Skocz do zawartości
 • Jak zarabiać przez Internet?

  Dołącz do nas, a na pewno zaczniesz zarabiać! Uzyskaj dostęp do unikalnych materiałów i najlepszych metod zarabiania! Pokażemy Ci jak zarabiać na afiliacji, CPA/PPA, Instagram, SMS, programach partnerskich i wielu innych! Często aktualizowane materiały i pomocna społeczność. Zarejestruj się za darmo!

Rekomendowane odpowiedzi

80d6dae44dfa36df91c0151dbd3f860a.png

Istnieją 3 podejścia do promocji ofert CPA:

 • Początkujący - (zerowy budżet) - ten psosób nie wymaga wkładu finansowego, ale wymaga wiele ciężkiej pracy oraz skupienia. Jest to po prostu promocja ofert CPA na różnych popularnych stronach i nie wymaga kupna domeny i hostingu.
 • Zaawansowany - ($100 - $300 budżetu) - ten sposób wymaga nieco większych umiejętności jak np. umiejętność stworzenia strony, napisania artykułu, SEO wraz z inwestycjami w hosting i domenę oraz na wydatkami na promocję. 
 • Ekspert - ($1000+ budzetu) - podejście na bardzo zaawansowanych osób. Wymaga dużych inwestycji, wiąże się z większym ryzykiem, ale też z większym zyskiem. Najczęściej oferty CPA promowane są poprzez płatne kampanie.

 

 

1. Tworzenie darmowego landing page'a

Zacznijmy od Twojego darmowego landing page'a oraz darmowego bloga.

Ponieważ będziesz promować swoją ofertę CPA bez kupowania domeny i hostingu lub jakichkolwiek płatnych narzędzi, sugeruję Ci skorzystać z darmowego kreatora stron WWW. Takich kreatorów jest bardzo wiele, ale w tym artykule posłużę się przykładem WIX, by pokazać Ci jak stworzyć Twój pierwszy LP.

Po pierwsze, wejdź na https://pl.wix.com/ i stwórz darmowe konto. Po jego utworzeniu zobaczysz stronę taką jak poniżej - wybierz Other (Inne) jako swój typ strony:

252d8d01f1690a0f42f9c1b53dfefdd1.png

Po wykonaniu poprzednich kroków możesz albo zlecić wykonanie Twojej strony zespołowi WIX (opcja płatna), albo stworzyć ją sam. Wybierz metodę numer 2, czyli kliknij Choose a Template (Wybierz szablon). Zostaniesz przeniesiony na stronę z setkami darmowych szablonów. Kliknij na Landing Pages po lewej stronie ekranu i wybierz szablon, który Ci się podoba:

8431c294daa144d12a7f24b91804efe8.png

Po wybraniu szablonu zostaniesz przeniesiony do edytora strony, gdzie będziesz musiał poświęcić trochęczasu na naukę edycji witryny, by stworzyć dobrze wyglądający landing page.

61fd29d1f1547f361bc1125c45fe678e.png

Na oficjalnym kanale WIX znajdziesz wideoporadniki tłumaczące jak korzystać z każdego narzędzia w edytorze - polecam się z nimi zapoznać. Po ukończeniu edycji kliknij przycisk Publish (Publikuj) i wybierz darmową subdomenę - gotowe!

e2ee4cd68abe4bd03f00fac5df57fe7f.png

Pamiętaj, by w nazwie subdomeny wpisać coś mocno związanego z Twojąofertą zanim klikniesz Publish i udostępnisz stronę światu. 

Jeśli uważasz, że ten sposób tworzenia LP jest zbyt skomplikowany, po prostu stwórz darmowego bloga na Blogspot i napisz posta o swojej ofercie CPA. Link do Blogspota możesz wrzucać gdzie chcesz. 

 

 

2. Promocja ofert CPA na Facebooku

Facebook jest znanym źródłem niekończącego się ruchu - stronę codziennie odwiedza ponad miliard unikalnych użytkowników. Poniżej poznasz najbardziej efektywne sposoby promocji ofert CPA na Facebooku. Pamiętaj, że w przypadku FB musisz maskować link do swojej oferty CPA w przypadku drugiej metody.

