Hemsworth

Elita
 • Zawartość

  643
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Ostatnia wygrana Hemsworth w Rankingu w dniu 31 Lipiec

Hemsworth posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

367 Zaawansowany

2 obserwujących

O Hemsworth

 • Tytuł
  Człowiek Renesansu

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  Laptopie

Ostatnie wizyty

2951 wyświetleń profilu
 1. @llukasz Nigdzie nie pisałem, że to robotnicy mają ten wybór.
 2. Pytanie Gdzie promować stronę z filmami

  @Krymi15 Jak umieścisz jedynie link w sygnaturze bez żadnego posta, to załapiesz jedynie BL (Najlepiej jakbyś zrobił anchora) na swoja stronę. Ale nie zaszkodzi, jak napiszesz na jednym forum z 15-20 postów, dość rzetelnych. Wtedy może ktoś wejść przez sygnaturę i nabić ci leada. Poza tym wygląd strony również się liczy i jej treść. Ostatnio złapałem gościa, co bez sensu wbijał w tekście liczącym około 200 słów, z 5 fraz kluczowych - czyli zwyczajny spam, który google szybko zdejmie z serpów (Nie pamiętam, czy nie miał też kopiowanej treści). Pod względem wizualnym mogę na szybko ocenić twoją stronę, o ile zechcesz wysłać link na PW.
 3. Zmuszony przez sytuację

  Czego konkretnie się uczysz? Bo większość opiera się o WP, wgrywają kilka wtyczek i gotowe, nie trzeba do tego nie wiadomo jakiej nauki, jedynie kasa na domenę i hosting wymagana. Oczywiście, jeśli w przyszłości chcesz prowadzić usługi z tym związane to okej, ale jeśli do własnego użytku to możesz śmiało zakończyć na podstawach i zająć się wrzucaniem contentu na stronę/y. Jak masz problem ze znalezieniem niszy, z którą czułbyś się dobrze, to mogę dać ci kilka wskazówek. Wystarczy byś napisał do mnie wiadomość i określił w niej: Co lubisz robić, jakie masz zainteresowania, nad czym już myślałeś, by to monetyzować, czy masz jakąś wiedzę, którą mógłbyś się dzielić z innymi, do jakiej grupy wiekowej chciałbyś trafiać, itd.
 4. Pytanie Gdzie promować stronę z filmami

  Takie strony często największy ruch mają z google'a. Pozakładaj konta na forach tematycznych i umieszczaj w sygnaturach link do strony.
 5. Zmuszony przez sytuację

  @Bezi Wierzymy w Ciebie, nie spieprz tego. A co do książki, wydaje się dość sztampowa, kolejna historia milionera/miliardera, która da ci chwilową motywacje i wskazówki, które wydadzą ci się zupełnymi podstawami. Następnym razem kup coś może z dziedziny programowania.
 6. Pytanie Da się sprawdzić kto lubi fanpage?

  Nie da się zobaczyć.
 7. Gdzie? Jak wyglądam przez okno, to od kilku lat widzę tę samą drogę i tak samo spawane tory tramwajowe, a ulica dość długa i "chodliwa". Robotnicy np, wolą spawać tory, zamiast po prostu nałożyć nowe, nie wspominając o tym, że zawsze pada ten sam odcinek i przyjeżdża 5 gości, z czego tylko dwóch robi. Robiąc renowacje dróg, państwo zabiera ludziom pracę.
 8. Pytanie Jak podejrzeć e-maile znajomych

  Raczej nie, facebook ustala własne maile pod każde konto.
 9. Pytanie Grupa - Usunięcie Administratora

  @Ciamciaj Kiedyś mi się przyznał, że specjalnie założył konto 4 lata temu, aby właśnie znaleźć taką okazję.
 10. Jak wyszukiwać posty użytkowników FB?

  Próbowałem komendami google i jedyne co mi wyskakuje to odnośniki do strony głównej grup. Spróbuj wyszukiwać w demo buzzbundle.
 11. Keyword a dany kraj

  Na pewno taki istnieje.
 12. Dyskusja Zaległość 2000 zł

  @Rapper To nie musi być przecież pomówienie, ale naruszenie dóbr osobistych. Nie poparte doświadczeniem, masowe wrzucenie opinii, które mijają się z prawdą, wystawiają tego właściciela sklepu na szkody faktyczne tj. utrata zaufania konsumentów jego produktów. Jak ktoś ma średnio prosperujący biznes, wie jak przebiega realizacja większości zleceń i nagle zauważy pełno negatywnych opinii, to myślisz, że nie zareaguje? Facet może wnieść o pozew dla takiej osoby i wtedy będzie się ona tłumaczyć, przedstawiając ... brak dowodów, bo opinie wystawił, a produktu nie zamówił. Mylę się? Bo mi wydaje się to logiczne.
 13. Pytanie Jak promować wolontariat i fundację na FB?

  No, już potrafisz promować. Linki w sygnaturach na forach, odpowiednie tematyczne grupy na FB itp
 14. Dyskusja Zaległość 2000 zł

  Wystawi, a facet go pozwie i dostanie grzywnę, jeszcze jak zrobi to z różnych "kąt" na FB, to mu się oberwie za podszywanie pod osoby trzecie. Takie opinie muszą być poparte osobistym doświadczeniem, jak będzie zmyślać, to może nawet zapłacić równowartość długu, który chce odzyskać..
 15. Dyskusja Zaległość 2000 zł

  Spam sobie lepiej odpuść, bo jeszcze cię pozwie. Jeśli już, to zlecać właśnie takie rzeczy komuś, niestety nie mam takich koneksji. Oczywiście można napisać, że właściciel sklepu to oszust i pożyczonych pieniędzy nie oddaje (Sklep internetowy/stacjonarny?) - i nie, nie pozwie o pomówienie, ponieważ jest to prawda - ale dużo krwi mu tym nie napsujesz.