Skocz do zawartości
 • Jak zarabiać przez Internet?

  Dołącz do nas, a na pewno zaczniesz zarabiać! Uzyskaj dostęp do unikalnych materiałów i najlepszych metod zarabiania! Pokażemy Ci jak zarabiać na afiliacji, CPA/PPA, Instagram, SMS, programach partnerskich i wielu innych! Często aktualizowane materiały i pomocna społeczność. Zarejestruj się za darmo!

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa poradnika/niszy: Instagram - rozkręć swój biznez (automat, real content i inne)

2. Opis: Poradnik składa się z ośmiu części, opisuję w nim wszystkie znane mi metody zarabiania na Instagramie (na przykład ewhore, realne nisze, fejk nisze). Sama z większości nadal korzystam! Część z nisz jest pod automatyzcję (jedna jest pod pełen automat). Do dzialania potrzebny jest program który kosztuje 40zł, jest to niezbędna inwestycja, drugą inwestycją jest Twój czas, ponieważ zapleczele dla niektórych kont, trzeba tworzyć przed zarabianiem.

Oczywiście program którego używam, może być zastąpiony innym. W poradnikach znajdują sie równiez nisze do których program jest zbędny i pozwoli wam na niego zarobić.

Wszystko pisałam około dwóch tygodni, w zapisach nie ma żadnego lania wody, są podane bezpośrednie nisze oraz opisy jak z nich korzystać krok po kroku, więc nawet początkująca osoba bez problemu zarobi. Do poradników dodaje pełen support, będę Cie prowadzić do momentu, w którym odrobisz równowartość poradników oraz nie zarobisz jego wartości. Czyli będę Ci pomagać do momentu kiedy zarobisz na czysto 200zł!

Wszystkie części mają podane nisze, dzięki nim bez problemu wymyślisz własne. W supporcie dodaję jeszczę możliwość zrobienia grafik dla Twojej niszy oraz rozpiszę Ci, jak według mnie ta nisza powinna być prowadzona i jak na niej zarobić. Pamiętaj pomagam Ci do momentu zarobienia 200zł, dalej mój support się kończy.

Oczywiście komplet oddam do recenzji dwóm osobą!

na_forum.png


3. Źródło pozyskania: własne
4. Zdjęcia/ dowody: 

og_lne_zarobki_na_forum.png

Jest to zarobek ogólny z wszystkich nisz zawartych w poradnikach. W nich znajduję się więcej zrzutów zarobkowych, również z innych serwisów jakie podaję.

5. Kontakt: PW
6. Cena: 30zl zasugerowana kwota z recenzji.
7. Sposób zapłaty: PP/

konto bankowe będzie od około 20.09
8. Poradnik/nisze oddałam do recenzji: Komplet oddam jeszcze jednej osobie z elity forum. Proszę się odezwać w prywatnej wiadomości.

 

Cena zmieniona na podstawie recenzji. Nadal nic nie tracę sprzedając wam ten poradnik. Pozdrawiam!

 
Edytowane przez paulinka1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu.

Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.

Środki zapobiegawcze przed zawarciem transakcji dla kupujących i sprzedających


SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kotprezes

Mam pytanie. Jeżeli potrafisz wyciągnąć nawet 1500 złotych tygodniówki po co Ci dodatkowa setka za poradnik? Tym bardziej, że twierdzisz jakoby oddajesz swoje dosłowne metody/nisze zarobkowe. Ile masz zamiar sprzedać sztuk poradnika? Ostatnio zacząłem się bawić botami m.in. Jarvee i drugim do Instagram. Problemem na rynku ofert "lead" są ciasteczka. Zaspamujesz swoje własne nisze takim spamem i zyski Ci spadną. Jaki to jest sens?

Osobiście twierdzę, że te niszę Ci się wypalają. Sprzedajesz metodę na zysk w ratio 1:15... a perspektywa strat jest realna. Można piękne poradniki pisać i mogą być świetnie ocenione tylko, że nie widzę powodu by oddawać komuś kopalnie złota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kotprezes nisze które są podane w poradnikach są na tyle obszerne, że nie boję się o utratę zarobków, tym bardziej ze większość w poradniku to metody z przykładami nisz. Na chwilę obecną nie planuje limitu, jest to zawsze dodatkowy zarobek dla mnie. A tak jak napisałam wyżej, pomagam każdemu zarobić, więc będę miała dodatkowe zajęcie, a że pracuje teraz wylacznie przez internet to tym bardziej! Powyżej również napisałam że służę pomocą w ocenie nisz i ich modyfikowaniem, więc podejrzewam że powtarzalność będzie bardzo niska.

Czy dla Ciebie zysk okolo 3/4 tysiące miesięcznie jest kopalnią złota? Tak jak już napisałam, jest to dla mnie dodatkowy zarobek za poświęcenie czasu by każda osoba która kupi poradnik, nauczyła się zarabiać na instagramie dodatkowe pieniądze.

Poradniki na chwilę obecną oddałam jednemu uzytkownikowi @Muraszczyk

Edytowane przez paulinka1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Coś dziwnie wygląda Twoja ostatnia aktywność na koncie. Swoje konto zarejestrowałaś dnia 11 lipca tego roku, a większość postów (masz ich obecnie lekko ponad 60) pochodzi z działu "Przedstaw Się", natomiast reszta odpowiedzi także nie wnosi nic do tematu np. "Identycznie jak kolega wyżej! Czasami jeszcze wiedzmin ❤" (tutaj warto dodać, że temat został odkopany - 1.5 miesiąca temu ostatni post).

Dodatkowo warto wspomnieć, że na forum znajduje się Twój poradnik dotyczący jakiegoś kranika. Po co zarabiasz na kraniku (wnioskuje po zamieszczonym reflinku w temacie) skoro dzięki tej metodzie na IG wyciągasz ponad 1400zł tygodniowo?

Dla mnie ten temat wygląda podejrzanie. Prosiłbym o dokładne zapoznanie się ze sprawą @Harry bądź innych moderatorów czy adminów?

 • Super 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przeczytaj mój powyższy post, a dowiesz się dlaczego wystawiłam owy poradnik. Po drugie temat który "odkopałam", to temat z off topuo grach w które gramy. Po trzecie co złego w tym że dodałam post na temat stake? Ludzie zarabiajacy tysiące dodają posty o ankietach. Troszkę nie rozumiem Twojej wypowiedzi...

Tak jak mówił administrator, poczekajcie za recenzja, pojawi się na dniach. 

Edit. Nadal potrzebuję jednego recenzenta z forum, zapraszam na pw

Edytowane przez paulinka1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik otrzymałem do recenzji wczoraj wieczorem. Recenzja powinna pojawić się dzisiaj wieczorem lub jutro po południu. 

Jeśli chodzi o autorkę i jej aktywność- nie mam czasu tego śledzić ale:

diQjmvy.png
Na prawdę? Reputkami w temacie sprzedaży mojego poradnika chciałaś zdobyć dodatkowe punkty do recenzji, czy aż tak Ci się podoba forma w jakiej go opisałem :D
Wygląda to podejrzanie, więc daje znać publicznie żebym nie był w razie czego pomawiany. Moim zdaniem jest rzetelna ocena poradnika, nie będę się bawił w śledczego.

Zgłosiłem się po poradnik, ponieważ z uwagi na zdrowie mam ostatnio nadmiar czasu.

 • Super 4

Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" [Taniej o 15%] -> Sprawdź Opinie
                                     3objcQg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalam Twoje odpowiedzi, poniewaz interesuje się tematyka Twojego poradnika. Wlasciwie nawet mam ochotę go od Ciebie kupić :D. Nie ma to żadnego powiązania z poradnikiem, oczekuję rzetelnej recenzji! 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok nie ma co tutaj wróżyć :) Wiele już tutaj było ZŁOTYCH środków :) Czekamy na recenzję.


makecash.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem do recenzji no i tak..

 Na pewno nie jest to poradnik dla osób zaawansowanych - na pewno dla początkujących. Kilka, jak nie większość poradników są dostępne na naszym forum:

Oraz metoda z WhitePress.

Nawet lepiej opisane niż w poradniku. Jedynym plusem jest opisanie programu, który pomoże nam w automatyzacji zarobku na Instagramie, lecz jego wadą jest niestety to, że max. 4 konta może obsługiwać. Mamy do wyboru czytać poradnik w RTF lub w PDF. 

Podsumowując:

- Cena poradnika - max 40/50 zł jak nie mniej.

- większość znajduje się na naszym forum

- opisany program do automatyzacji

- metody są długofalowe(trzeba zrobić sobie najpierw zaplecze).

- z większością metod każdy się zapoznał / na pewno ich próbował ponieważ są PODSTAWĄ w każdej dziedzinie zarobku (ero, spam, konkursy, etc).

Nie mówię, że nie da się na tym zarobić, lecz informacje można znaleźć na ogólno-dostępnych forach o zarabianiu. Jak nie na tym, to na zagranicznych forach. Poza tym nie wiem dlaczego, ale mam dziwne uczucie że gdzieś tam ujawnia się zbanowany użytkownik Krashai..

 

Pozdrawiam :)

 • Haha 1
 • Smutek 1

Daj reputka ^_^

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za recenzję! Cena zmieniona. Ogólnie nie mam jak się odnieść do opini, aczkolwiek interesuje mnie ostatnie zdanie. Konto jest założone przez moją osobę, jeżeli można to sprawdzić to zapraszam administratora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja

Plik który otrzymałem składa się ze spisu treści i 8 części (.pdf lub .rtf). Pierwsze na co zwróciłem uwagę, to fakt że pdfy są oddzielne. Osobiście preferuje zbitego pdfa i wyszukiwanie informacji pod ctr + f, a spis treści z odnośnikami to już bajka. W przypadku tego poradnika nie jest to aż tak uciążliwe ponieważ nie zawiera on wiele treści: 2859 słów i kilkanaście grafik pomocniczych. Jeśli chodzi o treść to nie dopatrzyłem się błędów, choć sam folder zawierał ucięte nazwy. W samej treści poza merytorycznymi opisami znajdziemy bezużyteczne zdania typu "Hej, słowem wstępu, jestem Paulina, na Instagramie zarabiam już dość długo...". Także nie jest to 2859 słów czystej wiedzy, bo takie przebitki zdarzają się dosyć często.

1. "Część pierwsza, wprowadzenia i nauka zarabiania bez programu do automatyzacji"

Kompletne podstawy. Tak na prawdę nie wiem co tutaj dodać. Manualna próba zabawy z insta w celu zarobienia 40 zł na inwestycje w program do automatyzacji. Chciałbym też zaznaczyć że próg do wypłaty w opisywanej sieci to 50$, więc moim zdaniem nie ma sensu się bawić i te 40 zł na start- trzeba mieć.

2 Część.

Jest to najbardziej wartościowa część poradnika. Wygląda na solidny opis programu, który jednak jest banalny i raczej mało efektywny względem tych największych. Sama w sobie inwestycja ma dla mnie wątpliwą opłacalność, ponieważ 40 zł = 4 konta i to nasz limit w tym programie. Podstawowy plan Jarvee to 19,95$ x 3,7 = mniej niż 75 zł/10 kont = 7,5 zł/month za jedno konto i jednak o wiele mocniejszy program z możliwością triala, większego wsparcia, wymiany wiedzy z innymi i finalnie przejścia na wyższe plany mając wszystko w jednym miejscu.

3, 4 Część.

Są to już stricte metody. Poradnik bazuje generalnie na budowaniu mocniejszych kont, nie na typowym spamie o czym wspomnę na końcu. 
Odnośnie tych metod. Są one powszechnie znane, w szczególności te ero. Spotkałem się z nimi tak wiele razy, że nawet nie jestem w stanie podać konkretnego odnośnika. Oczywista, oczywistość. Jeśli chodzi o inne nisze, to podoba mi się podejście- budowanie mocniejszych kont i kreatywność zamiast spamu. Te części to pomysły raczej pod CPA, czy już stricte Ogads

5, 6, 7, 8 Część.

W tych częściach autorka opisuje jak jeszcze można zarabiać na instagramie poza typowym CPA. Są to jednak nadal ogólnodostępne informacje, o których wie chyba każdy, kto chociaż raz wpisał w google "jak zarabiać na instagramie". Ponadto opisywane programy posiadają własne opisy i dedykowane darmowe poradniki.

Podsumowując. 

Ten poradnik to taki zbiór pomysłów i luźnych przemyśleń na temat możliwości zarobku na instagramie. Bardzo nie podoba mi się pokazywanie dowodów już w samym poradniku. Są one moim zdaniem zbędne, bo jeśli ktoś zdecydował się kupić poradnik to zrobił to na podstawie Twojego autorytetu i recenzji, nie musisz dodatkowo utwierdzać- "Hej to działa, nie kupiłeś byle czego". 

Gdyby uciąć treść o luźne wstawki typu "Teraz wam pokaże/To moje dowody/Kiedyś zarobiłam tyle i tyle" oraz zdjęcia z dowodami działania, to pdf składałby się z maksymalnie 2000 słów i co najmniej kilku obrazków mniej.

Nie jest to produkt, który wskaże kupującemu zaawansowane ustawienia trudniejszych programów do automatyzacji i zarządzania dziesiątkami/setkami kont. Tym samym nie jest to program, który wskaże kupującemu magiczne źródła stażowych kont, proxy, pomysły na lp. Co więcej...mamy do czynienia z poradnikiem do instagrama w którym słowo cloaking czy pv nie padło nawet raz.

To tyko utwierdza że poradnik bazuje na rozwijaniu mniejszej ilości kont.
Dowody z Ogads mają prawo być realne ale należy tutaj zaznaczyć, że autorka mogła wykorzystać zaplecze (jak sama pisała w poradniku) budowane nawet przez kilka miesięcy do utworzenia tego dowodu działania. Tego typu zarobek będzie można powtarzać raz na jakiś czas (jest to często budowane wiarygodności, co wiadomo- trwa).

Co do ceny- 99 zł to zdecydowanie za dużo, patrząc na cenę na prawdę obszernych poradników. Zgadzam się z sugestią co do ceny an5w3r'a.

Poradnik jest skierowany stricte dla początkujących czy osób które nigdy nie miały styczności z zarobkiem na social mediach. Takie osoby mogą się niejako zainspirować do działania i złapać jakieś podstawy.

Czy "zbiór pomysłów i luźnych przemyśleń na temat możliwości zarobku na instagramie" wraz z opisem programu o wątpliwej opłacalności jest wam potrzebny, nie wiem.

Jeśli tak to finalnie pozwoli zaoszczędzić trochę czasu, a cena po redukcji nie będzie już taka straszna. 

Finalnie. Instagram to ogrmny ocean ruchu, więc oczywiście dorabianie/zarabianie jest tam jak najbardziej możliwe. Odrobienie poradnika czy zarobienie wspominanych 200zł- również. Nie napalałbym się jednak na większe, niesamowite kwoty i przede wszystkim jakąś tajemną wiedzę.

 • Super 3

Poradnik "Pozycjonowanie i Optymalizacja stron" [Taniej o 15%] -> Sprawdź Opinie
                                     3objcQg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za tak obszerna recenzję, jako ze wiedza zostala przyjęta w taki a nie inny sposób zmniejszam cenę poradnika do 40zl za komple.

Dziekuje jeszcze raz za tak potężna recenzję, pozdrawiam!

Edytowane przez paulinka1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież to @Krashai  , widać po piśmie 😆

zaraz za 10 złoty bedzie sprzedawał 

Edytowane przez PiotrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli strata kasy. Faktycznie recykling istniejących poradników śmierdzi Krashaiem. Dzięki @Muraszczyk @an5w3r

 • Super 2
 • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kotprezes

No gościu czego Ty się spodziewasz. Trzeba spaść ze schodów i uderzyć głową o kant stołu odbijając się z podłogi. Zarabiasz 1500 złotych tygodniowo i tracisz tutaj czas na obronę jakichś wypocin wartych 30 złotych, które uczą ludzi złej praktyki spamu lead'ami. Wszystko potem w pizdu jest dookoła zablokowane. Może @Muraszczyk dobrze sugeruje z tym Jarvee i po prostu zbierasz na licencję.

Edytowane przez kotprezes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kot a gdzie jest napisane o złej praktyce spamu leadami? 30zł to mało, ale pomyśl że poradnik kupi 10osób miesięcznie, ile nam wychodzi? No właśnie 300zl. I powiedz mi skad sobie wziąłeś treść że zarabiam 1500zl co tydzień? Są tygodnie gdzie mam 500zł, są tygodnie gdzie mam 1500zł... Nie jestem pazerna, ale dla mnie 300zl miesięcznie dodatkowo to dobra opcja. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Podobna zawartość

  • Przez maniak87
   Darmowy Poradnik "PRACA W DOMU - Płatne Ankiety". Ł.Maniecki
   Spis treści:
   1.Na czym polega zarabianie na ankietach
   2.Podstawowe informację
   3.Ankieta Profilowa
   4.Kwalifikowanie się do ankiet
   5.Ogólne wskazówki
   6.Twoje 3 kroki ku zarabianiu na ankietach
   7.Dowody wypłat z paneli
   8.Lista wypłacalnych paneli
   Gorąco polecam Pobierz za darmo
   /CIACH/
  • Przez Razmo
   1. Nazwa przedmiotu: Konto Snapchat  2. Opis przedmiotu: Konto damskie Snapchat, średnio ponad 200 wyświetleń na my story oraz ponad 1000 znajomych. Sprzedaje gdyz zmeiniam swoje metody zarobku i nie będzie potrzebne.  3. Źródło pozyskania: kupione niedawno od innego użytkownika  4. Zdjęcia: na prośbę  5. Kontakt: PW 6. Cena: 50 zł 7. Sposób zapłaty: przelew bankowy 
  • Przez piotreq99
   cześć, mam pytanie, czy jeżeli mam swoją stronę którą wykorzystam do np zakładania konta bądź rejestrowania maila przez "klientów" poprzez typ CPL to czy strona musi być połączona z bazą danych, aby zbierać te maile gdzieś?
   z góry dzięki za odpowiedź
  • Przez MarcusGarvey
   1. Nazwa przedmiotu: Kupię VOICE OVER do 4 minutowego filmu - DOBRY ANGIELSKI 2. Opis przedmiotu: szukam lektora do kilkumintowego filmiku prezentującego apkę pod content locking, wymagany bardzo dobry angielski 3. Cena: do uzgodnienia 4. Kontakt: PW 5. Sposób zapłaty: PP, przelew
  • Przez bmwdriver
   Czytając czat na ogads można często się zobaczyć, że większość użytkowników z topki korzystają z płatnego ruchu. Pojawia się pytanie jak można promować treści blokowane za pomocą ofert CPA na fb ads lub google adwords. 
   Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym? Może ktoś poleci jakieś poradniki na ten temat lub inne źródła wiedzy. Chciałbym spróbować, ale nie bardzo wiadomo jak się zabrać, żeby nie napotkać się z serią banów i odrzuceń. 
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .