Skocz do zawartości
 • Jak zarabiać przez Internet?

  Dołącz do nas, a na pewno zaczniesz zarabiać! Uzyskaj dostęp do unikalnych materiałów i najlepszych metod zarabiania! Pokażemy Ci jak zarabiać na afiliacji, CPA/PPA, Instagram, SMS, programach partnerskich i wielu innych! Często aktualizowane materiały i pomocna społeczność. Zarejestruj się za darmo!

trusterpl

Archiwum [SPRZEDAM]konto steam + skiny O wartości ok.25 TYS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa przedmiotu:Konto steam
2. Opis przedmiotu:sprzedam konto steam ze skinami wartości okolo 25000 PLN , możliwa wymiana za cos ciekawego,tj.gr facebook, kanal youtubeitp
3. Źródło pozyskania:wlasne
4. Zdjęcia:priv
5. Kontakt:priv
6. Cena:do uzgodnienia
7. Sposób zapłaty:paypal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu.

Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.

Środki zapobiegawcze przed zawarciem transakcji dla kupujących i sprzedających


SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ciamciaj dlaczego on jeszcze nie dostał bloka, skoro w każdym jego temacie sprzedaży są skargi i podejrzenia oszustwa ? Wspieracie w działaniach ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, trusterpl napisał:

Gdzie są podejrzenia ?

Jak to gdzie ? Sprzedajesz konta YouTube, które są wystawione na zagranicznych stronach, kilka osób pisało, że ewidentnie szukasz jelenia.

Kolega próbuje sprzedać konto, które jest kawałek niżej, albo już w archiwum, bo zostało sprzedane.

Dokładnie ten temat: 

Bardzo mądrze, naprawdę. 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.


SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Podobna zawartość

  • Przez ERWINOGF
   1. Nazwa przedmiotu:  Gotowe konta PayPal lub weryfikacja twojego konta na PayPalu   2. Opis przedmiotu: Witam. Mam na sprzedaż zweryfikowane konta PayPal, na których zdjęte są wszystkie limity. Konta robione są na zamówienie. Weryfikacja konta dokonywana jest za pomocą kart płatniczych bądź kont bankowych. Jest również możliwość zweryfikowania Twojego, gotowego już konta - niekonieczne jest podawanie danych do konta, jednak ta czynność zdecydowanie przyśpieszy weryfikację, konto przekazuję razem z dostępem do skrzynki mailowej.   *Gdy konto zostanie zablokowane w ciągu 24h od kupna, dostarczam nowe bądź zwracam pieniądze*   3. Źródło pozyskania: Tworzę i weryfikuje samodzielnie   4. Zdjęcia: Brak 5. Kontakt: Forum / SMS / Rozmowa tel. / Facebook 6. Cena: 70 zł za konto Pakiet 5 kont: 200 zł Pakiet 10 kont: 450 zł 7. Sposób zapłaty: - Przelew na konto PKO - Przelew na konto T-Mobile - Skrill - BLIK
  • Przez ERWINOGF
   Witam Serdecznie!
   Postanowiłem trochę podziałać w sieci z racji tego, że mam L4 jeszcze 3 miesiące i nie mogę znaleźć dla siebie miejsca bez pracy.
   Pokażę wam dzisiaj sposób na szybkie zarabianie gotówki dla wytrwałych!
   TO TYLE SŁOWEM WSTĘPU ZAPRASZAM NIŻEJ
    
   Okej, więc ten poradnik będzie naprawdę prosty. Zasadniczo będziesz korzystał z http://igenerate.org/ i będziesz zdobywał punkty, aby ubiegać się o nagrody, ale oczywiście
   Postaram się wam opisać jak skrócić ten monotonny etap, żeby już przy pierwszym podejściu zobaczyć owoce swojej pracy.
   Zaczynajmy!
    
   Krok 1: Utwórz konto na stronie internetowej (jest to BARDZO ważne, ponieważ to konto będzie posiadało wszystkie twoje punkty, aby ubiegać się o nagrody, użyj adresu e-mail, do którego masz dostęp)
   Krok 2:  Wypełnij wszystkie dostępne oferty na bieżącym urządzeniu
   Krok 3: Nadużycie strony! Teraz są dwa sposoby na zrobienie tego.
    Jeśli używasz  telefonu, możesz zresetować urządzenie (przywrócenie ustawień fabrycznych) i zmienić adres IP (2 metody zmiany adresu IP za darmo zostaną udostępnione na końcu poradnika), po przywróceniu ustawień fabrycznych telefon wyświetli się jako nowe urządzenie, a Ty będziesz mógł ponownie wypełnić bardzo proste oferty. Zaloguj się na swoje konto, a punkty pojawią się i będą się nadal gromadzić. Jeśli używasz komputera, procedury są nieco łatwiejsze. Pobierz program BlueStacks (jest to emulator telefonu) i wtedy możesz z łatwością odświeżyć oferty. Teraz, w przeciwieństwie do telefonu komórkowego, możesz użyć programu, aby zmienić informacje o urządzeniu i sprawić, aby wyglądało ono jak nowy telefon znacznie szybciej i łatwiej, pobierając i używając BSTweaker oraz używając tego programu do zmiany modelu urządzenia i IMEI (po prostu kliknij „Losowo”, a następnie „Zastosuj” w Ustawieniach w polu GUID). W razie potrzeby mogę bardziej szczegółowo opisać to screenami, jeśli wystarczająca liczba użytkowników potrzebuje pomocy. Po zmianie informacji przejdź ponownie na stronę i ponownie wypełnij oferty (upewnij się, że nadal jesteś zalogowany przed wypełnieniem kolejnych ofert, aby zebrać wszystkie punkty)  Odbierz nagrody (możesz odsprzedać nagrody lub po prostu odebrać bezpośrednio na PayPal lub BTC)  
    
    
   METODY NA ZMIANĘ ADRESU IP!
    
   Metoda 1: Jeśli masz 4G na telefonie, możesz zmienić swój adres IP, kiedy tylko chcesz! (Można również użyć na komputerze, jeśli włączysz punkt dostępu), aby zmienić adres IP, po prostu włącz tryb samolotowy na ponad 45 sekund, a następnie wyłącz tryb samolotowy, a następnie 4G da ci nowy adres IP do użycia. Jeśli masz punkt dostępu, po prostu łączysz się z HotSpotem na komputerze.
   Metoda 2: Użyj bezpłatnej sieci VPN (CyberGhost sam używam) lub jeśli znasz już bezpłatną usługę VPN, możesz z niej skorzystać.
    
    
    
   Jeśli w jakiś sposób Ci pomogłem, możesz wynagrodzić to punktami reputacji!
    
    
    
    
  • Przez ERWINOGF
   Witam.
    
   Zajmuję się rejestracją gotowych kont lub weryfikacja stworzonych kont i mam kilka pytań.
   1. Ile jest warte pojedyncze konto zweryfikowane kartą + połączone z rachunkiem bankowym?
   2. Jaki jest popyt na te konta, opłaca mi się sprzedać dziennie 5/6 godzin na tworzeniu i weryfikacjach ?
   3. Na tym forum jest zapotrzebowanie na takie konta czy szkoda zachodu?
    
  • Przez sehastian
   1. Nazwa przedmiotu: Konto na instagramie z kontem na snapie oraz z fp na facebooku 2. Opis przedmiotu: Sprzedam konto kobiety na instagramie, które posiada ponad 500 follow, konto na snapie które posiada ok 500 wyświetleń story oraz fp pod ero 1200 like. Sprzedaje wszystko razem 3. Źródło pozyskania:własne 4. Zdjęcia: priv 5. Kontakt:wiadomość prywatna 6. Cena: do ustalenia 7. Sposób zapłaty: przelew
  • Przez piotreq86
   Santander Bank oferuje całkiem korzystny start dla nowych klientów, gdzie za pierwsze zalogowanie się do bankowości internetowej, wykonanie 1 przelewu, oraz dokonanie 10 płatności otrzymujemy bonus - aż 380 złotych.
   Czysty link:
   https://www.santander.pl/klient-indywidualny/konta/konto-jakie-chce
    
   Promocja jest ważna do końca lutego 2020.
   Instrukcja krok po kroku:
   1. Zakładamy konto na:
   https://bonussantander.ebrokerpartner.pl/bonus.htm
   Po zarejestrowaniu swojego profilu otrzymujemy link aktywacyjny, którym potwierdzamy utworzenie profilu.
   2. Po zalogowaniu do profilu na ebroker, w zakładce “KONTO BONUS” - składamy wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę, usługę Santander online oraz o debetową kartę płatniczą. Stamtąd zostaniemy przeniesieni bezpośrednio do wyżej wspomnianego wniosku.
   3. Składając wniosek o konto zaznaczamy wymagane zgody marketingowe. Nie odwołujemy ich przed otrzymaniem premii.
   Wypełniając wniosek o konto mamy dodatkowo możliwość skorzystania z programu poleceń. W tym celu w kroku numer 5 w polu “Mam kod polecający” wpisujemy kod polecenia.
   Mój kod polecający do wpisania w polu zaznaczonym jak niżej to:
   1016266935

   4. Najpóźniej do 15 marca 2020 roku podpisujemy umowę o Konto Jakie Chcę wraz z kartą. Umowę otrzymujemy za pośrednictwem kuriera.
   Warunki odebrania bonusu.
   1. Do dnia 30 kwietnia 2020 roku, należy wyrazić zgodę na na elektroniczny kanał kontaktu (EKK). Żeby to zrobić musimy zalogować się na swoje nowe konto w Santander, przejść do zakładki Ustawienia, a następnie Formy otrzymywania korespondencji i zaakceptować EKK.
   2. Premia podzielona jest na 3 części: 200 zł za transakcje bezgotówkowe, 100 zł za zapewnienie wpływu na konto, 80 zł z programu poleceń.
   A. Aby otrzymać pierwszą część premii – 200 zł:
   do dnia 30 kwietnia 2020 roku w każdym z dwóch dowolnie wybranych, następujących po sobie miesiącach po otwarciu Konta Jakie Chcę, czyli:
   * w styczniu i lutym lub
   * w lutym i marcu lub
   * w marcu i kwietniu
   należy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych.
   B. Aby otrzymać drugą część premii – 100 zł:
   do 30 kwietnia 2020 roku należy zapewnić na Konto Jakie Chcę wpływ o łącznej minimalnej wysokości 1000 zł. Liczy się suma, a ona musi wynieść min. 1000 zł. Przelew może pochodzić z naszego konta w innym banku.
   C. Aby otrzymać trzecią część premii - 80 zł:
   do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta należy:
   zalogować się min. 1 raz do bankowości internetowej Santander lub aplikacji mobilnej banku;
   dokonać płatności na łączną kwotę min. 300 zł za pomocą nowej karty debetowej, mobilnej karty debetowej lub BLIK.
   Santander wyśle wiadomość e-mail z linkiem do formularza. Po jego otrzymaniu mamy 7 dni na uzupełnienie danych i otrzymujemy nasze 300 zł.
   80 zł z programu poleceń otrzymamy najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki programu.
   *** Karta Dopasowana ma domyślnie ustawioną stałą opłatę 3 zł/m-c. Aby nie ponosić tego kosztu mamy możliwość zmiany opłaty na taką, która będzie zależeć od liczby transakcji w miesiącu. Zrobimy to samodzielnie przez bankowość internetową, na infolinii bądź w oddziale banku. Przy 5 płatnościach kartę mamy całkowicie za darmo, poniżej 5 płatności płacimy nie 3, a 5 złotych. Należy zatem wyrobić ten limit.
   Jak na promocję na start to bardzo dobre promo.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .