Minął tydzień, póki co idzie niezbyt dobrze.
Z początku przyspamiłem linkiem i wyglądało to bardzo dobrze - po takim spamie wpadła czysta dyszka.
Następnego dnia FB zablokował mi link. Próbowałem go co prawda użyć na innych portalach np Sympatii. Zbanowali mi tam jednak konto.
Oprócz tego zeskanowałem komputer i skan wykrył u mnie wirusa, więc ostatnie dni spędziłem na czyszczeniu maszyny i skanach na w trybie awaryjnym. Chciałem też na moment przywrócić zainfekowany plik, żeby sprawdzić, jakie szkody uczynił i czy rzeczywiście był groźny. Niestety, wygląda na to, że Kaspersky zlikwidował wirusa na amen.
Zdecydowałem się zatem "porzucić" ten projekt i uznać go jako niewypał. Promując tą erotykę popełniłem parę błędów - stworzyłem stronę spersonalizowane pod jedno konto oraz założyłem tylko jednego fejka. Co do konta mam natomiast trochę dalsze plany, ale nie będę ich opisywał póki nie spróbuję. Mam do Was pytanie; Czy zmieniając konto na FP usuwają się dotychczasowe wiadomości?
70zł na minus nie traktuję jako większego zmartwienia - wręcz przeciwnie, motywuje mnie to do dalszych działań. Trochę się nauczyłem, wole stracić 70 złotych w ten sposób niż kupując dwie duże hawajskie z DaGrasso.
Plusy natomiast są takie, że jako Fanpage dołączyłem do tematycznych grup, i moje posty osiągają coraz większe zasięgi. Niekiedy nawet mowa jest o podwojeniu zasięgów.
Myślę coraz poważniej nad mentoringiem. Błądzę trochę w tej afiliacji, ale rozważę to, jeśli nie wypalą moje dwa kolejne pomysły. Margines błędu jest niższy, ponieważ mam zamiar stworzyć bloga na Blogger.com oraz ewentualnie na WordPressie. Najbliższe dni chce przeznaczyć właśnie na to.
Miłego dnia!