Skocz do zawartości

Wujek Ziemny

163 wyświetleń

Coraz więcej osób decyduje się na spróbowanie swoich sił zarabiając w Internecie. Jedni podchodzą do tego tematu z zimną głową, inni zaś podpaleni obietnicami złotych gór, liczą na milionowe zarobki. Jak jednak wygląda zarabianie w Internecie i ile można zarobić na wypełnianiu ankiet przez Internet? I czy takie serwisy są zawsze wypłacalne?

Na te i kilka innych pytań związanych z zarabianiem w sieci oraz wypełnianiem ankiet znajdziesz odpowiedzi w poniższym artykule.

Zarabianie na ankietach - czym jest i na czym polega?

zarabianie na  płatnych ankietach

Wypełnianie ankiet to nic innego jak wypełnianie kwestionariuszy o różnej tematyce. Nie musisz mieć do tego zajęcia żadnych specjalnych umiejętności, certyfikatów czy wykształcenia. Wystarczy dostęp do komputera, Internet i trochę wolnego czasu.

W wielu portalach do zarabiania na ankietach można stworzyć swój profil, w którym przedstawimy branże w których chcemy działać. Mogą to być finanse, dom, rozrywka, zakupy, czy motoryzacja. Wszystko zależy od Twoich preferencji i tego czym się interesujesz. Warto więc poświęcić chwilę i stworzyć taki profil, dzięki któremu otrzymywać będziesz płatne ankiety które nie będą Cię nudzić.

Warto też zwrócić uwagę, że większość oferowanych ankiet online, kierowanych jest do osób powyżej 26 roku życia. Nie oznacza to jednak, że osoby młodsze nie znajdą tu nic dla siebie, są też sposoby na ominięcie tego limitu.

 

Ile można zarobić na wypełnianiu płatnych ankiet?

Ile można zarobić wypełniając ankiety? To pytanie które zapewne interesuje Cię najbardziej. Niestety, od razu muszę Cię rozczarować. Wypełnianie ankiet to nie sposób, dzięki któremu staniesz się milionerem. Jest to bardziej metoda dorobienia do wypłaty, dzięki której podreperujesz swój domowy budżet.

Średnia zarobków na wypełnianiu ankiet

Średnio można zarobić od 50 do 500 zł miesięcznie. Kwota ta zależna jest od ilości wypełnionych ankiet i wysokości prowizji.

Jeśli zarejestrujesz się w kilku portalach do wypełniania ankiet, Twoje zarobki mogą znacznie wzrosnąć. Czasem zdarza się, że kilka miesięcy pod rząd osoby zarabiające na wykonywaniu płatnych ankiet otrzymują po blisko 500 zł miesięcznie. Jest to dość satysfakcjonujące wynagrodzenie, biorąc pod uwagę nakład pracy i wymagane umiejętności od ankieterów. Kwoty te da się zwiększyć polecając serwisy kolejnym osobom.

Warto tu też zaznaczyć kwestie związane z wypłatami. Praktycznie każdy serwis posiada minimalny próg wypłat, który wymagany jest do wykonania wypłaty. Niektóre portale ustalają ten próg dość nisko (10 zł), inne zaś wysoko (100 zł).

Ile można więc zarobić na uczestniczeniu w panelach ankietowych?

Zarabianie na wypełnianiu ankiet jest proste, ale nie należy do najłatwiejszych. Dlaczego?

Otóż każdy może zarejestrować się i zarabiać na ankietach, jednak nie każdy ma na tyle cierpliwości by dojść do etapu, w którym ankiety będą bardzo opłacalne.

W wielu serwisach do wypełniania płatnych ankiet użytkownicy, którzy spędzili wystarczająco czasu online lub wypełnili odpowiednią ilość ankiet online mogą wziąć udział w tak zwanych Złotych Strzałach. Są to specjalne ankiety, które trwają kilka dni lub polegają na znacznie bardziej wymagających wyzwaniach. Pieniądze jakie można w nich zarobić są zdecydowanie wyższe niż w standardowych ankietach, a dodatkowo można często otrzymać nagrody rzeczowe. Ankiety te nie zdarzają się zbyt często, jednak gdy takowa się pojawi, możesz liczyć na naprawdę szybki zastrzyk dodatkowej gotówki.

Jak zacząć zarabiać na wypełnianiu ankiet

Żeby zacząć zarabiać na ankietach nie trzeba posiadać zbyt wiele: komputer, Internet i czas wolny w zupełności wystarczy.

Musisz jednak wiedzieć gdzie szukać ankiet do wypełniania i jak stworzyć opis swojego profilu aby otrzymywać największą ilość ankiet do wypełnienia.

Żeby rozpocząć swoją przygodę z ankietami bardzo pomocny będzie oddzielny adres e-mail na który będziemy tworzyć konta w kolejnych portalach internetowych do wypełniania ankiet. Gdy takowy już posiadamy, tworzymy listę serwisów z ankietami i się w nich rejestrujemy. Proces ten może trwać bardzo długo, ponieważ wiele z nich podczas rejestracji zadaje sporo szczegółowych pytań dotyczących naszej osoby.

Tworzenie kont może Ci zająć nawet kilkanaście godzin. Nie możesz się jednak na tym etapie poddać, ponieważ jest to pierwszy krok do budowania zarobku za wypełnianie ankiet.

Pamiętaj! W im większej ilości portali posiadasz konto, tym większa szansa na otrzymanie ankiety do wykonania. Sprawdź również poniższy poradnik!

Poradnik jak zarabiać na wypełnianiu ankiet

Który serwis wybrać?

Osoby, które chcą sprawdzić jak wygląda zarabianie na ankietach, mogą bez problemu zarejestrować się w poniższych portalach oferujących płatne ankiety i zobaczyć jak wszystko wygląda od środka. Wszystkie przedstawione serwisy regularnie wysyłają wypłaty!

Ile można zarobić na wypełnianiu ankiet

YSense

Ysense

YSense to jeden z pierwszych portali umożliwiających zarabianie na ankietach na świecie. Początkowo występował pod nazwą ClixSense i od 2007 roku użytkownicy tej platformy zarobili ponad 33 milionów dolarów.

Serwis jest w pełni darmowy i wymaga jedynie szybkiej rejestracji. Stawki za ankiety wynoszą głównie od 0,8 do 5 dolarów.

Wypłaty możesz dokonać po zarobieniu pierwszych 10 dolarów na konto bankowe, paypal, skrill, paytoo oraz payoneer.

Ciekawą opcją w tym portalu jest możliwość wykonywania płatnych zadań, które polegają na ocenianiu proponowanych tekstów, rozpoznawaniu szczegółów lub rejestrowaniu się i testowaniu wybranych portali internetowych. Serwis jak najbardziej jest wypłacalny co widać po poniższym dowodzie:

ysense wypłata

Za aktywność przyznawane są dodatkowe punkty, które w późniejszym czasie możesz zamienić na pieniądze i wypłacić. 

Zarejestruj się w Ysense

Opinie.pl

Opinie.pl Panel

Portal Opinie.pl to jeden z najstarszych polskich serwisów posiadających w swojej ofercie płatne ankiety i inne ciekawe funkcje pozwalające zarobić.

Siedziba firmy zarejestrowana w Warszawie, a liczba aktywnych użytkowników portalu wynosi ponad 100 tys. Firma przeprowadza rocznie ok 500 tys. badań, co jest idealnym dowodem ich rzetelności i wiarygodności.

Sposób funkcjonowania portalu jest bardzo prosty. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy mogą wypełniać płatne ankiety, a wynagrodzenie naliczane jest do naszego salda od razu po wykonaniu badania.

Wypłaty realizowane są na konta bankowe oraz PayPal co jest jedną z głównych zalet tego portalu.

Serwis posiada również inne dodatkowe funkcje jak mini-gry czy konkursy dzięki czemu społeczność tego portalu jest wyjątkowo zżyta i bez problemu może się ze sobą komunikować.

Zarejestruj się w Opinie.pl

MarketAgent

MarketAgent

MarketAgent to jeden z najlepiej rozbudowanych portali umożliwiających zarabianie na ankietach. Istnieje od ponad 20 lat i przez ten czas stał się jednym z najchętniej wybieranych portali do wypełniania ankiet.

Platforma stosuje punktowy system wynagradzania użytkowników. Za wykonywanie ankiet otrzymujemy punkty, a po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów możemy dokonać wypłaty.

Stawki za pojedynczą ankietę wahają się od 0,5 do 3 euro, a wypłaty realizowane są na konta bankowe, PayPal oraz Skrill (od 10 EUR). Dowód wypłaty z serwisu poniżej:

Wypłata MarketAgent

Zarejestruj się w MarketAgent

ReaktorOpinii

ReaktorOpinii

Osoby, które zastanawiają się czy można zarobić na ankietach powinny spróbować ReaktorOpinii. Serwis internetowy ReaktorOpinii istnieje od 2paru lat i zebrał przez ten czas ogromną bazę użytkowników.

W porównaniu do innych serwisów, ankiety które tu otrzymasz są dość proste i przyjemne, a stawki całkiem sensowne. Średnio w tym serwisie miesięczne zarobki wynoszą około 35zł.

Po uzbieraniu 500 pkt (50zł) możesz zlecić wypłatę na konto bankowe.

Zarejestruj się w ReaktorOpinii.pl

Inne skuteczne metody zarobku

Wypełnianie ankiet jest świetnym sposobem żeby dorobić do wypłaty, ale niestety jak byś się nie starał metoda ta nie pozwoli Ci zrezygnować z pracy na etacie i rozpocząć nowego życia.

Inne metody zarobku przez Internet

Jeśli interesuje Cię coś bardziej ambitnego niż wypełnianie ankiet, sprawdź poniższe przykłady prac online, które po pewnym czasie mogą zapewnić zarobki rzędu nawet 5-20 tys. zł miesięcznie.

Afiliacja

zarabianie na afiliacji

Afiliacja to w skrócie zarabianie na polecaniu. Główną zaletą tej metody zarobku jest brak konieczności posiadania swojego produktu lub usługi.

Podobnie jak w przypadku portali oferujących wypełnianie ankiet za pieniądze, rejestracja w programach partnerskich i sieciach afiliacyjnych jest dostępna dla każdego. Nie musisz być znanym blogerem lub influencerem by zacząć promować produkty innych osób lub firm.

Sprawdź nasze kompendium wiedzy o afiliacji, zobacz jak zacząć zarabiać tym sposobem:

Prowadzenie bloga

jak zarabiać na blogu

Prowadzenie własnego bloga może być nie tylko świetnym pomysłem na zarobek, ale także na podzielenie się z innymi swoją wiedzą.

Nie jest to metoda dzięki której w kilka minut staniesz się bogaty, ale na dłuższy okres czasu jest naprawdę niezłym pomysłem.

Na blogu możesz zarabiać poprzez:

  • publikowanie reklam
  • publikowanie wpisów sponsorowanych
  • sprzedaż własnych produktów (poradników, produktów fizycznych czy e-booków
  • współprace z innymi blogerami
  • współprace ze znanymi markami
  • i wiele, wiele więcej!

O tym jak jak zarabiać na własnej stronie dowiesz się z tego artykułu.

Copywriting

Copywriting to zawód który istnieje od setek lat, jednak przez ostatnie kilka zyskał sporo na popularności. Copywriter w Internecie to osoba odpowiedzialna za tworzenie tekstów reklamowych, tekstów na blogi, tekstów SEO czy opisów produktów.

Żeby zostać copywriterem jedyne co musisz posiadać to dostęp do komputera i Internetu oraz lekkie pióro.

Zarabianie na pisaniu - poradnik

Ofert pracy dla copywriterów jest coraz więcej, a więc jeżeli potrafisz dobrze pisać i interesuje Cię rozwój w tym kierunku, to może być świetny moment, żeby rozpocząć swoją przygodę jako freelancer copywriter.

Podsumowanie

Zarabianie na ankietach mimo iż dostępne jest dla każdego, nie jest idealną formą zarobku dla każdej osoby. Jest to proste zajęcie, które nie pozwoli Ci zostać milionerem, ale bez problemu może stać się źródłem dodatkowej gotówki która zasili Twój budżet.

Jeżeli jednak należysz do bardziej ambitnych osób, które szukają czegoś więcej niż wypełnianie ankiet, afiliacja i prowadzenie bloga jest dla Ciebie. Możesz być pewny, że przy odrobinie pracy i kreatywności dzięki tym dwóm metodom będziesz w stanie całkowicie porzucić swoją dotychczasową pracę w biurze.

  • Super 1

0 komentarzy


Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .