Pikaczu

Weteran
 • Zawartość

  604
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Pikaczu wygrał w dniu 21 Luty 2015

Pikaczu zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

688 Mistrz Zarabiania

O Pikaczu

 • Tytuł
  Poziom 5

Kontakt

 • GG
  45946951

Informacje

 • Płeć:
  Brak info

Ostatnie wizyty

4050 wyświetleń profilu
 1. Niestety nie mogę zdradzić niszy ;p
 2. Witam, pewnie większość osób z tego forum mnie tu zna lub może kojarzy.., albo i nie ? Przez długi czas nie odwiedzałem forum, jak i nie zarabiałem. Miałem swoje małe problemy, lecz od miesiąca planuje wrócić do zarabiania. Próbowałem już kilka rzeczy, zarobiłem trochę $$ lecz co nie wymyśliłem okazywało się to nielegalne lub niewypał. Stworzyłem ten temat, gdyż szukam jakiejś osoby do współpracy aby razem rozwinąć jakiś projekt. Jeżeli jesteś zainteresowany, masz jakieś pomysły, pisz śmiało pw (preferuje najpierw rozpocząć rozmowę na pw) lub gg 45946951. Dodam że znam się na : PPA, CPA, SUB SMS, SOCIAL MEDIA, YT itd. Nie jestem zielony w temacie zarabiania przez neta ;p Poniżej umieszczam zarobki z jednego serwisu PPA :
 3. Bardzo polecam, szybkie wykonanie i co najważniejsze bot pięknie działa
 4. Pytanie

  Tego typu serwisy są drogie bo za 5 000 sms wyjdzie mi 400 zł ;/ Mogę mieć jakieś problemy prawne związane z masową wysyłka sms ?
 5. Witam, dawno nie było mnie tutaj a forum, lecz powoli wracam Mam świetny pomysł na zarobek tylko potrzebuje waszej pomocy, czy macie jakiś pomysł na masowe wysyłanie sms ? Mówię tutaj o 5 000 sms dziennie Te płatne opcje raczej odpadają bo za 2 000 sms średnio się płaci z 300 zł. Będę wdzięczny za każdą pomoc !
 6. Zamówiłem Pakiet 800 linków po czym strona poszybowała w góre o 50% po około 2 tygodniach. Nisza średniozaawansowana
 7. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 8. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 9. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 10. Archiwum

  Twój temat został uznany za przedawniony, wyczerpany lub nieodpowiedni (łamiący regulamin forum) i trafił do działu " Archiwum - Kosz" oraz został zamknięty. Tematy w giełdzie wymagają odpowiedniego szablonu (zobacz przypięty temat w odpowiednim dziale giełdy). Jeśli uważasz decyzję za niesłuszną zapoznaj się z regulaminem forum, a następnie skontaktuj się z Administracja forum.
 11. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 12. Archiwum

  Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 13. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 14. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.
 15. Twój Temat został zaakceptowany. Jeśli przestanie być aktualny, prosimy o kontakt z administracją w celu zamknięcia tematu. Przypominamy, że administracja make-cash.pl nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane przedmioty, kupujesz na własną odpowiedzialność.