Hemsworth

Elita
 • Zawartość

  510
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Hemsworth wygrał w dniu 21 Czerwiec

Hemsworth zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

280 Średnio Zaawansowany

O Hemsworth

 • Tytuł
  Człowiek Renesansu

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2460 wyświetleń profilu
 1. @Nortes To była jego ostatnia wiadomość i wizyta, 13 maj.
 2. Rozwiązane

  @vpln Nie ma to jak jeszcze wcisnąć autoreklamę. Brakuje linka w sygnaturze i avatara. I zaczynanie zdań od wielkiej litery (Full professional).
 3. Rozwiązane

  Jeśli to oszust, to zobaczcie co on na allegro sprzedaje i za ile...
 4. Pytanie

  Jaki ten błąd ci wyskakuje? Podaj również wersje vb.
 5. Pytanie

  W kodzie, gdzie masz wstawione ładowanie się progressbar. Ja miałem pasek ładowania robiony bez timera w ten sposób: [wycinek ze środka kodu] Delay(2) ProgressBar1.Value += 7 Label1.Text = ProgressBar1.Value & " %" Jak wartość wynosiła 100 to wstawiałem podany ci kod okienka.
 6. Pytanie

  MessageBox.Show("tekst", "nazwaokienka", MessageBoxButtons.OK, MessageBoxIcon.Information)
 7. Niestety jestem wierny tylko 1.6.
 8. Rozwiązane

  A gdzie on napisał, że jesteś oszustem? Napisał, że dziwny z Ciebie użytkownik i chce ostrzec innych - dzięki temu tematowi - przed tobą, potencjalnym oszustem. W dzisiejszych czasach najpierw się płaci, a potem otrzymuje, tak jak ci wyjaśniłem na SB. Jeśli cię oszukali kiedyś na allegro, to nie kupuj niczego powyżej wartości 20zł, wtedy będziesz spał spokojnie. Na mnie jak ktoś krzywo spojrzy na ulicy, to potem wracam do domu z płaczem i nie wychodzę z niego przez miesiąc - więc wiem, co czujesz.
 9. @bluebeen To, że ktoś zarobił 2000zł w ciągu miesiąca, nie oznacza, że i ty tyle zarobisz. Lepiej byłoby zapytać, czy wiedza zawarta w tym poradniku z 2015 nadal jest aktualna.
 10. Bardzo fajny link "bez refa". Jak ktoś już stosuje takie zagrywki, dla mnie jest mało wiarygodny.
 11. Nie ty jeden zamykałeś dziennik z tą myślą i zapewne za 3 lata będziesz pracować na zmywaku. Zastanawiam się, jak własny dziennik pracy, służący w dużej mierze do obserwacji siebie (Co często pozwala dużo odkryć, a poza tym, masz też pomoc od innych użytkowników w postaci sugestii albo odpowiedzi na twoje pytania), do stawiania coraz to trudniejszych celów i trzymania się ich (Co wyrabia samodyscyplinę) może robić za przeszkodę na drodze do zarabiania dużych pieniędzy? Nie jeden porządny earner miał tutaj dziennik (Niektórzy nawet dwa), a nadal trzepią niezłe pieniądze. I pisali o wiele więcej od Ciebie, nie tylko o tym co robią, ale co dzieje się w ich życiu. Motywujące, inspirujące, a wpisy liczące po 300-500 słów. Jeśli im to nie przeszkadzało, to jak tobie ma przeszkadzać? Jeśli optymalizujesz swój czas i nie chcesz tych 30min co 3-4 dni poświęcać na zapis w dzienniku, a na coś "produktywnego" to otrzymasz efekt odwrotny do zamierzonego. Takie małe rzeczy pozwalają nam wyrobić nawyki w tym, w czym chcemy je wyrabiać, a próbując sobie zagospodarować więcej czasu, będziesz marnował go na głupoty. Wiem to po sobie. Nadmiar czasu sprawia, że jeśli przedtem miałeś przykładowo 5 godzin dziennie wolnego czasu i wykorzystywałeś go w 100%, to mając obecnie 10 godzin wolnego czasu, 70-80% czasu zejdzie ci na niczym. Nawet jeśli nie chcesz prowadzić internetowego dziennika, prowadź go na własnym komputerze. Zapisuj własne spostrzeżenia, pomysły, zarobki i kolejne cele, to bardzo pomaga.
 12. Wrzucony do obserwacji, poczekamy i zobaczymy co z tego wyniknie. Rozumiem, że jest to pomysł na sprawdzenie się, czy jednak tkwi w tym coś głębszego?
 13. @kraszyk A zabolałoby cię, gdybyś napisał mu to na PW?
 14. Jak ty przez 11 dni od ostatniego posta nie zrobiłeś w całości podstawowego generatora żetonów, to lepiej sobie odpuść.
 15. Bo jest chory, sam o tym wspomniał. I trochę nienormalny. W końcu, gdyby nie założył kolejnego multikonta, to tej sprawy by nawet nie było... Rok temu prosił mnie o jakieś porady dot. totalnych podstaw, jak widać upór ma, ale nie tam gdzie potrzeba. Myśli, że jak kupi poradniki z wypalonymi niszami, to coś zarobi.