Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Jakie macie doświadczenia pomiędzy gatewayem z downloadem, a oddzielną podstroną? Nie chodzi mi o przenoszenie użytkownika na inną stronę, tylko podstronę na tej samej stronie, czyli np. z costam.pl/plik/ na costam.pl/plik/download/. Co zapewnia lepszą konwersję? Wyskakujący gateway (dobrej jakości, samoróbka) czy oddzielna podstrona?

Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i zacznij zarabiać online!

  • Darmowe poradniki pokazujące krok po kroku jak zarabiać w Internecie
  • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
  • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
  • Profesjonalne treści na temat e-commerceSEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji, freelancingu i wiele więcej!
  • Bezpośredni dostęp do Get Paid 2.0 w ramach jednego konta na make-cash.pl!

Osobiście miałem lepszą konwersję na osobnej podstronie (mirror cpagrip). Testowałem zarówno gateway jak i link locker. Na link lockerze była znacznie większe CTR i sama konwersja. Wydaje mi się, że najlepiej stosować osobną podstronę na pliki download, a na jakiś inny content gateway.

//zapoznaj sie z regulaminem forum.

Odnośnik do komentarza

spacer.png

Mentoring Get Paid 2.0

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .