Skocz do zawartości

UpgradeYourLife.com - Prywatny Klub Inwestycyjny


skylark

Rekomendowane odpowiedzi

UpgradeYourLife.com PrivateClub

 

 

Admin projektu: Harris DesOrmeaux

 

Sfery działalności inwestycyjnej/operacyjnej: pełne spektrum programów online, m.in. programy inwestycyjne, portfele zarządzane na foreksie z gatunku "VIP" (wstęp na przykład za min. 100 tys. USD), MLM, matryce, i in. z naciskiem na szeroką dywersyfikację i ciągły rozwój portfolio w celu zabezpieczenia interesów udziałowców.

 

Stopa zwrotu: zmienna, zależna od zyskowności podjętych działań inwestycyjnych animatorów projektu, wyrażona w postaci wzrostu akcji, które kupujemy za deponowaną w projekcie walutę. Na bazie dotychczasowych doświadczeń (bez gwarancji powtórzenia wyniku w przyszłości) możemy przyjąć, że średni zwrot to ok. 1% dziennie / dzień roboczy.

 

 

Wpłaty: księgowane manualnie. Depozyty dokonane od poniedziałku do środy (włącznie), są zamieniane na akcje od poniedziałku kolejnego tygodnia i od tego czasu biorą udział w ogólnej puli inwestycyjnej projektu. Depozyty złożone od czwartku do niedzieli, podlegają konwersji na akcje projektu także w poniedziałek, ale kolejnego tygodnia. Po dokonaniu wpłaty należy przesłać potwierdzenie na wskazany adres e-mail. Po czym ma miejsce (via e-mail) potwierdzenie przyjęcia depozytu.

 

Minimalny depozyt początkowy: 200 USD

 

Kolejne depozyty: brak ograniczeń.

 

Formy płatności: STP, EgoPay, Payza, PayPal, czek (tylko USA).

 

Wypłaty (sprzedaż akcji): 1/ zlecane z poziomu Back Office, realizowane manualnie, nie częsciej niż raz w tygodniu; 2/ możliwość umorzenia wszystkich akcji w dowolnym momencie i wypłaty całości zaangażowanego kapitału.

 

Istnieje możliwość zlecenia wypłaty na dowolny dostępny procesor, niezależnie od tego ile razy i z jakiego dokonywane były wpłaty! W wyjątkowych sytuacjach (gdy na wybranym akurat nie ma wolnych środków) Admin zastrzega sobie prawo do poproszenia inwestora o zmianę wyboru. Warto zatem "uzbroić się" we wszystkie obsługiwane w projekcie.

 

Minimum do wypłaty: brak ograniczeń.

 

Czas realizacji wypłat: zależny od ich wysokości. Przy dużych kwotach: maksymalnie do tygodnia. Zwykle szybciej. Pamiętać należy, że pozyskany od inwestorów kapitał jest fizycznie zaangażowany w różne przedsięwzięcia i wymaga jego wycofania przez animatora klubu.

 

Opłaty: Ponieważ projekt dba o transparentność i legalność funkcjonowania, zorganizowany jest jako klub. Z tego tytułu pobierana jest opłata w wysokości 2,5% od pierwszego depozytu, a poźniej co miesiąc z salda naszego rachunku.

 

Program referencyjny: 10% prowizji z każdej wypłaty zlecanej przez naszego poleconego.

 

Support: e-mail, wg regulaminu czas reakcji: maksymalnie jeden dzień roboczy. W praktyce zwykle 1/2- 1 godziny.

 

*Opis projektu autorstwa usera ScamKiller*

 

 

Rejestracja dla nowych użytkowników ma zostać zamknięta po osiągnięciu poziomu 1000 aktywnych uczestników projektu. Aktualnie jest około 1100 zarejestrowanych, w tym 700 aktywnych uczestników.

 

Rejestracja zamknięta.

Edytowane przez skylark

Binance - najlepsza giełda kryptowalut z niskimi prowizjami! (pomagam poleconym)

Jak kupić Bitcoin i inne kryptowaluty?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

"Obczajam" projekt od ponad dwóch miesięcy. Dostałęm nadanie po raz pierwszy w lipcu, ale na początku go zignorowałem. Po kolejnych mailach od mojego obecnego sponsora zacząłem mu się uważniej przyglądać. Dopiero niedawno zdecydowałem się na wejście, ale dość agresywnie, bo z kwotą 1 tys.$ (dla zainteresowanych screen do wglądu) i rozważam doinwestowanie, po sprawdzeniu na właśnej skórze jak się mają sprawy.

Póki co, mój sponsor jest już ponad 100% na czysto w stosunku do pierwotnego wkładu, zatem "maszyna" działa.

Od czasu do czasu pisuję z adminem i support, choć tylko mailowy, to działa całkiem sprawnie, a admin jest wyrozumiały dla mojej kulawej angielszczyzny.

Zatem dotychczasowe doświadczenia jak najbardziej optymistyczne.

Pomogłem/Napisałem z sensem? Nie bądź menda wciśnij zieloną strzałkę :) Bieżace portfolio: Prawdopodobnie najlepszy projekt 2015' : LucreLab * TafficMonsoonGwarantuję pełne wsparcie w pracy z każdym z w/w. programów. Bezpośredni kontakt GG: 43325284  ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wpłacone przeze mnie 200$ zostały przekonwertowane na 85.21 akcji i od tego tygodnia zaczęły zarabiać. Planuję w tym tygodniu co najmniej o połowę zwiększyć inwestycję, ponieważ projekt wygląda naprawdę przejrzyście i wszystkie inwestycje, których dokonuje klub są jawne. Może to być program na lata - o ile zgodnie z zapowiedziami zostanie przed końcem roku zamknięta rejestracja nowych użytkowników.

Binance - najlepsza giełda kryptowalut z niskimi prowizjami! (pomagam poleconym)

Jak kupić Bitcoin i inne kryptowaluty?

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .