Skocz do zawartości
 • 13 Sposobów Jak Zarabiać przez Internet! - Zarabianie w Internecie

     (27 opinii)

  zarabianie-w-internecie.png

  Zarabianie i praca w domu przez Internet - tylko sprawdzone metody!

  Zastanawiasz się jak rozpocząć zarabianie przez Internet? Jakie są najlepsze metody zarabiania w internecie pracując w domu?
  Zarabianie przez internet nie musi być wcale trudne, a praca przez internet nie musi być obciążona inwestycją. Na tej stronie znajdziesz sprawdzone, aktualne metody zarabiania opracowane przez grono ekspertów - zajmujemy się tym tematem od ponad 8 lat!

  Wpis zaktualizowany o dochodowe metody zarabiania w 2019 roku. 

  Istnieją dziesiątki sposobów na zarabianie w internecie, ale jest pewien szkopuł - większość z nich to sposoby, na których nigdy nie zarobisz, nie otrzymasz ani grosza wypłaty. Spowodowane jest to wieloma naciągaczami żerującymi w sieci i niewypłacającymi firmami.

  Istnieją sposoby na zarabianie przez internet, które pozwolą Ci zarobić prawdziwe pieniądze. Przedstawiamy 13 najlepszych sposobów na zarabianie w internecie. Postaraliśmy się opisać w nich trudność danej metody oraz czy są wymagane środki.

   

  Ile można zarobić w Internecie?

  Poniżej na zachętę przedstawiamy grafikę pokazującą niektóre z setek dowodów wypłat naszych czytelników (więcej w galerii). Zachęcamy do dołączenia do naszej społeczności, która odpowie na wszelkie pytania związane z tym jak zarobić przez internet, praca dodatkowa. Od 2013r. uczymy Polaków jak zarabiać w sieci z jak widać sukcesami (zarobek w internecie w 2018 ma się świetnie!).

  Użytkownicy naszego forum zaczynają od paruset złotych miesięcznie, a kończą nawet na kilkudziesięciu tysiącach złotych! Możesz zarabiać tak samo!

  Zarejestruj się za darmo na forum, aby otrzymać pomoc od forumowiczów!

  Zarabianie przez internet

  Jak zarobić pieniądze w internecie?

  Zastanawiasz się czy praca przez internet jest dla Ciebie? Poniższe sposoby na zarabianie przez internet przynoszą realne zarobki o ile podejdziesz do nich z samozaparciem, motywacja i pewną doza kreatywności.

  Zanim jednak zaczniesz czytać poniższe zestawienie, zastanów się jakie są Twoje mocne cechy, na czym się znasz, jakie masz hobby, zainteresowania. Czy jest jakaś pasja, którą rozwijasz? Możliwe, że możesz na tym wszystkim zarobić w internecie! Dzięki poniższym metodom dowiesz się jak zarabiać duże pieniądze w internecie!

  Polecamy zrobić na boku listę z umiejętnościami (np. pisanie tekstów, znajomość języków, znajomość trendów w internecie, wiedza co jest na topie, przekonywanie do zakupu) oraz hobby (konkretna tematyka książek, fotografia, filmy, śmieszne obrazki, viralne filmy, komputery i technologie, dieta, mma, sport itp.). Zarabiać w internecie da się na praktycznie wszystkim, a wypisanie tych cech pozwoli Ci wybrać najlepszy sposób zarabiania w sieci dla Ciebie.

  Poniżej dowiesz się jak zarobić przez internet oraz w jakim kierunku najlepiej się rozwijać.

  Jeśli dopiero zaczynasz zarabianie przez internet warto skupić się na najprostszych rzeczach i przekonać się co dla Ciebie jest odpowiednie i daje możliwości uzyskiwania satysfakcjonującego się dochodu. Jeżeli coś będzie nie jasne - napisz na naszym forum, a inni użytkownicy z chęcią Ci pomogą.

  Jeśli uważasz, że poradzisz sobie z trudniejsza metodą, jesteś kimś kto już pierwsze kroki ma za sobą lub posiadasz większe umiejętności (tworzyłeś strony WWW, potrafisz programować lub znasz się na marketingu). Znajdziesz tutaj sposoby, które aktualnie są najbardziej dochodowe, a nasze forum jest pełne poradników z każdej dziedziny. Dowiesz się również kto ile zarabia się w internecie oraz jak najlepiej spożytkować swój czas, aby zwiększyć swoje zarobki.

  Sposoby opisane w poradniku - sprawdzone metody:

   

  zarabianie na ankietach

  Zarabianie na ankietach - idealna praca w domu

  Wbrew temu co myśli spora część osób zarabiających w sieci, wypełnianie płatnych ankiet wcale nie musi być nieopłacalne. Ogólny stereotyp, że serwisy tego typu albo są niewypłacalne, albo trzeba spędzić w nich naprawdę dużo czasu, by zarobić kilka dolców wziął się z zamierzchłych czasów, gdy takie firmy dopiero raczkowały. Dziś płatne ankiety stanowią sporą część rynku i są całkiem intratną formą e-zarobku dla początkujących. Wystarczy wiedzieć w jakich serwisach rozpocząć swoją przygodę, a praca w internecie będzie nie tylko przyjemna, ale i opłacalna.

  Dodatkowo nie wymaga ona żadnych, ale to absolutnie żadnych umiejętności z zakresu informatyki, internetu, SEO.
  Jest to jedynie odpowiadanie na pytania - łatwiej być nie może!

  Czemu płatne ankiety to dobry wybór dla początkujących szukających jak zarobić w internecie? Ponieważ w łatwy sposób możemy zarobić kilka groszy, by potem zainwestować je w inne sposoby zarobku. Ponadto, wypełnianie takich ankiet nie kosztuje nas absolutnie nic, a jedyna wiedza, jakiej potrzebujemy jest już od dawna w naszych głowach.

  Czego potrzebujemy? Komputera lub tabletu (telefon również się nada, ale będzie to nieco trudniejsze ze względu na mniejszy ekran), chęci do pracy i skrzynki mailowej.

  Jak szybko zarobić przez internet za pomocą wypełniania ankiet? Jest to dodatkowy zarobek w domu, który pozwoli na dorobienie do naszego budżetu. Ma to swoje plusy - przede wszystkim jest praca stacjonarna w domu, ale również możesz ją wykonywać z jakiegokolwiek miejsca chcesz. Potrzebne będzie jedynie urządzenie mobilne. Dzięki temu zarabianie przez internet jest dziecinnie proste! Opcja zarabiania pieniędzy w domu jest z pewnością świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na pełnowymiarowe zatrudnienie. 

  Płatne ankiety - o czym warto wiedzieć

  Ponieważ dobre fundamenty gwarantują, że dalsza praca będzie szła gładko, zadbajcie o podstawy swojego zarobku na ankietach. Poniżej znajdziecie kilka prostych wskazówek, które ułatwią Wam robotę i zoptymalizują czas potrzebny na zarobek.

  • Są firmy, które informują Cię o nadejściu nowych ankiet poprzez e-mail. Ale są też takie, które powiadomień nie wysyłają lub wiadomości od nich przychodzą z opóźnieniem. Dlatego warto jest regularnie sprawdzać serwisy, na przykład raz na dzień, by nie ominęły Cię żadne badania i potencjalne pieniądze. Niektóre firmy mają nawet opcję "ukrytych ankiet", tj. takich, których w powiadomieniach nie znajdziemy, a za ich wypełnienie możemy dostać większe stawki.
  • Do wypełniania ankiet przyda Ci się nowa skrzynka e-mail, ponieważ to właśnie mailowo będziesz informowany o nowych ankietach. A teraz wyobraź sobie, że rejestrujesz się w dziesięciu firmach, które codziennie wysyłają Ci po kilka wiadomości. Niefajnie, prawda? Dlatego oddzielny e-mail specjalnie do celów wypełniania ankiet jest jak najbardziej trafnym pomysłem, który nie tylko uchroni Cię przed lawiną wiadomości, ale również pozwoli utrzymać porządek i systematyczność.
  • Pamiętaj, że ŻADNA porządna firma nie będzie chciała od Ciebie pieniędzy za wypełnienie ankiety w ich serwisie, ani za rejestrację. Firmy, które pobierają takie opłaty to na 99.9% SCAM i możesz przez nie stracić nie tylko czas, ale i swoje pieniądze.
  • Zarobione pieniądze wypłacaj kiedy to tylko możliwe. Choć firmy wymienione poniżej są na rynku dość długo, to nigdy nie wiesz kiedy mogą one zwinąć interes razem z naszymi pieniędzmi. Dlatego gdy tylko zdobędziesz minimum potrzebne do wypłaty, po prostu przelej pieniądze na swoje konto.
  • Zapisuj sobie jakie ankiety zostały już przez Ciebie wykonane i kiedy je wypełniłeś i rób zrzuty ekranów. Może Cię zastanawiać czemu miałbyś dokumentować screenami wypełnione przez siebie ankiety... Zdarza się, że prowizja za wykonanie badania nie zostanie naliczona - wtedy po prostu przesyłasz firmie zdjęcie z wypełnioną ankietą oraz dokładną datę jej wypełnienia, dzięki czemu masz dowody potrzebne do reklamacji.

   

  Lista serwisów z płatnymi ankietami, w których warto się zarejestrować

  Poniżej znajdziesz listę serwisów, które istnieją na rynku wystarczająco długo, by mogły wypracować sobie opinię rzetelnych i wypłacalnych. Rejestrując się w tych serwisach masz niemalże gwarancję tego, że Twoje pieniądze zostaną Ci wypłacone, a firma nie ma w planach zwinięcia interesu.

  Bardzo dobre serwisy z ankietami - strony do zarabiania

  Inne polecane serwisy z ankietami  - zarabianie w domu

   

  Aby zwiększyć zarobki warto zarejestrować się we wszystkich programach i równolegle wypełniać ankiety.

  Ile można zarobić na wypełnianiu płatnych ankiet

  Nie spodziewaj się zostać krezusem wypełniając płatne ankiety - nie jest to sposób na zbicie fortuny, jednak dla osób szukających jak szybko i prosto zarobić pieniądze będzie to dobra metoda. Jest to raczej prosty i przyjemny sposób na dorobienie do wypłaty, swego rodzaju praca dorywcza w domu. Można oczywiście sporo zarabiać w serwisach do wypełniania ankiet, ale wymaga to naprawdę pokaźnego grona poleconych użytkowników, dzięki którym dostajesz prowizję od ich zarobków. Trzymajmy się jednak scenariusza, w którym nie masz poleconych - zarobki rzędu 400-500 zł miesięcznie są jak najbardziej realną opcją i każdy jest w stanie je osiągnąć. Wystarczy wypełniać ankiety w sposób rzetelny i dokładnie odpowiadać na pytania. Ponadto im więcej osób zaprosisz do rejestracji i pracy ze swojego linku afiliacyjnego w każdym z serwisów, tym więcej będziesz mógł zarobić. Większość firm oferuje specjalny system poleconych - przeważnie jest to między 5% a 10% zarobków poleconej osoby - łatwo policzyć jak szybko zarobić więcej w takim serwisie.

  Jeśli zainteresował Cię ten sposób zarobku, to polecam Ci zapoznanie się z kompendium wiedzy - zarabianie na płatnych ankietach. Znajdziesz tam szereg przydatnych informacji, które pomogą Ci zwiększyć zarobki i zoptymalizować swoją pracę.

  Wady i zalety wypełniania ankiet przez internet

  Zacznijmy od zalet, a jest ich całkiem sporo. Przede wszystkim można wypełniać je za pomocą sieci internetowej, jest to wygodna i w miarę dochodowa praca w domu, można także dopasować temat ankiety do własnych preferencji. Ankietowany sam decyduje, kiedy wypełnia ankietę i ile ich wypełni w ciągu dnia, żadne doświadczenie nie jest wymagane. Wypełnienie ankiet oferowane jest przez liczne strony internetowe. Jednak należy zachować ostrożność co do wiarygodności danych ogłoszeń. Zarabianie w internecie jest dobrą opcją, jednak należy zachować szczególną ostrożność, by nie zostać oszukanym. 
   

  Zarejestruj się na forum, aby otrzymać darmową pomoc od forumowiczów!

  jak zarabiać na promocjach bankowych

  Zarabianie na kontach bankowych i promocjach – sposób na łatwy zarobek

  Czym są promocje bankowe?

  Każdy może zacząć od takiego zarabiania w sieci, jest to sprawdzony i szybki sposób na początkowy duży zastrzyk środków. Jeżeli zastanawiasz się jak dorobić w domu - warto zapoznać się z tą metodą. Wiele banków i parabanków prowadzi różnego rodzaju promocje, aby zdobyć nowych klientów. Najczęściej są to akcje promocyjne związane z założeniem konta w banku (najczęściej darmowego), lokaty czy karty lub pożyczki (również 0% odsetek).

  Jeśli skorzystamy z takiej akcji promocyjnej, możemy otrzymać dodatkowe benefity jak np. środki na zakupy, różne nagrody albo gotówkę. Najczęściej promocje bankowe skierowane są do nowych klientów banku, jeśli chodzi o zakładanie kont. Inne akcje skierowane są zazwyczaj do wszystkich klientów. Banków jest naprawdę dużo, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

  Jak zarabiać na promocjach bankowych?

  Zarabianie na promocjach bankowych staje się co raz bardziej popularną formą uzyskiwania dochodu dodatkowego. Wiele osób korzysta z promocji bankowych  takich jak otrzymanie kuponu zakupowego 400 zł na zakupy do Biedronki lub 200 zł za założenie konta w banku, dodatkowe 100 zł za wpływy na koncie, bilety do kina i inne podobne akcje. 

  Promocja bankowa - polecamy skorzystać!

  Załóż eKonto i zyskaj

  Aby zacząć zarabiać na promocjach bankowych należy szukać aktualnie najlepszych promocji bankowych - jak ta powyżej! (często znajdują się takie u nas na forum w dziale konkursów i bonów) lub zarejestrować się w takim programie jak SystemPartnerski (wysokie stawki) lub Ebroker i zacząć od założenia paru darmowych kont z własnych linków. 

  1. Rejestracja SystemPartnerski
  2. Założenie kont z własnych linków afiliacyjnych

  W sumie dzięki promocjom można zarobić ponad 500 zł w ciągu około 2 godzin pracy (wypełnianie wniosków itp. + przejście rejestracji i późniejsza wypłata środków), całkiem nieźle! Jest to już dobry start do zarabiania przez Internet! Po spełnieniu warunków w danym programie dostaniemy środki na konto sieci partnerskiej skąd możemy je wypłacić przelewem. Serwisy te są sprawdzone i wypłacają od lat! 

  Ile zarabia się na promocjach bankowych?

  Każdy może zacząć od takiego zarabiania w sieci, jest to sprawdzony i szybki sposób na początkowy duży zastrzyk środków, wiele osób zaczynało tak prace dodatkową i dorobiło się dobrych pieniędzy. Najczęściej otrzymywane wynagrodzenie przy korzystaniu z promocji bankowych waha się od 50 – 350 zł za pojedynczą akcje. Pojawia się co raz więcej promocji w bankach, z których możemy skorzystać i zacząć zarabiać w sieci. Biorąc pod uwagę, że nic nas to nie kosztuje, a założenie konta w banku lub skorzystanie z karty płatniczej zajmuje kilka minut to możemy dodatkowo zarobić. Poniżej zarobki z jednego z takich serwisów (z wielu akcji promocyjnych):

  image.png

  W programach partnerskich możemy zarabiać na wielu innych kampaniach - nie tylko na zakładaniu kont bankowych - są też jazdy próbne samochodami, zakupy w sklepach takich jak AliExpress, skorzystanie z ofert operatorów komórkowych itp. Więcej podobnych serwisów można znaleźć tutaj (i następnie z własnych linków złożyć wnioski). Jak widać zarabianie w domu nie musi być trudne, z tą metodą każdy sobie poradzi! 

   

   

  praca dodatkowa w domu

  Zarabianie jako freelancer - praca online dla każdego

  Jeśli tu jesteś, to albo Twoim marzeniem nie jest praca w korpo od 9 do 17 (a, kusi Cię zarabianie przez Internet) i trzy tygodnie urlopu w roku, albo jesteś aktualnie pracownikiem etatowym i chciałbyś się z tego wszystkiego wyrwać. Zarabianie na etacie bezsprzecznie ma swoje plusy, ale co z minusami? Nie wiem czy znajdzie się tu choć jedna osoba, której nie przeszkadza pieklący się wiecznie szef, niemili współpracownicy i codzienny obowiązek wstawania o danej godzinie i pracy jak robot przez następnych 8 godzin. Doliczmy do tego dojazd do pracy i z pracy do domu, a wyjdzie nam 10 godzin wyjętych z życiorysu. Na szczęście co raz więcej firm zatrudnia swoich pracowników zdalnie z kilku powodów:

  • oszczędności związane z powierzchnią biurową
  • oszczędność czasu - pracownik nie musi dojeżdżać do biura
  • lepszy humor pracownika przekłada się na jego większą efektywność w pracy

  Gdzie jednak szukać takich ofert pracy? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Możesz wykonywać pracę na zlecenie lub być zatrudniony nawet na umowę o pracę w firmie szukającej pracowników zdalnych. Niżej przedstawiliśmy serwisy gdzie ogłaszają się firmy z praca online.

  Wykonywanie zleceń jako freelancer

  Wykonywanie zleceń jest dokładnie tym, z czym się kojarzy. Jeśli potrafisz napisać program lub skrypt, stworzyć stronę internetową, zmontować film z wesela, zrobić infografikę, która przykuwa wzrok, znasz jakiś język obcy i potrafisz w zrozumiały sposób tłumaczyć teksty - po prostu ogłaszaj się w internecie i wykonuj swoje prace za pieniądze. A co jeśli nie posiadasz żadnych umiejętności, które możesz zaoferować? Nic trudnego - po prostu ucz się! W internecie jest mnóstwo kursów online, nawet darmowych, z których możesz korzystać i szkolić się w przeróżnych dziedzinach. Nie załamuj się, jeśli na początku nie będzie Ci szło, ponieważ nauka jest warta wszystkich zarwanych nocy i zszarganych nerwów!

  Oto kilka miejsc, w których znajdziesz kursy online:

  • Udemy
  • Lynda
  • Mapt
  • Laracasts
  • SkillShare
  • Pluralsight
  • Treehouse

  Niemal wszystkie te serwisy znajdziesz w naszym forumowym SeoTools!

  Gdzie możesz ogłaszać się w poszukiwaniu zleceń - praca online

  Serwisów, w których możesz szukać zleceń i pracy zdalnej lub ogłaszać się jako wykonawca jest mnóstwo - od specjalnych platform dla freelancerów, przez fora, aż po zwykłe tablice ogłoszeń. Poniżej kilka przykładów:

  Gdzie znajdziesz firmy zatrudniające do pracy zdalnej

  Oferty pracy zdalnej można znaleźć, tu pewnie nie będzie zdziwienia, w internecie ;) Istnieją specjalne strony, które specjalizują się właśnie w przedstawianiu stanowisk dla pracowników "na odległość". Poniżej znajduje się kilka przykładów takich stron:

  • Appen
  • LinkedIn (pod hasłem "praca zdalna" i podobnych)
  • WeWorkRemotely
  • RemoteOK

  A może copywriting?

  Zarabianie na copywritingu jest tak stare, jak sama reklama tekstowa (i nie tylko tekstowa). Praca przez Internet od zawsze powiązana była z copywritingiem. Jest to, ogólnie rzecz biorąc, pisanie tekstów na zlecenie. Mogą to być teksty SEO (wtedy mówimy o SEO Copywriting), teksty reklamowe, a nawet scenariusze do reklam. Jest to bardzo ciekawe zajęcie dla osób z lekkim piórem - wystarczy umieć pisać w miarę poprawnie stylistycznie i już możemy liczyć na te kilka pierwszych zamówień! Może być to zarówno praca dorywacza jak i praca na pełen etat przez internet. :) Jeżeli zastanawiasz się jak dorobić w domu to może być idealna metoda dla Ciebie - zwłaszcza jeśli masz "lekkie pióro". 

  Jakich umiejętności potrzebujesz będąc copywriterem?

  • łatwość pisania
  • kreatywność
  • oryginalność
  • cierpliwość

  Dodatkowym atutem w przypadku SEO marketingu jest oczywiście wiedza z zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron. Nie musisz być guru pozycjonowania, ale znajomość podstawowych zasad jest tutaj niezwykle przydatna. Takie informacje np. w poniższym dziale - Poradniki dotyczące optymalizacji i whitehat SEO.

  Serwisy gdzie można zarabiać jako copywriter

  • GoodContent.pl - wypłacalni, dużo tekstów do pisania
  • TextBookers.com (polski serwis) - sporo tekstów SEO jest zlecanych na tym portalu, wypłacalni

  Zarabianie na tłumaczeniu jest dostępne np na GoodTranslate.pl

  Ile można zarobić jako copywriter?

  To już zależy od Twojego doświadczenia, umiejętności i jak bogate jest Twoje portfolio. Poniżej przedstawiam Ci uśrednione stawki z naszego rynku:

  • tekst zapleczowy, 1000 znaków - 3.5zł
  • artykuł na stronę, 1000 znaków - 10zł
  • korekta tekstu po "tanim" copywriterze, 1000 znaków - 20zł

  Poza normalnymi zleceniami dobrą opcją dla osoby chcącej zarabiać jako copywriter jest pisanie własnego bloga i wrzucanie do niego linków afiliacyjnych. Pokrótce polega to na tym, że piszesz tekst o danym produkcie/usłudze lub robisz ranking produktów, w których dajesz specjalny link, przez który ktoś może ten produkt zakupić. Gdy ktoś kupi coś z Twojego linku afiliacyjnego, dostajesz procent od sprzedaży :)

  >>> Przejrzyj listę Programów Partnerskich polecanych przez Make-Cash.pl <<<

   

  bitcoin jak zarabiać

  Zarabianie na kryptowalutach - jak zarobić na bitcoin i nie tylko

  Od dłuższego czasu wiele się słyszy o kryptowalutach. Kryptowaluta to internetowy pieniądz, który wbrew powszechnej ma swoje pokrycie - np. w mocy obliczeniowej komputera. Ogólny mechanizm działania kryptowalut znajdziesz na forum, a tymczasem skupmy się na samej metodzie zarobku.

  W czasach, gdy Bitcoin, pierwsza kryptowaluta, wchodził na rynek wiele osób sceptycznie podchodziło do tematu mówiąc, że z pewnością jest to przekręt. Wyobraź sobie ich miny w 2017 roku, gdy wartość Bitcoina z początkowych kilku złotych za 1BTC wzrosła do 60 tysięcy złotych od sztuki. Są na świecie osoby, które z ciekawości kupiły parę Bitcoinów kilka lat temu i dopiero słysząc o skoku kursu tej kryptowaluty wymienili je na złotówki. Aż trudno stwierdzić jak ogromny był ich zysk - wystarczyło zainwestować $1, by po kilku latach wypłacić prawie $20,000.

  Obecnie na rynku istnieje bardzo wiele kryptowalut (tzw. altcoinów) - plotka głosi, że nawet rządy niektórych państw na świecie planują wypuścić swoje własne wersje tych elektronicznych pieniędzy. A samo zarabianie na nich? Proste i trudne - musisz być na bieżąco z wchodzącymi na rynek, jak i obecnymi już na nim kryptowalutami oraz potrafić ocenić czy dana waluta ma szansę przebicia się do topki. Zarobek na krypto działa na tej samej zasadzie co granie na giełdzie. Poniżej znajdziesz linki do poradników, które rozjaśnią nieco temat i pomogą Ci z głową inwestować w to stosunkowo nowe zjawisko :)

   

  A jeśli już wiesz czym to się je, to na pewno przyda Ci się:

  >>> Polecane przez Make-Cash giełdy i portfele kryptowalut <<<

   

  Jeśli natomiast szukasz motywacji i dowodów na to, że na krypto da się zarobić, to nasz Administrator Ciamciaj zna się na rzeczy - prowadzi on swój dziennik pracy, w którym opisuje swoje zarobki m.in. właśnie na kryptowalutach - Dziennik Ciamciaja - zarabianie na kryptowalutach

   

  jak szybko zarobić

  Zarabianie na blogu - pisz o czym chcesz i zarabiaj przez internet

  Czy zastanawiałeś się czasem jak to jest, że niektóre osoby prowadzące bloga jeżdżą drogi samochodami, a ich mieszkania wyglądają jak z filmów? Zarabianie na własnym blogu stało się już kilka lat temu sposobem na życie. Jeśli masz jakieś zainteresowania, znasz się na czymś lub po prostu coś Cię interesuje na tyle, że chciałbyś się tego uczyć, a w trakcie nauki dzielić się swoimi informacjami z innymi, to pisanie o tym na blogu jest świetnym sposobem monetyzacji Twoich pasji. Jedyne czego potrzebujesz na początek to jako-takich umiejętności pisania, serwera (hostingu), domeny i cierpliwości. Cierpliwość jest tutaj bardzo potrzebna z prostego powodu - zanim blog zacznie na siebie zarabiać może minąć trochę czasu. Zarabianie na blogu to zajęcie długofalowe, dlatego nie rezygnuj od razu ze swojej dotychczasowej pracy zaczynając pisać swoje pierwsze artykuły ;) 

  A teraz naszkicujmy plan działania podczas zakładania bloga od A do Z:

  1. Wybierz temat swojego bloga - najlepiej coś czym się interesujesz lub czego chcesz się uczyć. Najlepsza praca to taka, która daje Ci radość. Poniżej znajdziesz wpis na blogu Ciamciaja, w którym opisuje on jakie tematy są na topie, a jakie nie mają zbytnio szans na przebicie się. Potraktuj to jako drogowskaz.
  2. Wybierz platformę blogową, kup hosting, domenę i załóż bloga - osobiście polecam Wordpress ze względu na swoją ogromną elastyczność, możliwość wprowadzania zmian wszelkiej maści w mgnieniu oka oraz po prostu ze względu na popularność tej platformy, która przekłada się na częste aktualizacje. O wyborze hostingu, domeny i instalacji Wordpress'a napiszę poniżej.
  3. Pisz wartościowe artykuły - pisanie na blogu to nieodzowna część pracy, jak już się zapewne domyślasz ;) Najlepiej byłoby, gdybyś pisał 1 post dziennie. I nie mówimy tutaj o byle czym, tylko o faktycznie interesujących i jakościowych wpisach. Im więcej treści, tym większa możliwość na pochwycenie większej ilości fanów.
  4. Promuj swojego bloga gdzie tylko możesz - na Facebooku (grupy, współpraca z fanpage'ami), na YouTube (własny kanał, współpraca z YouTube'rami), pozycjonowanie w Google i innych wyszukiwarkach (SEO), na forach. Możliwości promocji jest mnóstwo, ale pamiętaj, by robić to z głową! Nikt nie będzie chciał odwiedzić bloga, którego link widział na grupie jako czysty spam. Czasem mniej znaczy więcej :)

  Jakie tematy mają szansę przebić się na rynku blogowym? Te informacje znajdziesz w tym wpisie - Jakie blogi są najbardziej popularne - Top 5 kategorii

  Jak założyć bloga - praca w internecie

  A teraz troszkę techniki - nie każdy musi mieć doświadczenie w wyborze hostingu, kupnie domen i obsłudze CMSów. Poniżej lista tematów w kolejności chronologicznej, która pomoże Ci wejść w świat Wordpressowego blogowania. Temat z instalacją Wordpress może być oparty o starszą wersję tej platformy, ale zasada pozostaje ta sama:

  Założenie bloga może wydawać się ciężkie - w razie problemów napisz na naszym forum, pomożemy!

  Dopasowanie bloga do swoich potrzeb - przygotowanie do zarobku

  OK, mamy bloga, umiemy zainstalować wtyczki, wiemy jak je konfigurować i czym to wszystko się je, ale chcielibyśmy przecież, by nasz blog wyglądał jak najlepiej. Wordpress daje nieprzebrane możliwości dostosowywania wyglądu strony. Szablony możemy pisać sami, jeśli potrafimy, ale nie widzę w tym wielkiego sensu, jeśli ktoś nie jest webmasterem :) Skorzystajmy więc z gotowych szablonów. A jak wybrać najlepszy szablon - o tym przeczytasz w tym wpisie - Jak wybrać szablon Wordpress.

  Blog wygląda już tak, jakbyś tego chciał? Super! Ale najważniejsza w całej tej zabawie, zaraz obok wyglądu i samych treści jest szybkość działania Twojej strony. Trzeba ją więc zoptymalizować tak, by użytkownicy musieli czekać jak najkrócej na ładowanie się nowych materiałów. Ma to dwa pozytywne aspekty - po pierwsze, nikt z użytkowników nie będzie chciał czekać w dzisiejszych czasach np. 5 sekund na załadowanie się nowej podstrony. Po drugie, szybkość działania strony jest ważna od strony pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Im szybciej działa strona, tym lepiej traktuje ją robot Google. Czym szybsza strona tym wyższe zarobki przez Internet.

  Jak zarobić duże pieniądze na blogu

  Blog gotowy! Ufff... Teraz przenieśmy się w przyszłość - masz już swój fanbase, Twój blog zaczyna rosnąć w siłę i jest odwiedzany regularnie przez coraz większą liczbę użytkowników. Ale jak na nim zarabiać?

  Opcji jest kilka, ale ja opiszę trzy, moim zdaniem najciekawsze i najbardziej przyjazne użytkownikom:

  • Recenzje produktów na zlecenie firm - jeśli Twój blog znajduje się w kategorii, w której mieści się wiele firm, możesz tworzyć recenzje produktów na zlecenie. Wygląda to (w skrócie) tak, że firma pisze do Ciebie lub Ty piszesz do firmy, dogadujecie warunki współpracy, a następnie otrzymujesz produkt, który masz opisać na swojej stronie. Produkty najczęściej zostają u recenzentów jako część wynagrodzenia. Taki produkt możesz zatrzymać u siebie lub sprzedać go dalej
  • Programy partnerskie - tutaj sprawa jest jeszcze prostsza. Polega to na polecaniu w swoich wpisach produktów z sieci partnerskich. Takie sieci udostępniają Ci Twój spersonalizowany link do produktu (tzw. link afiliacyjny lub reflink). Jeśli ktoś dokona zakupu produktu z Twojego URLa, dostajesz prowizję od tego zakupu. Fajnym pomysłem jest pisanie recenzji takich produktów lub tworzenie ich rankingu i podawanie w obu przypadkach swoich linków afiliacyjnych. Na przykład, jeśli na swoim blogu piszesz o turystyce, dobrym wyborem będzie z pewnością program afiliacyjny TravelLead.pl.
  • Zarabianie na reklamach -  Nie należy przesadzać z iloscią reklam na blogu. Polecane systemy reklamowy to np.Google Adsense. Reklamy należy dobrze rozmieścić na blogu, aby nie był zbyt inwazyjne, ale jednocześnie całkiem widoczne, tak aby użytkownik się nimi zainteresował. Google stara się dobierać reklamy pod użytkowników i treść bloga. Na forum posiadamy cały dział poświęcony tej tematyce - zarabianie na reklamach.

  Tutaj znajdziesz pełen zbiór sposobów zarabiania na własnym blogu, a co za tym idzie jednej z lepszych metod zarabiania przez Internet! 

  >>> Tutaj znajdziesz listę polecanych przez nas programów partnerskich <<<

   

  jak zarobić własny sklep

  Własny sklep internetowy - zarabianie w internecie

  W dzisiejszych czasach nie każdy ma czas na bieganie do sklepu, by kupić jedną konkretną rzecz. Nie zawsze również w sklepie stacjonarnym znajdziemy dokładnie to, czego szukamy. A nawet jeśli znajdziemy, to kosztuje to drożej niż w internecie. Czemu tak się dzieje?

  Sklepy internetowe nie bez powodu stanowią od jakiegoś czasu dużą konkurencję dla sklepów tradycyjnych. Są one wygodne w użyciu, ceny są atrakcyjne, nie musimy wychodzić w domu, by coś kupić. Ile razy spotykałeś się z sytuacją, gdy chciałeś zakupić np. konkretny model odkurzacza/klawiatury/gitary/miksera i jeździłeś od sklepu do sklepu, co raz dowiadując się, że tego konkretnego modelu niestety tam nie dostaniesz? W internecie znajdziesz... wszystko na co jest popyt, stawarza to idealne warunki aby praca dodatkowa w domu opierała się własnie na sklepie internetowym.

  Czemu więc warto otworzyć sklep internetowy?

  • jest on bardzo prosty w utworzeniu
  • kosztuje zdecydowanie mniej od sklepu stacjonarnego (odchodzą koszta magazynowania, powierzchni sklepowej, wyposażenia sklepu), co przekłada się na...
  • atrakcyjne ceny przyciągają klientów
  • możesz zamawiać produkty bezpośrednio od producenta z dostawą do klienta (nazywamy to dropshipping)
  • sklep internetowy pozwala osiągnąć naprawdę wysokie zarobki przez Internet

  Załóżmy więc, że chcesz otworzyć swój sklep internetowy. Oto jak pokrótce powinien wyglądać Twój plan działania:

  1. Wymyśl tematykę sklepu - mogą to być np. zabawki, kosmetyki, odzież, obuwie, rękodzieło - możliwości jest mnóstwo
  2. Kup hosting oraz domenę (hostingi i domeny polecane przez Make-Cash.pl)
  3. Wybierz oprogramowanie sklepu (o tym piszę poniżej)
  4. Zainstaluj sklep i dostosuj jego wygląd oraz funkcje do swoich potrzeb oraz do wymagań klientów
  5. Promuj!

   

  Oprogramowanie sklepu - jakie?

  Wybranie odpowiedniego oprogramowania sklepu to ważny element Twojej pracy. Oprogramowanie powinno być elastyczne, łatwe w użyciu, proste w edycji oraz dawać szereg możliwości potrzebnych w codziennej pracy. Pozwolę sobie opisać krótko Shopify, czyli moje ulubione oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego:

  Shopify jest zaawansowaną platformą e-commerce, dzięki której bez problemu założysz swój sklep i dostosujesz jego wygląd i wszelkie funkcje do swoich wymagań. Obsługuje on płatności kartą, przelewem, procesory płatności, przelewy błyskawiczne i wiele innych! Dodatkowo masz nielimitowaną ilość produktów oraz nielimitowany transfer. Ciekawą opcją jest również Shopify Shipping - pozwala Ci ona zaoszczędzić pieniądze na dostawie dzięki specjalnym zniżkom.

  Ponadto Shopify pomaga Ci w promocji sklepu - możesz dodawać nowe kanały sprzedażowe - m.in. platformy Amazon i Pinterest, a co za tym idzie zwiększyć zarobki w Internecie. Wszystko to okraszone jest wsparciem technicznym 24/7!

  Cennik Shopify również wygląda zachęcająco w stosunku do tego ile można zarobić. Jeśli to Cię nie przekonało to wiedz, że możesz testować platformę Shopify przez 14 dni bez żadnych konsekwencji . Sprawdź czy odpowiada ona Twoim wymaganiom bez ponoszenia kosztów :)

   

  Alternatywą dla Shopify może być platforma Shoplo:

   

  Promocja sklepu - zdobywanie ruchu

  OK, mamy już swój sklep, ale jak zdobyć klientów? Sposobów jest kilka, ale najlepiej jest je łączyć ze sobą, zamiast ograniczać się do jednej metody promocji:

  • Pozycjonowanie - jeden z najlepszych sposobów promocji dający trwałe rezultaty
  • Google AdWords - wymaga mniej czasu od pozycjonowania, ale często wymaga również większego wkładu finansowego
  • Media społecznościowe - pamiętaj, że Facebook, Instagram i inne social media to potężne narzędzie promocyjne!
  • Influencer marketing - niech inni mówią o Tobie na swoich profilach i kanałach

  Pomyśl też nad własnymi metodami promocji - jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

  Zarówno sposobem na promocję sklepu, ale także na pomysł na zarobek w domu jest pisanie komentarzy. W drugim przypadku są one pisane za określone kwoty. Potocznie nazywa się to marketingiem szeptanym, co oznacza polecanie innym danego produktu lub usługi w postaci komentarza na danej stronie internetowej producenta. Czasami pisze się tego typu komentarze na wybranych forach internetowych i blogach. Więc jeżeli jeszcze nie wiesz na czym zarobić w domu może to jest pomysł dla Ciebie. Jednak by pisanie komentarzy za pieniądze było opłacalne należy pisać co najmniej 50 komentarzy dziennie - tylko wtedy będzie to dobra metoda na to, jak dorobić sobie w domu. 

  Temat prowadzenia własnego sklepu internetowego jest szerzej opisany (wraz przykładami) w naszej serii poradników. Poniżej link do części pierwszej:

  Wady i zalety posiadania sklepu internetowego

  Posiadanie sklepu internetowego wiąże się zarówno z zyskiem, ale też licznymi komplikacjami. Zaczynając od pozytywów należy wymienić przede wszystkim to, że jesteśmy niezależni finansowo. Połączenie pasji z płynnością finansową, ale także utrzymanie takiego sklepu jest znacznie niższe niż posiadanie sklepu stacjonarnego. A co jest najistotniejsze to to, że mamy możliwość dotarcia do większej liczby potencjalnych klientów. Jeśli chodzi o wady, ewidentnie jest to znajomość branży marketingowej, co dla niektórych może okazać się sporą przeszkodą. Następną wadą może okazać się konkurencja, która niestety w internecie jest dosyć spora. Warto więc zadbać o wygląd strony internetowej, która będzie się znacznie wyróżniać od stron konkurencji. 

  Niektórzy decydują się na prowadzenie sklepu internetowego w formie pracy dorywczej. Więc, jak widać, są różnorodne sposoby na zarabianie w domu. Wiele osób zadaje sobie pytania, czy istnieją wiarygodne sposoby zarabiania w Internecie? Przecież muszą istnieć sposoby na to, jak zarobić w domu i się nie namęczyć. Otóż rozwiązaniem na to, jak zarabiać z domu w bezpieczny sposób i do tego jak zarabiac w domu skutecznie jest zastanowienie się nad otworzeniem swojego sklepu w Internecie. Oczywiście nie jest to natychmiastowe remedium na to, jak zarobic w domu duże pieniądze, jednak z pewnością odpowie na pytanie jak można dorobić w domu. Własna działalność gwarantuje nam stuprocentowe bezpieczeństwo i z pewnością będzie dobrym sposobem na to, jak sobie dorobić w domu lub też będzie dobrym dodatkiem do stałej pensji.

  Różne strony na których można zarobić w domu 

  Nie wiesz jak zarobić duże pieniądze w domu? Szukasz ogłoszeń przez wyszukiwarkę, ale nie znalazłaś/eś żadnej interesującej oferty? Powstaje coraz więcej różnego rodzaju stron na tym portalu, w których to pracodawcy, jak i poszukujący pracy zamieszczają liczne ogłoszenia. Wśród nich znajdują się również te dotyczące pracy online, dzięki temu mamy w czym przebierać. Ogłoszenia z licznych stron internetowych również cieszą się wiarygodnością i powodzeniem. Sposoby na zarabianie są naprawdę szeroko rozumiane. Dzięki temu, że istnieją różne sposoby na zarabianie w domu dopasowanie oferty pod siebie nie jest trudne. 

  Może za jakiś czas powiesz "Zarabiam w domu i osiągam zyski!". Natomiast jeśli nadal zadajesz sobie pytania typu jak mozna dorobic w domu, albo jak zarobic kase w domu, warto jest zmienić sposób myślenia i zacząć się zastanawiać ile jest sposobów na zarabianie w Internecie. Nie warto stale zastanawiać się i rozmyślać nad tym jakie są sposoby zarabiania w Internecie będą najkorzystniejsze. Sposobem na to, jak zarabiać w Internecie jest poszukanie swojego własnego rozwiązania.     
   

   

  jak zarabiać w internecie

  Afiliacja czyli zarabianie na programach partnerskich

  Programy partnerskie to bodaj najbardziej popularny w ostatnich latach sposób na zarabianie dużych pieniędzy w internecie. Ale same programy partnerskie istnieją od wielu, wielu lat - Avon i Oriflame już w zeszłym stuleciu wprowadziły afiliację oferując posady "konsultantek", których zadaniem było sprzedawanie produktów tych marek innym osobom. Na czym więc polega zarabianie na programach partnerskich?

  To bardzo proste! Wybierasz produkt, który chcesz promować. Zacząć zarabiać w ten sposób nie jest trudno. Taki produkt podpięty pod Twoje konto ma specjalny, unikalny link, tzw. link afiliacyjny (reflink, afflink). Promując ten konkretny link zarabiasz za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu lub wykona inną wymaganą akcję. Od każdego klienta dostajesz prowizję. Zakładając więc, że sam produkt kosztuje 100zł, a Twoja prowizja to 10%, zarabiasz 10zł na każdej sprzedaży.

  Warto zobrazować to konkretnym przykładem. Idealnym będzie TravelLead.pl - program partnerski popularnego serwisu Wakacje.pl, stworzony z myślą o blogerach, influencerach i innych wydawcach turystycznych. Jako uczestnik tego programu promujesz oferty wycieczek i wyjazdów zagranicznych. Jeśli jesteś blogerem-podróżnikiem, możesz napisać artykuł o miejscach w Grecji, które warto odwiedzić w tym roku. Zamieszczasz w nim linki afiliacyjne prowadzące do wybranych wcześniej ofert ze strony Wakacje.pl. Czytelnicy Twojego bloga, klikając w linki, przechodzą do serwisu Wakacje.pl i kupują wymarzone wycieczki. A Ty na każdej takiej transakcji zarabiasz stosowną prowizję. Jak widzisz, to bardzo proste. Warto dodać, że nie musisz być blogerem, aby zarabiać w programach partnerskich. To tylko jedna z opcji. Podstawą jest w zasadzie to, że masz pomysł na to, w jaki sposób prowadzić skuteczne działania promocyjne.

  A co takiego można polecać poza wyżej wymienionym programem? Opcji jest mnóstwo. Programów partnerskich jest tak wiele, że trudno będzie mi tutaj wymienić wszystkie możliwości, jakie oferują, dlatego ograniczę się do tych najbardziej podstawowych:

  • usługi bankowe - konta, kredyty, lokaty itp.
  • odzież
  • kursy
  • oferty radnkowe
  • serwisy VOD
  • książki
  • kosmetyki
  • i wiele, wiele, WIELE innych

  Aby wybrać najlepszą opcję dla siebie, polecamy sprawdzenie:

  >>> Lista - najlepsze programy partnerskie <<<

   

  Ile można zarobić na programach partnerskich?

  Temat, który często przewija się przez nasze forum. Odpowiedź niestety nie jest jednoznaczna, ale jest zdecydowanie optymistyczna. Niektórzy traktują współpracę z firmami partnerskimi jako pracę etatową. W takim przypadku możemy zdecydowanie liczyć na wyższe zarobki. Zarobki te zależą bowiem od tego jak wiele czasu spędzimy na promocji naszych produktów, czyli jak wielu klientów pozyskamy. Każdy klient to przecież procent dla nas, a im więcej klientów, tym więcej pieniędzy. Przykładowo, poświęcając około 3 godzin dziennie na promocję PP (programów partnerskich), po pół roku wielu użytkownikom udało się uzyskać stałe zarobki na poziomie średniej krajowej. Wyobraź więc sobie ile zarabiają osoby spędzające na pracy 8 godzin dziennie, jak na normalnym etacie. Wszystko to oczywiście w założeniu, że wszystko wykonasz tak jak trzeba i nie spoczniesz na laurach.

  Jak zarabiać na programach partnerskich? Zarabianie w internecie

  Metod zarabiania na programach partnerskich jest zapewne równie wiele, co włosów na głowie. Praca w tej kategorii wymaga bowiem kreatywności i otwartego umysłu. Możemy obrać dwie ścieżki - promować się tradycyjnie lub obmyślać nowe metody promocji. Pierwsza opcja daje nam pewność, że robimy coś co już działa, ponieważ ktoś inny już to sprawdził. Z drugiej jednak strony może się okazać, że rynek na danej niszy jest przesycony, więc trudno nam będzie się przebić przez innych partnerów. Opcja numer dwa nie daje nam pewności, że nasza promocja wypali, ale jeżeli jest to metoda innowacyjna, to mamy pewność, że będziemy mieli przez pewien czas monopol na nietkniętym rynku. Poniżej kilka opcji promocji wraz z poradnikami:

  • Darmowy ruch - nie masz pieniędzy na promocję, bo dopiero zaczynasz? Nic straconego! Jest wiele ciekawych i darmowych źródeł ruchu, z których możesz skorzystać, by następnie przeznaczyć część zarobków na promocję w miejscach, które wymagają wkładu finansowego. Pieniądze mogą nie być aż tak duże jak w przypadku FB lub IG, ale każdy gdzieś zaczyna -
   7 sposobów na darmowe promowanie ofert CPA

  Polecam również sprawdzenie innych ciekawych źródeł ruchu, specjalnie opisanych na forum. Są to źródła, które z pewnością warto wypróbować w bieżącym roku i stosować przy nich swoje własne triki.

  >>> Tutaj znajdziesz listę polecanych przez nas programów partnerskich <<<

  Afiliacja czyli jak zarabiać w internecie na programach partnerskich

  Wady i zalety zarabiania pieniędzy przez programy partnerskie

  Według użytkowników zarabianie poprzez programy partnerskie cieszy się popularnością. Jeśli chcesz zarabiać sporą kwotę, ta oferta może być dla Ciebie interesująca. Programy partnerskie mają sporo zalet, między innymi są dobrym początkiem dla osób, które dopiero wdrażają się w zarabianie pieniędzy za pomocą Internetu. Ewidentnie zaletą jest to, że po zarejestrowaniu można zacząć zarabianie od razu. Bardzo często pracodawca nie wymaga zakładania własnej firmy, w związku z tym zaoszczędzamy czas. Programy partnerskie nie zamykają się w jednej branży, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo niektóre prowizje od sprzedawanych produktów ze  stron internetowych danego przedsiębiorcy potrafią być naprawdę atrakcyjne. 

  Jeśli chodzi o wady tej możliwości zarobku należy przestrzegać się oszustów, którzy zamieszczają oferty pracy na różnych stronach. Najczęściej stosują chwytliwe nagłówki, np.: "szybki zarobek w domu od zaraz!", "wypełnianie ankiet - zarób nawet kilkaset złotych tygodniowo!", "u nas zarobisz nawet do kilku tysięcy złotych miesięcznie!". Nie należy jednak ufać tego typu ogłoszeniom. Drugim minusem może okazać się zbyt duża konkurencja, co może wpłynąć na niskie dochody z wykonanej pracy.  

  Podsumowując, jest to jeden z dobrych sposobów na zarabianie pieniędzy w domu. I faktycznie możesz zarobić całkiem wysokie kwoty, jednak musisz w tym wszystkim być uważny. 
   

   

  zarabianie na youtube

  YouTube - pieniądze z małego ekranu - praca przez internet

  Już od dawna wiadomo, że YouTube jest niekwestionowanym królem filmów tworzonych przez społeczność internetową. W dzisiejszych czasach bardzo wiele osób przenosi się z tradycyjnych blogów na vlogi (video blogi), by przekazywać tam informacje na temat swojego życia, wyrażać opinie na temat produktów, usług, filmów, książek i całej masy innych rzeczy. Te właśnie osoby zarabiają często naprawdę spore kwoty dzięki reklamom w swoich filmach.

  Co więc możemy robić? Jak zarabiać w domu na Youtube? Dokładnie to co inni YouTuberzy. Znajdź coś co Cię interesuje i nagrywaj o tym filmy! Następnie wykorzystaj program partnerski YouTube'a i zarabiaj. Za każde wyświetlenie Twojego filmu dostaniesz pewną kwotę. Nie będzie to jakaś duża kwota, ale zakładając, że będziesz miał dużą ilość subskrybentów lub po prostu Twój film wybije się wysoko w wynikach wyszukiwania na popularną frazę, zarobki mogą Cię zadziwić.Ile można zarobić na YouTube? Przykładem niech będzie Sylwester Wardęga i jego pies-pająk. Na swoim filmie zarobił on w ciągu zaledwie jednego roku prawie pół MILIONA złotych

  Pojawia się pytanie ilu subskrybentów mają największe kanały na całym YouTube. Oto odpowiedź:

  zarabianie-na-youtubie.png

  Oczywiście życzę Ci, byś zdobył aż tylu fanów, ale skupmy się na bardziej przyziemnych liczbach. Zakładając, że osiągniesz już jakąś poważniejszą liczbę subów - powiedzmy około 50 tysięcy, możesz ubiegać się o współpracę z różnymi reklamodawcami z większych firm. Wtedy stawki za reklamy wyświetlane na Twoich filmach będą ustalane indywidualnie w zależności od tematyki, ilości subskrypcji itd.

  A dodatkowe metody zarobku? Są podobne do prowadzenia własnej strony internetowej - pisz do różnych firm działających w Twojej tematyce i oferuj im recenzje ich produktów lub usług. Stawki ustalasz również indywidualnie, tak jak w przypadku reklam. Możesz np. robić recenzję produktu lub działać tak, by część Twoich odbiorców nie powiedziała Ci, że "sprzedałeś się" i tworzyć toplisty produktów z tej samej kategorii. Zmyślne, czyż nie? :)

  Warto również wspomnieć o zlotach YouTuberów - wiele z nich organizowanych jest w dużych miastach, a samo wejście na imprezę kosztuje kilkadziesiąt złotych. Zakładam, że na konta YouTuberów nie wpływa całość tej kwoty, ale na pewno jest to jedynie dodatek do samego faktu, że dzięki takim imprezom zwiększają oni swoją rozpoznawalność w branży i nawiązują kontakty z innymi vlogerami, którzy mogą zaprosić ich na swój kanał i zareklamować ich u siebie. Przykładem takiej współpracy może być np. projekt tworzony przez Masochistę (Mietczyńskiego) i G.F. Darwin. Dużo nie potrzeba, aby zacząć zarabiać na Youtube!

  Zarabiaj w necie przy pomocy YouTube

  Zarabianie przez internet od dawna cieszy się zainteresowaniem wśród internautów. Możliwości zarobku jest naprawdę wiele, jednym z nim jest działalność na YouTube. Ten serwis internetowy powstał w 2005 roku i rozwinął się w bardzo szybkim tempie. Obecnie jest dla niektórych stałym źródłem dochodu. Można bezpłatnie umieszczać filmy na stronie, komentować i oglądać bez ograniczeń, co jest ogromnym plusem. Jeśli zadajesz sobie pytanie jak zarabiać przez internet za darmo, może to właśnie ta opcja jest dla Ciebie. Przecież zarabiać w internecie może każdy.     
   

  Poniżej znajdziesz kilka popularnych tematów na swój kanał YouTube:

  • styl życia (lifestyle)
  • kulinaria
  • moda i uroda
  • gameplay'e
  • recenzje urządzeń elektronicznych

  A co z promocją? Jak zdobyć subskrybentów?

  Promocja działa tutaj tak samo jak w przypadku stron WWW i blogów - tylko Ty wyznaczasz sobie limity ;) Mogą to być media społecznościowe - Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest; serwisy typu Reddit, grupy tematyczne, czaty, fora internetowe, kanały innych YouTuber'ów, pozycjonowanie w Google, reklamy sponsorowane i wiele innych. Poniżej znajdziesz poradnik optymalizacji filmu tak, by promocja była nieco mniej uciążliwa :)

   

  Jak zacząć przygodę z YouTubem?

  Po pierwsze trzeba znaleźć pomysł na kanał, czyli czym chciałabyś/chciałbyś podzielić się z widzami. Filmy można nagrywać o różnorodnej tematyce. Jest to też dobre rozwiązanie dla początkujących muzyków, ale także pasjonatów różnych dziedzin. Wybór jest naprawdę szeroki i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W tym serwisie można obejrzeć różnego rodzaju filmy, nie ma w tej kwestii żadnych ograniczeń. 

  Jeśli już zdecydowałaś/eś się na tematykę kanału trzeba niezwłocznie przejść do formatu nagrywanych filmów wideo. Formatów jest mnóstwo, są to między innymi tutoriale, unboxingi, recenzje produktów, vlogi, przepisy kulinarne, Q&A i wiele, wiele innych. Najlepiej gdyby kanał składał się z różnych formatów, wtedy wówczas przyciąga najszerszą publikę. 

  By zacząć zarabiać pieniądze na YouTube, należy przede wszystkim nawiązać kontakt z widzami. Następnie powinno się dołączyć do programu partnerskiego YouTube, co wiąże się z wyświetlaniem treści reklamowych w trakcie puszczenia Twoich filmów wideo. Za wyświetlanie reklam oczywiście zarabiasz określone kwoty. Ważną rzeczą jest także oglądalność, subskrypcje, ale także systematyczność w nagrywaniu treści. Jeśli jesteś zainteresowany tym jak zarabiać w internecie przy pomocy YouTube znajdziesz masę poradników na ten temat. Znani YouTuberzy zarabiają nawet do kilku tysięcy złotych miesięcznie! Jak widać zarabianie w internecie jest całkowicie możliwe! Trzeba tylko znaleźć pomysł dla siebie. Więc nie masz na co czekać, działaj i zarabiaj w domu! 

  Zarabiaj przez internet z jakiego miejsca tylko chcesz. Widzisz siebie w roli YouTubera? Przy odpowiednich staraniach możesz zarabiać całkiem pokaźną kwotę. Nawet jeśli będzie to kilkaset złotych, z czasem kwota może się zwiększyć. 
   

  jak zarobić pieniądze

  Media społecznościowe - zarabiaj na Instagram, Facebook, Twitter (i innych!)

  Social media to znak naszych czasów. Miejsce, w którym każdy może wyrazić swoją opinię, powiedzieć coś o sobie, skontaktować się ze znajomymi lub z firmami, które go interesują. Jest to również miejsce, w którym możemy reklamować swoje produkty, usługi lub promować programy partnerskie. I tym się właśnie tutaj zajmiemy!

  Nie będę lał wody, ponieważ wszystko co mogłem w tak skondensowanym tekście napisać w temacie programów partnerskich zostało już napisane powyżej. Chciałbym jednak powiedzieć, że sieci społecznościowe dają prawdziwy ogrom możliwości promocji zarówno płatnej, jak i takiej, która nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Możemy od podstaw budować naszą markę lub korzystać z płatnych reklam, które nam w tej promocji pomogą. Możemy automatyzować pracę specjalnymi programami lub wykonywać wszystko ręcznie.

  A skoro już o automatyzacji mowa, to jeśli planujesz zarabianie na social media, na pewno spodoba Ci się Jarvee - bot automatyzujący pracę z niemal wszystkimi popularnymi sieciami społecznościowymi. Jarvee posiada darmową 5-dniową wersję próbną, więc warto się nim zainteresować :) Dzięki takim narzędziom praca w domu przez Internet staje się dużo przyjemniejsza.

  A teraz przyspieszony kurs zarabiania w sieciach społecznościowych. Poniżej znajdziesz kilka poradników do trzech największych sieci społecznościowych, które dają realne możliwości zarobku. Takich poradników na forum znajdziesz dużo więcej, ale aktualnie chciałbym Ci pokazać jedynie przykłady metod zarobku w sieci na tych platformach:

  Zarabianie na Facebook - zarabianie w internecie

   

  Zarabianie na Instagram

   

  Zarabianie na Twitter - praca przez Internet

   

  Wszystkie wymienione powyżej serwisy, jak i wiele innych obsługiwane są przez bota do automatyzacji wspomnianego przed chwilą, czyli JARVEE :)

   

   

  jak szybko zarobić pieniądze

  CPA - marketing afiliacyjny w zagranicznej odsłonie - jak zarabiać w domu porządnie!

  CPA, czyli Cost Per Action to forma marketingu polegająca na zdobywaniu wymaganych przez zleceniodawcę "akcji". Akcja może polegać na zakupie produktu lub usługi, zapisaniu się do newslettera, podaniu adresu e-mail lub numeru telefonu. Takie akcje nazywane są lead'ami. Każdy reklamodawca ma inne wymagania i inne wytyczne dla marketerów - jeden może np. zabronić promocji oferty na Facebooku, inny wymagać jedynie promocji w Google, a jeszcze inny pozwalać tylko na ruch z konkretnego kraju.

  CPA to bardzo lukratywna metoda zarobku - opiera się na ruchu z całego świata, a w ten sposób możemy zacząć zarabiać duże pieniądze dzięki bogatym użytkownikom. Najlepsi marketerzy zarabiają grube miliony (praca w internecie jest bardzo dochodowa!) promując kilka produktów równocześnie. Wiąże się to oczywiście z ugruntowaną pozycją na rynku. Zasada jest ta sama, co w przypadku programów partnerskich - promujesz i dostajesz prowizję. Poniżej przykładowe zarobki z jednej sieci, jak widać praca dodatkowa przez internet może być lukratywna:

  zarabianie-na-adwork.png

  Ponieważ posiadamy cały dział poświęcony kursowi zarabiania na CPA, pozwolę sobie przekierować Cię do niego. Znajdziesz tam dosłownie wszystko co potrzebne do rozpoczęcia i prowadzenia oraz optymalizacji swoich kampanii CPA.

  >>> KURS ZARABIANIA NA CPA - MAKE-CASH.PL <<<

   

  A dla tych, którzy wiedzą już co nieco o Cost Per Action mamy kilka fajnych poradników!

  Z tego poradnika - Wybór oferty CPA - dowiesz się jak wybrać ofertę lub niszę odpowiednią dla swojej kampanii. Poradnik krok po kroku opisuje jak dobrać odpowiedni produkt, który możesz promować w sposób całkowicie zgodny z wytycznymi reklamodawców. Praca online w takim modelu na początku może wydawać się bardzo trudna, lecz jak ze wszystkim - z czasem sprowadza się to do powtarzania działań, które przynoszą dobre efekty. 

  Następny poradnik jest już nieco bardziej poświęcony konkretnemu serwisowi CPA - Clickbank to jeden z największych serwisów dla marketerów. Oferuje on bardzo korzystne prowizje i masę produktów z bardzo dużej ilości kategorii:

  interesują Cię oferty typu "dating" i nieszablonowe metody promocji? W tym poradniku dowiesz się jak zarabiać na ofertach z sieci Peerfly w połączeniu z serwisem Twoo - wszystko krok po kroku i praca przez internet staje się prosta.

   

  A jeśli nie wiesz jeszcze jaka sieć będzie odpowiadać Twoim wymaganiom, to polecamy:

  >>> Serwisy CPA polecane przez Make-Cash.pl <<<

   

   

  jak dorobić w domu

  Handel domenami - zarabianie na sprzedaży domen

  Handel domenami to bardzo ciekawa opcja dla osób, które mają żyłkę sprzedawcy lub gracza giełdowego. W dużym skrócie metoda polega na wynajdywaniu ciekawych domen i odsprzedawania ich zainteresowanym klientom. W galerii forum jest parę zdjęć jak nasi użytkownicy sprzedali domeny za kilka a nawet kilkanaście tysięcy złotych. Bez przedłużania, przejdźmy do konkretów.

  Domena jest ciągiem znaków, który tworzy nazwę strony. Gdyby nie było domen, nazwa strony byłaby adresem IP - niezbyt wygodne rozwiązanie. Wyobraź sobie, że zamiast adresu Make-Cash.pl musiałbyś zapamiętać np. 192.16.28.8 i miałoby się to tyczyć każdej witryny, którą często odwiedzasz. Domeny dzielimy na kilka kategorii:

  • TLD - Top Level Domain, czyli domeny najwyższego poziomu (.com, .net, .org, .pl itd.). Domeny TLD dzielimy następnie na podkategorie:
   • gTLD - generic Top Level Domain, czyli domeny z końcówkami "generic" jak .com, .net, .org
   • sTLD - sponsored Top Level Domain, czyli domeny przeznaczone dla np. konkretnych sektorów publicznych (np. .gov, .areo, .tel)
   • ccTLD - country code Top Level Domain, czyli domeny krajowe (np. .pl, .se, .br)
  • STLD - Secondary Top Level Domain, czyli domeny drugiego poziomu, np. .gov.pl, .edu.ua, .aeroport.fr)

   

  Od czego zacząć?

  Zacznij przede wszystkim od zarejestrowania się na giełdach domen. Od siebie polecić mogę:

  Jeśli chcesz dodatkowo oszczędzać, możesz również wypatrywać promocji na tanie domeny w innych firmach, np. home.pl, ovh.pl, nazwa.pl, namecheap.com i wielu innych.

  Następnie uruchom swoją wyobraźnię i zacznij szukać ciekawych domen, których jeszcze nikt nie zarejestrował. Zacznij od swoich pierwszych skojarzeń lub po prostu jakiegoś swojego obszaru zainteresowań. Jeśli znasz angielski - tym lepiej! W przeciwnym wypadku skupiaj się raczej na polskich domenach. Nazwę takiej domeny możesz sprawdzać bezpośrednio u sprzedawców, którzy wyświetlają czy domena jest wolna lub po prostu wpisując ją w pasek adresu swojej przeglądarki. Jeśli na danej stronie nic nie ma (wyświetla się komunikat, że witryna jest nieosiągalna), to prawdopodobnie jest ona dostępna.

  Opcją numer dwa jest skupowanie domen po niskich cenach i sprzedawanie ponownie po cenie wyższej. Jeśli na giełdzie domen (np. aftermarket.pl lub sedo.com) znajdziesz jakąś ciekawą domenę sprzedawaną po niskiej stawce - kup ją i wystaw drożej - dodatkowy zarobek przez internet gotowy!

   

  Jak wycenić domenę?

  Wycena domeny nigdy nie jest prosta. Nie wierz jakimkolwiek firmom oferującym narzędzia do wyceny. Prawdopodobnie polegają one na przestarzałych lub źle zestrojonych algorytmach, które albo tę cenę zawyżą, albo zaniżą. Jedynym miarodajnym sposobem wyceny domen jest zrobienie badania rynku. Prostą metodą jest wystawienie domeny na aukcji za dość wysoką kwotę i obserwacja zainteresowania naszą ofertą. Jeśli zainteresowanie jest duże, a zapytania o domenę sypią się dziesiątkami, to jesteś na dobrej drodze. Jeśli zainteresowania nie ma... Znasz odpowiedź. Sprzedaż domen bardzo szybko może stać się Twoja dodatkowa praca w domu.

   

  zarabianie na zakładach bukmacherskich

  Zakłady bukmacherskie - sportowe emocje earner'ów

  Kolejnym popularnym sposobem zarobku są właśnie zakłady bukmacherskie. Jak każdy inny hazard, bukmacherka wiąże się z ryzykiem, ale mamy kilka podstawowych trików, które pozwolą Ci zminimalizować ryzyko roztrwonienia kapitału na przegrane typy. Na czym można zarobić? Właściwie na wszystkim, ale polecamy skupić się na dziedzinie sportu, którą znamy najlepiej.

  Bukmacher może być opcją na której można szybko zarobić, ale równie szybko stracić spore kwoty. Polecamy traktować to jako zabawę i nie grać większymi środkami niż możesz stracić.

  Oto lista rzeczy, które powinny kierować Twoją bukmacherską karierą:

  • dokładnie analizuj zdarzenia i dokonuj dobrych wyborów
  • kontroluj ryzyko - ZAWSZE
  • graj za odpowiednie stawki - przy nich nawet przy jednorazowej wtopie nadal możesz być na plus
  • kontroluj swoje wyniki i poprawiaj swoją grę
  • nie próbuj się "odkuć" - o tym poniżej

  Zdecydowana większość obstawiających gra po to, by wygrać "milion", bo przecież jak grać, to grać o miliony, a nie o marne grosze. Nic bardziej mylnego! Jest to najczęściej popełniany, wręcz karygodny błąd w przypadku bukmacherki. Ile to już osób chciało np. odkuć się po poprzedniej przegranej i stawiało duże kwoty na kupony wysokiego ryzyka? A ilu żółtodziobów stwierdziło, że "kumpel gra u buka i wygrywa co miesiąc minimum tysiaka", po czym postawiło na mundialu 2 tysiące w meczu o niepewnej wygranej?

  Moja podpowiedź to - graj za maksimum 5% całego budżetu. Jeśli po miesiącu uda Ci się ugrać 10-20% budżetu na czysto, to jesteś na dobrej drodze. Dalej graj tym samym sposobem, a w końcu będziesz mógł grać o większe stawki i wygrywać większe pieniądze. Lepiej jest zaczekać kilka miesięcy i wygrywać regularnie, sukcesywnie dążąc do swojej fortuny, niż utopić pieniądze i zostać z niczym. Zapoznaj się z naszym działem na temat zakładów bukmacherskich.

  Sprawdź nasze poradniki na temat zarabiania na bukmacherce

   

  Praca w domu - jak zabrać się do roboty?

  Teraz jak już poznałeś wiele metod jak zarabiać w internecie czas wybrać tę, do której uważasz, że masz najlepsze predyspozycje. Następnie rozplanować działanie, jeżeli nie jest to jasne - zadaj nurtujące Cię pytania u nas na forum - inni użytkownicy na pewno pomogą. Możliwe, że podane wyżej metody zachęciły Cię do kreatywnego myślenia i masz własną metodę jak zarobić pieniądze.

  Chciałabyś/chciałbyś zarobić szybkie pieniądze przez Internet? Zastanawiasz się jak zarobić przez Internet, by było to w miarę opłacalne? Albo myślisz nad tym jak dorobić w domu? Może nie wiesz jak można zarabiać w domu? Odpowiedzi są proste. Przede wszystkim wybierz sposób w jaki chciałbyś zarabiać pieniądze przy pomocy Internetu. Zarabianie pieniędzy w domu jest tak naprawdę możliwe dla każdego, gdy tylko ma odpowiednie pokłady motywacji i chęci. Oferty pracy są różnorodne, ale z pewnością każdy dopasuje którąś z ofert do swoich preferencji. Możliwości zarobku w dzisiejszych czasach są szerokie. Wypełnianie ankiet jest tak naprawdę jednym z wielu sposobów zarabiania w Internecie. Tak naprawdę sposobów zarabiania w Internecie jest krocie, a więc jeśli chcesz zarabiać w łatwy i przyjemny sposób, Internet jest idealnym źródłem. Jeśli już znalazłaś/eś sposób na zarobek w domu, warto również wiedzieć od czego zacząć organizację pracy. Przede wszystkim należy zaopatrzyć się w gruby notes lub kalendarz i rozplanować swoją pracę. W ten sposób unikniesz niedociągnięć i będziesz pamiętać o każdym szczególe i nadchodzących terminach.
   

  Zarejestruj się na naszym forum, a w razie problemów z zarabianiem w sieci na pewno pomożemy!

   

  Dzienniki - praca dodatkowa w domu - przeczytaj o sukcesach innych, zmotywuj się do działania

  Na naszym forum znajdziesz sekcję dzienników pracy. Mógłbyś sobie pomyśleć - a tam, po co komu pisać na forum o swojej robocie. Przecież mam wystarczająco swoich obowiązków i nie muszę czytać o tym co robią inni. 

  Nic bardziej mylnego! Dzienniki pracy mają nie tylko służyć jako zapis toku pracy innych userów (z których nomen omen wyciągnąć możesz wnioski co i jak robić, by osiągnąć podobny sukces). Służą one również samym autorom jako motywator do pracy. Czując obowiązek opisania swojej pracy i udowodnienia innym, że nie jesteś leniem masz większe parcie na osiągnięcie dobrych wyników. I to się sprawdza, dla ludzi prowadzących dzienniki na forum zarabianie przez Internet stało się głównym lub jedynym źródłem dochodu!

  Ponadto inni użytkownicy komentujący w dziennikach mogą zadawać pytania dotyczące konkretnych działań lub dawać wskazówki autorowi co może poprawić w swoim sposobie zarobku. Tobie też polecam założenie takiego dziennika i rozwijanie się w najlepszym kierunku!

  Poniżej znajdziesz wybrane przez nas dzienniki pracy, które mogą posłużyć Ci jako motywacja do pracy nad sobą i nad swoimi zarobkami! Wiele z tych osób pokazuje dokładnie jak zarabiać przez internet ?

  Dzienniki praca przez internet

  Zarejestruj się na forum, aby otrzymać darmową pomoc od forumowiczów!

  Pracuję za dwóch i mi nie wychodzi - RATUNKU!

  Wielu z nas znalazło się kiedyś w sytuacji, gdy testowaliśmy już setną metodę zarobku promowaną jako najlepszą ze wszystkich, a efektów nie było nawet na horyzoncie. Wtedy po prostu albo załamujemy ręce, albo stwierdzamy, że praca w sieci nie jest dla nas, bo nie da się już tutaj zarobić. Błąd! W internecie MOŻNA zarobić, ale ktoś kiedyś powiedział, że nie zawsze trzeba pracować ciężko, ale zawsze trzeba pracować mądrze. Nie każdy od razu wie jak szybko zarobić, ale będąc konsekwentnym każdy osiągnie pewien sukces. Poniżej znajdziesz temat, który odpowie na najczęściej zadawane pytanie na forum - dlaczego mi nie idzie?

   

  W domu, to ja się lenię, a nie pracuję...

  Nie ma co ukrywać. Prokrastynacja to problem wielu z nas. Siedząc w domu cały dzień nie zawsze mamy ochotę na praca dodatkowa w domu. Powiem więcej - prawie w ogóle nie mamy ochoty na pracę nawet siedząc w biurze, a co dopiero w domu, gdy pod bokiem mamy telewizor, konsolę, a na komputerze możemy sobie popykać w jakąś fajną grę...  W rezultacie nasza efektywność spada szybciej niż wysokość emerytur w Polsce, a nasze zarobki co raz bardziej zaczynają takie emerytury ZUSowskie przypominać. Co więc robić, jak żyć? Poniżej znajdziesz rozwiązania, które pomogą Ci z tym problemem, ale pamiętaj - musisz chcieć się z tym problemem zmierzyć. Samo przeczytanie o różnych trikach nic nie da, jeśli nie będziesz ich stosować, a wtedy zarabianie online przyniesie jak najbardziej realne korzyści. Praca w domu może być ciekawa, ale wymaga skupienia i codziennej pracy, aby dotrzeć do dużych rezultatów.

  Praca przez Internet to głównie systematyczność!

  Zarabianie w Internecie opinie internautów

  Jeśli wiesz, że możesz zarobić pieniądze w zaciszu swojego domu wybierzesz z pewnością tę opcję. Wielu użytkowników szuka porad w Internecie na temat prac zdalnych przy wykorzystaniu sieci internetowej. Można zacząć od szukania haseł takich jak: "forum zarabianie w Internecie", "forum zarabianie przez Internet" lub "dodatkowa praca w domu forum" i zacząć czytać posty i pytania innych osób, które się tym zajmują. Fora internetowe to świetne miejsce na dowiedzenie się o opiniach na temat rodzaju wykonywanej pracy lub odniesienia się do konkretnych ogłoszeń pracodawców na platformach takich jak "pracujonline". Wpisując "pracuj w Internecie opinie", "praca Internet" oraz czytaniu postów mamy pewność do wiarygodności wykonywanej pracy i jesteśmy przede wszystkim spokojniejsi, że nasza praca nie zostanie doceniona i nie zostaniemy oszukani przez danego pracodawcę. Na jednym z forum o zarabianiu w Internecie można przeczytać całkiem sporo. Jest wiele stron internetowych, które oferują szereg sposobów na zarabianie w domu. Najczęściej oszukiwani zostają ludzie, którzy przed rozpoczęciem pracy przelewają pracodawcy kwotę za materiału itp. Tak więc opcja zarabiania przez internet potrafi być zawodna.

  Które sposoby zarabiania są dla Ciebie?

  Praca w necie coraz częściej jest kuszącą propozycją dla osób, które pragną gospodarować sami swoim czasem pracy. Pytanie tylko jak zarobić w internecie by faktycznie przynosiło to jakieś zysku. Każdy z nas jest dobry w czymś innym. Jednych bardziej interesuje pisanie, drugich kręcenie filmów, a trzecich prowadzenie bloga. W dzisiejszych czasach sposobów zarabiania przez Internet jest mnóstwo. I jak się okazuje spora część użytkowników stara się szukać pomysłu na biznes przez Internet. Można to zobaczyć szczególnie po mnogości tematów i wątków na forach pod tytułem "praca w domu opinie", "zarabianie przez Internet opinie" czy też "praca w domu przy komputerze opinie". Wielu użytkowników poszukuje odpowiedzi na pytanie jak dorobić po pracy w domu lub jak zarobić dodatkowe pieniądze w domu, ponieważ nie satysfakcjonuje ich pensja i potrzebują więcej środków. Sposoby na zarabianie w domu wydają się idealnym pomysłem na to, jak można zarobić w domu, jednak to wcale nie jest takie proste.

  Po pierwsze trzeba wiedzieć na czym można zarobić w domu. Pieniądze nie wpłyną same na konto poprzez czytanie tylko i wyłącznie o tym, jak zarabiać pieniądze w domu oraz co robić żeby zarobić w domu. Potrzeba jeszcze zaczęcia działania. Sposobów na to jak sobie dorobić siedząc w domu jest na tyle dużo, że samo pytanie "jak mozna zarobic siedzac w domu?" mija się z celem. Ważniejszą kwestią jest to, jak sprawić, żeby legalna praca przez Internet stała się głównym źródłem zarobku. Dlatego zamiast po raz kolejny czytać o tym, jak sobie DOROBIĆ siedząc w domu, pomyśl raczej nad tym jak ZARABIAĆ siedząc w domu. Stwórz swój unikalny pomysł na biznes bazujący na tym, co lubisz robić, a kwestia tego jak zarabiać na komputerze sama się rozwiąże. Jeśli szybko piszesz i masz lekkie pióro, spróbuj copywritingu, jeśli tworzysz muzykę, zacznij ją wrzucać do Sieci, jeśli rysujesz, sprzedawaj swoje obrazki w Internecie. Obecnie jak zarobić w domu pieniądze to wcale nie jest trudna i nieosiągalna rzecz, na którą trzeba przeznaczyć ogrom pieniędzy. Zacząć można w każdej chwili, a praca w domu przez Internet opinie posiada na tyle konstruktywne, że można wyciągnąć z nich wiele cennych uwag i porad. Jeśli nie chcesz rozkręcać swojej własnej działalności, jest też wiele innych możliwości. Na przykład praca wypełnianie wniosków opinie ma dosyć dobre, a praca w domu oferty sprawdzone to na przykład pisanie tekstów, ankiety, opinie, sprzedawanie zdjęć i wiele innych opcji. Jak widać, sposobów na to jak zarobic siedzac w domu to nie tylko poszukiwanie stron o podobnych nazwach jak praca online net i przeglądanie dostępnych ofert. Jeśli chcesz rzeczywiście wiedzieć jak zarobic pieniadze w domu, musisz zacząć pracować. Znajdź opcję, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza i wybierz swój sposób na zarabianie w Internecie.

  jak-zarobic-na-hyip-revshare.png

  • Super 4
  • Dzięki! 5
  • Haha 1

  Wujek Ziemny


  Opinie użytkowników

  Gość

  Ciamciaj

     5 z 5 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 5 / 5 użytkowników

  Super tekst, sam zaczynałem od takich metod, a z wielu aktualnie korzystam (np. programy partnerskie, własny sklep i blog). Na wszystkich tych metodach da się zarobić, tylko trzeba pracować!

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Jagatrix

     3 z 3 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 3 / 3 użytkowników

  Można zarobić bezpiecznie i legalnie online, ale bez szału;P Póki co mam dużo wolnego czasu i siedzę w ankietach. Przetestowałam już wiele stron i póki co trzymam się:
  *SWPanel - ankietka lub dwie wpadają każdego dnia prócz weekendów, by wypłacić trzeba uzbierać 100pkt-50zł, potrzeba na to 1-2 miesiące, firma wiarygodna, bo zrobiłam już na swoje konto 2 przelewy.
  *Clixsense - firma wiarygodna, wypłata od $10, przychodzi po parę ankiet dziennie, ale niektóre odrzucają, bo nie pasujesz do wymagań, haczyk jest taki, że choć trochę musisz znać angielski, by poruszać się po stronie, ale same ankiety dla Polaków są już po polsku

  Nim się zarejestrujecie na jakiejkolwiek stronie, najpierw poszukajcie opinii o niej. W ten sposób unikniecie oszustów np. gromadzących dane osobowe lub nie wypłacających należnego.
   

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  paulakrawczykk

     2 z 2 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 2 / 2 użytkowników

  Najlepszy wpis. Dzięki

  • Super 1

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Macio

     2 z 2 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 2 / 2 użytkowników

  Trafiłem do Was własnie przez ten poradnik i wygląda naprawdę profesjonalnie ;) Mam już jakieś tam podstawowe dośwadczenie z zarabianiem online i znam parę metod tu wymienionych ale o reszcie nie słyszałem i ciesze się,że tu trafiłem i mogłe je poznać :D Dobra robota ?

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  BillyKid

     2 z 2 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 2 / 2 użytkowników

  Ja zarabiam na domenach - trzeba mieć trochę na początkową inwestycje, ale potem jak się trafi perełki to przy sprzedaży większe emocje niż w bukmacherce :D

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  GrandCash

     2 z 2 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 2 / 2 użytkowników

  Profesjonalna robota!

  Na każdej metodzie (nawet na b@xach) da się zarobić pieniądze, tylko wszystko zależy od tego, jak bardzo się poświęcisz. 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Dorosz

     2 z 2 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 2 / 2 użytkowników

  Bardzo fajny tekst, wiele metod znałem, ale część jest nowych ?

  Odpowiedź od autora:

  Cieszę się, że tekst się przydał :) 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Kasia Nowak

     1 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 1 / 1 użytkownik

  Bardzo fajny artykuł! Nie znałam niektórych sposobów, dobrze wiedzieć :D Ja w ramach ciekawostek mogę się podzielić patentem, że spoko opcją jest też zakładanie kont gdzie można jakieś fajne nagrody zgarnąć. Ostatnio udało mi się zgarnąć 50zł od payeye tylko za założenie konta, wiec dla mnie bomba :D

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  krzmaciek

     1 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 1 / 1 użytkownik

  Błąd ze screenem z socialblade. Sortowanie jest tam ustawione na liczbę wyświetleń, a nie subskrypcji, stąd brak PewDiePie'a.

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Axjon

     1 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 1 / 1 użytkownik

  Bardzo dobrze opisane, metody zarabiania w internecie super opisane. Biorę się za działanie po przerwie :)

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Gość

     1 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 1 / 1 użytkownik

  Super tekst, bardzo pouczajacy.

   

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Przemyslaw Totalny

     1 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 1 / 1 użytkownik

  Super, dzięki za zebranie tego!

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  krzysiek

     4 z 5 użytkowników uznało tę opinię za pomocną 4 / 5 użytkowników

  Na zakładaniu kont bankowych zarobiłem koło 1tyś pln - polecam i potwierdzam, że się da ? Od tego zaczynałem zarabianie.

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  BIGSHORT

  · Edytowane przez Ciamciaj

     0 z 1 użytkownik uznało tę opinię za pomocną 0 / 1 użytkownik

  Świetny artykuł! Sam bardzo długo szukałem sposobu na zarobienie dodatkowych paru groszy. Korzystałem ze wszystkich sposobów przedstawionych w tym artykule. Zarabianie w ten sposób zajmowało zbyt wiele czasu, a pieniądze były niestety bardzo małe. Kilka miesięcy później poznałem człowieka, który zarabiał w domu ok. 5000 zł miesiąc w miesiąc. Raz więcej, raz mniej. Gdy zapytałem się w jaki sposób to zrobił okazało się, że gra na giełdzie. Nie na naszej giełdzie, nie na forexie a na giełdzie amerykańskiej. Pokazał mi grupę gdzie można się nauczyć grać i zacząć zarabiać. Myślałem, że jest to niemożliwe i byłem bardzo ostrożny tym bardziej, że wcześniej próbowałem swoich sił na forexie i tylko traciłem. Okazało się jednak, że giełda amerykańska jest innym rynkiem i można spokojnie zarabiać. W miesiąc można zrobić od 10 do nawet 1000 % kapitału. Dla zainteresowanych wklejam link do szkoły gry na giełdzie.  Powodzenia ! :D

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Joanna1

    

  Bardzo interesujący artykuł, dużo można się dowiedzieć,jak zarabiać przez internet

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Deloran

  · Edytowane przez Ciamciaj

    

  Polecam zarabianie na Twitch Followers. Na początek otrzymujecie 1000 kredytów z linku. Jeżeli uzbieracie 20000 kredytów, możecie wypłacić prawdziwe pieniądze. Najważniejsze to założyć konto na Twitchu, a potem kliknąć w powyższy link. Za subskrybowanie innych kanałów otrzymujecie kredyty, które potem możecie wymienić na prawdziwe pieniądze. To jedno kliknięcie, a możecie w ciągu doby spokojnie uzbierać te 20000 kredytów = 20 $ = ok.80 zł

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Kasia234

    

  ? Chcesz sobie dorobić? ??
  Właśnie dobrze, że trafiłeś na ten post

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  krzysiekm

    

  Dobra teoria a praktykę każdy sam wybierze:)

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  pawlo1710

    

  Jeżeli interesujecie się zarabianiem przez internet sprawdźcie nową platformę
  W serwisie zarabiamy na inwestowaniu w pożyczki udzielane pod zastaw przedmiotów (nie ma ryzyka że pożyczka nie zostanie spłacona i stracisz pieniądze). Na start wystarczy chociażby 100 zł. Oprócz tego można zarabiać prowizje w programie partnerskim za polecanie kolejnych osób.

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  WiktoriaW

    

  :):) Ekstra wiedza jak zdobyc pieniadze na dowolny cel jest w ksiazce Sekrety 13 sposobow jak zdobyc pieniadze na firme. 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  artro8

    

  Cześć :)

  Chciałbym się podzielić z wami informacją na temat zarabiania krypto walut, jest to dość nietypowy sposób zarabiania. Ostatnio temat na czasie dlatego chciałbym wam powiedzieć w jaki sposób można dorobić.

  Ogólnie pewnie jak wiecie krypto waluta to rodzaj waluty wirtualnej, która oczywiście można zamienić na prawdziwe pieniądze. Oparty jest on o technologie blockchain (bardzo interesująca polecam poczytać), jednak przechodząc do sedna w Internecie istnieją tak zwane kraniki krypto walut. Tak tak, można za darmo dostać krypto waluty nawet setne bitcoina :).  
  1.    Pierwszym ciekawym Kranek w którym można wypłacić już po około 3 dniach (jest to do kilku złotych) jest:


  Jest to strona w 100% bezpieczna i macie moją gwarancję, więc powstaje pytanie jak zacząć zarabiać.
  Zakładamy konto na powyższej stronie, a następnie wchodzimy na poniższe adresy, adresy te są tak zwanymi bateriami więc raz na 5 min możemy z nich wypłacić określoną sumę danej krypto waluty. Oczywiście oprócz tego coinpot daje wam w prezencie tak zwane CoinTokeny, które potem można wymieniać na waluty. Oczywiście im częściej wypłacamy to mamy większe prowizje im, żadziej tym mniej, ja mniej więcej wypłacam 100 razy dziennie czyli 100/7 = 15 czyli wchodzę około 15 razy dziennie po 2-3 min. Oczywiście są też tak zwane challenge czyli im więcej wejść to dostaje się bonusy w postaci CoinTokenów ale o tym możecie doczytać. :) I tak naprawdę to tyle w odniesieniu do tej strony. 


  2.    Ja korzystam jeszcze z innych ciekawych kranów tam wypłata jest dłuższa bo po koło 30-40 dniach ale tam można już zarobić trochę więcej. 
   (Na tej stronie musimy już posiadać adres portfela dla waluty Etherum, jednak możecie go łatwo wygenerować na bitbay.pl) 

   (Ta strona działa bardzo podobnie, czyli też musicie posiadać adres portfela ale dla bitcoina)
  (Tutaj się logujecie i od razu wypłacacie po osiągnięciu kwoty minimalne, możecie wypłacić)

  Oczywiście wszystkie z tych dochodów to dochody pasywne czyli poświęcacie mało czasu a dorabiacie, biorąc pod uwagę też jak szybko rosną ceny krypto walut i na październik zapowiadają ich szczyt to się opłaca poświęcić trochę czasu :)
  Polecam serio :)
   

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  ArturCTO

    

  Ostatnio zacząłem działać w projekcie , jest to zarabianie poprzez trzymanie swoich kryptowalut na portfelu (około 10% miesięcznie z inwestycji), dochód 100% pasywny, polecając znajomym dochody mogą być znacznie większe ale nie jest to konieczne aby zarabiać. 
   

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  kevchambers

    

  Dobry artykuł z ciekawymi pomysłami.Każdy może znaleźć coś dla siebie.Jedni wolą blogowanie inni programy partnerskie a jeszcze inni inwestycje w kryptowaluty np takie jak 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  Matt74

    

  Polecam stronę, na której do wyboru jest kilka programów inwestycyjnych, a wpłata zwróciła się w moim przypadku po 2 miesiącach i przez kolejne 1,5 miesiąca będzie czysty zysk ponad 70% inwestycji.

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii
  floogiorgio

    

  Bardzo dobry artykuł:) Dużo przydatnych porad jak zarabiać. Ja dorzucę swoją cegiełkę, może ktoś będzie chciał skorzystać bo rejestracja jest tu darmowa;) nowoczesny sposób zarabiania pieniędzy w necie. 

  Dużo informacji pochlebnych w internecie, Polscy właściciele firmy, która ma zasięg w całej europie.

   

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .