Skocz do zawartości

mysc

Administrator
 • Postów

  1 017
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  49

Ostatnia wygrana mysc w dniu 11 Czerwca

Użytkownicy przyznają mysc punkty reputacji!

Reputacja

637 Mistrz Zarabiania

O mysc

Informacje

 • Zarabiam na
  wszelkiego rodzaju ofertach CPA, e-commerce oraz prowadzę rozwijany od 2015 roku mentoring zarabiania przez internet - Get Paid 2.0.

Ostatnie wizyty

24 942 wyświetleń profilu
 1. Jeżeli wyjeżdżacie np. do pracy za granicę na dłuższy czas, to Wasze mieszkanie nie musi wcale stać puste. Można je wynająć. Jednak wiele słyszy się o nieuczciwych najemcach, zatem, czy aby na pewno jest to dobre rozwiązanie? Wynajęcie mieszkania - zyskajcie dodatkowe fundusze Wynajęcie swojego mieszkania pozwoli Wam zyskać dodatkowe fundusze. Otóż nie tylko nie będziecie musieli płacić czynszu, ale też otrzymacie odstępne. To rozwiązanie wydaje się naprawdę trafne, biorąc pod uwagę fakt, że obecnie ceny mieszkań znacząco wzrosły, zatem naprawdę wiele osób szuka lokalu do wynajmu. Choć wydaje się, że jako właściciele mieszkania możecie dobrze zarobić, to jednak dużym problemem są nieuczciwi najemcy. Pozbycie się ich jest bardzo czasochłonne i wymaga decyzji organu sądowniczego. Wiele osób uważa, że podpisanie najmu okazjonalnego pozwoli na szybsze pozbycie się nieuczciwych najemców. Jednak nie jest to do końca prawda, gdyż w miesiącach późnojesiennych czy zimowych lokatorzy są chronieni przez prawo i nie można ich eksmitować. Natomiast eksmisja rodzin z dziećmi zasadniczo jest niemożliwa. W umowie może znaleźć się informacja dotycząca adresu do przeprowadzki, gdy lokator nie płaci czynszu. Jak znaleźć uczciwego najemcę? Znalezienie uczciwego najemcy nie jest łatwe. Na pewno ważna jest jego historia kredytowa oraz wypłacalność. Jednak jej sprawdzenie nie zawsze jest możliwe. Należy zatrudnić firmę, która zajmuje się weryfikacją i pomoże przygotować właściwe ogłoszenie. Dodatkowo do dyspozycji właściciela mieszkania, jak i osoby wynajmującej jest dedykowana aplikacja, która umożliwia zarządzanie najmem, a także będzie przypominać np. o terminie trwania umowy czy też konieczności zapłaty za wynajem mieszkania. Lokal pod wynajem powinien być tak przygotowany, by zachwycał swoją estetyką, a także funkcjonalnością. Takie rozwiązania pozwolą Wam wyróżnić się na tle konkurencji. Na uwagę zasługuje na pewno umowa najmu okazjonalnego, z klauzulą dotyczącą wyprowadzki lokatora w razie niepłacenia czynszu. Wybierając najem okazjonalny, można zyskać tytuł egzekucyjny, a mianowicie do egzekucji dochodzi zaraz po wydaniu przez sąd wyroku. Dodatkowo też najmujący musi wskazać lokal, do którego wyprowadzi się w razie niepłacenia czynszu. Oczywiście to rozwiązanie nie jest idealne, gdyż sprawy sądowe mogą trwać naprawdę długo.
 2. Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających) Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności, ani nie jest stroną w transakcjach dokonywanych pomiędzy użytkownikami forum. Udział w transakcjach bierzesz na własną odpowiedzialność.
 3. Powodzenia Myślałeś już w jakiej dziedzinie chcesz zacząć?
 4. Przypominam o trwającym konkursie Został jeszcze niecały miesiąc, aby założyć dziennik i dodać w nim co najmniej 5 wpisów - nie ma znaczenia, czy będą dodawane co tydzień, czy codziennie przez 5 dni po rząd - po prostu trzeba spełnić warunek 5 wpisów opublikowanych we wskazanym terminie. Jako wpis rozumiemy post, który "na zdrowy rozsądek" jest wpisem w dzienniku pracy i wpasowuje się w cel prowadzenia takiego tematu na forum. W konkursie bierze udział KAŻDY dziennik który spełnia powyższy warunek - dzienniki założone przed ogłoszeniem konkursu, które pozostają aktywne, również kwalifikują się do konkursu i mogą wygrać nagrody. Trzeba w nich jednak dodać 5 wpisów do końca konkursu Weź udział w konkursie i wygraj do 500zł ZAŁÓŻ DZIENNIK PRACY
 5. @Sommaj Jeżeli użytkownik doda temat jako pierwszy - dana firma nie może zrobić konkurencyjnego w tym samym dziale. Może tylko wykupić dział sponsorowany i w nim umieszczać swoje wątki. Jeżeli to dana firma założy swój temat jako pierwsza, a później przeniesie go do działu sponsorowanego - użytkownik nie może stworzyć konkurencyjnego tematu. To będzie traktowane jako dubel. Można jednak zawsze otworzyć temat z ofertą refbacku
 6. Jaka to tematyka konta?:) Są różne sposoby promocji. Z płatnych to najsensowniejsze są: - tradycyjne reklamy na INSTA - płatne story u jakiegoś influencera (1-8k) - mass DM do followersów określonych profili Z darmowych tak naprawdę tylko pisanie komentarzy, follow, like zdjęć profili na których Ci zależy. Można to automatyzować, można wykonywać ręcznie Opisz konkretniej co to za profil, ile chcesz wydać, w jakim czasie chciałbyś tych followersów pozyskać.
 7. Nie umiem tego wycenić - ale stawki rzędu 100-200zł to tak niewiele, że z ciekawości pewnie jakaś część weźmie po prostu jeśli ceny mają być tego rzędu Na ofercie dodaj też, że mogą to być ogłoszenia dot. poszukiwania pracownika - a nie tylko reklamowe. Niektórzy może się na takie skuszą, bo też lokalnie nie jest łatwo o pracowników z doświadczeniem.
 8. Generalnie pisanie do lokalnych firm zwykle słabo wychodzi. Zupełnie inaczej jednak te firmy zareagują gdy do nich przyjdziesz i zostawisz im elegancko przygotowaną ofertę reklamową z cennikiem, numerem telefonu, przykładem reklamy, statystykami grupy Miałem kilka lat temu podobny case. Nie chodziło akurat o reklamy - tylko o kupony rabatowe które wydawałem lokalnie. Przy pierwszej edycji również zacząłem od pisania... i to kompletnie nic nie dało, telefony też słabo działają (jednak lepiej od pisania!) - za to naprawdę odwiedzenie tych firm i zostawienie oferty zdziałało cuda. Razem wydałem 4 edycje - a za 5 się nie brałem, bo po prostu zysk z tych kuponów był stosunkowo za mały żeby poświęcać na to czas. Klienci jednak byli - po kilkunastu na edycję. 90% dzięki zostawieniu oferty w ich firmie. Dla porównania na pisanie nikt nie zareagował Także ja polecam przygotować ofertę, wydrukować i pochodzić po wszystkich fryzjerach, restauracjach, pizzeriach, kosmetyczkach, warsztatach samochodowych, itp. Druga rada - nawet jeśli powiedzą, że nie są zainteresowani - i tak im zostaw tą ofertę. Tacy po przemyśleniu oddzwaniają nierzadko i jednak się decydują.
 9. Tutaj niedawno ktoś zadał podobne pytanie - podlinkowałem wtedy 2 metody z YT - zerknij
 10. Zanim dokonasz transakcji sprawdź jak nie zostać oszukanym (dla kupujących i sprzedających) Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności, ani nie jest stroną w transakcjach dokonywanych pomiędzy użytkownikami forum. Udział w transakcjach bierzesz na własną odpowiedzialność.
 11. Są szablony do WP imitujące 9gag Na przykład: - https://themeforest.net/item/boombox-viral-buzz-wordpress-theme/16596434 - https://wpthemeslike.io/wordpress-themes-like-9gag/bimber-viral-content-theme-with-gutenberg-support/ To są płatne szablony, wersje nulled pewnie też znajdziesz jak poszukasz - no ale pamiętaj że nulledy mogą mieć niechciane dodatk
 12. Jak zarabiać dzięki wklejkom na make-cash.pl Jak pozyskiwać poleconych z forum make-cash.pl Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków. Niektórzy z Was mogli w ogóle nie interesować się systemem poleconych, myśląc że i tak nie mają jak ich zdobyć - tymczasem banalnie prosta metoda była cały czas pod nosem. Jak zarabia się na poleceniach i rekomendacjach? To naprawdę prosta metoda, dostępna dla każdego. System poleconych jest właściwie standardem w różnego rodzaju programach partnerskich, sieciach afiliacyjnych i serwisach zarobkowych, giełdach kryptowalutowych, bankach, kantorach, aplikacjach fintech, firmach hostingowych, panelach SMM, itp. Cechą wspólną wszystkich narzędzi tego typu jest możliwość polecania serwisu za pośrednictwem swojego unikalnego linku partnerskiego, a następnie uzyskiwanie prowizji naliczanej od rejestracji, zakupów lub zarobków pozyskanych w ten sposób osób. Można więc reklamować serwisy zarobkowe i zarabiać % od zarobków naszych poleconych, ALE także promować gotowe rozwiązania w modelu afiliacyjnym - jak np. binance, coinbase, kucoin, revolut, itp. - i zarabiać jednorazową lub % prowizję od pozyskania i obrotu generowanego przez naszych poleconych. Duża liczba i stały przypływ poleconych pozwala na budowanie zysku pasywnego - który może się naprawdę długo utrzymać Jak zdobywać poleconych? - Nie trzeba być sławnym influencerem z popularnymi SM - Nie trzeba kupować reklam - Nie trzeba budować marki osobistej od zera - Nie trzeba inwestować czasu i pieniędzy w pozycjonowanie Najłatwiejsza metoda, dostępna dla wszystkich, to wklejki na takich forach jak to Na make-cash.pl każdy może przedstawić dany serwis/firmę, pisać dziennik pracy, publikować poradniki - i zawierać w tych treściach swoje reflinki do prezentowanych lub polecanych narzędzi. Nie każdy jednak robi to efektywnie - większość osób już na starcie ogranicza swój potencjał poprzez nie traktowanie dodanego tematu jako wklejki. Niektórzy mają szczęście ich temat zaskoczy sam z siebie. Konkretny przykład: https://make-cash.pl/scam-myguava-55£-bez-depozytu-od-razu-do-wyplaty -t55149/ - ten temat bardzo długo zgarniał po 200-300 wejść dziennie z google. Przypadkiem, bo nie był zoptymalizowany. O takie efekty można jednak samemu zadbać, co zaraz wyjaśnię. Przejdźmy zatem do konkretów co to jest wklejka i jak ją poprawnie przygotować aby osiągnąć jak najwyższe efekty. Co to jest wklejka i jak można dzięki niej zarabiać? Wklejka na forum to po prostu post który traktuje się jako swój dodatkowy landing page służący do pozyskiwania ruchu z google. Można ją porównać do gościnnego artykułu - ale to nie do końca to samo. Wklejki mogą bowiem pełnić rolę LP który reklamujemy, aktualizujemy i optymalizujemy. Czyli jeśli opublikowałeś jakiś temat z reklamą na forum - to znaczy, że być może nawet nieświadomie zarabiasz na wklejce i Twój temat wyświetla się w google na pożądane frazy. Stosowanie wklejek ma plusy i minusy. Największym plusem jest właśnie możliwość pozyskiwania ruchu z wyszukiwarki w stosunkowo łatwiejszy i szybszy sposób (aniżeli wyglądałoby to w przypadku własnej świeżej domeny). Świeże strony mają trudności z wybiciem się na jakiekolwiek słowa kluczowe, a strony od lat istniejące w Internecie oraz posiadające domeny z autorytetem - wręcz przeciwnie. Wklejka polega więc na podpięciu się pod renomowane i stażowe domeny - w celu promocji określonych nisz. W ten sposób korzystamy więc z parametrów cudzej domeny - w tym przypadku z domeny make-cash.pl - link zostaje szybko zaindeksowany i szybciej łapie pozycje. Niestety wklejki mają też minusy - trzeba się dostosować do możliwości danej strony, często możliwość edycji jest ograniczona lub totalnie niemożliwa, no i finalnie - administracja strony może na naszą treść się nie zgodzić. Jeśli chodzi o make-cash.pl wszystkie ograniczenia i możliwości omawiam poniżej w dalszej części poradnika Wymienionych minusów się nie pozbędziemy, za to plusy i tak sprawiają, że ta metoda jest zdecydowanie warta uwagi. Przejdźmy zatem do możliwości dodawania wklejek tutaj na forum. Jak przygotować efektywną wklejkę na make-cash.pl? Make-cash.pl to forum internetowe, a więc użytkownicy mogą publikować tu własne treści - w tym treści promocyjne zawierające reflinki (linki partnerskie) do określonych narzędzi/serwisów/firm. Publikując temat z prezentacją danej firmy lub temat z poradnikiem - warto być świadomym faktu, że trafi on nie tylko do użytkowników forum, ale także do osób które trafią na ten temat z google (lub doklikają do niego po trafieniu na inne treści z google). Wobec tego wklejka powinna być przygotowana na takich samych zasadach jak landing page: - nie używamy treści niezrozumiałych dla laików (różnego rodzaju skrótów) - wyjaśniamy zagadnienia od podstaw (co to jest, jak na tym zarabiać, po co to robimy) - dodajemy elementy podnoszące konwersje, tj. np. twarde dane (ilość rejestracji, ilość sprzedaży, ilość użytkowników, rok założenia reklamowanego portalu), grafiki, wyraźne wezwania do działania (Kliknij i pobierz, Kliknij i załóż konto), itp. Pod względem SEO, zasady są takie same jak wszędzie - a więc: - za pomocą plannera google (lub innych narzędzi) dobieramy najtrafniejsze słowa kluczowe dla naszej wklejki - główne słowo kluczowe dodajemy w adresie url naszej strony (czyli w nazwie tematu na forum!) - publikujemy unikalny tematyczny tekst ze słowami kluczowymi, nie używamy "kopiuj-wklej", tekst powinien być unikalny jeśli ma się wybić - dodajemy nagłówki H1, H2, H3, H4 ze słowami kluczowymi - możemy dodać embedowany filmik YT powiązany tematycznie (żeby zwiększyć czas przebywania na stronie) - publikujemy grafiki powiązane tematycznie i nadajemy im atrybut TITLE - keywordy wplatamy w tekst - opcjonalnie: dodajemy meta-tagi dla tematu (tego nie można zrobić samodzielnie - w tym celu należy się ze mną skontaktować w PW) Całość traktujemy więc jak LP przygotowany z zachowaniem zasad SEO Dodatkowym atutem są komentarze innych użytkowników forum pod Twoją treścią - zwłaszcza tych stażowych. Komentarze mogą znacząco zwiększyć konwersje i pomóc pozyskać nowych poleconych. Jak dodać nagłówki H1->H5? Jak dodać title dla obrazka? Zasady publikowania reflinków na forum - gdzie mogę opublikować wklejkę? Uniwersalne zasady publikacji reflinków są opisane tutaj: https://make-cash.pl/zasady-dotyczace-publikacji-reflinkow-t55344/ oprócz tego każdy dział ma swój wewnętrzny regulamin który reguluje zasady publikacji reflinków w tym konkretnym dziale. Po otwarciu danego działu, po prostu przeczytajcie podpięty regulamin - i wszystko powinno być jasne. W razie wątpliwości można zapytać administracji i moderatorów Gdzie na forum mogę dodać swój reflink? 1. W temacie przedstawiającym określony serwis, narzędzie, program, sieć afiliacyjną, bonus, promocję (jako autor tego tematu) 2. W opublikowanym przez siebie poradniku wykorzystującym określone narzędzia/serwisy. 3. W swoim dzienniku pracy - w dowolnym wpisie jak autor danego dziennika 4. W dziale z ogłoszeniami refbacków (tu nie patrzymy na duble - może być wiele tematów o tym samym) 5. W sygnaturce (bez czystego linku) 6. W polu "o mnie" w profilu użytkownika (bez czystego linku) Najważniejsze działy w których można publikować reflinki: 1. Dzienniki pracy - każdy użytkownik może prowadzić swój dziennik pracy w którym opisuje wykorzystywane przez siebie rozwiązania, pokazuje ich wyniki i poleca je za pomocą reflinków. 2. Sztuczna inteligencja (AI) - w dziale można publikować tematy prezentujące określone narzędzie AI lub poradniki dot. jego wykorzystania i osiągnięcia konkretnego celu. Np. temat "chat gpt - odkryj darmowe AI" i temat "Poradnik - jak generować e-booki dzięki chat GPT" się nie wykluczają i nie stanowią dubla. 3. Programy i boty - j.w. - można tu publikować prezentacje, ale także poradniki jak dany program/bota wykorzystywać 4. Banki tradycyjne - tu można opublikować opisy wszelkiego rodzaju promocji bankowych (np. promocji za założenie konta bankowego) 5. Procesory płatnicze i aplikacje fintech - tu można opisywać promocje w aplikacjach typu Revolut. 6. Bramki płatności i donejty - znasz ciekawą bramkę płatności typu przelewy24 i chciałbyś ją opisać? Zrób to właśnie tu i śmiało podaj swój reflink 7. Poradniki CPA - w tym dziale publikujemy poradniki dot. afiliacji i content lockingu (PPA). Każdy poradnik może zawierać reflinki do polecanej sieci afiliacyjnej, polecanych botów, polecanych narzędzi AI, paneli SMM, itd. Poradniki CPA dają ogromne pole do manewru. 8. Sieci CPA i platformy afiliacyjne - tutaj prezentujemy znane nam sieci afiliacyjne i programy partnerskie 9. E-handel i dropshipping - znasz narzędzia wspomagające dropshipping lub umożliwiające szybkie i proste założenie sklepu internetowego? Opisz je tutaj. 10. Giełdy, portfele, kantory i bitomaty - w tym dziale prezentujemy giełdy i kantory kryptowalutowe wraz z promocją dla nowych użytkowników (jeśli taka jest) 11. Aidropy i kraniki kryptowalut - tu można opisywać aidropy, faucety kryptowalut oraz okresowe promocje w giełdach i kantorach. Przez okresowe promocje rozumiemy takie niezwiązane z rejestracją - dostępne także dla osób które mają już konto w danym serwisie. 12. Ankiety i płatne zadania - tu można opisać wszystkie znane Ci portale umożliwiające zarabianie za wykonywanie zadań, wypełnianie ankiet, klikanie w linki, odbieranie maili reklamowych, itp. 13. Inne bonusy, promocje, konkursy - tu można opisać wszystkie inne bonusy, promocje, konkursy - np. okresowe promocje w sklepach internetowych wraz z Twoim reflinkiem 14. Inwestowanie i oszczędzanie - kupujesz złoto? Inwestujesz w akcje i chciałbyś polecić używane przez Ciebie biuro maklerskie? To ten dział. 15. HYIP i podobne systemy - tutaj prezentujemy wszystkie inwestycyjne systemy które są hyip'ami oraz takie co do których zachodzą podejrzenia że to hyip'y lub podobne do nich systemy. 16. Programy i narzędzia SEO - tu można opisać i dodać swój reflink do wszystkich narzędzi SEO, pakietów typu "seotools", różnego rodzaju programów, indekserów, itp. 17. Case Study i Poradniki SEO - w tym dziale każdy może opublikować poradniki seo i polecić w nich wykorzystywane przez siebie narzędzia 18. Panele SMM - kupujesz lajki, wyświetlenia HQ, komentarze? Poleć używane przez siebie serwisy innym użytkownikom. 19. Hostingi, domeny, proxy - tu każdy może zaprezentować firmę oferującą hostingi, domeny oraz proxy Powyższa lista to nie wszystkie działy w których reflinki są dozwolone - ale powyższe wypisałem w poradniku z racji tego że dają najwięcej możliwości Co mogę zrobić jeśli ktoś już opublikował temat o danym serwisie? W takiej sytuacji istnieje kilka możliwości: 1. Napisać i opublikować na forum wartościowy poradnik o zarabianiu powiązany tematycznie z danym serwisem. We własnym poradniku można dodawać reflinki, to nie jest traktowane jako dubel tematu z prezentacją serwisu. 2. Dodać korzystną dla użytkowników ofertę refbacku i dodać tu swój reflink do serwisu w którym oferujesz refback. Oferty refbacków nie są traktowane jako duble. 3. Jeśli użytkownik, który już opublikował temat jest nieaktywny, a temat "porzucony", można napisać w tej sprawie do administracji. Administracja podejmie decyzje czy wątek może być założony od nowa. Wówczas stary wątek zostanie przeniesiony do archiwum. Jak skutecznie prowadzić marketing forumowy? Samo opublikowanie wklejki i zdobywanie ruchu to połowa sukcesu - wiele mogą zepsuć jednak nieaktualne informacje, brak odpowiedzi na pytania, błędne lub niekulturalne odpowiedzi. Jak zadbać o konwersję naszych wklejek? 1. Po pierwsze - warto zbudować rozpoznawalność i markę osobistą na forum. Trzeba tu jednak rozgraniczyć dwa pojęcia – “budowanie rozpoznawalności” i “budowanie rozpoznawalności wśród potencjalnych klientów”. To pierwsze to po prostu tzw. “LANS” -> lans nie przysporzy nam stałych klientów i nie zbuduje zaufania. Przysporzy rozpoznawalność, ale ta nie przełoży się na zaufanie. Nam potrzeba zaufania i stażu na forum. Moim zdaniem potencjalny użytkownik interesuje się przede wszystkim naszym doświadczeniem i wiedzą. Marki osobistej nie tworzy się na forum poprzez pisanie czegokolwiek wszędzie - a poprzez merytoryczne posty. Nie chodzi o to, by stać się rozpoznawalnym na chwilę, ale o to, by przekonać ludzi, że jesteś wartościowy i warto Ci ufać w kwestii rekomendacji. Jak coś polecasz, to znaczy że sam to używasz i to jest dobre rozwiązanie. 2. Po drugie - trzeba dbać o aktualność swojego tematu (wklejki) Zmieniły się warunki? Promocja jest już inna? Firma się rozrosła i ma więcej funkcjonalności? Zaktualizuj swój temat i opisz aktualną sytuację, tak by użytkownicy trafiający na temat z google widzieli że jest aktualny. 3. Po trzecie - koniecznie należy odpowiadać na pytania innych użytkowników Tematy opuszczone przez autora mogą zostać zamknięte i przeniesione do archiwum - tak by zwolnić miejsce aktywnym użytkownikom którzy chcieliby taki temat prowadzić. Po za tym - osoby wchodzące na temat z wyszukiwarki, po zobaczeniu że autor nie odpowiada na pytania, mogą uznać że sprawa jest nieaktualna - i skorzystać z reflinków znalezionych na innej stronie. Podsumowanie Pozyskiwanie poleconych i promowanie reflinków na forach internetowych to skuteczna strategia marketingowa, pod warunkiem, że jest realizowana w sposób przemyślany. Wiele osób dodaje tematy, ale ich nie optymalizuje - przez ogranicza się do ruchu który się do nich "doklika". Można to zrobić dużo efektywniej dzięki zastosowaniu zasad opisanych w tym poradniku Zastosowanie się do tych zasad pozwala nie tylko zwiększyć liczbę poleconych, ale również budować pozytywny wizerunek na forum, co może przyczynić się do otrzymywania różnego rodzaju propozycji, założeniu własnego projektu zarobkowego, itd. Wiem co mówię, bo też zaczynałem od zbierania poleconych na forach!:) Powodzenia! .
 13. Nie wiem czy to błąd techniczny, czy filtr jakiś - ale faktycznie przycisk znika przeważnie na kontach które wysyłają dużo takich samych wiadomości. Przeważnie.. bo zdarza się, że na świeżym koncie też może zniknąć sam z siebie. Często też przycisk znika tylko na urządzeniach mobilnych, a na kompie jest dalej widoczny - albo na odwrót. To by mogło wskazywać na błąd techniczny, a nie filtr..... no ale ciężko powiedzieć. Ja w każdym razie nie wiem czy można cokolwiek z tym zrobić. Jak poczekasz, to wróci. Może za tydzień, może za pół roku ;/ Ogólnie jak ktoś ma taki problem, najczęściej łatwiej i szybciej jest zrobić nowe konto, niż czekać.
 14. Pośrednio, poprzez fundusz inwestycyjny lub konto IKE/IKZE - na pewno może. Jednak w funduszach zasady są inne niż te które opisałem powyżej. Jeśli chodzi o bezpośrednie kupowanie, opisane w poradniku, nie ma nigdzie zakazu dla obcokrajowców. Jedynym ograniczeniem jest zakaz nabywania obligacji przez Białorusinów i Rosjan:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .