hotel King Service. To gra symulacyjna prowadzenia hotelu. Pozwala ona kupić hotel za pomocą kok Tokena i ma ten sam efekt, co zakup koparki ale w formie wizualnej hotelu. W grze ma być dostępnych 100 000 budynków na 1 serwerze, ich liczba będzie więc ograniczona. Budynek w grze każdego dnia generuje dochód z najmu (jak dochód z wydobycia). Budynek jest ważny lifetime. Budynki mogą być kupowane lub sprzedawane przez użytkowników.
Dochód z budynku w grze Hotel King ma wynieść do 150% miesięcznie.

Udział w tej grze jest alternatywny, ale ze względu na to, że generuje wyższy dochód niż z portfela, to myślę, że warto sobie kupić. Co ważne, spowoduje to też efekt "reinwestycji" tokena a nie tylko wypłaty jak to ma miejsce w innych portfelach. Ma to również spowodować dynamiczny wzrost wartości tokena.

Możemy też dodatkowo zarabiać handlując tokenami.

 

Za grę odpowiedzialne jest studio Superacid.

Token zużyty lub wymieniany jest spalany. Za 3 miesiące ma być dostępny na giełdzie OKEX. Spodziewany jest wysoki popyt ze względu na konieczność zakupu hotelu z tokena.

PRojekt ma bardzo wysokie zainteresowanie w Korei, plany są bardzo szerokie. W grudniu ma być dodany KOK do centrum handlowego online - Feelway http://www.feelway.com, które posiada już 2 mln. subskrybentów i  jest największym tego typu sklepem z towarami luksusowymi w Korei. W lutym ma być dodana muzyka (platforma https://www.towbmusic.com) i promocja platformy poprzez influencerów (platforma INplug). W marcu na platformie ma być dodane kasyno J88Poker z ponad 100,000 użytkowników. Planowane są również płatności offline za pomocą franczyzy do około 2000 sklepów w Korei.

 

AFILIACJA

1. poziom 100% profitu poleconego

2. poziom, 20%

3-5 poziom - 10%

6-10 poziom - 5%

10 i dalsze - trzeba posiadać 3 gwiazdki lub więcej

gwiazdki zdobywa się za osiągnięcie warunków poziomów

1 gwiazdka za obrót 30k lub depozyt 10k

2 gwiazdki - polecenie 5 bezp. osób

3 gwiazdki - polecenie 10 bezp. osób

Gwiazdek można zdobyć 8, każda gwiazdka daje jakieś dodatkowe profity albo np znizki w sklepie.

Każdy bezpośredni polecony otwiera 1 poziom

REJESTRACJA

link do aplikacji: https://apps.kok-play.io

kod zaproszenia: QLVSYFMQ

Kanał na youtube:  

 

Edytowane przez Zenko
  • Smutek 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wpłaty naliczenia cokolwiek z aplikacji w screenach mógłbyś pokazać ?  

I nie znam koreanskiego 😅

Edytowane przez Raodemus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne nie ma sprawy. Pod spodem skriny. Zapraszam serdecznie zarówno  cię jak i wszystkich innych do mojej grupy na facebooku. Zdecydowałem się na ten projekt ze względu na twórców. Osoby te mają bogaty dobytek życiowy obejrzyjcie filmy z eventu w Seulu wszyscy są. Projekt prezentował się świetnie. 

https://www.facebook.com/groups/958832904449927/?ref=bookmarks

 

https://etherscan.io/tx/0xc4523b4b5b985abd9f325eb0af63150c0622e9d4881936b1e2cb01603828c8d0

wypłata.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Graj i zarabiaj! KOK COIN na giełdzie OKEX. KOK PLAY - cyfrowa platforma łącząca w jedną całość Blockchain, Netflix, Play Store, Youtube i Ebay. Pobierz aplikacje z https://kok-play.io Refcode 12574511

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE 21.11.2019

1. Wielu osobom nazwa KOK może się średnio podobać. To skrót od Knowledge and Opportunity Kickstart

2. Od wczoraj mamy możliwość budowy hoteli w grze HOTEL KING. Nie wiadomo jednak ile hoteli w puli zostało, także kto pierwszy ten lepszy. Nie było oficjalnego newsa o tym w aplikacji, więc może jeszcze chwilę będzie możliwość zakupu tych hoteli. Przypominam, że liczba hoteli jest ograniczona ilościowo i co jakiś czas są rzucane pule z liczbą hoteli do kupienia.

Póki co udało mi się kupić kilka hoteli i nieco je rozwinąć. Hotel Malibu i Maymond. Hotele kupujemy za KOK COINY. Hotele możemy rozbudowywać oraz ulepszać ich poziom za tokeny DAC (np. wymieniamy KOK COINY na DAC) Im większy prestiż i rozmiar hotelu tym większe zarobki. Wraz ze wzrostem levelu możemy kupować coraz lepsze, droższe hotele co = większym profitom. Strategii na gre jest całe mnóstwo i jest to mega rozrywka połączona z zarabianiem.

Moja strategi wygląda tak, że mam 2 konta. Na jednym 400 usd w miningu a na drugim 12 000 usd w miningu. Dzienne naliczenia z inwestycji nie licząc prowizji z poleceń to około 100 usd. Wszystko zamierzam pakować w rozwój hoteli. Hotele mogą dać zarobić więcej niż mining.

Z informacji od Koreańskich liderów wynika, że spekulują oni duże wzrosty na KOK COIN i zalecają gromadzenie KOK COINÓW. Ja póki co zamierzam zmaksymalizować przychody KOK COINów, aby potem cieszyć się dalszymi zarobkami np. po 3-4 miesiącach wyjmę wkład z miningu a nadal będę miał naliczenia z hoteli.

Hotele też będzie można sprzedawać na rynku wtórnym a ich wartość będzie rosła w stosunku do wartości nominalnej.

Mam 9 lvl w grze. Od 10 poziomu jest już dostępny hotel DIAMOND, a od 15 lvl hotel CASINO DUBAI Ja kupiłem hotele dopiero wczoraj i tak to wygląda po lekkiej rozbudowie:

Jeżeli będą chętni to wrzucę tu poradnik do gry HOTEL KING

Koszt budowy wszystkich hoteli:

Malibu - 4 KOK
Maymond - 214 KOK
Carnival - 929 KOK
Diamond - 3000 KOK
Casino Dubai - 17857 KOK

Póki co planuję rozwinąć mój 5 gwiazdkowy Maymond ( Gwiazdki nabijamy za pomoca DAC coin ) Dziś wybuduję 6/10 pięter. W Malibu zostało mi wybudowanie ostatniego 5 piętra za 2300 KOK Coinów. Następnie wyburzę jeden Maymond nierozwinięty i nazbieram na Casino Dubai, które będę chciał rozwinąć. Mam mega zabawę w tym projekcie i fajne zarobki.

3. Będą dochodziły kolejne gry w których KOK COIN będzie używany.

4. CTO Koktoken Young Choe wziął udział w konferencji blockchain w Seulu:

i występował tam jako prelegent.

Sprawdziliśmy na stronie tej konferencji, rzeczywiście pan Choe występował oficjalnie jako przedstawiciel KOK Foundation:

[Obrazek: 9441bebe2ce64393med.png]

https://bef.latoken.com/asia

Co ciekawe, kiedyś prelegentem tej konferencji był były min. finansów Mateusz Szczurek Smile

[Obrazek: ae6bcaca2a4ebf33med.png]

5. Osoba, która była w Korei w Seulu i spotkała się z właścicielami firmy oraz liderami z Korei przekaże mi informacje i materiały jutro lub w weekend. Myślałem, że będzie to szybciej, ale ma inne obowiązki i musi zebrać materiały w jedna całość

UPDATE 24.11.2019

PIERWSZE ZDJĘCIA I RELACJA Z BIURA FIRMY W KOREI
Jeśli chcesz dołączyć do mojego zespołu, to skontaktuj się ze mną, a dostarczę potrzebne CI materiały.

W grze HOTEL KING jeden z moich hoteli czeka na budowę 9 piętra. Maksymalnie rozbudowany hotel jest warty 1000$. Następnie będę kupował 4/5 hoteli za 3000 KOK COINów

Edytowane przez Kryptokox

Graj i zarabiaj! KOK COIN na giełdzie OKEX. KOK PLAY - cyfrowa platforma łącząca w jedną całość Blockchain, Netflix, Play Store, Youtube i Ebay. Pobierz aplikacje z https://kok-play.io Refcode 12574511

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UPDATE 29.11.2019

MUST HAVE! KONIECZNIE OBEJRZYJ TEN FILM!

ODPOWIADA na pytanie DLACZEGO #KOK PLAY jest UNIKATOWYM projektem


 

Aplikacje możecie pobrać z oficjalnej strony: https://kok-play.io
Kod ref: 12574511


UWAGA! Przed instalacją należy zmienić język na angielski w telefonie. Po instalacji i rejestracji można zmienić na polski. Datę urodzenia wpisujemy w postaci YYMMDD np. 940514


️Trzeba zrozumieć ten projekt dobrze, a nie jest najprostszy. Ludzie widzą cyferki z prezentacji i myślą, aa znowu to samo. A tak nie jest Smile)

1) KOKi wydobywane są przez nas w aplikacji KOK PLAY. Dobrze wejść jest w projekt na lekkiej górce, bo krypto zamieniane jest na dolary.

2) Dostajemy codziennie naliczenia w KOK COINach: realnie jest to:

3) 4-5 % miesięcznie przy depo 300-1499 USD

4) 8-9 % miesięcznie przy depo 1499-9999 USD

5) 12-13 % miesięcznie przy depo 10 000 USD +

No dobra to tylko procenty. Rejestracje ruszyły 18 października, naliczenia były na początku wyższe i co jakiś czas będą obniżane. Dlaczego? Podobnie jak w przypadku BTC i innych coinów wydobycie z czasem spada. Podobnie jest tutaj,️ #PODAŻ KOK Coinów stopniowo będzie spadać, dlatego warto dołączyć teraz.

Idąc dalej,,️ #POPYT na KOK COINY idzie do góry i będzie rósł coraz szybciej.

Dlaczego️?

Ludzie w AZJI, w KOREI, w CHINACH mają totalnego świra na punkcie gier!!!

Sprawdź video: z ostatniego wydarzenia G-STAR: https://youtu.be/urtKZ3mZdKs

Ponad 300 000 osób gra w grę MAGIA w AZJI, której KOK FOUNDATION jest po części właścicielem. Na filmie MIKEa z biura mogliśmy zobaczyć programistów SUPERACID, którzy stoją za tą grą. W aplikacji już teraz w zakładce SHOPPING gracze kupują za KOK COINY ulepszenia i dodatki.

Ja osobiście gram w grę HOTEL KING, w której inwestuje wszystkie moje zarobione KOK COINY, aby zwiększyć zarobki. Przy mojej inwestycji na poziomie 12 000 USD po około 10 dniach z samej gry zarabiam ponad 20$ dziennie. A to dopiero początek.

KOK podpisał już też umowę z twórcami gry J88 Poker, która będzie wdrożona na platformę około lutego-marca.

Film z wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=x7EILgSmse0

Mamy już platformę sprzedażową w zakładce SHOPPING, póki co tylko na rynek azjatycki.

Podpisana współpraca z KAIST - Krajowy instytut badawczy nowych technologi założony w 1971 roku. Na filmie mamy też CTO projektu Young Choe. Można z nim porozmawiac na LINKEDIN.

Dowód: https://www.youtube.com/watch?v=rqkEzT7DLlg

Współpraca z B.A.P koreański zespół muzyczny który na jednym z hitów ma 32 000 000 wyświetleń: https://www.youtube.com/watch?v=1zRzl1d5vNU

A to dopiero początek i kilka newsów jeszcze by się znalazło.


PODSUMOWUJĄC:

UŻYTECZNOŚĆ ROŚNIE, PODAŻ STOPNIOWO MALEJE, POPYT ROŚNIE. W styczniu będziemy już na jednej z dużych giełd i kilku mniejszych. To wszystko sprawia, że cena KOK COINa ma niesamowity potencjał wzrostu, wszystko opiera się na prawdziwym biznesie gier, multimediów, muzyki, platformy sprzedażowej i wielu innych

Edytowane przez Kryptokox

Graj i zarabiaj! KOK COIN na giełdzie OKEX. KOK PLAY - cyfrowa platforma łącząca w jedną całość Blockchain, Netflix, Play Store, Youtube i Ebay. Pobierz aplikacje z https://kok-play.io Refcode 12574511

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UPDATE 30.11.2019

Właśnie rozbudowałem maksymalnie drugi hotel w grze Hotel King. Moje hotele warte są już około $1800 i dają mi dniowka około 30$ + 100$ dniowki z miningu i to wszystko tylko z własnej inwestycji ? Teraz zbieramy na hotel Diamond za 3000 KOK COINOW lub Casino Dubai za 17000 KOK COINOW. Jeśli chcesz dołączyć to pobierz aplikację z https://kok-play.io i podaj kod referencyjny: 12574511
 

 


Graj i zarabiaj! KOK COIN na giełdzie OKEX. KOK PLAY - cyfrowa platforma łącząca w jedną całość Blockchain, Netflix, Play Store, Youtube i Ebay. Pobierz aplikacje z https://kok-play.io Refcode 12574511

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Za 2-3 tygodnie KOK COIN będzie na giełdzie OKEX. Osobiscie liczę na obsunięcie terminu, bo cena pewnie pójdzie w górę, a chciałbym nazbierać więcej KOK COINów Wink Aktualna cena to 0.14 USD. Żaden projekt wcześniej nie był na TOP 5 giełdzie po 2 miesiącach działania.

2. Poprawiono błąd Koreańskiego języka. Teraz przy rejestracji nie trzeba już zmieniac języka w ustawieniach telefonu na angielski (w przypadku Polskiego) bo poprawili to dla naszego kraju.

3. Odbyła się konferencja wysoko postawionych biznesmanów z Korei i Chin, na której wśród przedstawicieli Samsung, Hyundai był też przedstawiciel KOK PLAY - jedyny startup na tym wydarzeniu. Szczegóły poniżej:


Aktualizacja i wszystkie inne „ulepszenia” pojawiły się zakładce AKTUALNOŚCI w aplikacji KOKMOBILE.

Przede wszystkim - kilka dni temu w Seulu odbył się 2. wysoki dialog biznesmenów z Korei i Chin.

W tym wydarzeniu wzięło udział wiele znanych postaci w Korei, np .:

#Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Kora Yongmaan Park

Przewodniczący #SKGroup Tae-Won CHey

Zastępca kierownika grupy #Hyundai Eui-sun Chung

#Samsung Electronics Boo-Keun Yoon

#Koreański minister handlu, przemysłu i energii - Myung-hee Yoo

#KOKPLAY CSO Sung jun Park
Jeszcze wiele innych osób.

Znalazłem potwierdzenie tego wydarzenia i obecności Sun Jun Park (KOK CSO - Chief Security Officer. To stanowisko wiąże się z odpowiedzialnością za rozwój, wdrażanie i zarządzanie wizją, strategią i programem bezpieczeństwa KOK.) w poważnych mediach biznesowych:

http://moneys.mt.co.kr/news/mwView.php?n...=w0403&VRN

Potwierdzenie obecności CSO Projektu - Sung-Jun Parka:

http://www.e2news.com/news/articleView.h...xno=217358

[Obrazek: image.png.8d6cf60bdd901634ac0276e2491d8d64.png]

Szczerze mówiąc, jestem zdziwiony, jak dobrze radzi sobie KOK. To wydarzenie jest dla nas (inwestorów) wyraźnym dowodem, w którym kierunku zmierza firma.

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z jakąś startupem blockchain i AI, który miał okazję porozmawiać na krajowym wydarzeniu z ministerstwem rządowym lub wysokiej klasy prezesem reprezentującym główne azjatyckie korporacje?
Odpowiedź może być jedna - NIE! Ale KOK już to robi


Jak widać, ważniejsi gracze dołączają do KOKPLAY w walce o przejrzystość rynku treści cyfrowych. Jeśli do tej pory nie podjąłeś żadnej decyzji, to Twoja wielka szansa na zainwestowanie w najbardziej perspektywiczny blockchain i AI na rynku.

Trochę informacji o Sung-JUN Parku:

[Obrazek: wQA3tv.png]

Sung-jun Park odpowiada za projekt platformy i strategię w Fundacji KOK. Brał udział w realizacji gier typu Dungeon & Fighter i Cypher firmy Nexon. Był również odpowiedzialny za model płatności i obsługę gier komunikatora Azar z 200 milionami użytkowników na całym świecie w firmie HyperConnect: https://hyperconnect.com/?lang=en

Jako CEO i założyciel studia gier Netker Inc., opracował grę Versus oraz grę mobilną Mobius, która przyciągnęła więcej niż
3 miliony dolarów inwestycji od firm takich jak Smilegate. Ukończył Uniwersytet Narodowy w Seulu w 2010 r. z dyplomem administracji biznesu.

Tutaj link do ciekawego zestawienia najbogatszych ludzi w Korei, aby wyobrazić sobie jak dużą firmą jest Nexon w Korei:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_So..._net_worth

Chociaż wspomniany SmileGate jest tylko pozycję niżej Smile

Dodatkowe zapowiedzi:

- przygotowywanych jest 10 gier, które będą dodawane do platformy KOK. Będą one dodawane pojedyńczo.

- w ciągu kilku tygodni kok token ma być dostępny na dużej giełdzie tokenów, prawdopodobnie OKEX. Prawdopodobnie jeśli wejdą na giełdę cena tokena w portfelu i cena wymiany będą różne.

- prezydent http://www.kclavis.com Jae Sang Koo dokonał strategicznej inwestycji w studio gier Superacid. Superacid kierowany jest przez Jiwon Kanga, dyrektora generalnego KOK PLAY. Dzięki inwestycji KClavis wiele firm z branży gier chce wejść na globalny rynek gier za pośrednictwem KOK PLAY. Jae Sang Koo jest znany jako „Mr. Fund ” - wiodąca postać sukcesu Mirae Asset dzięki osiągnięciu 70 bilionów wygranych w funduszu akcyjnym. Przewodniczący Koo jest również członkiem założycielem Mirae Asset wraz z przewodniczącym Hyeon-joo Park z Mirae Asset Daewoo.

KClavis Asset Management dokonał agresywnych inwestycji w branży budownictwa, które przekroczyły wielkość inwestycji w akcje, inwestując w 2018 ponad 300 miliardów.

4. 16 grudnia wydana zostanie aktualizacja gry Hotel King i dodane zostaną naliczenia z franczyzy. Naliczenie: od 1 do 10 koków. Max. wydane naliczenie z miningu - 1%.

5. Łączna liczba emisji KOK PLAY została skorygowana z 30 do 5 miliardów na giełdzie.

6. Moda w KOK PLAY


Z nowości, Daehwan Park, należący do The Groove Company, influencer z branży mody, kosmetycznej i biżuterii, uczestniczył jako ekskluzywny VIP w promocji 10-lecia marki akcesoriów „mzuu": http://www.mzuu.co.kr/

Tutaj ma swój kanał video: https://www.youtube.com/channel/UCPQ8ltz...p5A/videos

Z nowości, Daehwan Park, należący do The Groove Company, influencer z branży mody, kosmetycznej i biżuterii, uczestniczył jako ekskluzywny VIP w promocji 10-lecia marki akcesoriów „mzuu": http://www.mzuu.co.kr/

Tutaj ma swój kanał video: https://www.youtube.com/channel/UCPQ8ltz...p5A/videos

Było to znaczące wydarzenie z okazji 10-lecia „mzuu” i wprowadzenia na rynek męskiej biżuterii, a także biżuterii zaprojektowanej przez aktorkę Siyeon Park:

7. Gra Hotel King Royale. Aktualnie mam 2 x hotel DIAMOND zupgradowany do 4 gwiazdek, póki co dopiero 1/5 pięter, 10 piętrowy Mayomand - 5 gwiazdek, hotel Malibu - 5 pięter, 3 gwiazdki. Łączna wartość to około 2500$. Dniówka to około 50 USD z gry. Przypominam o zainwestowanych przez mnie $12 000.


Graj i zarabiaj! KOK COIN na giełdzie OKEX. KOK PLAY - cyfrowa platforma łącząca w jedną całość Blockchain, Netflix, Play Store, Youtube i Ebay. Pobierz aplikacje z https://kok-play.io Refcode 12574511

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podsumowanie UPDATEów z ostatnich 3 tygodni.UPDATE z 20 grudnia:

Nowa wersja aplikacji, w której zaktualizowano sklep KOK w zakładce Shopping, gdzie dodano ponad 1000 produktów możliwych do nabycia za nasze KOKi. Transport obecnie możliwy tylko do Korei, później zostanie dodany transport międzynarodowy.

Wśród nich zegarki, biżuteria, sprzęty AGD firmy Tefal i wiele innych:

[Obrazek: s2qED0.png]

Tak wygląda budynek KOK z zewnątrz, środek możecie zobaczyć na pierwszym filmie, któy zamieściłem w pierwszym poście.

[Obrazek: JX21e8.png]

UPDATE z 31 grudnia:

Ważna uwaga, jeśli wyłączycie mining to po 48h znikacie ze swojej struktury.

Zmianie ma ulec też cena wynajęcia menedżera i upgrade hotelu ze względu na spadek wartości DAC. Będzie więc ona dostosowana do bieżącej wartości.

Z ciekawostek, jeżeli ktoś posiada kasyno Dubai, to będzie kiedyś miał możliwość albo korzystania z niego (z gier w kasynie) albo wynajęcia innym użytkownikom w zamian za prowizję. To nieoficjalne info, ale zapowiada się interesująco.

UPDATE z 2 stycznia:

Aktualizacja portfela. W aplikacji udostępniane będą programy telewizyjne. W zakładce TV możemy znaleźć 2 zapowiedzi cyklicznych programów, które dostępne będą na platformie: "Go Go Expedition" oraz "I watch it alone", celebryckie programy rozrywkowe. Zostaną one wyprodukowane przez "The Groove Company" i co tydzień mamy mieć nowe odcinki. Oczywiście te produkcje są dedykowane na rynek azjatycki.

Mamy też informację o hotelach w naszej ulubionej grze Hotel King. Przedsprzedaż hoteli została zakończona i teraz całkowita liczba hoteli wynosi 80,000. 20,000 zostało zarezerwowanych na przyszłość.

W 1 kwartale uruchomiona zostanie możliwość handlu hotelami. Będziemy mogli je zarówno kupić jak i sprzedać po cenach rynkowych, co przyniesie dodatkowy dochód.

Zysk hotelu jest określany między minimalną stopą zwrotu a maksymalną stopą zwrotu ogłoszoną w grze i zmienia się w zależności od stanu budowy całego hotelu.

Wraz ze wzrostem liczby istniejących hoteli, budowa istniejących hoteli zostanie przerwana i zostaną dodane nowe hotele. Istniejące hotele będą miały jeszcze mniejszą wartość, ponieważ nie można ich dalej budować po ich zakończeniu.

Zmiany przychodów z franczyzy i przychodów z rekomendacji

Do tej pory mogliśmy tylko rozejrzeć się po hotelu naszego przyjaciela. Jednak teraz można zarabiać dodatkowe przychody z hotelu swoich znajomych. Ta funkcja zostanie dodana w pierwszym kwartale Będziemy mogli np. sprzątać w hotelu znajomych co zwiększy nasze dochody.

Mają też się zmienić zasady wyburzania hoteli, koszt ma wynosić 10%, nie można również wybudować ponownie hotelu, który wyburzyliśmy. Jeśli ktoś zburzy hotel, ktoś inny może zbudować nowy hotel.

UPDATE z 06.01.2020:

Na pewno w tym miesiącu KOK coin będzie na mniejszej giełdzie. OKEx jednak będzie miał obsówkę. Info nieoficjalne Smile

Jeżeli wycofamy kasę z miningu to na tym samym koncie aby wrócić trzeba wrzucić 2x tyle, więc jeśli ktośwycofa i chciałby wrócić to musi zrobić nowe konto.

Jak wygląda moja aktualna inwestycja?

Mam 2 konta, na jednym 1500 USD, na dolnym koncie ponad 12 000 USD w miningu. Daje mi to lekko ponad 100$ dziennie. Oprócz kilkuset wypłaconych dolców większość pakuję w hotele. Posiadam 2 hotele DIAMOND (2 piętra i 5 pięter - max), Hotel Mayomand (10 pięter) oraz 2 hotele Malibu. Całkowita wartość moich hoteli to ponad 5500$. Planuję rozbudować drugi z hoteli DIAMOND na MAX, oraz mały Malibu o którym zapomniałem. Wtedy wartośćmoich hoteli będzie wynosić około 8000$. Zacznę wtedy realizować zyski. Aktualna dniówka z hoteli to około 90$. Nie ukrywam, że z niecierpliwością czekam na dniówkę powyżej 200$. To wszystko z własnej inwestycji.

Prowizji praktycznie nie mam, około 3$ dziennie. Projekt nie jest naganiany przez czołówkę liderków, przez co rozwija się spokojnie i w sumie to chyba i lepiej. Oczywiście biorę pod uwagę ryzyko, dlatego do końca lutego chciałbym być już na plusie. Jeżeli cena crypto spadnie do poziomu około 5-6 tysięcy $ za 1 BTC to prawdopodobnie wyjdę całkowicie z projektu, bo wchodziłem przy poziomie prawie 10 000$. Zatem ilość moich crypto oprócz zysków zwiększy się również dzięki jakby wewnętrznemu tradowi Wink Teraz tylko zależy od mojego szczęścia, czy nie nastąpi nagła hossa.

Jeśli chcesz dołączyć do KOK to pobierz aplikację:

https://apps.kok-play.io

Recommandation code: 12574511 

Udzielę potrzebnego wsparcia.


Graj i zarabiaj! KOK COIN na giełdzie OKEX. KOK PLAY - cyfrowa platforma łącząca w jedną całość Blockchain, Netflix, Play Store, Youtube i Ebay. Pobierz aplikacje z https://kok-play.io Refcode 12574511

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .