Skocz do zawartości
 • Ciamciaj
  Ciamciaj

  Neobux - Opinie - Poradnik jak zarabiać na ankietach i nie tylko

  Przejdź do serwisu
     (1 opinia)

  Neobux to międzynarodowy serwis typu PTC (Paid To Click), którego uczestnicy mają możliwość uzyskiwania dodatkowego zarobku poprzez klikanie w płatne reklamy, wykonywanie prostych zadań (tasków), wypełnianie ankiet oraz testowanie gier. Portal został założony w 2008 roku w Portugalii i jest jednym z najstarszych oraz najbardziej popularnych programów w kategorii tzw. b@xów.

  neobux opinie

  Polecany lepszy serwis z płatnymi ankietami! Dużo wyższe stawki!
  Poradnik - zarabianie na płatnych ankietach!

  Jak zarabiać na Neobux? Poradnik

  Neobux udostępnia za pomocą swojej platformy kilka możliwości zarobkowych, a tym samym pozwala na wybór interesującej nas metody uzyskiwania dodatkowego dochodu. 
  Na początek należy wspomnieć, że serwis jest dostępny w kilku wersjach językowych (w tym angielskiej), język polski na dzień dzisiejszy nie jest dostępny. Istnieje jednak opcja dokonywania automatycznych tłumaczeń poprzez korzystanie z przeglądarki Chrome. Niezrozumiałe kwestie można także skopiować do tłumacza Google, gdzie zostaną szczegółowo wyjaśnione. Ponadto otrzymywane przez nas badania ankietowe są w większości przygotowane w naszym ojczystym języku (podobnie jak w Clixsense), a zatem nie stanowią problemu w prawidłowym ich zrozumieniu oraz uzupełnieniu.

  Neobux działa na zasadach znanych z innych paneli zarobkowych, co oznacza, że w pierwszym kroku należy dokonać rejestracji, a następnie zalogować się na swoje konto. Różnicę stanowi jednak fakt, że nasz profil nie jest ściśle powiązany z otrzymywaniem zadań. Główna działalność uczestników panelu opiera się na klikaniu w płatne reklamy, przy wykonywaniu takiej czynności nasze dane demograficzne nie mają kluczowego znaczenia.

  Możliwości zarobkowe udostępniane przez serwis:

  PTC (Paid To Click) – klikanie w płatne reklamy (oglądanie reklam) 

  Opcja dostępna w zakładce View Advertisements.
   

  neobux poradnik

  Reklamy pojawiają się z regularną częstotliwością. Ich ilości są zmienne, zazwyczaj mieszczą się w przedziale 20 – 30 ogłoszeń dziennie.

  Stawki za reklamy wahają się od centa do kilkunastu centów (w zależności od jej rodzaju oraz typu posiadanego konta). W przypadku posiadania standardowego, bezpłatnego konta wygląda to następująco (wg tabeli przedstawionej w dokumencie określającym warunki korzystania z platformy):

  • Ogłoszenia standardowe różowe: 0,001 USD
  • Ogłoszenia standardowe żółte: 0,001 USD
  • Mikro ekspozycja: 0,001 USD
  • Mini ekspozycja: 0,005 USD
  • Standardowa ekspozycja: 0,010 USD
  • Rozszerzona ekspozycja: 0,015 USD

  neobux opinie

  Ankiety

  Opcja dostępna w zakładce Surveys. Ich ilość określana jest jako mała/średnia. Neobux współpracuje w tym zakresie z zewnętrznymi agencjami badawczymi znanymi z innych paneli m.in. SpeakUp oraz Pollfish.

  Stawki za ankiety wahają się od kilku centów do nawet kilku dolarów. Należy jednak pamiętać, że ankiety wysokobudżetowe zdarzają się zdecydowanie rzadziej, a kwalifikacja do nich wymaga odpowiedzi na dodatkowe pytania wstępne.

  Zadania (taski)

  Opcja dostępna w zakładce Mini Jobs. Zadania są  z pewnością dobrze znane użytkownikom Clixsense. Polegają na wykonywaniu prostych czynności np. znalezieniu adresów firm i przypasowaniu do odpowiedniego odnośnika, rysowaniu ramek wokół produktów, czy wyszukiwaniu informacji w przeglądarce na podany temat wg wytycznych. Taski są także dodatkowym źródłem zarabiania w Neobux. Stawki za nie wynoszą zazwyczaj kilka centów -  w zależności od poziomu, na którym obecnie jesteśmy (zaczynamy od zerowego, a najwyższy jest trzeci). Zadania przygotowywane są przez zewnętrzną firmę Figure Eight, w której również konieczne jest dokonanie rejestracji. Podczas ich wykonywania należy zwracać szczególną uwagę na dokładność, która zawsze zostaje podsumowana na końcu etapu i jeżeli spadnie poniżej ustalonego pułapu (przeważnie 70%) zostaniemy odrzuceni z jego dalszego rozwiązywania.

  Oferty

  Opcja dostępna w zakładce Offers - Coins. Obejmuje dodatkowe, płatne zadania wynagradzane w postaci wirtualnej waluty zwanej NeoCoins, którą następnie możemy wymienić na realne pieniądze. 

  Testowanie gier

  Opcja dostępna w zakładce Games. Przeznaczona w szczególności dla entuzjastów gier, ponieważ oferowane wynagrodzenie jest raczej symboliczne i równa się 0,001 $ za jedną sesję trwającą 2 minuty. Maksymalna ilość płatnych sesji w ciągu doby wynosi 250.

  Poleceni

  To najprościej mówiąc program partnerski, w którym  otrzymamy dodatkowe pieniądze, jeżeli inna osoba zarejestruje się poprzez nasz reflink (link osobisty). Za rejestrację nowego uczestnika otrzymamy prowizję zależną od jego działań związanych z klikaniem w płatne reklamy oraz wykonywaniem zadań i realizacją ofert (wg poniższej tabeli). Neobux udostępnia również możliwość wykupienia (wypożyczenia) poleconych, jednak opinie użytkowników wskazują, że jest to nieopłacalne w przypadku posiadania standardowego, bezpłatnego konta. Korzystanie z programu partnerskiego nie jest w żadnym stopniu obowiązkowe, jednak pozwala nam w dodatkowy sposób zwiększać swoje zarobki.

  neobux zarobki

  Neobux – czy warto?

  Neobux to serwis oferujący uczestnikom następujące korzyści:

  • możliwość klikania w płatne reklamy (PTC)
  • szeroki wybór dodatkowych zadań, ofert
  • program partnerski zwiększający możliwości zarobkowe
  • zarobki w dolarach, niewygórowane minimum do wypłaty

  Czy warto korzystać z Neobux? Tak – jest to jeden z najstarszych oraz najbardziej znanych serwisów PTC, który wypłaca swoim użytkownikom, zgromadzone przez nich środki finansowe, nieprzerwanie od 2008 roku. Platforma oferuje różne możliwości zarobkowe, a ich szeroka gama pozwala na dokonanie wyboru względem własnych preferencji, czy zainteresowań.

  Neobux wypłaty, ile można zarobić?

  Wypłaty w Neobux realizowane są natychmiastowo po złożeniu zlecenia w panelu. Wyjątek może stanowić pojawienie się problemów technicznych, które mogą doprowadzić do opóźnienia całego procesu.
  Środki zgromadzone na naszym koncie możemy wypłacać na pomocą poniższych internetowych systemów płatności (działających jak PayPal):

  • Skrill – pozwala na dokonywanie płatności online, przelew środków na polskie konto bankowe lub wypłatę z bankomatu za pomocą dedykowanej karty
  • Neteller – pozwala na dokonywanie płatności online, przelew środków na polskie konto bankowe, przeniesienie depozytu do systemu Skrill lub wypłatę z bankomatu za pomocą dedykowanej karty

  Neobux Wypłata

  Minimum do wypłaty w Neobux wynosi 2 dolary i zostaje stopniowo zwiększane o 1 dolara, przy okazji każdej kolejnej wypłaty, aż do osiągnięcia maksymalnego progu wynoszącego 10 dolarów. Po uzyskaniu wspomnianej kwoty możemy zlecić przelew. Czasem warto jednak poczekać nieco dłużej i dokonać takiej operacji po uzbieraniu większej sumy, aby jak najmniej wydawać na prowizje.
  Zarobki w Neobux są uzależnione od wielu czynników, a najważniejszym z nich jest rodzaj i ilość reklam wyświetlanych przez użytkownika oraz ilość i wartość wypełnianych ankiet, wykonywanych zadań, a także realizowanych ofert.

  Neobux Poradnik – jak zarejestrować się w panelu?

  Proces rejestracji w Neobux przebiega sprawnie i bezproblemowo. Wchodzimy na stronę neobux.com, naciskamy opcję Register (rejestracja), a następnie wypełniamy wyświetlony formularz rejestracyjny poprzez podanie poniższych danych osobowych:

  1. Username: nazwa użytkownika
  2. Password: hasło
  3. Password (confirmation): powtórzone hasło
  4. Email: adres mailowy
  5. Birth Year: rok urodzenia
  6. Verification Code: wyświetlony kod weryfikacyjny 

  Następnie potwierdzamy znajomość regulaminu (zasad korzystania z serwisu) oraz polityki prywatności (po uprzednim przeczytaniu) i wybieramy przycisk Continue.
  neobux rejestracja

  Na podany adres e-mail otrzymamy kod do weryfikacyjny, który wpisujemy w wyświetlone pole Validation code for abc@xyz.pl (tutaj widnieje nasz adres mailowy). W ostatnim etapie przepisujemy podany Verification Code oraz potwierdzamy całość przyciskiem finish registration (zakończenie rejestracji). W kolejnym kroku logujemy się, aby sprawdzić dostępność reklam, ankiet, zadań, ofert. Od teraz możemy rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem w Neobux.

  Neobux Opinie

  Opinie użytkowników Neobux są w większości pozytywne. Panel jest darmowy (w wersji konta standard), sprawdzony i wypłacalny. Stanowi połączenie serwisu PTC (klikanie w płatne reklamy) z panelem ankietowo - zadaniowym. Uczestnicy doceniają Neobux w szczególności za udostępnienie zróżnicowanych metod pozyskania dodatkowego dochodu, a także długoletnią działalność na rynku platform zarobkowych, co świadczy o jego stabilności i chęci rozwoju.
   

  Przejdź do serwisu  Opinie użytkowników

  Jeśli chcesz dodać opinię, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać opinie

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się

  Axjon

    

  Kokosy to nie są, ale serwis działa bardzo długo i jest wypłacalny. Polecam! 

  Podziel się tą opinią


  Odnośnik do opinii

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .