Moim zdaniem temat hostingu pod takie strony +18 w Polsce jest trochę bardziej ryzykowny niż się wielu osobom wydaje.
U nas działa to tak, że wystarczy jedno zgłoszenie DMCA albo inna skarga dotycząca treści (np. prawa autorskie do wideo czy zdjęć) i większość polskich hostingów reaguje bardzo szybko. Czasem nawet bez głębszej weryfikacji - po prostu dostajesz maila i strona jest zdejmowana albo konto jest blokowane.
Nie chodzi nawet tylko o same treści erotyczne, ale o to, że takie serwisy "porn-tube" z natury opierają się na dużej ilości materiałów od użytkowników i łatwo tam o treści, do których ktoś może zgłosić roszczenie. Dlatego moim zdaniem trzymanie takiego projektu na typowym polskim hostingu współdzielonym to trochę gra w rosyjską ruletkę.
Możesz działać miesiącami bez problemu, ale jedno zgłoszenie i cały projekt znika z dnia na dzień. W praktyce osoby, które traktują to poważniej, i tak patrzą raczej w stronę bardziej elastycznych rozwiązań albo infrastruktury, gdzie nie ma tak szybkiego "auto-reakcji" na każde zgłoszenie, bo inaczej skalowanie takiego serwisu jest po prostu trudne.