llukasz

Użytkownik
 • Zawartość

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Początkujący

O llukasz

 • Tytuł
  Poziom 1

Ostatnie wizyty

803 wyświetleń profilu
 1. Pytanie

  Musisz znaleźć kompromis pomiędzy "ładną grafiką", jej kompresją i wymiarami, oraz ilością slajdów a prędkością ładowania strony. Tak na marginesie, to jak już znalazłeś stronę z tymi sliderami, to wystarczyło "zbadać" slajd i zobaczyć jakie zdjęcia ładuje konkurencja i zrobić takie same.
 2. Pytanie

  Tworzysz nowy plik tekstowy, wklejasz do niego komendę: taskkill /IM chrome.exe zapisujesz z rozszerzeniem .bat. Gotowe.
 3. Pytanie

  to raczej zależy od jakości listy i od serwera z krórgo wysyłasz, bo jeżeli masz jakiś nie do końca dobrze skonfigurowany serwer albo listę z dużą ilością fake maili to niewiele uda się wysłać ;-) niestety po ilości informacji, które pdałeś jest to tylko wróżenie z fusów.
 4. Zdaje się, że można bez niczego umieścić 3 banerki graficzne i dwie jednostki z linkami tekstowymi.
 5. Dyskusja

  Samobójcy jacyś chyba. Sama nazwa źle się kojarzy
 6. Dobre pytanie. Widać, że bierzesz się ostro do roboty i nie masz czasu na formułowanie odpowiednich pytań. Zdefiniuj proszę, co rozumiesz pod terminem "połączyć", bo nic z tego nie rozumiem.
 7. I niestety tak było. Przynajmniej zamieścili taki komunikat na swojej stronie i poczynili pewne kroki z tym związane. Mi np. z lekko ponad 1000 kilogramów odpadów "ucięli" 260, czyli mniej więcej tyle co udało mi się tam "zarobić". Cały czas reinwestowałem i jeszcze nic nie wypłacałem. Podobno opracowali jakiś plan naprawczy ale niestety nie zagłębiałem się w to. Po prostu poczułem pewien niesmak. Opowiadasz koledze w pracy o programie i że możesz być jego sponsorem a tu nagle jeb i taka niespodzianka. xD Nie wiadomo co o tym myśleć.
 8. Dyskusja

 9. Wstępniak bardzo ciekawy. Będę obserwował
 10. w JavaScript setTimeout() a w PHP sleep()
 11. Archiwum

  Trochę mało informacji podałeś. Na uparciucha to taką stronę można stawiać na skryptach typu tentego i WP aż po jakieś komercyjne twory, których też jest pełno. Link z google z kilkoma propozycjami http://freebiesdesign.com/6-great-php-scripts-for-movies-website/
 12. Pytanie

  Ja mam 10 od premiery, tj. od kiedy tylko weszła możliwość upgrejdu z siódemki. Fakt, że nieco wyższe wymagania, ale też stabilniejszy. Irytujące są te nowe domyślne aplikacje, np. podgląd grafik i zmiany w eksploratorze. Niektóre rzeczy niestety trzeba było zastąpić, do innych się przyzwyczaić, ale już jest OK. Warto wspomnieć że Start w 10 to taka hybryda startów z 7 i 8. Wiem, że wiele osób boi się kafelków, bo nasłuchali się o ósemce, albo nie do końca zrozumieli o co w tym pełno ekranowym starcie chodzi, ale obecne rozwiązanie jest spoko. PS. Wsparcie MS dla Windowsa 7 już wygasło a wraz z nim aktualizacje, więc raczej warto zacząć się przyzwyczajać.
 13. Produkty, rozumiem, że są to unikalne wzory utworzone przez Ciebie, nie jakieś pobrane z neta grafiki? Każdy sprzedany sklep jest inny, czy na wszystkich dajesz to samo?
 14. Jeżeli chodzi o jeden plik CSS, co sugeruje liczba w nawiasie, to raczej nie ma się czym martwić i niewiele można już tutaj zrobić. W drugim przypadku nikt ci nie podpowie na podstawie samego komunikatu czy masz tworzyc sprite, czy nie - jeżeli to narzędzie jest nieco bardziej zaawansowane i wykryło, e używasz tych samych obrazków na wielu stronach np ikonki w menu to warto zrobić ten sprite, ale jezeli masz widget, który wyświetla ikony 5 ostatnio opublikowanych wpisów to raczej nie będziesz tego robił. Jakie masz wyniki strony z google insights?