Po pierwsze, wyszukaj kilka stron związanych z Twoją ofertą CPA. Napisz wiarygodny i unikalny komentarz zawierający CTA (Call to Action), by ludzie kliknęli w Twój link. By dodać swojemu komentarzowi jeszcze więcej wiarygodności, poproś znajomego, by polajkował Twój wpis.

eb5d5091fd845a583241a9425d59bca8.png

Zagłębiając się w temat nieco bardziej możesz uzyskać jeszcze lepiej stargetowany ruch - może to być np. wysyłanie prywatnych wiadomości. Pamiętaj jednak, że w tym przypadku musisz być nieco mniej nachalny i podejść do sprawy strategicznie. Odwiedzaj strony związane z Twoją ofertą i czytaj komentarze pod każdym postem. Znajdź kogoś, kto ma z czymś problem i prosi o pomoc (Twoja oferta CPA musi być rozwiązaniem tego problemu). Pamiętaj, by wspomnieć imię tej osoby w swojej wiadomości i napisz w jaki sposób ją znalazłeś. Możesz też zacząć rozmowę od zwykłego "cześć", a potem przejść do rzeczy, które Cię interesują. Poczekaj na odpowiedź od tej osoby, by zmniejszyć ryzyko bycia oznaczonym jako spammer przez Facebooka.

77dddf7f957902fa9d20cca86025c74a.png

bd239d92ddf49660104f338856568a46.png

W obu przypadkach zachowaj ostrożność. Nie pisz zbyt wielu komentarzy w zbyt krótkim czasie i nie wysyłaj zbyt wielu wiadomości prywatnych. Zachowaj odstęp minimum 30 minut pomiędzy komentarzami i wiadomościami. Najlepiej trzymaj się limitu 5 komentarzy i 5 wiadomości dziennie.

 

 

3. Promocja ofert CPA na Twitterze

Twitter nie jest aż tak restrykcyjny jak Facebook jeśli chodzi o linki. Możesz więc po prostu skrócić swój link do oferty używając bit.ly i promować go na Twitterze. Co ciekawe, krótkie linki zdobywają więcej kliknięć na Twitterze. Najlepiej zacząć swój marketing na Twitterze od zrobienia badania hashtagów. By to zrobić, wejdź na stronę analizującą hashtagi, np. http://hashtags.org i wpisz dowolne słowo kluczowe związane z Twoją ofertą CPA. Dla przykładu, wpisałem "amazon" w wyszukiwarkę hashtagów i po kliknięciu Search wyskoczyły mi najnowsze tweety zawierające #amazon oraz pozostałe poboczne hashtagi. Wybierz kilka hashtagów z listy.

637b0c88887afdd28dd531cdd1c51b48.png

Twoim zadaniem jest pisanie tweetów zawierających hashtagi, któe wybrałeś. Oto kilka trików, które sprawią, że Twoje tweety będą bardziej widoczne:

 • tweetuj 8-10 razy dziennie
 • używaj 2-3 hashtagów w każdym tweecie
 • staraj się zamieszczać zdjęcia powiązane z ofertą w każdym tweecie

Poza tweetowaniem możesz również wypróbować to samo podejście, co na FB. By to zrobić, wyszukaj na Twitterze swój keyword i sprawdź czy ktoś z wyników wyszukiwania prosi o pomoc i czy Twoja oferta CPA może być odpowiedzią na jej problem. Jeśli uważasz, że tak, napisz bezpośrednią wiadomość do tej osoby opisując rozwiązanie problemu.

 

 

3. Promocja ofert CPA na Pinterest

Marketing na Pinterest jest łatwy, ciekawy i całkiem przyjemny. Ciekawostką jest fakt, że konwersja na Pinterest jest wyższa, niż na Facebooku, co jasno daje nam do zrozumienia, że szukająć wysokiej konwersji warto uderzyć w ten właśnie serwis. W przypadku Pinteresta najlepiej jest napisać post odnoszący się do Twojej oferty CPA, a potem zebrać dla niego ruch z Pinteresta. Z drugiej strony masz też możliwość promocji przez skrócony link. Oto kilka łatwych kroków, które musisz wykonać, by promować swoją ofertę w tym serwisie:

 • Wybierz dobrą nazwę profilu oraz napisz dobre bio
 • Stwórz tablicę, która będzie nawiązywać do Twojej oferty CPA. Np. nazwij ją "Clash of Clans Guru" - jest wiele ofert związanych z Clash of Clans
 • Zrób badanie rynku na Pinterest za pomocą swojego słowa kluczowego
 • Przypnij kilka fajnych obrazów do sowjej tablicy i zacznij obserwować tablice z tej samej niszy (nie przekraczaj liczby 100 tablic dziennie) - w ten sposób zbierzesz obserwujących
 • Gdy zbierzesz już trochę followersów, możesz zacząć promocję swojej oferty poprzez wrzucanie i przypinanie zdjęć razem z linkiem CPA. Upewnij się, że zdjęcia są naprawdę dobre.

W celu dodania linku do pinów na swojej tablicy usisz otworzyć zdjęcie i kliknąć przycisk Edit. Potem wpisz swój link w polu u dołu i zapisz obraz. Pamiętaj, że linki dodać możesz jedynie do zdjeć wrzuconych przez siebie. 

4d9e48622c9b94e0bc2d25ce5e4feafa.png

43bcb83f3d55cf8e7688f292893f34e6.png

Dodawaj jak najwięcej zdjęć i pinów do swoich tablic. Znajdź popularne piny na innych tablicach szukając ich po ilości pinów oraz polubień.

 

 

4. Promocja ofert CPA na YouTube

Jeśli jesteś dobry w edycji i tworzeniu filmów, zapomnij o innych metodach i skup się na tworzeniu dobrej jakości video. Jest mnóstwo marketerów, którzy wyciągają grubo ponad 10 tysięcy dolarów miesięcznie z samego YouTube'a. Nie martw się, jeśli jesteś początkujący i nie wiesz jak tworzyć profesjonalne filmy. Możesz po prostu robić pokazy slajdów, nawet w PowerPoint i nagrywać je jako filmy np. przy użyciu Camtasia Studio. Nie rób filmów tylko po to, by były - rób filmy, by zachęcić ludzi do podjęcia działania. Poniżej znajdziesz kilka porad jak wybić filmy na YouTube, by zdobyć dobry ruch.

 • Przejdź do KeywordTool.io (Konto premium znajdziesz w naszym ---> SeoTools <--), wejdź w zakładkę YouTube i wyszukaj słowa kluczowe związane z Twoją ofertą
 • Wybierz najlepiej pasujące słowa kluczowe
 • Staraj się utrzymywać długość filmów poniżej 2 minut
 • Wpisz swoje słowo kluczowe w nazwie pliku, który będziesz wrzucał na YouTube, wpisz je również w tytule filmu, opisie oraz w tagach podczas wrzucania wideo 
 • By przyspieszyć wybicie filmu, udostępnij go we wszystkich social media
 • Możesz również wykonać trochę backlinków do swojego filmu

 

5. Promocja ofert CPA na Reddit

Jeśli nie jesteś całkiem zielony w temacie Reddita, najlepiej pomiń tę metodę na jakiś czas. Dobrą wiadomością do nieco bardziej zapoznanych z tym serwisem jest to, że możesz zdobyć ogromny ruch z Reddita w ciągu nawet kilku godzin od wrzucenia posta i osiągnięcia topowej pozycji. Zła wiadomość jest taka, że społeczność Reddita nienawidzi marketerów. Więc jeśli chcesz promować swoją ofertę CPA na Reddit musisz obrać dobrą strategię i być ostrożnym. Oto kilka porad:

 • Zdobądź konto Reddit i bierz udział w subredditach (indywidualne grupy pokrywające daną tematykę/niszę)
 • Zachowuj się jak naturalny członek społeczności i nie promuj nic przez przynajmniej miesiąc
 • Zbieraj link karma (postując pomocne lub zabawne linki) oraz coment karma (pisz wartościowe komentarze w innych postach)
 • Skorzystaj z Redditlist.com, by śledzić najbardziej aktywne i najszybciej rozrastające się subreddity
 • Gdy zdobędziesz już trochę karmy możesz napisać pomocny post na dowolny temat powiązany z Twoją ofertą CPA (nie zapomnij o dodaniu linku do swojej oferty CPA lub posta na blogspot) i opublikuj go
 • Napisz przyciągający uwagę tytuł, by zdobyć więcej wyświetleń i upvote'ów
 • Upvote'y to najważniejsza rzecz na Reddit, więc skup się na zdobywaniu ich jak największej ilości od innych użytkowników. Jeśli dodasz coś wartościowego, np. post lub link, zdobędziesz upvote'y

 

6. Promocja ofert CPA na forach

Wiele osób ma tendencję do podchodzenia do reklamowania na forach w nieprawidłowy sposób, a ich przygoda kończy się banem. Tworzenie nowego tematu na forum i wklejanie linków lub wklejanie linków w cudzych tematach to nie reklamowanie na forach. Po pierwsze musisz poznać odpowiedni sposób reklamowania. Fora tworzone są po to, by budować społeczność, która sobie pomaga, a nie w celach reklamowych. Na sam początek najlepszymi forami są te fora, które mają włączone sygnaturki. Nie mogę podać tu konkretnych for, ponieważ wszystko zależy od Twojej niszy. Znajdź fora związane z tematyką Twojej oferty. Oto kilka kroków potrzebnych do odpowiedniego reklamowania się na forach:

 • Stwórz konto na forum z uruchomionymi sygnaturkami i wypełnij swój profil
 • Upewnij się, że forum ma odpowiednio dużą liczbę aktywnych użytkowników. Po prostu popatrz na ilość tematów i odpowiedzi
 • Dodaj link do swojego posta na blogspocie w polu Strona WWW na swoim profilu
 • Napisz dobrze wyglądające zdanie i dołącz do niego link do oferty, a następnie wklej je do swojej sygnaturki. Niektóre linki nie zezwalają na bezpośrednie linki do ofert. W tym przypadku wklejaj tylko link do blogspota.
 • Po ustawieniu swojego profilu i sygnatury zacznij udzielać się na forum i pomagać innym
 • Poznawaj ludzi, odpowiadaj w tematach, zadawaj pytania, like'uj posty i ustaw się w pozycji wartościowego członka społeczności. Poniżej zobaczysz przykład dobrze prowadzonego konta wraz z wyjaśnieniem czemu jest ono dobrze prowadzone.

422aa3368109680fe1c7de92570fb6ad.png

Jest to temat na WarriorForum, gdzie użytkownik zadaje pytanie, które zainteresowało wielu użytkowników. Jeśli przyjrzysz się uważnie, użytkownik opisał swoje doświadczenie z CPA, a w sygnaturze zaprosił do zapoznania się z jego poradnikiem CPA marketingu. 

 

7. Promocja ofert CPA za pomocą Article Marketingu

Article Marketing jest bardzo podobny do promowania postów z blogspota. Załóż konta na dobrych stronach do publikowania artykułów, a potem zacznij publikować swoje teksty. Pisz artykuły dotyczące Twojej oferty CPA. Dla przykładu możesz napisać artykuł dotyczący gry Clash of Clans, i promować ofertę związaną z tą grą. Upewnij się, że tytuł artykułu jest wystarczająco chwytliwy, by zdobyć uwagę użytkowników. Ponadto dodaj mocne Call to Action w postaci zdania lub przycisku. Możesz np. w przypadku oferty Clash of Clans dodać tekst typu "Zdobądź darmowe Gemy w Clash of Clans". Oto kilka trików przydatnych w promowaniu nisz za pomocą artykułów:

 • Nie przesadzaj z promocją oferty w artykułach
 • Dodawaj wartościowe treści w swoich artykułach, by zostały one zaakceptowane przez serwisy
 • Pisz chwytliwe tytuły, by zdobyć uwagę ludzi oraz zdobyć wysoką konwersję
 • Wpisuj linki do oferty CPA dwukrotnie w każdym artykule
 • Pisz artykuły o długości minimum 300 słów
 • Po opublikowaniu artykułów możesz promować je za pomocą poprzednich 6-ciu punktów
 • Super 10
 • Dzięki! 2

SeoTools - najlepsze narzędzia SEO, SEM, CPA

Chcesz zacząć zarabiać w internecie, ale nie wiesz jak? Szukasz inspiracji i nowych metod? Sprawdź:
>>> 13 sposobów jak zarabiać przez internet! - Zarabianie w Internecie <<<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


 • Podobna zawartość

  • Przez Zuziala
   Witam!
   Chciałabym przedstawić stronę która pozwala zarabiać przez internet. Jest taka strona https://golden-farm.biz/?r=597246. Wystarczy założyć konto i zbierać jajka, które wymieniane są na pieniądze. Jest to coś w rodzaju gry, która pozwala zarabiać. Wystarczy zainwestować trochę pieniędzy, by "jajka zbierały się szybciej i przychód był większy. Moja inwestycja już się zwróciła jednak mam pytanie czy ktoś ma jakieś pomysły jak zarabiać jeszcze szybciej za pomocą tej strony?
  • Przez mysc
   PRAWDZIWY I PROFESJONALNY
   MENTORING GET PAID 2.0 Zarabianie przez internet (CPA)

   Podczas gdy Twoja konkurencja opiera się na wskazówkach i poradnikach dostępnych dla wszystkich...
   Zyskaj stały dostęp do zamkniętej społeczności i ponad 152 aktualnych poradników!
   Pełna oferta mentoringu to m.in. wyjaśnienie takich metod reklamowania jak:

   Mentoring Get Paid 2.0 to legalna firma zarejestrowana w Polsce!
   Materiały rozwijam bez przerwy od stycznia 2015 roku!
   W e-zarabianie wprowadziłem już ponad 1200 osób!
   Partnerami mentoringu są serwisy:
        
   (Otrzymasz bonus do stawek)
   ...
   Potwierdzam aktualność oferty: Czerwiec 2020
   _______________________________________________________________________________________________
   —> Polecam zacząć od lektury podstaw e-zarabiania! <—
   _______________________________________________________________________________________________
   _______________________________________________________________________________________________
   —> Usługi dodatkowe Get Paid 2.0 <—
   _______________________________________________________________________________________________
   Jeśli szukasz uporządkowanej wiedzy na temat zarabiania przez internet w modelu CPA – bardzo dobrze trafiłeś/aś. Wszystko jest aktualne, posegregowane i ułożone w optymalnej kolejności do czytania. Dodatkowo odpowiadam na wszystkie wiadomości i doradzam każdemu kto o takie doradztwo poprosi.
   „Mentoring” to dostęp do autorskich poradników i możliwości zadawania pytań ich dotyczących. Nie chodzi tu bynajmniej o stałe indywidualne konsultacje przez telefon, itd.
   Od początku e-zarabiania byłem aktywny na forach internetowych, przede wszystkim konkurencyjnym. Na forum, jak to na forum – do aktywnych osób są wysyłane pytania w wiadomościach prywatnych. Na początku odpowiadałem po prostu na pytania, później ogłosiłem się na forum jako „mentor” (za darmo), aż w końcu zacząłem pobierać za pomoc jednorazową opłatę. Od tego czasu mentoring stale się powiększa, rozwija i staje się coraz bardziej wartościowy.
   Każdy użytkownik ma dostęp do poradników ogólnych dotyczących zarabiania w internecie oraz marketingu. Opłata jest, jak już wspomniałem, jednorazowa i dotyczy zakupu danego „mentoringu”. Dostęp do aktualizacji jest stały i nie wymaga ponownych opłat.
   Chcę aby mentoring stawał się coraz przydatniejszym zbiorem poradników od których każdy może zacząć zarabiać praktycznie „z marszu”. Wszystko co się tam znajduje, rozwijam i aktualizuje w taki sposób, by coraz bardziej przybliżać się do osiągnięcia celu.
   Od siebie gwarantuję:
   – pełną uczciwość dot. realnych możliwości zarobkowych
   – dbanie o aktualność wszystkich poradników
   – rzetelne/staranne opisywanie i rozwijanie materiałów
   – odpowiadanie na wszystkie otrzymywane wiadomości
   – brak zawyżonych nieswpółmiernych do wartości cen. Ceny mentoringu są kilkukrotnie (czasem kilkunasto :>) niższe od cen „kursów zarabiania w internecie” sprzedawanych na FB/YT – dodatkowo opłata jest jednorazowa, a prezentowany w ramach mentoringu materiał stale się powiększa.
   _______________________________________________________________________________________________
   Mentoring Get Paid 2.0 składa się z następujących elementów:
   _______________________________________________________________________________________________
   Kompleksowy Mentoring Promowania Portali Randkowych i Erotycznych (CPR/CPS)
   OFERTY EROTYCZNE (+18) - OFERTY RANDKOWE

   Mentoring rozwijam od czerwca 2016 roku!
   W poradnikach omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w:

   | Lead.Network | MyLead | Eforsa |
   —> LINK DO OPISU PEŁNEJ OFERTY <—
   —> LINK DO KASY <—
   Jednorazowa opłata za dołączenie: 249zł
   Jako członek mentoringu, możesz aktywować stałe +5% do wszystkich stawek w mylead.pl oraz lead.network oraz eforsa.pl!
   _______________________________________________________________________________________________
   Kompleksowy Mentoring Promowania Ofert Afiliacyjnych (CPL/CPS)
   VOD - KONKURSY - POŻYCZKI - INWESTYCJE - SUPLEMENTY DIETY - KSIĄŻKI - GRY - ALIEXPRESS - i inne

   Mentoring rozwijam od maja 2017 roku!
   W poradniku omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w:

   | CupSell | Intymność | MyLead | Złote Myśli | Lead.Network  | G2A | CashInPills | Eforsa |
   —> LINK DO OPISU PEŁNEJ OFERTY <—
   —> LINK DO KASY <—
   Jednorazowa opłata za dołączenie: 249zł
   Jako członek mentoringu, możesz aktywować stałe +5% do wszystkich stawek w mylead.pl oraz lead.network oraz eforsa.pl!
   _______________________________________________________________________________________________
   Kompleksowy Mentoring Pozycjonowania Lanserka (SEO/SEM)
   PEŁNE OPRACOWANIE METOD POZYCJONOWANIA STRON I FILMÓW YT WEDŁUG LANSERKA

     Mentoring jest rozwijany od lutego 2020 roku!
   Całość jest dostosowana m.in. do możliwości serwisów:
     | MyLead | Ogads | Lead.Network | Eforsa | —> LINK DO OPISU PEŁNEJ OFERTY <—
   —> LINK DO KASY <—
   Jednorazowa opłata za dołączenie: 699zł
   Jako członek mentoringu, możesz aktywować stałe +5% do wszystkich stawek w mylead.pl oraz lead.network oraz eforsa.pl!
   _______________________________________________________________________________________________ Kompleksowy Mentoring Sprzedaży E-Produktów (PBL)
   WŁASNY PRODUKT - WŁASNY LANDING PAGE - WŁASNA MARKA - BRAK OGRANICZEŃ - NIEZALEŻNOŚĆ

   Mentoring rozwijam od lutego 2019 roku!
   Całość omawia przede wszystkim sprzedaż e-poradników poprzez:

   | HotPay |
   —> LINK DO OPISU PEŁNEJ OFERTY <—
   —> LINK DO KASY <—
   Jednorazowa opłata za dołączenie: 369zł
   Jako członek mentoringu, możesz aktywować stałą obniżkę prowizji za szybkie przelewy (o 4-7%) w hotpay.pl!
   _______________________________________________________________________________________________
   Kompleksowy Mentoring DCB/SMS/IVR z elementami PPA/PPI (CPL/CPS/CPI)
   TESTY ONLINE - DOWNLOAD - h@cki/GENERATORY - EZOTERYKA - NISZE EROTYCZNE - FILMY/STREAMY - KONKURSY - i inne

   Mentoring rozwijam od października 2015 roku!
   W poradnikach omawiam promowanie kampanii dostępnych m.in. w:

   | Eforsa | MyLead | Lead.Network | HotPay | Ogads |
   —> LINK DO OPISU PEŁNEJ OFERTY <—
   —> LINK DO KASY <—
   Jednorazowa opłata za dołączenie: 249zł
   Jako członek mentoringu, możesz aktywować stałe +5% do wszystkich stawek w eforsa.pl oraz mylead.pl oraz lead.network!  
   _______________________________________________________________________________________________
   Kompleksowy Mentoring Skracania Linków CPC/CPM z elementami GPT

   Mentoring rozwijam od stycznia 2015 roku!
   Poradniki są dostosowane do serwisów:

   | Shorte | Adfly | Sejfik |
   —> LINK DO OPISU PEŁNEJ OFERTY <—
   —> LINK DO KASY <—
   Jednorazowa opłata za dołączenie: 69zł
   _______________________________________________________________________________________________ Przykładam bardzo dużą wagę do jakości materiałów. Zawartość każdego mentoringu jest aktualna, posegregowana i ułożona w optymalnej kolejności. Zapraszam serdecznie, warto dołączyć!
   _______________________________________________________________________________________________
   Kontakt:
   Zadawanie pytań dotyczących mentoringu jest w pełni bezpłatne i do niczego nie zobowiązuje. Proszę śmiało wysyłać wiadomości - chętnie odpowiem : )
   Na wszystkie wiadomości odpowiadam do 48h od otrzymania. Bardzo proszę o nie wysyłanie "ponagleń" przed upływem 48h.
   1. PW : Wyślij (preferowana forma kontaktu)
   2. GG : 5975423
   3. E-MAIL : mysc@getpaid20.pl
   4. FACEBOOK : FanPage
   .
   ___________________________________________________________________________________________
   Ogólnodostępne teksty mojego autorstwa:

   1. VADEMECUM dla NOWYCH i średniozaawansowanych EARNERÓW
   2. Reklamowanie ofert CPA - INSTAGRAM
   3. Reklamowanie ofert CPA - FACEBOOK ADS
   4. Reklamowanie ofert CPA - YOUTUBE
   5. Podstawy copywritingu - jak tworzyć teksty sprzedażowe?
   6. Podstawy sprzedaży własnych e-produktów PBL - e-commerce dla każdego (BEZ DG)
   7. Direct Carrier Billing (DCB) - korzystna alternatywa dla MO i MT
   8. Wszystkie wpisy na GET PAID 2.0
   ___________________________________________________________________________________________________________________
  • Przez Kasunio
   Cześć W tym poradniku opiszę Wam krok po kroku jak zarabiać na Bitcoinie bez ryzyka oraz niezależnie od jego aktualnego kursu! Wymagana jest oczywiście inwestycja, im większa tym więcej zarobimy, ale i dłużej może zająć sprzedaż naszych Bitcoinów. Osobiście zarabiam tym sposobem od początku 2019 roku i wszystko działa bez problemów.
   Na czym polega ten zarobek?
   Będziemy kupować BTC po cenie rynkowej (bądź około 3-5% niższej), a sprzedawać po cenie od 10% do nawet 20% wyższej. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam do przeczytania dalszej części poradnika
   Co będziemy potrzebować?
   Po pierwsze potrzebne nam będzie konto na giełdzie kryptowalut, gdzie z łatwością możemy kupić BTC. Osobiście polecam giełdę BitBay.
   Tutaj mój reflink do rejestracji: REFLINK oraz CZYSTY LINK. Z góry dziękuję za rejestrację z reflinków, każdemu poleconemu oferuję dodatkową pomoc w razie jakichkolwiek problemów w prywatnej wiadomości  
   Po rejestracji musimy zweryfikować swoje konto, aby móc z niego korzystać.
   Następnie będziemy potrzebować konta na stronie, na której będziemy sprzedawać z zyskiem nasze Bitcoiny, a później (gdy uzyskamy już trochę pozytywnych opinii na stronie) również skupować je po niższej cenie.
   Tutaj link do rejestracji: REFLINK oraz CZYSTY LINK. Również polecam przejść na stronie weryfikację KYC (więcej chętnych na kupno BTC akurat od nas). Jeśli przeczytasz cały poradnik i zarejestrowałeś się na Paxful z reflinka, to w razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu poprzez wiadomość prywatną, oferuję również kilka darmowych dodatkowych wskazówek
   Ostatnią rzeczą jaka jest nam potrzebna to konto, na które będziemy otrzymywać płatności od kupujących. Może być to PayPal, Skrill, Revolut itp. na stronie znajdziemy bardzo dużo metod płatności. Osobiście najbardziej polecam PayPala oraz Revoluta.
   Gdy mamy już wszystkie konta założone i zweryfikowane, możemy przejść do zarabiania.
   Poradnik KROK po KROKU jak zarabiać tym sposobem:
   Po pierwsze, logujemy się na giełdę kryptowalut, kupujemy kryptowalutę i wysyłamy ją na portfel Paxful. Na BitBay robimy to w ten sposób:
   - po zalogowaniu przechodzimy do zakładki Portfele, wybieramy interesującą nas walutę fiat (aktualnie dostępne do wpłaty jest tylko PLN i EUR), a następnie wykonujemy przelew, przelane środki są księgowane w dni robocze o godzinie 11:00, 14:00 i 17:00,
   - gdy mamy już dostępne środki, przechodzimy do zakładki Giełda i zakupujemy kryptowalutę Bitcoin za kwotę jaką wpłaciliśmy,
   - po pomyślnym zakupie przechodzimy do zakładki Portfele -> BTC -> Wypłata i wpisujemy ilość BTC oraz nasz adres portfela Paxful (dostępny pod adresem https://paxful.com/wallet),
   - klikamy wypłać i czekamy aż Bitcoiny dotrą na nasze konto Paxful, zazwyczaj trwa to nie dłużej niż 15 minut.
   Kolejnym krokiem jest utworzenie ofert sprzedaży naszych Bitcoinów na Paxful, zależnie od naszych metod płatności, osobiście używam do tego PayPala i Revoluta więc na ich przykładzie pokażę jak utworzyć oferty.
   Aby zacząć tworzenie oferty klikamy u góry strony "Create an Offer" bądź przechodzimy pod ten link: LINK a następnie wybieramy "Sell bitcoin" oraz wybraną metodę płatności, na początek utwórzmy ofertę sprzedaży na PayPala, powinno to wyglądać następująco:

   Klikamy Next step i uzupełniamy kolejne opcje oferty. Jeśli sprzedajemy na PayPal pierwszy raz to polecam ustawić od 11-14%, offer limits na minimum 10 USD (nie da się mniej) oraz maximum na 9000 USD (automatycznie maximum będzie tyle ile będziemy mieć w portfelu), a offer time limit na 30 minut.

   Klikamy Next step i kończymy tworzyć naszą ofertę. Ustawiamy Offer tags, czyli np. online payments, no verification needed albo photo id required. Wpisujemy zasady kupna np. "only friends and family transfers accepted" oraz instrukcję dla kupującego, czyli np. "Please wait for my PayPal email address and send money. Once I receive your payment, bitcoins will be released." Następnie poniżej zaznaczamy, że kupujący musi mieć zweryfikowane konto, aby mógł od nas kupować. Poniżej przykład jak to może wyglądać:

   Ostatnim krokiem jest kliknięcie "Create offer" i gotowe. Nasza oferta jest już widoczna dla innych na stronie, teraz pozostaje nam poczekać na zainteresowanego naszą ofertą. Nie powinno to trwać dłużej niż kilkanaście minut ponieważ ze strony codziennie korzysta bardzo dużo ludzi z całego świata.
   Możemy w tym samym czasie mieć kilka utworzonych ofert do różnych metod płatności. Przy tworzeniu ofert z metodą płatności Revolut, polecam utworzyć ich kilka w różnych walutach (PLN, GBP, EUR, USD), ponieważ Revolut ma bardzo niskie kursy przewalutowania, a w ten sposób pozyskujemy kupujących praktycznie z całego świata. Przy Revolucie polecam jednak cenę BTC ustawić na około 7-8% zamiast 11-14% jak na PayPalu.
   Gdy otrzymamy już pieniądze na konto, możemy je ponownie przelać na BitBay i powtarzać proces sprzedaży. Natomiast uzyskamy już trochę pozytywnych opinii na stronie, możemy również utworzyć swoją ofertę kupna za cenę o 2-5% niższą od aktualnej ceny Bitcoina, pozwoli nam to zniwelować czas oczekiwania na przelew z PayPala/Revoluta na konto bankowe, a potem z konta na giełdę, jednak osób chętnych na sprzedanie nam Bitcoina po niższej cenie jest na stronie dużo mniej, więc możemy trochę dłużej poczekać na chętnego
   To by było na tyle, jeśli chodzi o poradnik, chyba wszystkie najważniejsze informacje zostały w nim opisane Jeśli masz jakieś pytania to chętnie odpowiem, a jeżeli zarejestrowałeś się na Paxful z mojego reflinka i chciałbyś jakieś dodatkowe wsparcie lub szczegółowe ustawienia ofert jakie sam stosuję to napisz do mnie prywatną wiadomość, a chętnie pomogę
    

  • Przez WDK
   Cześć,
   Nie chcę odkopywać tematów a na uploadingu zjadłem już nie jednego kartofla więc wrzucam tutaj listę moich warezów z których korzystam i które będę na bieżąco aktualizował - będę to robił jak któryś padnie albo zostanie dodany nowy. Jeżeli na każdym forum będziecie mieli dwa konta (co bardzo polecam) to można szybką kase zgarnąć.
   files4you.org cs-puchatek.pl darksiders.pl darkarea.pl vipersat.pl super-warez.eu legalsite.eu fileland.pl vorek.pl prezone.pl bluewarez.pl pobieramy24.pl zajefajna.com darkw.pl darkmachine.pl exsite.pl dx-team.org warez-ts.org sdcv.pl warezik.eu Jeżeli masz do polecenia jakiś warez to dawaj znać - zaktualizuję listę!
  • Przez miodku
   Jestem Piotrek. Jestem z wami od niespełna tygodnia. Bardzo dużo nowych dla mnie informacji, ale z natłokiem informacji czas mi wystarczy.
   Nie chcę jednak zaczynać nauki od wewnątrz czy na opak, w każdym bądź razie, wiem, jak to jest się uczyć sam (Mam ogromne doświadczenie w uczeniu się w pojedynkę). jest bardzo dużo pożytecznej treści i niby posty zachowują kolejność to ja błądzę jak dziecko we mgle stale czytając przeróżne tematy.
   Zdaje sobie sprawę, że dla was to podstawy programowania, ale byłbym naprawdę wdzięczny, jakby ktoś mógł choć trochę poświęcić swojego czasu, posuwając mi znaki jak w Podchodach. Kto pamięta kiedy się bawił w Podchody? Na początku, zrobiłem krok do pionu z Konkursami i loteriami... " promowanie też po grudzie ;/ "
                                                   ......wycieczka do wspomnień ? ...he:)
   Życzę Wszystkim, żeby układało się pomyślnie!  

   Dziękuję za Uwagę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .