Skocz do zawartości

Wujek Ziemny

22 618 wyświetleń

Zarabianie na ankietach w 2022 roku jest bardzo proste. Wielu osobom wydaje się nieco dziwne, że można tak po prostu dostać pieniądze za wypełnianie ankiet online za pieniądze, ale jest ku temu dobry powód - firmom zależy na Twojej opinii. 

Dając Tobie pieniądze za płatne ankiety, firma może w perspektywie czasu zwiększyć swoje przychody, a Tobie szansę zarabiania przez Internet na ankietach!

Płatne ankiety - wypełnianie ankiet za pieniądze - co i jak

Zapewne wielu z Was nie raz i nie dwa wzięło udział w badaniu rynku. Czy to w Internecie, czy na ulicy, mogliście zostać spytani o swoją opinię na temat jakiegoś produktu, usługi lub czegokolwiek innego. W tym wpisie postaram się rzucić nieco światła na zarabianie na ankietach.

Dowiecie się m.in. gdzie warto się rejestrować, w jaki sposób otrzymywać jak najwięcej propozycji ankiet i jak nie dać się oszukać.

Wypełnianie ankiet za pieniądze nie jest wcale nowym sposobem na zarabianie w Internecie. Istnieje ono od bardzo dawna i cały czas utrzymuje się u góry listy sposobów na dorobienie pieniędzy. Jedyne czego potrzebujesz to odrobina czasu i samozaparcia.

Twoje zarobki zależą głównie od tych dwóch czynników i mogą wahać się od 100zł miesięcznie nawet do 500zł miesięcznie.

Co jednak zrobić, by zarabiać więcej? Po pierwsze, zarejestruj się w jak największej ilości firm oferujących zarabianie na ankietach. Im więcej firm, tym więcej ankiet, a im więcej ankiet, tym większe pieniądze możesz zarobić.

Zarabianie na Ankietach - płatne ankiety online - Opinie

 Po pierwsze, zacznijmy od wymagań. Aby zacząć wypełniać płatne ankiety nie musisz posiadać żadnych specjalnych cech. Nie musisz znać się na komputerach, motoryzacji, hydraulice czy czymkolwiek innym.

W ankietach chodzi jedynie o to, byś wyraził swoją opinię. Jeśli chodzi o wypełnianie ankiet praca polega jedynie na odpowiadaniu na pytania - to wszystko.

Ważne jest jednak, by nie traktować tej pracy gorzej niż swoją pracę docelową. Ankiety należy wypełniać sumiennie i zgodnie ze swoimi prawdziwymi przekonaniami. Firmy zajmujące się badaniem rynku są w stanie bez problemu stwierdzić czy ktoś wypełnił ankietę na szybko, nie czytając dokładnie pytań.

Pamiętaj, że taka firma przedstawia następnie wyniki swojemu zleceniodawcy, któremu następnie zależy na ulepszeniu swojego produktu lub usługi. 

Nie musisz być również w jakiejś konkretnej grupie wiekowej, posiadać konkretnego miesięcznego dochodu lub rodziny o określonej liczbie członków. Ankiety dostosowywane są do Twojej osoby, dlatego powinieneś zawsze skrupulatnie wypełniać swój profil.

Płatne ankiety online - Lista polecanych serwisów oferujących

Poniżej znajdziecie wyselekcjonowaną listę serwisów oferujących zarabianie na ankietach. Są to firmy wypłacalne i wiarygodne. Aby zmaksymalizować swój zarobek proponujemy rejestrację i pracę we wszystkich z tych serwisów.

Rejestracja w nich jest darmowa, podobnie jak korzystanie z ich funkcjonalności. Wszystkie z nich zostały przez nas osobiście sprawdzone i wypłacają środki bez problemów. Czas więc zacząć zarabianie!

zarabianie na ankietach opinie

Zarabiaj na ankietach -sprawdzone serwisy z płatnymi ankietami

ySense 

Zagraniczny serwis posiadający zarówno płatne ankiety online jak i testowanie aplikacji i wypełnianie ofert. Wyższe stawki za pojedynczą akcje. Możliwa wypłata na paypal od 10 USD (poniżej miesiąca czasu zbierania). Program wypłacił już ponad 23 mln dolarów! Każda wypełniona ankieta warta jest od kilkudziesięciu centów do nawet kilku dolarów. Poniżej nasze wypłaty:

płatne ankiety wypłata

Dołącz do Ysense


Opinie.pl

Sprawdzony polski serwis posiadający płatne ankiety online! Minimum do wypłaty jest bardzo niskie. Stosunkowo dużo miesięcznie do wypełnienia ankiet. Zgromadzone punkty można wymienić na gotówkę, doładowanie telefonu, karty podarunkowe Zalando lub przekazać na cele charytatywne.

Dołącz do Opinie.pl


Market Agent 

Zagraniczny serwis, dobrze płatne ankiety. Wypłata na Paypal od 2EUR (aktualizacja), które całkiem szybko da się uzbierać w tym serwisie. Jeden z lepszych zagranicznych paneli. Za rejestrację dostajemy na start 150 punktów (1,5 euro). Za każdorazowe zaproszenie do aktualizacji danych otrzymujemy 20 pkt (0,2 euro) - zdarza się to nawet kilka razy w miesiącu. Ankiety premiowane są nawet po 2,5 EURO (zależnie od długości badania).

Dołącz do Market Agent


Mypay.pl

Polski serwis z wieloma typami zadań. Skupiają się w większym stopniu na ofertach instalacji aplikacji, rejestracji w serwisach niż na wypełnianiu płatnych ankiet. Wypłata od 7.5 PLN poprzez przelew bankowy lub paypal. Po zalogowaniu się do konta, czeka nas wykonanie tzw. akcji wprowadzającej, po czym system przyzna nam Ranking jakości (dlatego trzeba zrobić to jak najlepiej).

Dołacz do Mypay.pl


Reaktor Opinii 

Polskie płatne ankiety internetowe - pojawiają się one w dużej ilości. Polecamy wypełniać je tutaj regularnie. Minimum do wypłaty to 50 PLN, które możemy wypłacić poprzez bank.

Dołącz do Reaktor Opinii

Inne serwisy z dobrymi płatnymi ankietami i pozytywnymi opiniami:

 • GreenPanthera - zagraniczny serwis wypełniania ankiet, mniejsza ilość ankiet, dość proste do wykonania.
 • Badanie Opinii - polski serwis z płatnymi ankietami online
 • Toluna - zagraniczny serwis z polskim panelem, zbieramy punkty które możemy wymienić na nagrody w postaci bonów do sklepów czy wypłaty Paypal.

Pełna lista serwisów z płatnymi ankietami
 

Płatne ankiety online - zarabiaj dodatkowe pieniądze na wypełnianiu płatnych ankiet

Wiele osób wypełnia ankiety płatne dorabiając tym sposobem do swojej miesięcznej pensji. Głównym powodem jest łatwa praca przez Internet i brak konieczności wychodzenia z domu. Oto czemu warto zainteresować się czym jest płatne wypełnianie ankiet:

 • Mnóstwo firm oferuje możliwość zarobku na wypełnianiu płatnych ankiet - wybierz te najbardziej wiarygodne, a zarobisz fajne pieniądze
 • Brak ograniczeń tematycznych - płatne ankiety dopasowywane są do Twojego profilu użytkownika, dzięki czemu wyrażasz opinie na tematy, które Cię interesują
 • Łatwość zarobku - nie musisz wychodzić z domu, by wprowadzić w życie zarabianie na wypełnianiu ankiet. Sama praca jest prosta i przyjemna, a zajmuje ułamek tego, co praca na etacie
 • Elastyczność - pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz. Wiele serwisów oferuje nawet specjalne aplikacje mobilne ułatwiające pracę np. podczas podróży

Nie możemy jednak głosić jedynie pieśni pochwalnych na dany temat. Również wypełnianie ankiet za pieniądze ma swoje wady, ale jeśli zależy Wam jedynie na dorabianiu, a nie na zbijaniu kokosów, to nie będą one zbyt odstręczające.

Do negatywnych cech tego sposobu zarobku można zaliczyć serwisy, w których rzadko pojawiają się nowe ankiety.

Część serwisów po jakimś czasie może nie zaliczyć Wam np. 1/3 z wypełnionych ankiet lub nie wysyłać Wam zaproszeń ze względu na brak pasujących tematów.

W ostateczności do wad można zaliczyć również fakt, że wypełnianie ankiet może być... nudne. Po jakimś czasie rutyna może wziąć górę i zwyczajnie będziecie znużeni ciągłym odpowiadaniem na pytania. 

Wypełnianie ankiet za pieniądze - jak nie dać się oszukać i wybrać wypłacalny serwis

Wiesz już jak zacząć zarabiać na wypełnianiu ankiet. Teraz przyszedł czas na krótkie szkolenie z wyboru serwisu. Na rynku jest sporo stron oferujących niebotyczne stawki za wypełnianie płatnych ankiet.

W rzeczywistości mogą się one okazać oszustwem, które żeruje na desperacji użytkowników lub na ich naiwności. Dlatego zwróć uwagę na opinie na temat konkretnego serwisu w sieci (polecamy nasz  Katalog Serwisów Make-Cash.pl ) i zapoznaj się z ocenami innych. Ponadto, ważne jest jeszcze kilka innych rzeczy:

 • Czy firma jest wiarygodna i wypłacalna - sprawdź do kogo należy serwis. Czy jest to firma, która faktycznie istnieje i ma fizyczną siedzibę? Te z naszej listy są sprawdzone i wypłacają środki za wypełnienie płatnych ankiet!
 • W jaki sposób możesz wypłacić zgromadzone środki - najlepszym rozwiązaniem są przelewy bankowe i PayPal, ale mogą być to również np. karty podarunkowe i wymiana na przedmioty
 • Czy w serwisie znajduje się duża ilość ankiet i jak często są one dodawane - sprawdź tematykę ankiet, jeśli to możliwe oraz zapytaj wsparcie techniczne o częstotliwość dodawania nowych zadań
 • Ile punktów/pieniędzy musisz uzbierać do wypłaty - niech będzie to realna kwota rzędy np. $20. W przeciwnym wypadku pieniądze zobaczysz za kilka miesięcy

Ankiety online płatne – wskazówki dla początkujących

Wypełnianie ankiet to jedna z najprostszych możliwości zarobkowych oferowanych przez Internet. Polecana jest szczególnie osobom początkującym, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z taką formą pracy dodatkowej.

Niemniej na wstępie warto przeczytać kilka praktycznych wskazówek, rad, czy informacji, które pomogą nam stawiać pierwsze kroki w ogromnym świecie wirtualnych korzyści finansowych.

Ankiety internetowe są dobrą alternatywą dla:

 • osób cierpliwych, nie szukających łatwego, szybkiego, dużego zysku w krótkim okresie czasowym
 • osób systematycznych, nie cechujących się „słomianym zapałem”
 • osób, które nie mogą / nie chcą / nie potrafią / nie lubią zajmować się sprzedażą produktów, ich reklamowaniem / promowaniem oraz tworzeniem marketingu sieciowego
 • osób, które nie mogą / nie chcą zaczynać zarabiania w sieci od inwestycji
 • osób, które nie mają możliwości lub czasu na wdrażanie się w prace internetowe wymagające posiadania specjalistycznej wiedzy, czy umiejętności 
 • osób zarówno pełnoletnich, jak i niepełnoletnich (w tym drugim przypadku należy sprawdzić regulamin panelu – w większości z nich nie ma problemu z dokonaniem rejestracji przez młodocianych)
 • osób, które chcą łączyć pracę etatową i/lub inne prace internetowe z wypełnianiem ankiet
 • osób, które chcą wyrażać swoją opinię na różne tematy np. produktowe, reklamowe, polityczne, społeczne, zdrowotne

O czym warto pamiętać podczas dążenia do osiągania jak najlepszych rezultatów poprzez wypełnianie ankiet internetowych

Badania ankietowe wykonywane są na pewnej, często bliżej nieokreślonej grupie respondentów, którzy uzyskają do nich kwalifikacje.

Należy pamiętać o tym, że nie wszystkie otrzymane ankiety uda nam się wypełnić (nawet, jeżeli bardzo będziemy chcieli). Szczególnie na początku możemy spotkać się z częstą i wysoką odrzucalnością. Taka sytuacja u wielu początkujących ankieterów może spowodować szybką frustrację, a tym samym podjęcie spontanicznej decyzji o natychmiastowym zakończeniu współpracy z panelami.

Zanim jednak podejmiemy tak restrykcyjne kroki, warto zapoznać się z kilkoma zasadami, które powinny pomóc nam w lepszym zrozumieniu ankietowych reguł.

Pamiętajmy o tym, że nie na wszystko mamy wpływ, ale poniższe wskazówki z pewnością pomogą nam w byciu bardziej atrakcyjnymi dla potencjalnych agencji badawczych.

Jak zarobić na ankietach - ważne aspekty:

1) Uzupełnienie profilu respondenta

To kluczowa kwestia, bez której właściwie nie ma szans na otrzymywanie zaproszeń do ankiet. Jeżeli podchodzimy do tematu poważnie, należy bardzo rzetelnie wykonać to zadanie. 

Czy istnieje jedna metoda na prawidłowe uzupełnienie profilu? Absolutnie nie. Skąd zatem czerpać informacje, jak to zrobić?

Przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie: „Jeżeli byłbym / byłabym przedstawicielem agencji badawczej, to od jakich osób chciałbym / chciałabym uzyskać opinię”. Odpowiedź na to pytanie oczywiście nigdy nie będzie jednoznaczna.

Jednak są pewne sugestie, które pozostaną niezmienne. Poszukiwany ankieter powinien wykazywać się dużym konsumpcjonizmem – dotyczy to jedzenia, picia, korzystanie z dóbr i usług, posiadanego mienia, a nawet zainteresowań oraz przyzwyczajeń. Oczywiście wszystko należy wykazywać w sposób przemyślany, logiczny i niezbyt przesadzony.

Kolejną (równie ważną) sprawą są dane demograficzne. W tym przypadku warto podać stan rzeczywisty, aby nie wpaść w spiralę tzw. przekombinowania. Firmy zlecające badania szukają zarówno osób młodych, jak i starszych, tych z dużych miejscowości oraz małych miasteczek lub wsi, kobiet i mężczyzn – warto zatem zadbać, aby informacje o nas były realne i spójne.

2) Odpowiadanie na pytania ankietowe

To wydawałoby się proste zagadnienie skrywa przed sobą kilka „pułapek”, które mogą nieodwracalnie wykluczyć nas z grona poszukiwanych respondentów. Wypełnianie ankiet polega na rzetelnym i obrazowym przekazaniu swojej opinii.

Należy zatem spokojnie przeczytać każde pytanie i odpowiadać na nie zgodnie z uzupełnionym profilem, a następnie naszymi przekonaniami.

Wybieranie odpowiedzi na tzw. „chybił-trafił” może zostać bardzo szybko zdemaskowane, ponieważ ankiety często zawierają tzw. pytania sprawdzające (np. „Teraz wybierz liczbę 2 jako swoją odpowiedź”). 

W tym przypadku zaznaczenie błędnej odpowiedzi (np. z powodu niedokładnego przeczytania pytania) stawia nas w niekorzystnym świetle i z pewnością odbije się niekorzystnie na ilości otrzymywanych zaproszeń.

Reasumując: Ankiety należy wypełniać spokojnie, starannie, w sposób logiczny i przemyślany.

3) Przystępowanie do badań ankietowych

Oczywiście żaden ankieter nie ma obowiązku podejmowania próby przystąpienia do wypełniania każdej otrzymanej ankiety. Warto jednak pamiętać, że wybieranie ich w zbyt wybiórczy sposób (szczególnie na początku) może wpłynąć niekorzystnie na nasz wizerunek, a tym samym spowodować ograniczenie przesyłanych zaproszeń do minimum.

Płatne ankiety online żeby pojawiały się w dużej ilości należy wypełniać regularnie.

4) Zdobywanie poleconych, rejestracja osób z rodziny, przestrzeganie regulaminu

Niektóre panele ankietowe udostępniają możliwość zdobywania dodatkowych punktów / pieniędzy poprzez aktywne korzystanie z tzw. systemu partnerskiego. Jest to bardzo fajna opcja, która pozwala zainteresowanym zwiększyć swoje możliwości zarobkowe.

Pamiętajmy jednak o tym, że każdy panel ankietowy posiada regulamin określający warunki korzystania z tej metody. Często zdarza się sytuacja, w której na jedno gospodarstwo domowe może przypadać tylko jedno konto w serwisie. To oznacza, że nasz(a) mąż / żona / brat / siostra / syn / córka itd. nie może jednocześnie być naszym poleconym. Nie warto łudzić się tym, że nikt tego i tak nie sprawdzi.

Owszem – sprawdzi i jeżeli okaże się, że postąpiliśmy niezgodnie z obowiązującymi zasadami, to najpewniej nasze konto zostanie bezpowrotnie zablokowane (bez możliwości wypłaty dotychczas zgromadzonych środków). 

Ile można zarobić na płatnych ankietach?

Zarobki wynikające z wypełniania płatnych ankiet zależą od kilku czynników:

1) Ilości paneli ankietowych

To od nas zależy, w ilu panelach będziemy chcieli dokonać rejestracji. Jak jednak można się domyślać – inne możliwości zarobkowe posiada osoba uczestnicząca w 5 panelach, aniżeli ta, która posiada ich na koncie 15.

Oczywiście nie trzeba od razu rzucać się na głęboką wodę i odwiedzać wszystkich stron dostępnych na rynku. Warto jednak wybrać kilka z najlepszymi opiniami, aby samemu przekonać się, co mają nam do zaoferowania. Serwisy przedstawione wyżej w tym wpisie na pewno są sprawdzone i wypłacalne.

2) Jakości paneli ankietowych

Przed dokonaniem rejestracji warto poszukać opinii o wybranych panelach, tak aby wybrać te dobre, sprawdzone i wypłacalne.

Należy pamiętać również o tym, że inaczej płacą portale polskie, a inaczej zagraniczne, więc nie musimy zamykać się tylko w ramach naszego rodzimego rynku badawczego.

3) Kwalifikacji do ankiet oraz ilości badań, do których przystępujemy

Im więcej ankiet uda nam się finalnie wypełnić, tym większy będzie nasz zarobek. 

4) Korzystanie z programu partnerskiego

Zdobywanie tzw. poleconych daje możliwość powiększania swoich dochodów. Jest to opcja nieobowiązkowa – jednak z pewnością warto z niej korzystać.

5) Dzienniczki, badania telefoniczne, dodatkowe zadania

Panele ankietowe często udostępniają również nieco inne opcje zarobkowe dla swoich respondentów, które pozwalają na uzyskanie dodatkowych profitów. Pojawiają się tak zwane złote strzały czyli bardzo dobrze płatne ankiety, za które możemy uzyskać nawet 10x wyższa wypłatę.

Podsumowanie: Zarabianie na wypełnianiu ankiet internetowych jest uzależnione od kilku kwestii. Na końcowy wynik finansowy duży wpływ ma również nasze podejście do tego tematu, pracowitość, cierpliwość, systematyczność oraz doświadczenie.

Miesięczne wynagrodzenie za taki rodzaj pracy statystycznie mieści się w przedziale 50 zł – 500 zł. Dokładnie przeanalizowaliśmy to w artykule - ile można zarobić na wypełnianiu ankiet. Poniżej przedstawiamy przykładowe wypłaty z Ysense.

ysense-wypłata (1).png

Należy jednak mieć świadomość, że są osoby, które uzyskują znacznie większe kwoty oraz takie, które kończą przygodę z wynikiem „0” – nie da się tego jednoznacznie określić, dlatego najlepiej samodzielnie spróbować swoich sił, aby przekonać się, czy taki rodzaj pracy dodatkowej będzie dla nas odpowiedni.

Pamiętaj, że nie musisz ograniczać się jedynie do wymienionych wyżej serwisów. Możesz na własną rękę wyszukiwać nowe firmy do wypełniania ankiet współpracujące m.in. z IPSOS czy IBIS Panel - gigantami rynku badawczego. Mają one ugruntowaną pozycję na rynku, więc są to firmy wiarygodne i wypłacalne. My staraliśmy się wyselekcjonować firmy głównie pod kątem naszego rodzimego rynku. 

Wypełnianie ankiet nic nie kosztuje, a możemy dzięki niemu otrzymać gotówkę, kupony zniżkowe, karty podarunkowe, prezenty i wiele innych benefitów.

Płatne ankiety to świetny sposób na zarabianie w Internecie, jeśli tylko masz trochę wolnego czasu, który wolisz poświęcić na reperowanie swojego budżetu zamiast tracić go na przeglądanie YouTube'a czy Facebook'a 

Zarabianie na ankietach - często zadawane pytania

Czy na ankietach można zarobić?

Tak, jednak nie będą to wielkie kwoty. Serwisy przedstawione przez nas są wypłacalne i sprawdzone pod względem ilości dostarczanych płatnych ankiet.

Czy warto zarabiać na płatnych ankietach online? 

Jeżeli zależy Ci na dorobieniu do pensji, a lubisz takie zajęcie to tak. Jeżeli jednak chcesz dorobić więcej niż parę stówek miesięcznie to polecamy poszukać innych metod jak np. darmowe kryptowaluty czy zarabianie na własnej stronie.

Ile się zarabia na ankietach?

Średnio można zarobić od 50 do 500 zł miesięcznie. Kwota ta zależna jest od ilości wypełnionych ankiet i wysokości prowizji.

Czy płatne ankiety są bezpieczne?

Tak, serwisy z płatnymi ankietami przedstawione w tym artykule i na naszym forum są bezpieczne i wypłacalne. 

Gdzie najlepiej wypełniać płatne ankiety?

Polecamy wypełniać ankiety online w sprawdzonych serwisach o długiej historii wypłacania środków. Serwisy przedstawione powyżej takie jak ySense, Market Agent, Opinie.pl są jak najbardziej odpowiednie na start z wypełnianiem ankiet za pieniądze. 

Zarabianie na ankietach - opinie

Nasza opinia po wielu latach zarabiania w Internecie jest taka - jeżeli szukasz bardzo prostej pracy, która nie wymaga od Ciebie praktycznie żadnych umiejętności to zajęcie się wypełnianiem ankiet za pieniądze będzie dla Ciebie. Nie spodziewaj się po prostu kokosów, a raczej dodatku do pensji i wypełnienia wolnego czasu. Zamiast przeglądać po raz 20 tego dnia Instagram zarobisz parę złotych.

Opinie o wypełnianiu ankiet za pieniądze są podzielone. Wiele osób nie poleca tego sposobu ze względu na niskie zarobki w stosunku do innych metod takich jak programy partnerskie czy prowadzenie własnego bloga. Płatne ankiety internetowe mają też swoje plusy jak dowolny czas pracy, brak zobowiązań.

 

Edytowane przez Ciamciaj
Aktualizacja

 • Super 1
 • Dzięki! 1

7 komentarzy


Rekomendowane komentarze

W dniu 25.08.2018 o 13:15, dexu napisał:

Bardzo fajny artykuł, ale czy na ten moment istnieją tylko dwa serwisy?

Jest więcej takich serwisów ;)

 • Super 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie się zarejestrowałem w pierwszych 4 portalach z Waszego poradnika, jak na razie ankiet brak, dam znać koło tygodnia jak to wygląda, jednak wydaje mi się, że raczej prędzej się tu zarobi na polecaniu przez program partnerski. 

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak kolega wyżej na razie ankiet brak. Podlinkuje ktoś sprawdzone podmioty, które dają zarobić poprzez wypełnianie ankiet,  byłbym wdzięczny. 

Odnośnik do komentarza

kilkakrotnie pochodziłam do tematu i mam złe doświadczenia,brak ankiet,zamiast normalnej zapłaty jakieś punkty które się zbiera a następnie wymienia na nagrody???,po zrobieniu 3/4 ankiety informacja że oczekiwania zleceniodawcy są inne lub nie mieszczę się w kryteriach.Nigdy nie zarobiłam na ankietach,wszystkie wymogi dotyczą ankietowanego bez jakiejkolwiek odpowiedzialności firmy wysyłającej ankiety.Może żle wybrałam,nie da się zaplanować jakiegoś dochodu w oparciu o ankiety

Odnośnik do komentarza
Gość Martysx3

Opublikowano (edytowane)

Witam serdecznie zapraszam do rejestracji na tych panelach:


Clixsense

Częste ankiety,panel wypłacalny zarobek w dolarach amerykańskich (usd) niski próg wypłaty (10 usd ) 

Opinie.pl

Świetny panel dużo ankiet świetne nagrody m.in przelewy na konto bankowe czy pay pal , bony na zakupy oraz doładowania do telefony zapraszam ❤️ 

Hintwave :

całkiem dużo ankiet wypłata od 40 zł na paypal , ankiety od 1 zł do nawet 5zł 

Badanie Opinii :

wypłata od 50 zł 

Poznaj to : 


zAPRASZAM DO REJESTRACJI NA TYCH PANELACH PANELE WYPŁACALNE ❤️

Edytowane przez Martysx3
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .