Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 03.11.2020 uwzględniając wszystkie działy

 1. 20 punktów
 2. 20 punktów
  W moich rękach już jakiś miesiąc ale kupiony był straszny golas, na własną rękę dołożone felgi, przyciemnione szyby, wymienione kierunki na dymione i wymienione nerki na styl m3. W planach będzie jeszcze wymiana reflektorów i lamp tył na full clear black oraz dołożenie zderzaka i progu m-pakiet. Z takich ciekawostek to furka kupiona za 1 lepszy miesiąc pracy (bez modyfikacji) ;)
 3. 15 punktów
  Drodzy wydawcy! Zapraszamy do promocji nowej kampanii CDPA! Kampania jest rozliczana w formie CPS od każdego sprzedanego z dostępnych pakietów, prowizja wynosi aż 50%! Ceny dostępnych pakietów do promocji: 9.99 zł, 14.99 zł, 19.99 zł oraz 29.99 zł Do wyboru jest możliwość wybrania pakietu, którego chce się promować. Możesz także, promować wszystkie pakiety jednym linkiem co daje ci niesamowite możliwości zarobku! Podczas rejestracji otrzymuje się leada oczekującego, po opłaceniu pakietu zamienia się jego status na zatwierdzony. W przypadku wartościowego ruchu jest możliwość otrzymania indywidualnych stawek!
 4. 14 punktów
  Dlatego właśnie nie zezwalamy na takie zachowanie na naszym forum. Ludzie liczą na to, że reputacja będzie odzwierciedlała wiedzę użytkownika, a nie to że wrzuca przerobione zdjęcia. Jestem zmuszony zablokować Twoje konto i wyzerować Twoją reputację na forum.
 5. 12 punktów
  Siadło, 5 cyfrowa kwota w miesiąc. 💞
 6. 11 punktów
  Bonus wykorzystany :)
 7. 10 punktów
  Właśnie odkopuje się z pracą po prawie 6 tygodniach spędzonych w łóżku i średnio mi się chce dyskutować z kolejnym kretynem. Objawy COVID u mnie: Bardzo wysoka gorączka dochodząca nawet do 41.5 stopnia. Momentami musiałem siedzieć pod prysznicem pod letnią wodą żeby ją zbić do jakiegoś bezpieczniejszego poziomu Silne zawroty głowy przez pierwsze 5-6 dni. Następnie przez najbliższe tygodnie zawroty głowy wracały "napadowo". Właściwie nie wstawałem z łóżka przez ostatnie tygodnie bo nie byłem w stanie usiedzieć czy ustać dłużej niż kilkadziesiąt minut. Zawroty głowy ustępowały stopniowo - na ten moment od kilku dniu funkcjonuje normalnie. Ominęły mnie utrata węchu i smaku - ale w moim najbliższym otoczeniu kilkanaście osób przeszło wirusa właśnie z tymi objawami. Znałem jedną młodą osobę z mojej z okolicy bez żadnych "chorób współistniejących" która zmarła w karetce bo organizm nie wyrobił. Więc proszę Cię - utkaj się. Jeszcze jedno. Zobacz sobie ofertę na przykład tej księgarni -> https://medbook.com.pl/ Odpowiedz sobie na pytanie - czy jakieś zdawkowe informacje w formie filmików czy wpisów na blogu wyczerpują temat wirusów?
 8. 9 punktów
  Ilu z Was, młodych przecież ludzi, wierzy w pandemię COVID? Ilu z Was zdaje sobie sprawę, że to początek Orwellowskiego totalitaryzmu, jakiego świat jeszcze nie widział? Ilu z Was jest świadomych faktu, że ten plan realizują totalni psychopaci, pedofile, zbrodniarze, i sataniści, którzy realnie rządzą tym światem i jedyne czego oni się obawiają to nasza liczebność, jedność i w konsekwencji bunt, który jest jedyną nadzieją dla ludzkości poza zreflektowaniem się i odmawianiem rozkazów przez policję i wojsko? Ilu z Was zdaje sobie sprawę z tego, że aktualnie jesteśmy w stanie wojny, a w porównaniu do tego, co się zbliża, II wojna światowa to pikuś? Ilu z Was w końcu zdaje sobie sprawę, że świat, który znaliśmy przed 2020 prawdopodobnie nigdy już nie wróci, jeśli się nie przebudzimy? Że na naszych oczach spełnia się wszystko, co było ignorancko nazywane teorią spiskową dziejów? Dla wszystkich, którzy chcą w końcu obudzić się z Matrixa polecam na początek film pt. "Upadek Kabały". Zapewniam, że niejeden włos zjeży się na głowie. Film oczywiście jest regularnie usuwany z żydomsońskiego YT, dlatego daję link do cda. Bardzo im zależy, żeby ludzie nie znali prawdy. To jest cześć pierwsza, pod spodem w powiązanych na pierwszym miejscu jest cześć druga, jak wejdziecie w drugą to w polecanych trzecia itd. https://m.cda.pl/video/5050478c1
 9. 9 punktów
  jebac pis kaczynskiego morawieckiego szumowine i cala ta bande. toc to kara dozywocia za takie odpierdalanto to za malo. nawet ban mnie nie powstrzyma od wyrazenia swojej opinii
 10. 9 punktów
  Drodzy wydawcy! Pikantny weekend w FireAds już wystartował! Zarabiajcie nawet 20% więcej do wartości leadów. Promocja kończy się 22.11 23:59! Życzymy bardzo wysokich zarobków!
 11. 9 punktów
 12. 8 punktów
 13. 8 punktów
  Wiesz co od dłuższego czasu zadajesz głupie pytania.Ale to powyżej bije wszystko.
 14. 7 punktów
  Zarabianie pasywne pod okiem @Atomic na @FireAds 🔥
 15. 7 punktów
  Pierwszy miesiąc zarabiania w internecie, wcześniej byłem kompletnie zielony Apetyt rośnie
 16. 6 punktów
  Powszechnie obecny kryptoentuzjazm zaczyna mnie przerażać. Oliwy do ognią dodaje fakt, że moi znajomi nie powiązani z tym światem zaczynają widzieć w btc dobrą inwestycję... Pozwolę sobie wyrazić moje zdanie, chętnie dowiem się czy się z nim zgadzacie 😃 Według mnie - bitcoina czeka mocny spadek w krótkim czasie, w bliżej nieokreślonej przyszłości. Interwał czasowy o jakim będę pisał to najbliższe ~5 lat. Swoich argumentów mógłbym bronić godzinami, ale szanuję ludzi myślących samodzielnie, dlatego tylko podsunę mój tok myślenia. Trzeba znać odpowiedź na pytania; co powoduje spadek i co powoduje wzrost. Generalnie, aby cena mogła przebijać ciągle nowe ath, potrzebni są nowi chętni na zakup btc. Klasyka. Popyt musi przewyższać podaż. W tym roku, w odróżnieniu od 2017 kiedy to osiągnięte zostało poprzednie ath nie ma praktycznie zainteresowania kupnem przez nowe osoby, bitcoina używają ci, którzy mieli z nim już styczność. Tak wyglądają wyszukiwania w google frazy "How to buy bitcoin" na świecie. Spójrzmy na 2017 a na 2020... Przede wszystkim, nikomu nie zależy na wzroście ceny, trzeba postawić sobie pytanie - kto zyska na wzroście ceny btc? Odpowiedź: Nikt ważny. Ludzie mający tysiące btc na portfelach nie kierują się swoją miłością do bitcoina, a chęcią zysku. Operując kosmicznymi kwotami mamy możliwość wpływać na rynek, w przypadku chęci "ubicia" ceny jest to dużo prostsze niż windowanie ceny w górę. Teraz warto spojrzeć na Whole Alert wyłapujący największe transakcje w btc https://twitter.com/whale_alert Jeśli ktoś myśli, że te ruchy są podyktowane jakimś entuzjazmem do krypto to z pewnością jest w błędzie. Wieloryby; w tym miliarderzy i fundusze zarobią na spadku ceny kosmiczne pieniądze obstawiając pozycje short.... a później odkupią i kółko będzie się kręcić. Weźmy przykład z dźwignia 1:4. Cena btc 20k$ Cena likwidacji pozycji to 26539$ Zarobek przy spadku do 15k$ to 133,36% na + Co będzie pierwsze 15k czy 26,5k$? Na 26,5 nie ma co liczyć, ja obstawiam 15k. Rynkiem rządzą grający na lewarach, to oni dyktują warunki. Kowalski, który kupił btc przez 3 pośredników, żeby zarobić 133,36% musiałby doczekać się ceny na btc 46672$. Miliarderzy nie mają czasu ani ochoty tyle czekać... Ważne jest to, że do ubicia kursu nie potrzebni są nowi odbiorcy krypto, a akurat wzrost bez nich jest niemożliwy. Dlatego łatwiej i szybciej jest ubić kurs. Osiąganie ath i dołków nie jest ważne dla ww miliarderów i funduszy, liczy się to co się będzie działo pomiędzy
 17. 6 punktów
  3 dzień na fireads 😁
 18. 6 punktów
  Jak tak reprezentujesz firmę, to pozdrawiam. Legancko !
 19. 5 punktów
  Takie wyniki w FA pod skrzydłami Atomisia <3
 20. 5 punktów
  @erhacashpl dla internetowych zarabiaczy moze i tak. sam mam ogromne pole do popisu teraz i jeszcze mi panstwo płaci 90% tego co zarabialem a siedze na tyłku(irlandia). Tylko co maja powiedzieć ludzie których cały życiowy plan poszedł sie zwyczajnie iebać ? Ludzie inwestowali wszystko co mieli np w jakies kursy pilota czy turystyke itp a tu nagle nie maja mozliwosci juz prawie rok na działanie. Mase jest przykładów , więc daruj sobie takie egoistyczne teksty.
 21. 5 punktów
  Dla mnie to również naprawdę duża nowość i mam nadzieję, że dacie radę wysłuchać podcastu do końca!
 22. 5 punktów
  Drodzy wydawcy! Zapraszamy do promocji nowej kampanii NEETTV! Kampania jest rozliczana w formie CPS od każdego sprzedanego pakietu, a prowizja wynosi aż 10 zł! Serwis NEETTV jest legalną wyszukiwarką Platform Telewizji Cyfrowych i Telewizji Internetowych, zawierających w swojej ofercie konkretne Programy Telewizyjne. Użytkownik po rejestracji otrzymuje informacje, u jakiego dostawcy dostępny jest kanał, którego poszukuje. W serwisie NEETTV przygotowany został jeden pakiet cenowy, który upoważnia klienta do dożywotniego dostępu do zasobów serwisu.
 23. 5 punktów
  Mylead dniówka, jestem całkiem zadowolony 💪
 24. 5 punktów
  To chyba Ci się fora pomyliły. To forum o zarabianiu w internecie a nie o podstawowej nauce korzystania z internetu, bo patrząc na Twoje tematy właśnie takiego forum powinieneś poszukać.
 25. 5 punktów
  Z dnia na dzień coraz lepiej :)
 26. 5 punktów
  Coś Ci się musiało bardzo popsuć na niszy skoro robisz 15 razy mniej niż we wrześniu. Coś tak czuje ściemę w tamtej grafice. W Twoim profilu jest też taka grafika: Różni się od oficjalnych tym, że ma: - nie jest hostowana na fireads jak wiekszosc takich wrzucanych na forum - ma różnej wysokości cyfry, a oficjalne mają je równe - nie posiada groszy (może duże liczby ich tam nie mają, tu potrzebowałbym potwierdzenia). Czy możesz nam coś o tym powiedzieć? @Alledrogo
 27. 4 punkty
 28. 4 punkty
 29. 4 punkty
  Autorze postu, wybacz za bezpośredniość, ale *walnij* się czymś twardym w głowę. Również przeżyłem covid, ale u mnie akurat bardzo łatwo, jeden dzień gorączki, miesiąc kaszlu i miesiąc bez totalnego węchu i smaku. COVID jest, istnieje i jest to jak dla mnie po prostu kolejny 'gatunek' zwyczajnej grypy, ale jest to choroba jak każda inna... Nie ma co się tego obawiać przesadnie, ale twierdzenie, że to wielki spisek rządu jest co najmniej debilny.
 30. 4 punkty
  1. Nazwa przedmiotu: Zarejestrowana Karta SIM z 100GB internetu 2. Opis przedmiotu: Karty są zapakowane w strumieniowe woreczki z datą rejestracji, co łatwo pozwala je przedłużać // Karty są z sieci Play i NJU Mobile // Można z nich dzwonić i odbierać połączenia, wysyłać SMSy, używać internetu itp // Posiadają 100GB internetu i więcej 3. Ilość: Posiadam 450 kart 4. Cena: 35zł/sztuka (Jeżeli potrzeba -wystawiam fakturę) 5. Sposób zapłaty: PayPall // konto bankowe Wysyłka - paczkomatem - 12,99zł
 31. 4 punkty
  Koledzy wyżej tłumaczą tak, że chyba sami z tych porad nie potrafiliby skorzystać. (nooffence) - uzyskujesz dane do ftp, jeśli nie masz ich domyślnie (np. w mailu od usługodawcy) wchodzisz w miejsce gdzie zarządzasz swoim hostingiem i szukasz opcji "utwórz konto ftp" i zezwalasz na potrzebne dostępy - pobierasz jakiś menager do ftp, np. filezilla - logujesz się w tym menagerze na dane swojego konta ftp (jeśli nie będziesz znał portu, wpisz domyślny 21) - na mobirise zapisujesz plik na pulpicie (opcja prosto na ftp często nie działa) - otrzymane pliki kopiujesz i wklejasz w otwartym menagerze Gotowe
 32. 4 punkty
  kolejny scam reklamujecie ? ja pierdole ... do czego to doszło że taki content legalnie firma przyjmuje do swojej sieci 😂
 33. 4 punkty
  Postuluję o funkcję czarnej listy na forum
 34. 4 punkty
  Cześć wszystkim, mam nadzieję że dodam coś od siebie na tym forum jak i sam przeczytam o ciekawych tematach
 35. 4 punkty
  @Paweł nie jestem zwolennikiem rozwiązywania problemów za pomocą innych. Sam do niego napisałem, dając szanse na wyjaśnienia. Sprawa tutaj jest o tyle ciekawa, że ani ja ani założyciel tematu po prostu nie jesteśmy w stanie uwierzyć w głupotę tego oszusta. Sam myślałem, że gościa przejechało auto czy coś i nie chciałem pisać żadnych postów, aby nie narobić mu problemów kiedy on leżałby np w szpitalu. W mojej głowie nie do uwierzenia jest to, że w 2020 roku można oszukiwać korzystając z prawdziwych danych swojej firmy, swojej twarzy na Facebooku, prawdziwego konta bankowego i prawdziwych numerów telefonów.
 36. 4 punkty
 37. 4 punkty
  No już jak tam uważasz, furka powinna podobać się tylko właścicielowi i nikomu innemu. Tylko zanim zaczniesz kreować się na specjalistę od beemek zapoznaj się z różnicą m-pakietu a m power, żeby zacząć wyśmiewać doklejanie znaczków m i lakierowania żeberek Tutaj akurat nie, 318i używam go jako daily car do pracy w mieście i na miasto wystarcza. Coupeta odpadła ze względu na mniejszy bagażnik, ale fakt e92 ładniej siedzi Siedziałem w innych autach o podobnej mocy i było ciężko. Tutaj mimo podobnej wagi i mocy furka jest bardziej zrywna (ale bez przesady). Mam na trasy inne auto w dieselku, prawdopodobnie w następnym roku będzie zamiana na 535d ale już f10 to też pojawi się w galerii drugie autko
 38. 4 punkty
  1. Nazwa przedmiotu: Zarejestrowane Karty SIM 2. Ilość: Obecnie posiadam 153szt (na dzień: 11.11.20) 3. Minimalne zamówienie: 10szt 4. Cena: 3,50zł/szt + koszt dostawy 5. Sposób zapłaty: PayPall // konto bankowe Karty były używane tylko w celu weryfikacji kont Google. Sama weryfikacja online 3zł/szt Możliwa wysyłka przez paczkomat (12,99zł) // Z numerów można normalnie dzwonić i odbierać // Operator to NJU mobile, PLAY oraz Orange. Karty są zapakowane w woreczki strumieniowe i posiadają datę rejestracji (co znacząco ułatwia przedłużanie ich ważności)
 39. 3 punkty
 40. 3 punkty
  Jezu, co za bzdury, czytałeś na czym polega szczepionka i co zostało przyspieszone podczas procesu tworzenia ich? Bo wygląda na to że nie, a tylko posłuchałeś kogoś kto chciał złapać rozgłoś rzucając chodliwe opinie. Na każdego eksperta z Twoich źródeł jest 10 innych o sprzecznych poglądach. Czuje, że zaraz Zięba tutaj wleci. A grypa pozostawia trwałe zmiany w płucach i obniżoną wydolność na nieokreślony czas? Oprócz tego według ostatnich badań covid ma parokrotnie (w zależności od badania od 2-3 do X) wyższą śmiertelność niż grypa. W dodatku w wielu krajach szczepionych na grupę jest po 60-70% społeczeństwa. U nas się tego nie robi bo jesteśmy zacofani i trzeba robić to prywatnie. Tu dałoby się naprawdę podyskutować, podać konkrety itp w tym temacie, ale usilnie starasz się być tym "OBUDZONYM". Według mnie prawda jest pośrodku, zachowania rządu są dalekie od idealnych, ale interesy społeczne ich i nasze są po prostu często sprzeczne. Chodzi tutaj o pieniądze, mniej o dobro ludzi, ale to nie znaczy ze jednocześnie ludzie w szpitalach nie umierają na te chorobę lub na inne ze względu na przekierowanie mocy przerobowych do walki z COVID. Panika przez media oczywiście, że jest zbyt nakręcona, ale Twoje podejście wygląda na opinie skrajnie błędną na drugiej stronie skali.
 41. 3 punkty
 42. 3 punkty
  Który to już powrót? Szczerze to nie dziwię się że rezygnowałem z dziennika, bo prędzej czy później przybierał formę eseju na temat wszystkiego, a kto ma czas czytać wywody jakiegoś typa w Internecie na temat życia- nawet mnie to nudzi jak wracam do wpisów. Tym razem chwycę się jednego tematu i wszystkiego ale tylko dookoła niego. #Przemyślenia Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że decyzja o zaczęciu pisania była bardzo dobra, choć finansowo jeszcze niewiele z tego wynika. Mam mocno dygresyjną osobowość i publikowanie treści to dosłownie "terapia" (taką rolę spełniał kiedyś ten dziennik). Jest to coś, co pozwala mi się "zmęczyć" intelektualnie, przez co później mogę jakoś normalnie funkcjonować, czy nawet czuję potrzebę odpoczynku. Mechaniczna praca w jakiejkolwiek formie, chociażby w excelu, zdecydowanie nie jest dla mnie. Ja potrzebuję jakiejś formy wyrazu, ekspresji, a wizja że mógłbym to nazywać pracą jest niesamowita. "Self publishing" łączy to co lubię, a więc pisanie z marketingiem. Wydaje mi się że trzeba się nieco odkleić od rzeczywistości żeby już po raz kolejny w życiu, w wieku 25 lat (prawie 26) zaczynać coś niemalże od zera ale cóż- chce tego, jest to jakieś zgodne ze mną. Nie widzę sensu w opisywaniu całego życia i wszystkiego co w nim robię. Myślę że najciekawsze dzienniki, to takie, które skupiają się na jednym i prowadzą po sznurku z dnia na dzień. Jeszcze nie wiem czy chcę udostępniać tu wpisy z Medium, może ewentualnie podlinkuje czasem profil. Dziennik to taka forma odskoczni dzięki której chcę sobie to wszystko poukładać w głowie czy dodatkowo zmobilizować, a może ktoś znajdzie w tym jakąś wartość dla siebie. #Medium, pisanie, warsztat, marketing i "cele" Medium przechodziło wiele zmian, a po nich wiele osób mocno narzeka na zasięgi, ja również. Tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi ale najmocniejsi nadal się trzymają, wiec nie ma co robić wymówek. W natłoku wszystkiego zignorowałem SEO i do tej pory żaden z 26 opublikowanych artykułów nie jest poprawnie zoptymalizowany pod SEO (chodzi tu o dogłębną analizę słów kluczowych etc.). Ponad 67% trafficu jaki zgarnia Medium według Simillarweb, to ruch z wyszukiwarki. Zabawne że ignorowałem to w czym teoretycznie mam największe zaplecze umiejętności. W ostatnim czasie bardziej skupiałem się na warsztacie pisania. Porównując pierwszy z ostatnim opublikowanym artykułem widzę duży postęp. Znalazłem swój styl i schemat pisania, dzięki czemu idzie to o wiele sprawniej w odpowiedniej formie. Przede wszystkim staram się żeby artykuły były "czyste" w rozumieniu długości sentencji oraz ich łączenia. Tak jak teraz w dzienniku, staram się nie pisać ściany tekstu, a oddzielać od siebie 2-5 zdaniowe fragmenty na dany temat. Najwyraźniej mi to wychodzi, bo coraz częściej moje artykuły są wybierane przez kuratorów, a wiec wybierane do przyszłego dystrybuowania w obrębie platformy. Medium podsumowuje zarobki miesięcznie, a za listopad będą to jeszcze "pieniążki". Mimo wszystko, moje social media jak i warsztat (styl, schemat, tworzenie nagłówków) są już nieźle rozwinięte względem wrześniowo-październikowo-listopadowych prób, a platforma wreszcie stabilizuje się po zmianach. Zaczynam też dostrzegać pewne schematy działania Medium i trendy, co wcześniej ignorowałem i pisałem w swojej bańce. 4 godziny produktywnego pisania/edytowania (liczone na Toggl) 61% Zgłoszenie minimum jednego nowego artykułu do publikacji Rutyna marketingu na Twitter (minimum dwa wpisy bez linków, jeden stary artykuł) Rutyna marketingu na Quorze (minimum jedna quality odpowiedź~ 100-300 słów) Rutyna marketingu na Medium (komentarze, polubienia, wyróżnienia, a wiec wszelaka aktywność dla widoczności) Pełen audyt pierwszego artykułu pod SEO i zwiększenie czytelności Te "rutyny", to po prostu chęć wyrobienia takiego nawyku zajmowania się tym jakoś z rany do kawy, zamiast durnego przeglądania wiadomości czy czegoś, są to minimalne zadania, chciałbym żeby aktywnosć była znacznie wyzsza. Zadania będę po prostu odhaczał podczas dnia jak sobie przypomnę, lub kolejnego ranka. Czy mam jakieś cele? Nie, chcę się po prostu sprawdzić. Mam na to czas i możliwości, więc chcę się w to zaangażować w takim stopniu i sprawdzić "co gdyby to była moja profesja, ile jestem w stanie wycisnąć, w jakim miejscu tak naprawdę jestem". Medium, to z jednej strony platforma na której najlepszy publicysta (we wrześniu) zarobił 49 tysięcy $ ale też świetne portfolio. I tak właśnie traktuje tą platformę- jako miejsce, gdzie mogę zbudować swój warsztat, portfolio, a przy okazji jakąś społeczność i kranik zarobkowy. Umiejętność pisania jakościowych treści okazuje się unikalna do tego stopnia ze wiele portali ma otwarte maile do zgłoszeń artykułów za które potrafi płacić od 20$ do nawet 200$ i więcej. Zgłaszanie takich publikacji, to byłby już krok w stronę pełnej profesjonalizacji w tej dziedzinie, póki co musze utworzyć podstawowy kranik. Nie chcę się też za bardzo rozpisywać na temat przyszłości i możliwości. Miałem nieco romantyczną wizję tego wszystkiego w przypływie jakiejś inspiracji, a okazuje się że Medium to platforma dla wszystkich i jakieś kilkadziesiąt, może kilkaset tysięcy osób ma podobny cel- zostać profesjonalnym pisarzem/publicystą treści. Także generalnie rywalizacja jest ogromna, a wiele osób próbuje od lat bez większych sukcesów. Nie przeraża mnie to, a nawet fascynuje. To nie tak że jakoś szczególnie lubię rywalizować ale fajnie się zderzyć, sprawdzić. Tyle na teraz. Myślę że w grudniu ten dziennik będzie "prawie daily", bo na pewno przydadzą mi się jakieś dni wolne od pisania, czy takie gdzie będę musiał się skupić na innych podstawowych obowiązkach. Dzisiejszy dzień to przedbieg żeby solidnie zacząć grudzień i zobaczymy co z tego wyjdzie .
 43. 3 punkty
  Ale dyskusja Każdy sra teraz nad Covidami bo w telewizji piszą o tym dzień i noc. Szkoda że wszystkie objawy które każdy podał wyżej ludzie mieli już rok temu/ 2 lata temu. Teraz się w głowach ujebało bo niezły hajs z tego biją i pisy i inne kraje to już epidemie na cały świat. Gorączka 41 , trudności z oddychaniem takie że tchu brakowało, zero smaku i węchu to ja miałem ostatnie 10 lat do tyłu co najmniej 4-5 razy. Zapewne nie tylko ja ale i wielu ludzi. Dobrze że wtedy nikt nie wpadł na pomysł pandemii. Ludzie umierali i umierać będą niestety taka rzeczywistość. Ciekawe czy wszyscy którzy się tak chętnie wyżej wypowiadają tak chętnie będą się szczepić szczepioną wymyśloną tak naprawdę na 1 nodze. Na tyle chorób co można by podciągnąć pod te całe epidemie szczepionek nie znaleźli przez tyle lat. A tu bach Koronka i pyk w pół roku niecałe szczepionka gotowa. Powodzenia w szczepieniach. Jeszcze za szczepionkę pewnie zawołają jak za świeże bułeczki. Covid to biznes jest wirus to wiadomo ale wirusy były i będą za naszych czasów, naszych dzieci czy wnuków. Zawsze ludzie będą umierać. A ten wirus jest tak pompowany w pl przez TVP które dostaje pieniądze od pisowskich czubów że każdy tylko o tym gada. Są lepsze rzeczy do roboty niż słuchanie TV. @SirVinci Ten to niech od razu się pakuje i jedzie . Następny idiota z pomysłem Przez te całe obostrzenia które nic nie dają rozjebali wszystko.
 44. 3 punkty
  Bardzo ładnie jak na pierwszy miesiąc Z tą pracą mam podobnie jak ty, nawet wiek się zgadza. Ciśnij ciśnij będą wyniki, widać jest potencjał. Przemyśl te 100 kont FB/IG, jeśli będziesz promował ero mogą spaść w jeden dzień i w depresje wpadniesz.
 45. 3 punkty
  Drodzy wydawcy! Zapraszamy do sprawdzenia najnowszych niemieckich kampanii randkowych dostępnych w FireAds! Przy odpowiednim targetowaniu zyskują bardzo wysoką konwersję. Nowe kampanie konwertująca za poprawną rejestrację i potwierdzenie maila płci męskiej w wieku +21. Geheimeliebe Stawka: CPA 13,96 PLN (mobile) / 26,74 (desktop) PLN Zasięg kampanii: Niemcy Kategoria: DOI LINK: KLIK Uwaga: Nawet 25% większa stawka podczas HOT WEEK! UnbegrenzteFlirts Stawka: CPA 21,39 PLN Zasięg kampanii: Niemcy Kategoria: DOI LINK: KLIK Uwaga: Nawet 25% większa stawka podczas HOT WEEK! Zachęcamy również do sprawdzenia innych programów. Życzymy wysokich zarobków!
 46. 3 punkty
  @fifal23 pośrednik (Transakcje escrow) to świetna sprawa - dla nastolatka, który boi się przesłać swoje kieszonkowe obcemu w zamian za świeżutkie konto fb... W tej konkretnej sprawie kompletnie nie widzę zastosowania dla żadnego pośrednika a tym bardziej dla tak niskiej kwoty. Jeszcze raz podkreślę, że transakcje były b2b a do tego same świadczone usługi bardziej ukierunkowane na firmy. Nie wysyłaliśmy pieniędzy pomiędzy paypalami czy innymi wymysłami, a pomiędzy kontami legalnie zarejestrowanych firm w Polsce. Jako spółka z o.o. nie wyobrażam sobie żebym miał przelewać pieniądze na konta inne niż na fakturach itd. Dlatego żaden pośrednik z forum nie ma tutaj racji bytu. Zweryfikowaliśmy odbiorcę, w naszej ocenie (jak i pewnie każdego innego) kontrahent był zaufany. Koniec kropka. Uznajmy, że on był po prostu sprytniejszy.
 47. 3 punkty
 48. 3 punkty
  Czy w CSGO można jeszcze zarobić ? Jak najbardziej i chce się z wami podzielić jak ja zarabiałem i zarabiam. 1. Zarabianie na rynku Steam Najpewniejszych sposobów, który polega na kupowaniu różnych przedmiotów i sprzedaży ich drożej.. Kupno naklejek/skrzynek jeden z najpewniejszych sposobów na zarobek i nie wymaga dużego wkładu finansowego. Jest to temat oklepany więc nie będę się rozpisywał o nim lecz powiem w co aktualnie opłaca się inwestować wg mnie i czemu tak myślę. Skrzynia operacji Shattered Web - Jest to skrzynia ostatniej operacji. Jej cena skacze codziennie i w aktualnym momencie jest w najniższej cenie jakiej już nie będzie a jej cena w przyszłym roku zacznie rosnąć i za 2 miesiące jej cena powinna podskoczyć o około 50%. Jest to oczywiście moje prywatna opinia i mogę się mylić ale patrząc na poprzednie operacje/skrzynie i analizując ich cenę moim zdaniem właśnie teraz jest ostatni najlepszy moment. Oczywiście nikogo nie zachęcam ani nie zmuszam do kupna Kupno naklejek - coraz ciężej jest sprzedać naklejki a ich ceny nie rosną zbyt szybko ale jest to dobry sposób na inwestycje długoterminowe. Skupowanie i podbijanie ceny skinów - Polega na wyszukiwaniu skinów, których nie ma dużo na rynku i wykupienie najtańszych w celu podwyższenia ich wartości i sprzedaży lub wymiany za wyższą cenę jest to trochę bardziej ryzykowna opcja ale może przynieść duży profit. Przykład: M4A4 | Zirka FN Kupno skina z dobrymi naklejkami - aktualnie najlepszy sposób połączony z poprzednim może dać duży i w miarę pewny zysk. Jest on niestety czasochłonny i polega na przeszukiwaniu rynku Steam i kupowanie skinów z rzadkimi naklejkami i wymienianie ich na stronie typu csmoney, która daje bonus za naklejki czasem jest to nawet kilkaset zł !! 2 Sposób polega na zbieraniu darmowych punktów po rejestracji na stronie i wpisanie kodu. W ten prosty sposób możemy zgarnąć kilka dolarów na inwestycje. Zamieszczam wam listę sprawdzonych i wypłacalnych stron: csgopolygon https://csgopolygon.com/ kod: VOODE na darmowe 0.5$ CSGORoll czysty link: https://www.csgoroll.com/en/roulette adres skierowania: https://csgoroll.com/r/voode KOD POLECAJĄCY: voode Darmowe skrzynki do otworzenia Rollbit czysty link: https://www.rollbit.com/ adres skierowania: https://www.rollbit.com/r/voode KOD POLECAJĄCY: voode csgoempire czysty link: https://csgoempire.com/ adres URL skierowania: https://csgoempire.com/r/voode KOD POLECAJĄCY: voode Darmowe 0.5 za zalogowanie z linku lub wpisanie kodu wtfskins czysty link: https://www.wtfskins.com/crash KOD POLECAJĄCY: zzebis (używając kodu dostajemy 0.25) csgo500 czysty link: https://csgo500.com/ KOD POLECAJĄCY: VOODE Używając kodu dostajemy 1000 punków=1euro dodatkowo z zadań możemy dostać ponad 500 punków więc na początku mamy niecałe 2 euro do gry gamdom.com adres URL skierowania: gamdom.com/r/voodeee czysty link: https://gamdom.com/ kod: voodeee prpro czysty link: https://www.pvpro.com/pvpro/csgo-eu/home Referral Code: zzebis czysty link https://csgolombard.pl/ Darmowe 100 punktów csgoatse lub csgo500 wpisanie kodu kod: voode reflink: https://hellcase.com/f381302 czysty link: https://hellcase.com/pl key-drop czysty link: https://key-drop.pl/ kod: VOODE 3.Kolejny sposób to gra na ruletkach jest bardzo ryzykowny ale możemy zmniejszyć ryzyko grając różnymi sposobami. Osobiście polecam stronę csgopolygon z kodem: VOODE macie darmowe punkty na start. Ja gram na opcji Dice jest on najszybszy i chyba najbezpieczniejszy ( jeżeli można tak powiedzieć o hazardzie). Ustawiam PAYOUT na 1.5 i gram zaczynając od 20 coinów i w razie niepowodzenia zwiększam aby zwróciło się z małą prowizją np zaczynam od 20 później 50, 150 itd... wpłacając 20 dolarów jest małe prawdopodobieństwo, że nie siądzie nam 8 pod rząd... Podobna technika jest na ruletkę. Grałem długi czas metodą podwajania obstawiając ostatni kolor jaki się wylosował ostatni. Zaczynamy np od 10 coinów gdy nie siądzie podwajamy 20,40,80,160,320 itd... 4. W tym polecam również stronę CSGO POLYGON. Polega on na wypłacaniu skinów bez prowizji a po tygodniu wpłacaniu ich z powrotem na stronę z prowizją 10%. Niestety ceny niektórych skinów mogą spaść dlatego polecam przeglądnąć przed zakupem jak skacze ich cena. Ale cena większości skinów cały czas rośnie więc może się udać zarobić nawet więcej niż 10%. Jeśli będzie zainteresowanie dopiszę kolejne sposoby.
 49. 3 punkty
  @Ciamciaj Tak, z Niemiec z okolic Hanowera i polecam bo ludzie tam mega dbają o auta, tutaj lakier fabryka nigdzie nie bity, jedynie jeden mankament na słupku jakiś kot wskoczył mu kiedyś i otarł ale jak ktoś nie jest strasznie pedantyczny to nie zwróci nawet uwagi bo nie rzuca się w oczy. Środek mega zadbany i w sumie na tym najbardziej mi zależało. 3.5k EUR + akcyza i opłaty w PL. 190k miał jak kupowałem, serwisowane tylko w ASO i jestem 3 właścicielem od nowości.
 50. 3 punkty
  Kiedys bylem mocnym yerboszem, mozna powiedziec ze nayerbany caly czas XD, a teraz pije kawe i nie najlepiej na mnie wplywa. Polecam yerbe jesli nie jestes zdecydowany. Powodzenia z projektami!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .