Skocz do zawartości

StrangeR

Użytkownik
  • Postów

    80
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

2820 wyświetleń profilu
  1. ok, nie dyskutuje, bo widzę, że szkoda czasu każdy oceni po swojemu:) czekam na recenzję w takim razie
  2. hahahaha no nie, nie na tym polega przedsprzedaż "Co to jest przedsprzedaż? Przedsprzedaż umożliwia zakup produktu, zanim będzie on dostępny. Zamawiając produkt w przedsprzedaży, rezerwujesz go, aby mieć pewność, że będziesz wśród pierwszych osób, które otrzymają produkt po dacie rozpoczęcia jego sprzedaży, czyli po udostępnieniu produktu." - to cała filozofia tego pojęcia, pierwszy wynik z Google w sumie. No nic, uczysz sprzedaży, ale człowiek przecież uczy się całe życie, mam nadzieję, że pomogłem:) kto wie, może recenzja rozbije bank i zachęci do zakupu w cenie regularnej
  3. Nie widzisz w tym nic złego/nielogicznego, że promocja kończy się, zanim pojawi się jakakolwiek recenzja? Bo jak na ofertę na tym forum, to nie są grosze, a bardziej wygląda to jak "potrzebuję gotówki na już", a przecież z taką lekkością zarabiasz dużo większe pieniądze i według opisu kursu/mentoringu, tego samego "chcesz nauczyć" innych Jeśli to kwestia skończenia materiałów, to do 1 grudnia została chwila, więc raczej większość kursu powinieneś mieć na skończoną i raczej to kwestia szlifu, więc spokojnie recenzent ma już podstawy do wypowiedzenia się na ten temat:)
  4. Czyli recenzja będzie po skończeniu się okresu promocyjnej ceny?:) Czy pomyliłeś coś w dacie, bo nie ma 31 dni listopad. START: 01.12.2023 (obniżona cena obowiązuje do 31.11.23)
  5. Proszę o listę z cenami
  6. dobre żarcie (nie tylko pizza i inne fasty, ale te również) + jak covid pójdzie w cholere to bar mleczny na miejscu + przy takiej miejscowości obsługa wszelkich festynów itp.
  7. 100zł w łapkę i do prawnika ze wszystkim
  8. Sorry, ale nie da się już tego czytać:) Człowieku, temat został wyczerpany przez wiele osób, a Ty ciągle nie wiesz co masz zrobić? Ktoś ma to zrobić za Ciebie? Czy może szukasz harego portiera z magiczną różdżką? normalnie niektórym nie warto poświęcać czasu. Przykre, ale prawdziwe. Skrócę Ci ten temat: Idź do US i powiedz, że chcesz się dogadać. Jeśli US nie będzie dobrym krokiem to Cię pokierują gdzie musisz zacząć. Im też zależy żebyś to spłacił.
  9. Raty rozkłada sie na 12 miesiecy z dopuszczeniem balonówki na końcu. Wszystko co ważne napisałem Ci wcześniej. Nie dowiesz się jak się nie udasz do US i nie pogadasz. Ci ludzie nie gryzą (przynajmniej ja od paru lat odczuwam naprawdę inne podejście). Skoro US jest wykonawcą wyroku to zacznij od US najwyżej oni Ci powiedzą, że w tej sprawie musisz zacząć od sądu. Każda sprawa jest inna, Twoja nie jest skomplikowana (jeśli chodzi o dowiedzenie się jak to załatwić) i uwierz, że w przypadku tej sprawy nikt Ci tutaj rozwiązania nie poda ani na innym forum.. tylko właściwy US bo każdy US działa NIESTETY inaczej.
  10. Jeśli to nie pozabankowy syf (chociaż i tutaj przy takich kwotach będą z tego korzystać) to w przypadku firmy i kwoty powyżej 30k zaświadczenie o niezaleganiu w US to podstawa (nawet jeśli na stronie oferty takiej informacji nie ma lub nawet jest, że tego nie potrzebują to i tak ostatecznie podeprą się analizą ryzyka i poproszą o ten kwit). Bardzo ciężko będzie załatwić coś normalnego przy egzekucji sądowej i zaległości w US dlatego układ z nimi to podstawa bo jak podpisze się ugodę ratalną to schodzą z konta i jesteś traktowany jakbyś nie miał zadłużenia. Ale ogólnie temat nie o tym a ja nie bardzo mam czas się nad tym rozwodzić:)
  11. Wiesz co..chyba za mało chcesz powiedzieć a oczekujesz odpowiedzi bo ja nie rozumiem kompletnie o co chodzi...piszesz wcześniej " bo na polecenie sądu zaczęła mnie skarbówka ścigać"" a teraz "wierzyciel to parówa jakaś z urzędu skarbowego" nic nie kumam. Jeśli to skarbówka Cie ściga i podparła się sądem to musisz dogadać się ze skarbówką. Wygląda to tak, że składasz podanie o raty, przykładowo masz 100k długu, składasz propozycję, że co miesiąc będziesz wpłacał 1500zł a 12-tego miesiąca tzw. ratę balonową 83500zł. Wydaje się niewykonalne. Jasne, ale przez 11 miesięcy pilnujesz tego jak oka w głowie, płacisz terminowo swoje raty a 12-tego miesiąca składasz kolejny raz podanie o raty na tej samej zasadzie. Jeśli byłeś grzeczny i terminowy to dostajesz kolejny rok, ALE wszelkie podatki itp. bieżące musisz mieć na tip top. Podanie o raty to oczywiście masa durnych i standardowych pól, ale jest jedno, najważniejsze. Opisowe. Musisz w nim przedstawić swój plan działania i PRZEKONAĆ ponad wszelką wątpliwość US, że ten plan ma ręce i nogi i faktycznie te raty pozwolą Ci wyjść z problemów i będziesz w stanie płacić zaproponowane raty.
  12. Albo dogadaj się z wierzycielem, albo firma na kogoś z rodziny/zaufanego. Nie bardzo rozumiem o jakiej zdolności kredytowej po założeniu firmy piszesz mając na głowie są i egzekucję...chyba, że jakaś pozabankowa lichwa, uwierz...nie idź tą drogą.. Idziesz do prawnika, płacisz 50-100zł i na pewno coś wymyślicie, albo rozwieje Twoje marzenia o planie jaki sobie założyłeś.
  13. no to jak Twój to zrób to co napisałem wyżej, spokojnie sobie poradzisz jak to wszystko znaleźć podpowie Ci google.
  14. najlepiej zalogować się na ftp gdzie tego wp instalowałeś, znaleźć katalog z wtyczkami i ją usunąć lub sprawdzić czy nie zrobiło wpisu z przekierowaniem w pliku httaccess. Strzelam...że nic Ci to nie powie.. ale może. Na swoim hostingu to masz? w jakiej firmie?
  • Profil użytkownika Make-Cash.pl

    Przeglądasz profil użytkownika Make-Cash.pl. Publikowane na Make-Cash.pl treści są weryfikowane przez moderatorów oraz użytkowników. Dołącz do nas - zaloguj się lub zarejestruj!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .