llukasz

Użytkownik
 • Zawartość

  53
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

21 Początkujący

O llukasz

 • Tytuł
  Poziom 2

Ostatnie wizyty

992 wyświetleń profilu
 1. Uruchomienie pierwszej kampanii AM

  To się nazywa start! Życzę powodzenia. Czym zajmujesz się na co dzień?
 2. Serio? Robotnicy? Robotnicy są robotnikami i robią to, co każą im zleceniodawcy a w przypadku dróg publicznych Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego czyli urzędnicy?
 3. Poradnik Uzycie bold - kiedy, słowa kluczowe?

  *optimization Daje tyle, że słowa są pogrubione. Raczej powinno się stosować tam, gdzie ma to sens.
 4. Pytanie [WORDPRESS] Dodanie post do strony głównej

  Przestawiając z [A static page] na [Your latest posts].
 5. To chyba jakiś phishing, nie da się nawet wybrać innego niż ten darmowy pakietu?
 6. Pytanie Jak usunąć znak wodny z filmu?

  Nie ma takiej możliwości. Możesz próbować zamaskować znak wodny wstawiając inną grafikę, albo filmik wykadrować.
 7. Zautomatyzowanie dodawania postów - pytanie

  Jest. Tylko, że ten wbudowany kalendarz jest zależny od wejść na stronę. Przykładowo, jeśli zaplanujesz publikację wpisu na jutro, a jutro i do końca tygodnia nikt nie wejdzie na stronę, to prawdopodobnie post nie zostanie opublikowany w ogóle, Nie pamiętam szczegółów ale skończysz z błędem, że termin publikacji został przekroczony?
 8. Poszukuję wtyczki do fejk komentarzy

  Zależy, co masz dokładnie na myśli pod hasłem "generuje". Jest taki plugin https://wordpress.org/plugins/wpa-comments/ Działa to tak, że z gotowej bazy nicków i komentarzy losowo wybiera po jednym i wstawia pod wpisem. Ta wspomniana "baza" w pluginie, to raczej tylko przykład, bo jest to zestaw anglojęzycznych komentarzy typu spamu, który kiedyś zebrał mi się na stronie, ale dzięki temu od razu po zainstalowaniu możesz sprawdzić, jak to działa. xD Oczywiście można w łatwy sposób podmienić wszystko na swoje. Jest tam kilka trybów dodawania komentarzy, np losowania ilości, albo wybrania dokładnych wpisów do dodawania. Jak nie o to chodziło to sorry.
 9. Drobiazg. Jeszcze po content w 4tej linijce brakuje dwukropka.
 10. w 4tej linijce zabrakło dwukropka 2x definiujesz kolor tła dla body:before Po @media screen and (min-width: 59.6875em) nie powinno być klamerki?
 11. Super, dzięki. Rozumiem, że jak się już zapisałem to to nie wygasa z konta i mogę na spokojnie przechodzić te kursy?
 12. @Skipi "Nie wiem kiedy stanę. Taki jest biznes mlm" - zajedwabiste xD Faktycznie, lepiej na ślepo wybrać pierwszy lepszy.
 13. 1000 zł miesięcznie z ankiet!

  W sumie? Co do tematu, to postawa godna naśladowania. Gratuluję wytrwałości. Powoli do przodu. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
 14. Pytanie Revolution Slider

  Musisz znaleźć kompromis pomiędzy "ładną grafiką", jej kompresją i wymiarami, oraz ilością slajdów a prędkością ładowania strony. Tak na marginesie, to jak już znalazłeś stronę z tymi sliderami, to wystarczyło "zbadać" slajd i zobaczyć jakie zdjęcia ładuje konkurencja i zrobić takie same.
 15. Pytanie killowanie procesu

  Tworzysz nowy plik tekstowy, wklejasz do niego komendę: taskkill /IM chrome.exe zapisujesz z rozszerzeniem .bat. Gotowe.