Gastro

Użytkownik
 • Zawartość

  663
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  10

Gastro wygrał w dniu 14 Czerwiec

Gastro zdobył/a tego dnia najwięcej reputacji na forum

Reputacja

632 Mistrz Zarabiania

1 obserwujący

O Gastro

 • Tytuł
  Poziom 5

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Zarabiam na
  PPA

Ostatnie wizyty

3109 wyświetleń profilu
 1. @olgowiec, @Marcin89 Ja mam ustawioną pierwszą opcje, ale nie każdemu będzie to konwertowało dobrze tak jak mi. Najlepiej przetestujcie wszystkie opcje na swoim ruchu, albo te dwie pierwsze i będziecie wiedzieli co u Was lepiej wypada. U mnie większość to mobilny traffic - stąd padł wybór na pierwszą opcje.
 2. Coś tam poru*hasz.
 3. CUT THE ROPE - LU - {PIN} $17.25 Luksemburg zawsze mile widziany. Ruch prawie zerowy w tym państwie mam, ale jak coś wpadnie to zasługuje na oklaski.
 4. CRV dobre, ale epc słabe i hajs średnio sie zgadza w tym tygodniu. Ogólnie najgorszy tydzien od paru miesięcy. :/
 5. Kurr... japier... ale sie wku... jak to czytam, kurrr napraw mu te konta.. i dodaj te osoby kurr...... Jakbyś się tak zwracał do mnie to bym nic Ci nie dodał, a odpowiednie organy i tak by mi nic nie zrobiły bo patrząc na Twoje zachowanie jesteś niepoczytalny i masz żółte papiery. Zachowuj się, nie jesteś na podwórku i opanuj emocje. Polubownym załatwieniem sprawy bez wyzwisk byś już miał wszystko zrobione.
 6. Foreignseo vel Daniel Majewski.
 7. @Adrian1132 na grach, które są mało popularne 3k nie osiągniesz. Wiem, że taka droga jest przyjemniejsza, ale jak pozycjonujesz popularniejsze nisze to masz z nich więcej pieniędzy. Czyli suma sumarum bardziej opłaca sie uderzać w coś popularnego (i pamietaj, że popularność nie zawsze równa się duza konkurencja) Btw ile masz łącznie wyszukań na tych niszach? Bo w sumie też nie wiem co masz na myśli pisząc "mało popularne", dla jednych to będzie 10k/mc nisza, dla drugich 1k/mc
 8. @jujo W sumie spoko, epc mogłoby być wyższe, ale i tak nie narzekam. 19.54% $0.07
 9. @Dreszcz u mnie wszystko gra.
 10. Dobra czas na podsumowanie miesiąca. Co prawda zostało jeszcze 6h do końca doby na Ogads i kwota nieco się zmieni, ale za 6h to ja będę smacznie spał. Albo delete, im mniej wiecie tym lepiej śpicie.
 11. Ja tylko chciałbym dowiedzieć się od autora tematu lub osób recenzujących o legalności tego sposobu. Pod jakie paragrafy podchodzimy?
 12. Nowy rozrząd.
 13. Działa, wypłaca, czasami szybciej, czasami wolniej. Zależy jaki kraj, najlepiej zajrzyj w oferty. Tak, jest net7 od dawna, ale nie w AC. W sumie to nie wiem czy w jakimś PL serwisie takie coś występuje (śmiesznie, bo nie wiem czy dałbym radę się przestawić z net7 na net30) To temat AstroCash, więc nieetyczne byłoby polecać mi inny serwis. Kiedyś spoko mi tu wpadało, teraz nie wiem. No, ale na koniec pozwolę sobie jeszcze zacytować zdanie z Twojego posta: Dziękuje, dobranoc.
 14. Nigdy nie rozumiem pytania o coś, o czym jest wiele informacji w internecie. http://lmgtfy.com/?q=koparka+kryptowalut
 15. @triline123 widzę, że podobnie zarabiamy. Dalej macie te staty popsute? Bo dziś na livestats jak wpadnie lead to razem z nim wszystkie poprzednie leady z dnia i się wszystko dubluje. XD Jak odświeżę to jest wszystko okej do momentu aż lead jakiś wpadnie.