Skocz do zawartości
Pan Inwestor

Take.Fund | Bitcoinowa Matryca 2x2 Bez Potrzeby Polecania

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Dzisiaj krótko przedstawię pewien program matrycowy 2x2, który pozwala zarabiać i posiadać poleconych bez aktywnej promocji programu.

W momencie, gdy rejestrujesz się pod danym sponsorem (np. z refflinku poniżej) i ten ma już wymaganą liczbę aktywnych poleconych z danego poziomu, to automatycznie ten polecony przechodzi niżej w strukturze. Dzięki czemu nie musisz nawet promować programu (chociaż jest to zalecane, jeśli chcemy aby więcej osób działało aktywnie).

.

Jak to działa

Poziom 1 | 0.02 BTC

Zakładasz konto na platformie. Następnie w ciągu kolejnych 24 godzin musisz przelać kwotę 0.02 BTC swojemu sponsorowi. Jeśli tego nie wykonasz to konto zostanie automatycznie usunięte. Od tego momentu możesz liczyć na spadochroniarzy (poleconych, którzy spadną od Twojego sponsora). Łącznie możesz mieć 2 aktywnych poleconych na tym poziomie. Dzięki czemu zarobisz na czysto 0.02 BTC.

Poziom 2 | 0.03 BTC

Przechodzisz do zakładki Wallet   Upgrade i przelewasz wymaganą kwotę do kolejnego sponsora, który pojawi się w tej zakładce. Tym sposobem sam możesz pozyskać do 4 aktywnych poleconych, gdzie w sumie zarobisz 0.09 BTC na czysto.

Poziom 3 | 0.06 BTC

Kolejny krok to podesłanie dotacji do kolejnej osoby. I tym samym sposobem otwierasz swoją drogę do otrzymania dotacji o tej samej kwocie ale aż do 8 aktywnych poleconych. Na czysto zarobisz 0.42 BTC.

Poziom 4 | 0.24 BTC

Identyczna sytuacja jak powyżej. Zarobić możesz z 16 osób, maksymalnie do kwoty 0.60 BTC.

Poziom 5 | 1 BTC

Maksymalnie do 32 aktywnych poleconych. Zarobek na czysto z tego poziomu na granicy 31 BTC.

Poziom 6 | 3 BTC

Maksymalnie do 64 poleconych oraz 189 BTC.

.

Własny komentarz

Sam nie promowałem programu jeszcze nigdzie, oprócz tego założonego przed momentem tematu. A już mam 4 poleconych na pierwszym poziomie oraz 5 na drugim. Screen poniżej:

take.fund-pan-inwestor-iwipl.png

Pamiętaj, że jest to program o strukturze piramidalnej, więc istnieje spore ryzyko utraty środków. Inwestuj rozsądnie i nie więcej niż jesteś w stanie poradzić sobie ze stratą.

Refflink: zapisz się i zbieraj moich poleconych

Czysty link

iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet    |    zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Jeszcze tego samego dnia miałem. Ogólnie jestem w dobrej linii, więc poleceni mojego poleconego też dają innym poleconych. U mnie zamknął się pierwszy poziom, więc teraz wszyscy poleceni powinni lecieć do Was :-)

Oczywiście poleceni wpadają jeśli tylko będzie opłacony dany level. 

iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet    |    zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet 

 

Odnośnik do komentarza

Wypłaty póki co dobrze. Mam 2 poleconych na 3 poziomie + 4 nowych na 2. Co się dzieje ale za wiele osób nie opłaca swoich subskrypcji :-( 

Widzę @Analityk, że już 2 poleconych Ci spadło ode mnie :-) Mam nadzieję, że Ci coś wpłacą.

iwi.pl - blog o inwestowaniu przez internet    |    zwi.pl - blog o zarabianiu przez internet 

 

Odnośnik do komentarza

Ja również działam w programie, i znam się z administratorem projektu od dość dawna - także pełne zaufanie co do rozwoju platformy :)

moja struktura  :

gHrzNsI.png

5 lat w biznesie, z dywersyfikacji drobniaków między programy do posiadania kilku pasywnych dochodów i zarobków do kilkunastu tysięcy miesięcznie. Zarabiaj ze mną, zrób pierwszy krok naprzód i napisz do mnie już dziś !

Odnośnik do komentarza

Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu "Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.

SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .