Skocz do zawartości

Ciamciaj

10 941 wyświetleń

Zarabianie pieniędzy wcale nie jest takie trudneW tym artykule dowiesz się wszystkiego na temat zarabiania w Internecie, poznasz 10 szybkich sposobów na zarobek, a także poznasz odpowiedź na pytanie, czy żeby zarabiać w Internecie, musisz zainwestować. Wystarczy dobry pomysł, odrobina szczęścia lub proste umiejętności. Nie każdy jest jednak w czepku urodzony i większość społeczeństwa musi sporo się natrudzić, żeby znaleźć sposób, na udany łatwy zarobek.

Można oczywiście liczyć na łut szczęścia, ale w totolotka wygrywa jedna osoba na milion, tak więc lepiej jest chyba wziąć się w garść i spróbować coś robić, a nie zadawać ciągle pytanie – jak szybko zarobić pieniądze?

 

Spis treści


Czy da się szybko zarobić pieniądze w Internecie?

W Internecie można dziś praktycznie wszystko, tak więc odpowiedź na to pytanie brzmi – tak. Jednak to, ile zarobisz i w jakim czasie, zależy od Twojej wiedzy i predyspozycji związanych z obsługą komputera i Internetu. Poniżej prezentujemy niektóre wyniki naszych użytkowników. Sprawdź galerię aby zobaczyć najnowsze wyniki naszych użytkowników!

jak szybko zarobić

Nie licz jednak na cudowny sposób, dzięki któremu w kilka minut staniesz się milionerem. Takie metody nie istnieją, a jeżeli kiedykolwiek widziałeś taką ofertę na stronie Internetowej, to wiedz, że było to oszustwo. Reklamy tego typu to głównie strony, które mają na celu wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej gotówki. Obiecują one gotowy sposób zarabiania pieniędzy lub natychmiastowy zwrot inwestycji, który niestety nigdy nie nadejdzie. Nie ufaj więc stronom tego typu i zawsze przed wpłatą pieniędzy, zapoznaj się z opiniami o danym portalu. Szybkie zarabianie pieniędzy istnieje, musisz tylko wybrać odpowiednie firmy. 

Zarejestruj się na naszym forum! W razie problemów z zarabianiem w sieci na pewno pomożemy!
 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

Zarabianie pieniędzy

Wracając do tematu szybkiego zarabiania pieniędzy. Jest to jak najbardziej możliwe, ale nie możesz nastawiać się na to, że po kilku dniach będziesz zarabiać kilka tysięcy miesięcznie. Oczywiście, istnieją przypadki osób, które już po kilku dniach trafiły na żyłę złota, jednak są to pojedyncze przypadki, których my nie będziemy poruszać.

Jak zarabiać pieniądze w Internecie?

Praca w Internecie jest wbrew opiniom wymagająca i bez wiedzy na dany temat lub doświadczenia, możemy nawet kilka miesięcy czy lat szukać metody, która przyniesie nam zadowalający zysk. Istnieją jednak mentoringi i poradniki, które przedstawiają i opisują sprawdzone metody na szybki zarobek. Jednym z takich mentoringów, który cieszy się ogromną popularnością i zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji jest Getpaid 2.0. Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszamy Cię do zapoznania się z ich ofertą.

To, jak szybko zaczniesz zarabiać, zależy w dużej mierze od tego, czy posiadasz już jakąś wiedzę dotyczącą np. marketingu afiliacyjnego, czy tworzenia stron Internetowych. Jedni zarabiają pierwsze złotówki po paru godzinach pracy, inni zaś po kilku dniach.

Czy inwestując zarobię szybciej?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jeżeli inwestycją jest wykupienie dostępu do mentoringu lub poradnika, to odpowiedź brzmi tak. Jeśli zaś, bez żadnej wiedzy i doświadczenia zaczniesz kupować reklamy, to musisz wiedzieć, że więcej stracisz niż zyskasz.

Na samym początku drogi związanej z szybkim zarabianiem pieniędzy online, proponujemy przeczytać dostępne u nas artykuły i poradniki tematyczne. Później możesz zacząć inwestować w wiedzę, czyli płatne poradniki i dostęp do mentoringów. Dopiero, gdy będziesz posiadał fundamentalną wiedzę i będziesz wiedział, w jakim kierunku chcesz podążać, inwestuj w strony internetowe, reklamy i inne usługi. Nie pytaj się też doświadczonych osób jak szybko zarobić pieniądze, ponieważ nikt nie zdradzi Ci własnej metody czy magicznego sposobu zarabiania pieniędzy.

Zarabianie przez Internet rządzi się swoimi prawami, a więc jeżeli chcesz zarobić szybko dodatkową gotówkę, lepiej jest skorzystać z gotowych darmowych metod, niżeli od razu inwestować.

Jak szybko zarobić przez Internet – sprawdzone sposoby

Sposobów na szybki zarobek w Internecie jest wiele. Możesz rozkręcić własny biznes, w którym zatrudniać będziesz ludzi do skomplikowanych zadań lub wykonywać zlecenia jako freelancer. Wszystko zależy od Ciebie. 

Dzięki internetowi możesz bez problemu zacząć zarabiać stabilnie i bezpiecznie w domu, ale żeby to osiągnąć trzeba się najpierw sporo napracować i popełnić masę błędów. Poniżej przedstawiamy stworzoną przez nas listę sprawdzonych sposobów na szybki zarobek, które polecamy osobom początkującym. Postaraliśmy się je wymienić od najprostszych nie wymagających umiejętności do takich, gdzie zarobić możemy po chwili nauki. Jeżeli poniższe metody Ci nie przypasują posiadamy jeszcze obszerniejszy wpis gdzie znajdziesz 13 metod jak zarabiać przez Internet.

Płatne ankiety

jak zarobić szybko pieniądze

Wypełnianie ankiet to sposób, który nie pozwoli Ci zrezygnować z pracy na etacie, ale jest to świetny pomysł na dodatkowe pieniądze do Twojej pensji.

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać za wypełnianie ankiet, musisz najpierw zarejestrować się w serwisach, które takowe udostępniają. Nie nastawiaj się na wiele godzin spędzonych przy komputerze, bowiem ankiet samych w sobie jest dość sporo, ale portale zezwalają na wypełnianie tylko tych, które w jakimś stopniu Ciebie dotyczą. Tak więc nie będziesz mógł wypełnić ankiety dotyczącej bólu kręgosłupa, jeżeli masz 16 lat.

Za prawidłowe wypełnienie ankiety zwykle otrzymujemy punkty, które po uzbieraniu odpowiedniej ilości możemy zamienić na gotówkę i ją wypłacić.

Sprawdzone dobrze płacące programy to:

Zarobić można od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych miesięcznie w jednym portalu, dlatego warto zarejestrować się w wielu. Dokładny opis programów do zarabiania na ankietach znajdziesz tutaj.

Promocje bankowe

jak szybko zarabiać na promocjach

Nie jest to idealny przykład sposobu na szybki zarobek, jednak jest bardzo stabilny, a zarobki są zadowalające.

Polega na wykonywaniu akcji promowanych przez banki i placówki finansowe. Zwykle bank wymaga wykonania kilku akcji lub zadań, które dla posiadacza karty płatniczej nie są żadnym wyzwaniem.

Na początku trzeba stworzyć nowe konto bankowe, a następnie np. przez 3 miesiące wykonać płatności zwykła kartą o wysokości 1000 zł. Nagrodą za wykonanie zadania jest gotówka lub bon do wydania w wybranym sklepie. Wysokość nagrody waha się zwykle w przedziale od 100 do 500 zł. Promocje bankowe znajdziesz na naszym forum w tym dziale.

Miesięcznie można zarobić około kilkaset złotych.

Kryptowaluty

jak szybko zarobić kryptowaluty

Inwestowanie w kryptowaluty to jeden z najlepszych sposobów, jeżeli chodzi o szybki zarobek. Nie jest to jednak metoda dla każdego. Po pierwsze wymagana jest tu inwestycja, po drugie trzeba mieć nerwy ze stali, a po trzecie musimy liczyć się z możliwą stratą. Rynek kryptowalut jest bardzo niestabilny i jednego dnia możemy zarobić 400% naszej inwestycji, ale następnego stracić nawet 80%.

Darmowe kryptowaluty czyli airdropy

Drugą opcją są darmowe kryptowaluty, które dostajemy za wykonanie prostych zadań, tak zwane airdropy. Można zarobić całkiem sporo, bo niektóre airdropy dobrych kryptowalut dają nawet parę set złotych po wymianie na giełdzie kryptowalut. Warto czytać opinie o danym airdropie i wystrzegać się tych, które są tylko na telegramie. 

Sprawdź nasz poradnik - darmowe kryptowaluty.

Zarobić można od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie.

marketing afiliacyjny

jak szybko zarobić w programach partnerskich

Większość osób, które szukają sposobu, jak szybko zarobić pieniądze, wybiera właśnie afiliację. marketing afiliacyjny polega na promowaniu ofert innych osób lub firm, w zamian za prowizję od sprzedaży.

Główną zaletą tej metody zarobku, jest brak konieczności posiadania własnego produktu. Możemy promować praktycznie wszystko, ponieważ sieci afiliacyjne są naprawdę bogate w przeróżne kampanie. Zarobić więc na tym możne każdy.

Nie musisz posiadać strony internetowej, rozbudowanych social media, ani nic inwestować. Możesz zacząć od polecania danego produktu lub sklepu znajomym, dzięki czemu zawsze gdy kupią coś z Twojego linku, Ty zarobisz kilka złotych.

Osoby doświadczone w afiliacji, pozyskują nowych klientów tworząc strony internetowe i promując je w przeróżnych miejscach. Jedną z najpopularniejszych obecnie branż, jest branża towarzyska, w której za założenie konta otrzymujemy prowizję w wysokości od 2 do nawet 8 zł.

Sprawdź nasz dział programów partnerskich

Początkujący użytkownik może zarobić od kilkudziesięciu do kilkuset złotych miesięcznie. Z czasem zarobki wynoszą parę tysięcy miesięcznie.

Udział w badaniach

Jest to dość nietypowy sposób na szybki zarobek, który polega na wykonywaniu zadań i branie udziału w różnego typu badaniach.

Akcje tego typu zdarzają się stosunkowo rzadko, ale niektóre z nich są naprawdę kuszące. Ciekawym przykładem jest badanie polegające na sprawdzaniu jakości materacy. Kandydat musiał przespać 6 godzin na określonej ilości materacy, a w zamian otrzymał 5000 zł.

Częściej pojawiającymi się ofertami w dużych miastach, są te dotyczące badań naukowo-lekarskich. Laboratoria i uczelnie nie ogłaszają się z tym, ale na ich stronach można znaleźć oferty badań EEG lub rezonansu magnetycznego w zamian za dość satysfakcjonującą zapłatę.

Zarobić tą metodą można całkiem dobrze jak widać po powyższym przykładzie, niestety takie akcje są zwykle jednorazowe.

Praca jako freelancer

zarabianie jako freelancer

Jest to praca dla nieco bardziej zaawansowanych osób. Musisz bowiem potrafić coś, co wykonywałbyś dla innych osób. Może to być np. pisanie tekstów, tworzenie grafik reklamowych czy tłumaczenie dokumentów.

W tym przypadku ciężko jest jednoznacznie określić ile będziesz w stanie zarobić. Wszystko zależy od tego, co potrafisz i jak dobrze to robisz. Początkujący montażyści filmów mogą zarabiać od 500 do 2000 zł, natomiast Ci bardziej doświadczeni, nawet 10 000 zł.

Oczywiście, możesz zacząć uczyć się np. tworzyć miniaturki do filmików na YouTube, jednak zanim zdobędziesz odpowiednie umiejętności, trochę czasu minie. Dodatkowo nowym osobom ciężko jest się przebić przez coraz większą konkurencję. Jeżeli jednak potrafisz robić coś, czego szukają inni, możesz spróbować ogłosić się na portalach typu useme.com czy oferia.pl i czekać na zlecenia. Oferty pracy na tych portalach pojawiają się regularnie, ważne żeby zgłaszać się do dużej ilości zleceń.

Popularne zawody we freelancingu to:

 • Copywriter – jego praca polega na tworzeniu tekstów na blogi i strony internetowe. Jest to bardzo dobry czas, żeby zainteresować się copywritingiem, jeżeli lubisz pisać, ponieważ coraz więcej firm i stron internetowych szuka copywritera na wyłączność. Sprawdź ile można zarobić jako copywriter.
 • Grafik – jako freelancerzy, graficy tworzą głównie grafiki na strony internetowe i blogi. Są też osoby, które specjalizują się w tworzeniu logo lub projektów witryn internetowych. Jeżeli interesujesz się grafiką i zastanawiasz się, jak szybko zarobić pieniądze, to ten zawód jest dla Ciebie.
 • Tłumacz – nie jest to sposób na szybki zarobek, który pozwoli Ci zrezygnować z pracy na etacie, ale wynagrodzenia za zlecenia są często bardzo wysokie. Zależą one od języka z jakiego tłumaczymy tekst i od rodzaju dokumentu. Jest to bardzo ciekawy zawód dla nauczycieli języków i osób, które bardzo dobrze znają kilka języków.
 • Programista – coraz więcej programistów, którzy pracowali na etacie decydują się na karierę freelancera. Wiąże się to z wyższymi zarobkami i niższymi podatkami. Praca na zleceniu lub umowie B2B jest o wiele bardziej korzystna dla osób, które zarabiają spore sumy pieniędzy. Nie jest to jednak praca dla każdego. Wymagana jest specjalistyczna wiedza, a praca jest o wiele bardziej wymagająca niż się wydaje. Jeżeli jednak umiesz programować lub interesujesz się tym, nic nie stoi na przeszkodzie żeby spróbować.
 • Montażysta – na początku możesz montować własne filmiki na YouTube i rozwijać swój kanał, a gdy nabierzesz doświadczenia, możesz zacząć zgłaszać się do większych YouTuberów, z propozycją montowania ich materiałów. Coraz więcej osób decyduje się na zatrudnienie montażysty, ponieważ przebieranie materiału i tworzenie wideo jest bardzo czasochłonne.

Zarabianie na reklamach

Jeżeli chcesz zarobić szybko i posiadasz stronę internetową lub blog z ruchem, to ten sposób jest dla Ciebie. Za reklamy można zarobić około 2-3$ za 1000 wyświetleń, co przy 100 000 wyświetleń miesięcznie może przynieść nawet 300$. Jest wiele sposobów jak zarabiać na blogu, które opisaliśmy na forum.

Poza reklamami, na blogu można też prowadzić sklep internetowy, który będzie dodatkowym źródłem dochodu. 

Sklep internetowy

jak zarobić szybko - własny sklep

Jak już wyżej wspomnieliśmy, sklep internetowy jest świetnym pomysłem, jeżeli posiadamy aktywnie działającego bloga. Nie inaczej jest w przypadku, gdy posiadamy jakiś ciekawy produkt, który cieszyłby się wzięciem. Ludzie kupują w Internecie praktycznie wszystko: kubki, portfele, meble, leki, tak więc wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jakiejś grupy społecznej, można całkiem nieźle zarobić.

Zarabianie pieniędzy na sklepie internetowym jest jedną z najbardziej bezpiecznych i stabilnych metod jeżeli chodzi o zarabianie przez Internet. Start w niej niestety nie jest tak szybki i prosty jak w innych metodach.

Istnieje wiele rodzajów sklepów internetowych. Są takie, które sprzedają własne produkty, jak ręcznie wykonane portfele, takie, które sprzedają coś po wyższej cenie niż to kupiły, ale także takie, które nawet nie posiadają produktów u siebie, tylko pośredniczą w sprzedaży.

Zobacz naszą serię poradników - jak otworzyć sklep - dropshipping!

To, jaki sklep internetowy założysz, zależy od Ciebie i od tego, w którym kierunku chciałbyś się rozwijać.

Tym sposobem można zarobić naprawdę wiele, ale wymaga on większego wkładu pracy.

Korepetycje i szkolenia online

Jeżeli np. język angielski nie ma przed Tobą tajemnic, możesz pomyśleć o udzielaniu korepetycji online. Jest to świetny sposób na szybki zarobek dla osób, które lubią nauczać innych i przychodzi im to z dużą łatwością.

Możesz ogłaszać się lokalnie na Facebooku czy olx, a same korepetycje udzielać przez Skype lub inny komunikator głosowy.

Zarobić można kilkadziesiąt złotych za każdą godzinę korepetycji.

Programy bug bounty

Jest to metoda polegająca na wychwytywaniu błędów aplikacji, stron internetowych i gier. W Internecie jest mnóstwo ofert pracy polegających na szukaniu błędów, ale niezbędna jest w tym wypadku spora wiedza programistyczna, bez której nie ma praktycznie szans cokolwiek znaleźć.

Niektóre serwisy internetowe posiadają własne cenniki, w których opisane są przykładowe błędy i nagroda za znalezienie podobnych.

Za znalezienie błędu w np. wyszukiwarce Google, firma płaci nawet 31 tys. dolarów.

Podsumowanie

Teraz już wiesz, że zarabianie pieniędzy jest prostsze niż może się wydawać. Żeby zacząć zarabiać pieniądze przez online, nie trzeba mieć tak naprawdę wiele. Możesz zarabiać tak naprawdę na wszystkim, a wystarczy jedynie trochę chęci, czasu, pomysł na biznes i mnóstwo samozaparcia. Nic bowiem nie przyjdzie samo, a zarabianie przez Internet podobnie jak tradycyjne opiera się głównie na ciężkiej pracy i jak najlepszym wykorzystaniu swoich umiejętności

Jeżeli powyższe sposoby nie są wystarczającą odpowiedzią na pytanie jak szybko zarobić pieniądze, zachęcamy do przeczytania TEGO artykułu.

Jeśli masz jakieś pytania lub cokolwiek jest z artykułu jest niejasne, zapraszamy do sekcji komentarzy, gdzie chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 • Super 1

1 komentarz


Rekomendowane komentarze

Bez inwestycji nie jest tak prosto ale coś tam się da. Ostatnio parę drobnych wpadło przez spam afiliacja na portalach ogłoszeniowych. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .