Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png

Torciq

Użytkownik
  • Postów

    33
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Nowy

2 obserwujących

Informacje

  • Miejscowość:
    localhost

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. A jakie byś potrzebował Wszystko da się zakodzić.
  2. Wątek zaktualizowany, poprawione linki i opis.
  3. Gdzieś mnie źródła i plik wykonalny tego przepadły Przepisze to na prędce i w tym tygodniu wrzucę reupload
  4. Dane właściciela usługi muszą się pokrywać z danymi właściciela sklepu. Dane te powinny być zawarte w regulaminie, raczej nie ma możliwości tego obejścia chyba, że od ponad roku coś się zmieniło w tej kwestii.
  5. @lukio132 , wiem, że byłoby mega super @prymul1 , link poprawiony można pobierać. Za kilka dni wrzucę nowszą wersję troszku poprawioną
  6. Nie chodzi o ilość wystawionych przedmiotów tylko o licznik ilości sprzedanych sztuk, który jest co miesiąc resetowany. Licznik ilości dostępnych sztuk resetuje się w momencie odnowienia aukcji zależnie od jej wcześniejszej konfiguracji.
  7. Na prośbę użytkownika, poprawione wygasłe linki.
  8. Torciq

    Autoclicker

    Siemanko, sprawdź sobie ten "programik" z bindami na spację od NUM1 do NUM5: https://www33.zippyshare.com/v/tp2uaxj5/file.html Hasło do archiwum: make-cash.pl Skan: https://www.virustotal.com/gui/file/b1d42ca45d7346ebd9a804747833c2708cc578fbf0726a903f4cd6653f8a74ec/detection
  9. A nawet mam
  10. @xy1o zaktualizowałem pierwszy post, hasło to make-cash.pl
  11. W pierwszym poście aktualizacja linków oraz informacji dotyczących bota.
  12. Sprawdź to rozwiązanie: Otwórz plik /admin/themes/default/template/controllers/products/helpers/form/form.tpl Znajdź linie z kodem: submitHandler: function(form) { form.submit();}, Usuń go lub zakomnetuj dodając // przed każdą linią w/w kodu
  13. Postępuj zgodnie z poradnikiem
  14. Złotym środkiem jest dobra księgowa, która zajmie się sprawa rozliczenia Twojej pracy z urzędami.
  15. Skorzystaj z serwisu apaczka, mają już gotową integrację dla PS i możesz wybierać spośród wielu przewoźników. Jest to zdecydowanie lepsza opcja niż umowa kontraktowa z przewoźnikiem. Osobiście z umów kontraktowych zrezygnowałem 3 lata temu. Weź miarkę, wagę i dokonaj pomiarów. Prościej się chyba nie da. Jeżeli nie masz towaru jeszcze fizycznie poszukaj jego dokumentacji technicznej lub zobacz jakie parametry ma wpisane konkurencja w opisie produktu. Zobacz czym są kody magazynowe, kody EAN i kod producenta. Serwis z reguły załatwi wszystkie formalności tj. zaprogramuje kasę fiskalną (wprowadzi produkty, stawki VAT oraz ustawi nagłówek, a na końcu wprowadzi kasę w tryb fiskalny), przeszkoli Cię z obsługi i zgłosi wszystkie wymagane dokumenty do urzędu skarbowego. Unikaj serwisów, które tego nie robią. Unikaj też takich gdzie przegląd robią raz w roku i cena przeglądu przekracza 180zł netto. Przegląd kasy fiskalnej ustawowo można wykonywać raz na dwa lata, nie ma potrzeby wykonywać go częściej. Nie wpływa to na pozycję strony, pamiętaj jednak aby w opisie uwzględnić, że dana karta produktu dotyczy takiej a takiej pojemności opakowania. Przede wszystkim przed rozpoczęciem zapoznaj się z poradnikami dotyczącymi obsługi i pracy z Presta.
  • Profil użytkownika Make-Cash.pl

    Przeglądasz profil użytkownika Make-Cash.pl. Publikowane na Make-Cash.pl treści są weryfikowane przez moderatorów oraz użytkowników. Dołącz do nas - zaloguj się lub zarejestruj!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .