Skocz do zawartości

Ciecho

Użytkownik
  • Postów

    33
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

932 wyświetleń profilu
  1. @EfectiveWork napisz priv
  2. @bluemanPL2 $/pln?
  3. @bluemanPL2 ile wsadziłeś
  4. Jak aktualne to napisz priv
  5. Jeśli aktualne napisz pv mam ciekawą propozycje świetnej współpracy. PS. Potrzebna inwestycja
  6. Siema jakis czas temu otrzymalem na trust wallet kontrakt w histori trx i pojawila mi sie kryptowaluta ballancer troche sztuk ale w sieci trc10 czy to jest fejk czy da sie gdzies to sprzedac?
  7. Chcę wymienić (skąd i ile): MONESE 11Euro Chcę wymienić na (dokąd i ile): BLIK, PP, PRZELEW, REVO Kontakt: Forum
  8. Już kupione jeszcze mam 10tys na przeznaczenie
  9. Zrobiłem sobie listę wybrałem sobie 18 kryptowalut (kilka znanych kilka defi i kilka powstających) mysle jeszcze o BCH, NEO, EOS I KYBER mają szanse jeszcze coś osoągnąć? na boku se jeszcze zapisałem takie jak ZIL, ICON, NANO, ALGO, BITTORENT, GNT, VECHAIN, BAT I DIGIBYTE
  10. Tak właśnie mam zamiar zrobić. Chciałbym spytać w jakie. Myslalem o xrp xlm trx iota ont qtum i cardano. Ponieważ aktualna cena nie jest adekwatna do historycznej maksymalnej.
  11. Witam. W jakie altcoiny warto na ten moment wsadzic hajs długo terminowo i dokładać co miesiąc?
  12. Dawaj na telegram: @ciecho
  13. Chcę wymienić 125zł SKRILL Chcę wymienić na: PAYPAL lub BLIK
  • Profil użytkownika Make-Cash.pl

    Przeglądasz profil użytkownika Make-Cash.pl. Publikowane na Make-Cash.pl treści są weryfikowane przez moderatorów oraz użytkowników. Dołącz do nas - zaloguj się lub zarejestruj!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .