Skocz do zawartości

accurre

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez accurre

 1. Zapraszam do kontaktu przez maila, nie zawsze pokazuje mi powiadomienia o odpowiedziach w wątku.
 2. Filmy i seriale. Mam sposób na generowanie podstron ze słów kluczowych, jednocześnie dbając o ich zróżnicowanie pod względem treści i linkowanie wewnętrzne. Z Google jeszcze nie ma znaczącego ruchu, czekam na przemielenie wszystkiego przez roboty indeksujące i późniejszy werdykt (i tutaj cicha nadzieja, że jakieś długie ogony poindeksuje w Google). Whitepress zapowiadał się jako mega platforma, im więcej mam tam serwisów tym gorzej z zarobkami. Konkurencja przeogromna. Jestem od września tam i z 6 serwisami potrafiłem zarobić 3 koła w miesiącu, a potem dołożyłem 30 serwisów i na przykład poprzedni miesiąc to 1200zł. Koronawirus zatrzymał wszystko, niewiadomo jak szybko wróci to do normalnych obrotów. Najlepsza strona zarobiła od września 3400zł. W ostatnim poście odniosłem się cały czas do tej jednej strony projektu. Lekko ją dopieściłem, bo wpadłem w międzyczasie na nowe pomysły. Już jej nie ruszam. Dokładnie - 60 nowych stron ma powstać do końca roku. Rejestracja domen to koszt 900zł, teksty umieszczę tylko na finansowych i filmowych i raczej polecą z jakiegoś synonimizatora. Mam świadomość, że część z tych stron będzie ciężko zaindeksować ale do tego użyję ostatecznie dostępnych narzędzi i sposobu, który mam nadzieję tworzy przewagę pomiędzy mną a konkurencją. To ma być duży projekt, raz zaprogramowany i tylko hurtowo mają być odnowione domeny. Każda strona ma mieć średnio 50k podstron, czyli łącznie 3 miliony. Być może jeszcze dojdą dodatkowe tematyki stron, w tej chwili mam pomysł na monetyzację tylko tych 3.
 3. Czas od ostatniej aktualizacji spędziłem na pracy nad zapleczem, które na co dzień na mnie zarabia. W tej chwili prowadzę 36 tematycznych i ogólnotematycznych serwisów, w lipcu powinno być ich już 55 bo tyle mam przygotowanych domen. Jeden dzień spędziłem na walkę z Whitepress, okazało się że zmienili system oceniania stron. Kilka drobnych poprawek na stronach i wszystko powinno wrócić do normy. #PROJEKT KINOMAN Podsumuję wykonane dotychczas prace, które rozciągnęły się dotychczas jedynie na 2 dni. Nic więcej nie ruszam, odcinam kupony i obserwuję. Zostało wykonane: - wgranie darmowego szablonu - dodanie kilku kupionych tekstów - dodanie 55 000 podstron tematycznych - zadbanie o linkowanie wewnętrzne - dodanie video lockera - szybka optymalizacja za pomocą wtyczki RankMath - Dodanie mapy strony do Google Search Console - lekkie podlinkowanie z Linktaka, własnego zaplecza Czas pracy: około 12 godzin Inwestycja: 85 złotych (domena + teksty) A teraz czas na wyniki. Jest dobrze, projekt ma szansę się spłacić a co najważniejsze może być dowolnie powielany. Mnóstwo leadów, kilka akcji potwierdzonych. Raczej wszystkie leady, które miały być potwierdzone, są już potwierdzone. Statystyki wyglądają fajnie, w przypadku nagłych spadków należy zmienić adresy URL podstron, zrobić przekierowania (zrobią się automatycznie) a potem jeszcze raz zgłosić nową mapę strony do Google Search Console. Statystyki FireAds: Zarobione: 36,90 zł Przewidywania: Jeżeli utrzyma się ten trend, liczę na zysk w postaci 1200zł rocznie ze strony. Projekt będzie powielany i różnicowany na poziomie treści podstron w kolejnych odsłonach. Optymalnie z każdej tematyki ma to być 20 stron, w tej chwili liczę na powstanie 60 stron do końca roku. Wartością dodaną ma być to, że w międzyczasie to będzie całkiem fajne zaplecze i będzie można atakować średniej trudności frazy opierając się tylko na własnym zapleczu. Z drugiej strony jestem nauczony, żeby nie spodziewać się najlepszego scenariusza w pracy przez internet. Dlatego zakładam ostatecznie, koszty roczne wyniosą 5 000 zł, zyski 24 000zł. Roczny zysk na czysto w granicach 20 000zł z samoutrzymującej się machiny będzie planem minimum. Dodatkowym zarobkiem będzie publikowanie artykułów sponsorowanych na serwisach związanych z finansami i erotyką. W tym tygodniu zaatakuję erotykę i bankowość.
 4. Masz kogoś od księgowości, kto księguje faktury z Chin?
 5. Wykonam linkowanie z serwisów tematycznych. Zadbane, aktualizowane na bieżąco strony. Ceny w pakiecie od 30zł netto za publikację. Dom i ogród / Budownictwo - 16 portali Zdrowie / Medycyna - 5 portali Turystyka / Podróże - 5 portali Finanse / Biznes - 3 portale Portale informacyjne - 4 portale (Aktualności, Dom i ogród, Finanse, IT, Marketing, Moda, Ślub, Sport, Turystyka, Uroda, Zdrowie) Wymagania dotyczące dostarczonych artykułów: minimum 2500 znaków ze spacjami widoczny podział na sekcje tytuł, podtytuły maksymalnie 2 linki w treści Możliwość zamówienia treści w cenie 10zł netto / 1000 znaków ze spacjami Dlaczego warto wybrać nasz pakiet? Zaplanowanie publikacji w czasie Faktura VAT Dobranie zdjęcia tematycznego Natychmiastowa indeksacja artykułów Kontakt: Paweł - kontakt@beeseo.pl Rozliczenie poprzez Useme Sp.z.o., NIP: 8992744965, REGON: 022178732
 6. #PROJEKT KINOMAN Przyszedł czas na aktualizację. Strona zaindeksowana w 10% ale już pojawił się znaczący ruch. Większość ruchu pochodzi z Yahoo i Binga. Jest to ruch tematyczny, więc wpadają jakieś leady. Nie pracowałem jeszcze nad optymalizacją procesu, ale optymalnie 1 potwierdzony lead dziennie zrobi robotę i strona będzie rentowna. W tej chwili kilkanaście leadów oczekuje na akceptację, więc jak tak dalej pójdzie to dojdziemy do minimum 1 potwierdzonego leada dziennie. Na tą chwilę strona zarobiła 14,70 zł. Za domenę się zwróciło. Jak widać sposób działa, generuje ruch tematyczny ruch z wyszukiwarki. Czas zająć się innymi projektami.
 7. Rozpędzam się powoli. Żadnego czasu nie zmarnowałem i w sumie jego większość poświęcam na ratowanie sytuacji. A sytuacja tragiczna, wręcz można powiedzieć że brodzimy w mule. #PROJEKT KINOMAN Mamy na koncie pierwszy lead, pomimo tego że projekt testowy i nadal nie ruszany od początku. Tu ma być autopilot. Raz wykonana praca i efekty. Nawet po kilku miesiącach. Ale właśnie o to chodzi w szablonowaniu projektów. Otworzenie 30 podobnych serwisów powinno mi zająć kilka dni. Wszystko zależy od wyników obecnego pilotażowego projektu. Wyniki wyszukiwania od początku: Wnioski są takie, że sposób działa i generuje jakiś tam ruch. Po miesiącu będą pierwsze wnioski i dopracowanie elementów tej układanki w taki sposób, żeby kolejne projekty szybciej zyskiwały na sile. Nadal kwestią najważniejszą jest ściągnięcie ruchu, kwestie monetyzacji wyjdą później i wtedy będę raczej korzystał z wiedzy ludzi, którym wystarczy rzut oka i już wiedzą co można zrobić z takim tematycznym ruchem. Na razie zarobione 7,70. #PROJEKT PINIONDZE Landing page wykonany pod zbieranie maili, jeszcze tylko dopracować wiadomość autorespondera i czekam na jakieś wolne środki żeby wrzucić w reklamę. Projekt będzie finansowany z płatnych reklam, różnego typu. Ogólnie to nie nastawiam się na codzienną pracę nad projektami. Dlaczego? Bo nie szukam sobie zajęcia a pieniędzy. Do tej pory stworzyłem własną sieć serwisów, które przynosiły ogromne zyski niewielkim nakładem czasowym. Z racji sytuacji firmy całkowicie wyłączyły ten typ działań albo ograniczyły do minimum, gdzie przegrywam z tanimi słabymi ofertami. W kryzysie nikt nie potrzebuje jakości a tylko dowożą terminy. Nie jestem w stanie sprzedawać gówna, więc nie obniżam cen i nie stworzę kiepskiej jakości kopii moich serwisów żeby zarabiać na nich po kilka złotych.
 8. Głowa nie od parady. Dużo przemyśleń, Cezary Baryka dzisiejszego świata. Gdyby tylko szklane domy miały w sobie więcej miłości. Powodzenia!
 9. Dzięki, to mi trochę otworzyło oczy na moje zaplecze o tematyce zdrowia. W tych czasach warto się tym zająć. A do tej pory unikałem monetyzowania zaplecza tematycznego w ten sposób. Dzięki za słowa wsparcia. Tak więc jak to teraz wygląda: #PROJEKT KINOMAN Projekt jest spory, trochę skomplikowany i dużo zależy od samej indeksacji. Na nią trzeba zaczekać. Już Google widzi 18k podstron, czekam na ich indeksację. Jeżeli w ciągu 14 dni nic się nie zmieni - wtedy działam indekserami. Jeżeli indeksery nie dadzą rady - lecimy z podlinkowaniem. Praktycznie wszystkie prace na stronie zostały wykonane. W międzyczasie może uda się coś innego rozpocząć albo powielić obecnie uzyskany schemat. #PROJEKT PINIONDZE Rozpoczynam oczywiście zupełnie coś innego. Coś, z czego nigdy nie czułem się dobrze ale minęły lata i nabrałem doświadczenia. Przede wszystkim potrafię powielać używane w internecie schematy. Projekt nastawiony na zebranie jak największej bazy mailingowej. Szukam po prostu osób podobnych do mnie, które będą w stanie wykorzystać potencjał internetu do monetyzacji. Wczoraj zakupiłem domenę, Wordpress już wgrany, kilka dni i będzie działający formularz z autoresponderem i pierwsze testy. #PROJEKT SEO Jak wspominałem, zajmuję się SEO na co dzień. Myślałem, że pandemia jest w stanie odbić się tylko rykoszetem ale wszystkie większe projekty zostały zawieszone na kilka miesięcy - duże firmy szybko ucinają koszty, najszybciej outsourcing. Pomimo świetnych wyników, muszę przez kilka miesięcy poradzić sobie bez tych projektów. Podejrzewam, że większość z tych kontaktów wypadła na zawsze z obiegu. Zdecydowanie firmy eventowe i turystyka. Jako, że byłem pewien swojej pracy i nigdy nie chciałem obciążać klientów na wiele miesięcy, to nie wiązałem się długoterminowymi umowami. Plany były długoterminowe, faktury wystawiałem na bieżąco żeby w przypadku problemów klientów lub braku chęci dalszej współpracy po prostu się rozstać w dobrych nastrojach. Niestety, to skutkuje tym, że główne zlecenia odpadły i trzeba kombinować.
 10. Cześć, w tym roku wybija mi 30 lat. Większość swojego dorosłego życia utrzymywałem się z różnego typu internetowych spraw. Zdarzyło mi się też ciężko pracować ale ostatecznie nie muszę się wspomagać pracą na etacie. Swoją działalność opieram na byciu freelancerem w zakresie pozycjonowania i teraz okaże się, jak bardzo przydadzą mi się umiejętności tworzenia setek stron w miesiącu na Wordpressie, narzędzia SEO i wiedza, jaką dysponuję. Dotychczas tylko jeden program partnerski był moim źródłem utrzymania i to lata temu, więc można powiedzieć, że o monetyzacji w pp wiem w chwili obecnej niewiele. W pracy pozycjonera w większości przeszedłem na automatyzację i zlecenie pracy na zewnątrz. Nadzoruję tylko poszczególne prace, więc nie chcę żeby dopadła mnie monotonia. Mam nadzieję, że wyjdzie coś ciekawego. Co mam w planach? Stworzenie uniwersalnego rozwiązania, którego będę mógł użyć w dowolnej tematyce. Projekt oparty o Wordpressa, bo używam go na co dzień i mogę łatwo dostosować do swoich potrzeb. Najważniejsze, żeby w przypadku powodzenia pierwszego szablonu łatwo utworzyć nowy serwis, nawet z innej kategorii tematycznej i dalej pozyskiwać tematyczny ruch. Celuję we wszystko to, co można monetyzować i określić grupę docelową. I jak wiadomo, jak najmniejszymi kosztami i niewielkim nakładem czasu. #PROJEKT KINOMAN Na pierwszy ogień idzie tematyka filmów online. Domenę zakupiłem 3 dni temu, z jakąś tam historią. 2 dni temu postawiłem serwis i dostosowałem do reklam FireAds - dokładniej Strefa Kina. W tym przypadku nie nastawiam się na osiągnięcie zysku a uzyskanie dużej ilości tematycznego ruchu. Interesują mnie wszyscy, którzy szukają czegokolwiek związanego z kinematografią. Szybki research, 6 godzin pracy i efektem jest witryna z ponad 24 000 podstronami. Z czasem serwis będzie rósł ale powiedzmy, że tyle podstron to dobra ilość żeby sprawdzać i testować. Korzystałem tylko z narzędzi, których używam w codziennej pracy, wsparłem to tekstami za 70 złotych brutto. Najważniejsza kwestia to indeksacja ale i na to mam kilka sposobów, zaczynam od najłatwiejszych - dodałem mapę witryny do panelu Google Search Console. Mam już pierwsze wyniki, test zapowiada się ciekawie: Poświęciłem dzisiaj godzinę na usunięcie zbędnych podstron i ogarnięcie kwestii linkowania wewnętrznego. Linkowaniem zewnętrznym nie zajmuję się w tej chwili pomimo sporego zaplecza - to zostawiam na później. Koszty: 85 złotych - teksty i zakup domeny Tak więc projekt rozpoczęty. Jeżeli większość pójdzie tak, jak mi się wydaje to będzie pole do popisu. Będę mógł w ciągu kilku godzin stworzyć duży serwis pod każdy kraj na świecie, jednocześnie wybierając sobie tematykę. W przypadku całkowitego niewypału - projekt zostanie przekształcony w zaplecze SEO.
 11. Odebrałem. Dużo treści. Coś dla siebie można z tego wyciągnąć - bardzo nietypowy landing i chyba skuteczny, bo mam pomysł na ten temat.
 12. Świetnie, jestem w podobnym wieku i podobną sytuacją. Pozbyłem się kredytu hipotecznego, potem sprzedałem mieszkanie i te pieniądze pójdą na inwestycje w mieszkania i działalność internetową. Doskonale rozumiem sytuację, ostatnie pół roku to ciągły rozwój projektów. Ten rok zapowiadał się genialnie, teraz nagle firmy ograniczyły budżety i zostało 30% z obrotu. Czekam na rozwój wydarzeń w dzienniku.
 13. 1. Nazwa przedmiotu: Strony internetowe 2. Opis przedmiotu: Kupię strony internetowe, zakurzone projekty, zapleczówki, strony tematyczne 3. Cena: 0 - 5000 PLN 4. Kontakt: kontakt@beeseo.pl 5. Sposób zapłaty: Paypal, Kryptowaluty, Przelew, Useme, Faktura
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .