Skocz do zawartości
 • Inne

  Serwisy umożliwiające zarabianie lub wspierające je, lecz nie pasujące do innych kategorii.

  Tutaj znajdziesz najciekawsze i warte uwagi serwisy, które umożliwią Ci zarabianie pieniędzy w Internecie lub też znacznie je ułatwią, jednak nie można ich przypisać do kategorii stworzonych przez nasz serwis.

  MyPay to strona, na której możliwe jest zarabianie poprzez wypełnianie ankiet oraz wykonywanie tzw. mikroprac. Polega to na zapisywaniu się do newslettera albo też rejestracja na danej stronie internetowej i tym podobne drobne prace. Możliwości jest wiele, a zadania do wykonywania pojawiają się każdego dnia. Co ciekawe, próg do wypłaty wynosi zaledwie 7,50 zł!

  Chciałbyś kupować produkty z Chin i dodatkowo na tym zarabiać?

  Taką opcję oferuje GearBest - jedna z najbardziej znanych platform do zakupów przez Internet. Jest ona bardzo podobna do AliExpress, jednak z o wiele bardziej intuicyjną szatą graficzną. Jak zarobić na platformie? Wystarczy zapisać się do programu GearBest Associates, który polega właśnie na modelu afiliacyjnym. Mechanizm nie jest skomplikowany. Wystarczy, że umieścisz na swojej stronie spersonalizowany link do produktu, a za każdym razem gdy ktoś na niego kliknie i kupi oferowany produkt, Ty dostajesz specjalną prowizję. Opłaca się to ze wglądu na to, że platforma jest w czołówce sklepów internetowych na całym świecie i ma ogromny ruch. Dzięki temu możesz realnie zarobić na współpracy z portalem.

  Chcesz sprzedawać swoje programy lub skrypty?

  Albo być może chcesz zlecić jakiś specjalny projekt wykwalifikowanym programistom? Możesz to zrobić dzięki CodeClerks, platformie, która jest prosta w obsłudze i na pewno znajdziesz coś dla siebie w oferowanych kategoriach lub możesz sam wystawić ogłoszenie zarówno kupna jak i sprzedaży. Jedną z najciekawszych i popularnych platform dla freelancerów jest Fiverr. Oferujesz tutaj swoje usługi za kwotę minimum 5$. Jak to działa? Po rejestracji tworzysz coś, co się nazywa "Gig", czyli swoje ogłoszenie. Oferujesz coś w czym jesteś dobry, np. gra na gitarze. Możesz więc zamieścić ofertę, że za 5$ zagrasz piosenkę na gitarze i wyślesz wideo do osoby zainteresowanej kupnem takiej usługi. Po zakończeniu usługi, portal przeleje odpowiednią kwotę na Twoje konto. To takie proste. Rodzajów ofert jest wiele, jednak tak naprawdę ogranicza Cię tylko Twoja własna kreatywność.

  Upwork to nowy sposób na ogłaszanie się i zlecanie projektów. Jest to przede wszystkim rynek pracy dla freelancerów, taką tablicą ogłoszeń, na której możesz zaoferować swoje usługi. Cała platforma jest bardzo łatwa w nawigacji oraz z łatwością można znaleźć zlecenia lub wykonawców. Dzięki temu możesz oszczędzić swój czas i zarabiać pieniądze za wykonane zlecenia. Interesuje Cie e-mail marketing? Jest to sposób na reklamę, który jest szybki, tani i dodatkowo efektywny. Platforma GetResponse oferuje wiele przydatnych funkcji, które przydają się zarówno małym jak i wielkich firmom. Online marketing coraz bardziej się rozwija, a serwis zapewnia świetny kreator landing page, narzędzia do planowania strategii marketingowych, a także zarządzanie bazą e-mail i wiele innych.

  Narzędzi, które umożliwią Ci zarabianie w sieci jest naprawdę mnóstwo, a zaprezentowane przez nas to tylko niektóre z nich. Zapoznaj się z ofertą i funkcjami, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu i zacznij już dzisiaj zarabiać pieniądze w Internecie.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .