Thinro

Użytkownik
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Nowy

O Thinro

 • Tytuł
  Poziom 1

Informacje

 • Płeć:
  Brak info
 1. Pytanie textbox

  Jak dodać textbox w html na stronę tak aby nie dało się zmieniać jego rozmiaru jak ktoś wejdzie na stronę. Chodzi mi o to żeby był zablokowany, ale żeby można było w nim coś pisać. Bo normalnie jak dodaje to można złapać kursorem myszy za narożnik i go rozciągać, a to brzydko to wygląda Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi
 2. Problem z wejściem na stronę

  W przeglądarce wcisnąłem ctrl+shift+delete i wyczyściłem wszystko. Potem w cmd wpisałem ipconfig /flushdns wyskoczył komunikat że pamięć podręczna została wyczyszczona a problem nadal występuje Specjalnie do forum make-cash będę musiał używać Tora, bo nie chce mi się reinstalować systemu.
 3. Witam, otóż mam taki problem gdy próbuję wejść na forum make-cash pojawia mi się taki komunikat: Apache is functioning normally. Moją domyślną przegladarką jest Opera, od razu mowię że czyściłem cookies bo myślałem że to o to chodzi, jednak nic to nie dało. Co dziwne próbowałem wejść na stronę przez Internet Explorer którego nie używałem od zainstalowania windowsa i jest ten sam problem i strona się nie otwiera. A jeszcze dziwniejsze to że udało mi się wejść na stronę przez Tora i założyłem temat. Wie ktoś może o co chodzi ? Nigdy nie miałem takiego problemu. Edit: CCleanerem też czyściłem.
 4. Mam pytanie znacie jakiś darmowy vps, tak żeby odpalić i działał na nim jeden program, a mianowicie HitLeap Viewer. Wiem że są jakieś darmowe, albo triale, ale kompletnie nie znam się na tych specyfikacjach, a chodzi mi o to żeby uciągnął ten jeden program. A jak nie to może znacie jakieś tanie vpsy, tak do tego programu. Nie chcę mieć odpalonego kompa 24h do tego
 5. Pytanie Problem z obrazkiem do gatewaya

  Michal możesz powiedzieć mi jak to zrobiłeś i jakim programem i ogólnie dzięki wszystkim za pomoc, reputy poleciały .
 6. Mam pytanie, czy da się z tego obrazka pousuwać te białe kreski i napisy, tak żeby zostało puste pole na oferty. Chodzi mi o to żeby zrobić z tego gateway. Fajnie by było gdyby zostało to szare tło niezmienione. Wiem że mógłbym zamalować to np. w paincie, ale mi chodzi o to żeby, to tło które jest pod spodem zostało w takich kolorach jak jest. Da się to zrobić w jakimś programie ?
 7. Mam pytanie, czy jest możliwość zastąpienia przycisku "read more" który pokazuje całego posta, na inny z własną treścią np. "download" i z własnym odnośnikiem, żeby po kliknięciu nie rozwijał się cały post, tylko przechodziło do wybranego linku np. z downloadem. Jest takie coś możliwe na blogspocie ?
 8. Dyskusja Pay Per Install - MediaKings - Alternatywa dla PPA

  Hmm, ale te leady z jednego linku wpadają różne, czy są linki z różnymi programami i za inny program jest inna stawka ? Albo czy osobom które wchodzą w link pobiera się zawsze ten sam program, czy są one losowane ?
 9. Dyskusja Pay Per Install - MediaKings - Alternatywa dla PPA

  Słabe to media kings, za 1 leada mam 0.01$. 1 cent za leada, śmieszne grosze. PPA lepsze, można zarobić grubą kasę, niestety ja nigdy żadnego leada nie miałem w PPA, nie umiem na tym zarabiać.