Skocz do zawartości

KozduS444

Elita
  • Postów

    752
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Ostatnia wygrana KozduS444 w dniu 14 Października

Użytkownicy przyznają KozduS444 punkty reputacji!

9 obserwujących

Informacje

  • Miejscowość:
    Poland
  • Zarabiam na
    FireAds, Swoja działaność

Ostatnie wizyty

6 603 wyświetleń profilu
  1. Nikt się nie spodziewał że HYIP upadnie Nie ma sensu marnować cennego czasu ani $ na takie rzeczy.
  2. Z refa weszły tylko dwie osoby, mam nadzieję że ogólnie więcej skorzysta z tej okazji! Można sprawdzić alokacje punktów za poprzedni tydzień. OTC - 3$ Realna predykcja: FDV - 4 mld = 20$/ pkt 5 mld = 25$/pkt itd. Realne FDV w dobrym rynku (moim zdaniem) to nawet 15 mld, w słabym rynku jak obecnie 2-5 mld. W żadnej z tych opcji nie mamy ryzyka braku zwrotu kosztów, ba, najniższa opcja to ponad x25 na fee ale to niedługo się zmieni, zakładam że ostatnie 2-3 tygodnie farmingu będą totalnie nieopłacalne a wtedy najwięcej osób zobaczy tu okazję. Dopóki mamy bardzo niski volumen warto działać! PS. Za 2,5 mln volumenu dostałem w tym tygodniu niecałe 1000 punktów. Wyszło to bez kosztu z racji że coś tam się uczę na rynku i zaczyna wychodzić ale licząc przepalone fee to mamy ~600$ kosztu dla 10 tysięcy $ ++ Moja matematyka mówi że się opłaca, na szczęście większość ludzi mówi i myśli że nie.
  3. @mysc Tu mnie zaskoczyłeś, dziękuję za weryfikację i akcje.
  4. @Natiosek Bardzo ciekawa uwaga godna zauważenia której się nie spodziewałem. Ten kolega który wyzywał Cię na telegramie właśnie założył multikonto na tym forum aby powyzywać mnie, prawdopodobnie za ten komentarz wyżej
  5. @matheenn No tak, realny sposób na $ to zwracanie gitary, lepiej jakiegoś HYIPa czy konto gdzieś założyć za parę $
  6. Dla mnie temat do zamknięcia a pseudo sieć do usunięcia z forum. Nie ma czegoś takiego jak przymusowy KYC więc to jasno pokazuje zamiary (intencjonalnie chcą wyrządzić Ci jakąś szkodę powiązaną z posiadaniem Twoich danych), zgłosić sprawę i tyle.
  7. Jako że jak wiecie bardzo lubię ekspertów którzy zarabiają setki tysięcy a często miliony i sprzedają kursy to powiem tak, cóż to za perełka
  8. @WojciechMatula To tylko moja opinia bazująca na faktach które znam na dziesiątkach jak nie setkach przypadków z każdej niszy i biznesu. Być może jesteś jedyny w Polsce a może nawet na całym świecie kto zamiast skalowania woli poświęcić czas na puszczenie reklamy i sprzedaż kursu, byłbym głupcem sądząc że wszystko wiem, jeśli więc tak jest to powodzenia!
  9. Cześć Zapewne część osób tutaj próbowała tradingu lub próbuje, jest to bardzo fajna opcja do nauki a następnie zarobku ale i łatwa opcja aby stracić pieniądze jeśli ktoś nie wie co robi. Jest to zdecydowanie TOP airdrop jednak dla osób które chociaż wiedzą czym jest trading i potrafią używać portfela np. MetaMask. Przedstawiam wam dexa stworzonego przez były team Revoulta - Extended Ref (10% mniejsze opłaty) - https://app.extended.exchange/join/10FEE Kod polecający: 10FEE do wpisania tutaj https://app.extended.exchange/referrals Czysty link: https://app.extended.exchange/ Obsługiwane sieci: Arbitrum, Ethereum, Base, BSC, Avalanche, Polygon - Polecam USDC przez Arbitrum lub Base. O co tu chodzi? Trwa kampania punktowa gdzie dostajemy co tydzień X punktów które w przyszłości zamienią się na airdrop (potwierdzony, 30% supply). Obecnie 1 milion wolumenu (np. long na BTC na dźwigni 20, kapitałem 1000$ to 20k$ volumenu, zamknięcie go to kolejne 20k volumenu x25 razy) kosztuje nas 225$ po rejestracji z reflinka lub 250$ po rejestracji bez reflinka. Taka ilość volumenu w ciągu tygodnia to ~900 punktów. Pewnie myślisz, no dobra, i co z tego? Przy najgorszym scenariuszu możemy owe punkty sprzedać OTC, obecnie ich cena to 2,1$ za sztukę ~1650 $ zysku bazując na ilości za poprzedni tydzień. Ja sam zbieram je od kilku tygodni i czekam na TGE, przy zaledwie 1/20 FDV projektu ASTER o którym zapewne słyszeliście jeśli jesteście w temacie krypto 1 punkt będzie miał wartość lekko ponad 6$ co dawałoby prawie 5k$ zysku na każde przepalone 225$/250$. Z tygodnia na tydzień ilość punktów które dostajemy za 1M volumenu (podaje dla przykładu aby było łatwiej policzyć) znacząco maleje, 5 tygodni temu było to prawie 2000 punktów. Im więcej osób = tym więcej volumenu = tym ta sama tygodniowa pula dzieli się na więcej osób. Dla osób mających same stablecoiny można skorzystać jedynie z opcji "Vault" gdzie mamy zmienne APR 9-25% i również zdobywamy punkty (znacząco mniej niż za volumen jednak całkowicie bez ryzyka). I teraz najlepsze. Jeśli tradujesz jak ja to możesz po prostu przenieść się ze swojego cexa/brokera tutaj, wtedy robisz to samo a dodatkowo wystawiasz się na ekspozycję na airdrop. Jeśli nie jesteś traderem po prostu nabijasz volumen płacąc za niego jak wyżej opisałem. Jest to airdrop który da naprawdę solidne $ i wymaga wkładu $/czasu dlatego zdaję sobie sprawę że 99% + czytających go "skipnie" bo woli jakieś zakładanie kont czy inne bzudry przez co ominie tą okazję tak samo gdy na innym forum pisałem o Hyperliquid we wczesnej fazie ale może pomogę chociaż jednej osobie! W razie pytań zapraszam do pisania pod tematem/DM, pomogę, nie musisz być z mojego refa ;) Pozdrawiam
  10. Tak, zamiast skalować sprzedajesz kurs. Odpowiedź jest prosta - nie zarabiasz więc stworzyłeś kurs. Nigdy osoba sprzedająca jakikolwiek kurs nie zarabia na danej metodzie (najczęściej zarabiała, nisza się wypala = odpala kurs), jak tego nie rozumiecie to napisać na kartce i przykleić sobie na czole.
  11. Przeczytałem całość z ciekawości, dla mnie odpowiedź jest dość oczywista, chcieli wykorzystać dane w celu wyrządzenia szkody (najprawdopodobniej finansowej lub/i nietylko). KYC na takiej platformie nie ma żadnego zastosowania więc może być wykorzystany tylko i wyłącznie do działań mających zaszkodzić reklamodawcy. Ja bym wziął się i zamiast tylko pisać na forum zgłoś ten incydent.
  12. @jogin Dzięki! Na prawdę sporo h poświęciłem na research, zazwyczaj się opłaca, zobaczymy w praktyce Trzy? Sam nie wiem, jedne są bardziej, drugie mniej niszowe. RBNT, NEXA, OCTA to projekty które mają masę środków i się nie "zawiną" więc względnie najbezpieczniejsze moim zdaniem. RBNT ma stokenizowane najwięcej aktyw ze wszystkich obecnych kryptowalut na łańcuchu w postaci kontraktów węglowych, największe RWA typu ONDO są daleko w tyle za tym projektem + jego współpraca z bankiem rezerwowym Australii otwiera sporo możliwości. OCTA posiada lepszy i bardziej skalowalny produkt niż RENDER, obecnie około 30% udziałów w rynku renderingu z dużo mniejszym marketcapem, projekt zarabia na siebie ^^ NEXA to team BCH także potencjał ogromny jak i środki. Jeśli masz czas to nie namawiam do kupna ale namawiam do poczytania o tych projektach bo są na prawdę interesujące, chociażby pod względem technologicznym.
  13. @Zasiu Jak zawsze ^^ Jasne, takie projekty to większe ryzyko ale research zrobiłem dobry i operuje tylko zyskiem także dla mnie już bez ryzyka
  • Profil użytkownika Make-Cash.pl

    Przeglądasz profil użytkownika Make-Cash.pl. Publikowane na Make-Cash.pl treści są weryfikowane przez moderatorów oraz użytkowników. Dołącz do nas - zaloguj się lub zarejestruj!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .