Skocz do zawartości
 • E-Commerce

  Serwisy umożliwiające stworzenie własnego sklepu oraz rozwijanie go, zwiększenie sprzedaży. Narzędzia do up-selling, cross-sellingu. Przydatne narzędzia do promowania własnego biznesu.

  Platforma ecommerce - własny sklep internetowy

  Chciałbyś prowadzić swój własny sklep internetowy? Na make-cash.pl szybko przybliżymy, o co chodzi w e-commerce. E-handel jest zbiór procedur, które zapewnią zawarcie transakcji handlowej w Internecie. Najpowszechniejszą formą tego typu handlu są sklepy internetowe. E-commerce to z pewnością bardzo atrakcyjna forma zarobku i ciekawa praca. Rynek handlu online bardzo szybko się rozwija i jest szansą na znalezienie swojego miejsca na rynku pracy. E-handel jest to nowa i prężnie rozwijająca się gałąź gospodarki. Coraz więcej procesów biznesowych jest przenoszonych do Internetu, łącznie z obszarami związanymi z handlem. Według najnowszych badań jedynie około 4 procent przedsiębiorstw prowadzi sprzedaż stacjonarnie, natomiast już 6 razy więcej firm inwestuje we własne działy e-commerce.

  W tym momencie Polski handel elektroniczny szacowany jest na około 40 miliardów złotych! Dużą rolę na rynku grają platformy sklepowe, które potrafią się dopasować do oczekiwań rynku i potrafią podążać za panującymi trendami i znajdują swoje własne miejsce na rynku. Ze względu na to platformy sklepów internetowych muszą się ciągle rozwijać i prowadzić różnego rodzaju akcje promocyjne oraz skupiać się na ciągłym marketingu. E-commerce to nie tylko platforma sklepowa, ale również wszelkiego rodzaju aukcje internetowe, platformy z zakupami grupowymi czy też programy partnerskie. Teraz należy dołączyć do tej grupy również i aplikacje mobilne oraz social media. Regulacje prawne sprzyjają powstawaniu nowych sklepów. Dlatego warto zainteresować się korzyściami, które może Ci przynieść e-biznes. Najważniejszą korzyścią jest to, że nie musisz posiadać wielkiego biura oraz ogromnej ilości personelu. Potrzebujesz jedynie łącza internetowego i sprawnego komputera, żeby nadzorować swój biznes. Możesz mieć indywidualny kontakt ze swoim odbiorcą (czyli model one to one) i dostosować się do jego wymagań. Ogromną zaletą jest również elastyczność, a także oszczędność czasu. Dodatkowo otwiera się przed Tobą krajowy oraz światowy rynek internetowy, który w tym momencie daje nieograniczone możliwości.

  Platforma sklepu internetowego jest najczęściej stosowanym narzędziem przez doświadczonych przedsiębiorców. Dlaczego? Ze względu na brak ograniczeń co do liczby potencjalnych klientów. Dodatkowo nie jest to narzędzie, które jest drogie w utrzymaniu ani w codziennym użytkowaniu. Dodatkowo minimalizujesz ogólne koszty, a w porównaniu z tradycyjną sprzedażą jest to o wiele bardziej opłacalny sposób prowadzenia biznesu. Wielu właścicieli prowadzi swoje biznesy w domu, zamiast inwestować w biura. Możesz założyć swój własny serwis, albo wykupić abonament na profesjonalnej platformie. Dobra platforma ecommerce daje możliwość wykupienia już gotowego narzędzia do prowadzenia sprzedaży. Najczęściej z tej opcji korzystają osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z e-commerce. My polecamy w szczególności strony takie jak cupsell.pl, shoplo.pl lub też shopify.com. Zacznij sprzedawać w Internecie już dzisiaj i zarabiaj pieniądze.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .