Skocz do zawartości
 • Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!
 • Ciamciaj
  Ciamciaj

  Klub Kantar - Opinie - polski panel ankietowy

  Przejdź do serwisu
     (0 opinii)

  Klub Kantar to polski panel ankietowy, którego uczestnicy mają możliwość uzyskiwania dodatkowego zarobku poprzez wypełnianie płatnych ankiet w internecie. Portal należy do firmy Kantar Polska z siedzibą w Warszawie, która jest częścią międzynarodowej grupy badawczej Kantar. Jak możemy dowiedzieć się z oficjalnej witryny, Kantar zatrudnia 30 000 pracowników w 100 krajach na całym świecie, we wszystkich obszarach badań i doradztwa. Z usług grupy korzystają największe międzynarodowe i polskie przedsiębiorstwa i instytucje, a także firmy średniej wielkości. W Polsce w ramach Kantara funkcjonują następujące marki badawcze: Kantar Health, Kantar Media, Kantar Millward Brown, Kantar Public i Kantar TNS. Strona Klub Kantar powstała w 2018 roku poprzez połączenie  2 znanych paneli ankietowych: SMGKRC oraz TNSonline.

  Polecany lepszy serwis z płatnymi ankietami! Dużo wyższe stawki!
  Poradnik - zarabianie na płatnych ankietach!

  Zarejestruj się na naszym forum! W razie problemów z zarabianiem w sieci na pewno pomożemy!
  • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

  Jak zarabiać na Klub Kantar? Poradnik

  klub kantar opinie

  Klub Kantar udostępnia za pomocą swojej platformy możliwość płatnego wypełniania ankiet poprzez wyrażanie własnej opinii na tematy konsumenckie, społeczne, społeczno – gospodarcze, usługowe, czy polityczne.
  Klub Kantar działa na zasadach znanych z innych paneli zarobkowych, co oznacza, że w pierwszym kroku należy dokonać rejestracji, a następnie zalogować się na swoje konto. Otrzymywanie zaproszeń ankietowych jest ściśle powiązane z naszym profilem, dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na jego dokładne, rzetelne i przemyślane uzupełnienie, aby móc swobodnie korzystać z oferowanych opcji zarobkowych. Serwis (podobnie jak np. BO! Panel) skupia się wyłącznie na wykonywaniu badań i nie udostępnia dodatkowych form wynagradzania (w tym programu partnerskiego). Z jednej strony oznacza to nieco ograniczone możliwości zarobkowe, jednak z drugiej może nieść również pewne korzyści. Bowiem takie rozwiązanie z pewnością przypadnie do gustu osobom, które z różnych względów nie korzystają / nie chcą korzystać z systemu poleceń. Dzięki temu można również zaprzeczyć teorii, jakoby zarabianie poprzez wypełnianie ankiet opierało się głównie na promowaniu linku. W Klubie Kantar wszystko zależy jedynie od naszego wkładu pracy, czy zaangażowania.

  Możliwości zarobkowe udostępniane przez serwis

  klub kantar

  Płatne Ankiety

  To źródło zarobkowych możliwości, które oferuje nam panel Klub Kantar.
  Ankiety pojawiają się ze zmienną, regularną częstotliwością. Ich ilość określana jest jako średnia/duża. Zaproszenia do badań otrzymujemy na adres mailowy podany przy rejestracji. Dodatkowo wiadomości widoczne są także w naszym profilu, dlatego warto czasem zalogować się na konto celem sprawdzenia ich dostępności.
  Za ankiety uzyskujemy wynagrodzenie w postaci punktów, które po uzyskaniu tzw. minimum do wypłaty (wynoszącego 1000 punktów) możemy wymienić na pieniądze (32 zł), doładowanie telefonu (już od 500 punktów) lub bon do Empiku (1000 punktów = 40 zł).
  Punkty za ankiety wahają się od kilkudziesięciu (za krótkie, niezbyt wymagające badania), do nawet kilkuset (za badania dłuższe, które wymagają większego poświęcenia czasu i często zawierają w sobie pytania opisowe). 
  Tematyka przeprowadzanych ankiet jest zróżnicowana i obejmuje głównie ocenę zachowań konsumenckich (w tym wybranych kampanii reklamowych, produktów i usług pod względem jakościowo - użytecznym, wizerunku marki, nowości i promocji), a także opinie w kwestiach społecznych, społeczno – gospodarczych, czy politycznych (ocena działalności partii, zaufania do polityków, dokonanie wyboru wg naszych poglądów).
  W Klubie Kantar możemy otrzymać również dodatkową możliwość zarobkową, jaką jest wypełnianie tzw. dzienniczka. Polega on na uzupełnianiu badania ankietowego każdego dnia (przez wyznaczony czas np. 2 tygodnie) na narzucony temat (np. napoje, słone przekąski, owoce i warzywa itp.). Po ukończeniu tego zadania, użytkownik otrzymuje wcześniej ustaloną liczbę punktów (zazwyczaj 1000).

  Klub Kantar – czy warto?

  Klub Kantar to serwis oferujący swoim uczestnikom wiele korzyści:

  • możliwość wypełniania płatnych ankiet, a tym samym uzyskiwania dodatkowego zarobku
  • możliwość wyrażenia swojej opinii na ciekawe tematy konsumenckie, polityczne, społeczne, społeczno – gospodarcze
  • osiąganie wyników uzależnione wyłącznie od poświęconego czasu, własnego wkładu pracy oraz zaangażowania 
  • zarobki w złotówkach, wypłata środków bezpośrednio na nasze konto bankowe
  • niewygórowane minimum do wypłaty (32 zł)
  • dodatkowe formy wynagradzania (doładowanie telefonu, bon do Empiku)

  Czy warto korzystać z Klub Kantar? Tak – jest to polski panel ankietowy, który pozwala na uzyskiwanie dodatkowego wynagrodzenia poprzez wyrażanie swojej opinii na tematy poruszane w naszym codziennym życiu. Portal należy do uznanej firmy z zakresu badań marketingowych i pozyskiwania opinii społecznych, co sprawia, że jest sprawdzony i wiarygodny. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne i nie wymaga od nas żadnej inwestycji.

  Klub Kantar wypłaty, ile można zarobić?

  Środki pieniężne zgromadzone w Klub Kantar wpływają na konto bankowe uczestnika w terminie do 28 dni roboczych od dnia zlecenia wypłaty w panelu. Przelewy pieniężne wykonywane są 2 razy w miesiącu (około 1 i 15 dnia).
  Pozostałe nagrody (doładowanie telefonu, bon do Empiku) realizowane są w trybie instant (bezzwłocznie, od razu po złożeniu dyspozycji).
  Uczestnictwo w Klub Kantar traktowane jest jako konkurs, co oznacza, że po wypełnieniu ankiety, należy udzielić odpowiedzi na zadane pytanie / pytania.
  Poniżej fragment regulaminu dotyczący tej kwestii:
  „2.2  Uczestnictwo w Konkursie polega na odpowiedzi na jedno lub więcej pytań konkursowych, zamieszczonych w ramach ankiety dostępnej dla Uczestników zgodnie z postanowieniami Regulaminu Badań Panelowych. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest odpowiedź na wszystkie pytania konkursowe oraz wypełnienie ankiety (wypełnienie wskazanych pól w przypadku pytań otwartych oraz zaznaczenie odpowiedzi w przypadku pytań zamkniętych). W Konkursie biorą udział jedynie takie formularze, które zostaną przez Kantar Polska otrzymane w terminie wskazanym do wypełnienia danej ankiety. 
  2.3 Poprawność odpowiedzi na pytania konkursowe zostanie oceniona automatycznie za pomocą systemu komputerowego Kantar Polska. Po zakończeniu Konkursu komisja konkursowa, w skład której wchodzą 3 osoby wyznaczone przez Kantar Polska, dokona podsumowania wyników Konkursu. Każdy Uczestnik, który prawidłowo odpowiedział na wszystkie pytania konkursowe, otrzymuje określoną liczbę punktów, które mogą zostać wykorzystane w sposób, o którym mowa w ust. 3.”
  Punkty zgromadzone na naszym koncie zostają zamienione na pieniądze, które  możemy wypłacać bezpośrednio na nasz rachunek bankowy. Istnieje również możliwość wybrania innej nagrody w formie doładowania telefonu kartą pre-paid lub uzyskania bonu do Empiku.

  Klub Kantar Wypłata

  Minimum do wypłaty w Klub Kantar wynosi 1000 punktów, czyli w przeliczeniu na środki pieniężne – 32 zł. Po uzyskaniu takiej kwoty możemy zlecić przelew. W przypadku mniejszej ilości punktów istnieje możliwość doładowania naszego telefonu komórkowego (w zależności od operatora i kwoty próg wynosi 500 lub 750 punktów).
  Zarobki w Klub Kantar są uzależnione od wielu czynników, a najważniejszym z nich jest ilość otrzymywanych ankiet oraz tych, do których finalnie uda nam się uzyskać kwalifikacje i wypełnić w całości.

  Klub Kantar Poradnik – jak zarejestrować się w panelu?

  Proces rejestracji w Klub Kantar przebiega szybko i bez utrudnień. Wchodzimy na stronę klubkantar.pl, wybieramy opcję ‘Przyłącz się’, po zapoznaniu się z krótkim komunikatem, potwierdzamy go za pomocą przycisku ‘Dołącz’. Następnie zapoznajemy się z regulaminem oraz polityką prywatności i zaznaczamy ich akceptację (po uprzednim przeczytaniu), klikamy ‘DALEJ’.
  klub kantar rejestracja

  W kolejnym kroku odpowiadamy na pytania wg wyświetlonego formularza rejestracyjnego poprzez podanie poniższych danych osobowych:

  1. Imię
  2. Nazwisko
  3. Płeć
  4. Rok urodzenia
  5. Forma logowania (przez facebook lub standardowo – podając nazwę i hasło)
  6. Adres e-mail
  7. Hasło
  8. Hasło (ponownie)
  9. Telefon komórkowy

  W kolejnym kroku sprawdzamy poprawność podanych danych, akceptujemy oświadczenie i wybieramy przycisk Dalej. Na wskazany nr telefonu dostaniemy kod weryfikacyjny, który należy wpisać we właściwym polu. To pozwoli nam na dokończenie dalszej części ankiety rejestracyjnej (poprzez podanie wymaganych danych demograficznych m.in. miasta/wsi, wykształcenia oraz informacji dotyczących naszego gospodarstwa domowego).
  klub kantar wypłata

  Na podany adres e-mail otrzymamy link do rejestracji, po jego kliknięciu nasze konto w panelu zostanie utworzone. Od teraz możemy rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem w Klubie Kantar.

  Klub Kantar Opinie

  Opinie użytkowników Klub Kantar są w większości pozytywne. Serwis jest bezpłatny, sprawdzony i wypłacalny. Panel należy do znanego instytutu badawczego, co pozwala stwierdzić, że będzie stawiał na ciągły rozwój swojej platformy. Uczestnicy doceniają Klub Kantar w szczególności za niewysokie minimum do wypłaty oraz możliwość otrzymania wynagrodzenia także w formie bezgotówkowej. Dodatkowo strona jest łatwa i intuicyjna w obsłudze, co pomaga w bezproblemowym korzystaniu z niej.
   

  Przejdź do serwisu  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Brak opinii do wyświetlenia.


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .