Skocz do zawartości

axel

Użytkownik
  • Postów

    56
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Social Media

  • Telegram
    729108268

Informacje

  • Miejscowość:
    Warszawa
  • Zarabiam na
    PPA, programowanie

Ostatnie wizyty

4316 wyświetleń profilu
  1. axel

    Temat Ogólny o AC

    @yosumitshu Istnieję i terminowo otrzymuję wypłaty. Do nowego Astro dołączyłem testowo mając duży ruch na buildzie/og - kilka godzin przekierowania ruchu na "niewypłacalny" serwis nie uczyniłoby mnie biednym. A jednak wszystko jest okej i kręcę spoko dniówki, parę lat minęło od topki starego AC i do obecnej sytuacji nie można się porównywać, bo ludzie robią postęp (szczególnie w ciągu paru lat). Tak, obecnie oczekuję na wypłatę - ale zbliża się koniec miesiąca (jeszcze nie wystawiłem faktury) i termin wypłaty mam do 08.06. Jeśli nadal nie wierzysz w istnienie osób zarabiających $500 to zapraszam do ścigania się w topce. A ze starego AC uciekłem w porę na zagraniczne serwisy i nie miałem żadnych zaległych wypłat.
  2. axel

    Temat Ogólny o AC

    @AstroCash.org, co się wydarzyło?
  3. axel

    Temat Ogólny o AC

    @Ciamciaj strasznie mało leadów - spójrz jeśli możesz na 95975.
  4. axel

    Temat Ogólny o AC

    @AstroCash.org, @Ciamciaj Czy naliczanie dzisiejszych leadów działa prawidłowo? Z tego co widzę na koncie - liczba leadów trochę odbiega od normy.
  5. @vapula już daję znać @rajza, @antyktrad poodpisywałem na gadu
  6. axel

    Temat Ogólny o AC

    @Ciamciaj, do jutrzejszej pierwszej sesji wyślecie?
  7. Jest taka możliwość, możesz dodać własne meta pole przy edycji posta - przykładowo z linkiem do "innej strony". I wtedy w pliku gdzie przelatuje pętla z postami (najczęściej post-loop.php) dodać warunek - jeśli post zawiera wcześniej ustalone meta pole, wtedy zamienić link posta na ten z meta danych. Coś w tym stylu (post z linkiem do innej strony w pierwszym IFie) <?php while ( have_posts() ) : the_post(); ?> <?php if(get_post_meta(get_the_ID(), 'ex_url', true )): ?> <a href="<?php echo(get_post_meta(get_the_ID(), 'ex_url', true)); ?>"> <?php the_post_thumbnail(); ?> </a> <php else: ?> <a href="<?php the_permalink(); ?>"> <?php the_post_thumbnail(); ?> </a> <?php endif; ?> <?php endwhile; ?> Albo po prostu zrobić redirecta z panelu...
  8. Artykuł zaczerpnięty ze spidersweb.pl _________________________________________________________ Nie ma konkretnych informacji, co ministerstwo cyfryzacji zrobi w kierunku ograniczenia używania SMS Premium, ale najwidoczniej zaczynają się za to brać. Co o tym myślicie? Czy zarobki z przeróżnych PP nastawionych na Polskę mocno spadną? A może właściciele serwisów wymyślą obejście tego problemu?
  9. @foreignseo, <?php if(is_category()): ?> <h1>Tekst tylko dla kategorii</h1> <?php endif; ?>
  10. @bestboy120, W9 jest tylko dla ludzi z USA. Wybierasz metodę płatności, wpisujesz dane i klikasz "Enable payments on my account" - wypłata zleci się w najbliższą niedzielę.
  11. axel

    Temat Ogólny o AC

    @AstroCash.org, z prowizją czy bez? Ładny kurs ___________ @MTice, pytam Tymka/Iwo, często szybkie są włączane bez prowizji, a Ty raczej poinformowany nie jesteś.
  12. @Skipi, właśnie przekierowuję część ruchu, jak będę miał sensowną ilość wejść to wstawię tu screeny ze statystyk.
  13. CPABuild - Nowy serwis CPA Zapraszam wszystkich do świeżego serwisu CPABuild. Świetny kontakt z adminem i innowacyjne rozwiązania. Nowa sieć jest oparta na tworzeniu, dzieleniu się i zarabianiu razem (udostępnianie landingów, content lockerów - później budowanie "mirroru" z wybranych wcześniej elementów). Zastosowano tam dość specyficzne rozwiązania, ale finalnie jest to ciekawe - więc serdecznie zapraszam do rejestracji. Zarejestruj się: https://cpabuild.com/register/r/702 Czysty link: https://cpabuild.com/register Pozytywne aspekty CPABuild: Wszystko jest zoptymalizowane pod urządzenia mobilne Lekkie strony postawione na serwerach w chmurze Bardzo dokładne i szczegółowe statystyki (dzielone na oferty, kraje, przeglądarki, systemy operacyjne, domeny przekierowujące, templejty, lockery i nie tylko..) System wypłat - Weekly (Minimum $50) Zarabianie na udostępnianiu templatek - 5% z zarobków innych użytkowników (którym udostępnisz template) na Twoim landingu trafia do Ciebie $10 wynagrodzenia za rejestrację (ustawienie profilu, post na forum w temacie o CPABuild) Duży wybór content lockerów i landingów Świetny kontakt z adminem Rejestrujcie się i dajcie znać, jak wam idzie w CPABuild!
  14. axel

    Temat Ogólny o AC

    @linkshop24, z klików tak średnio, z leadów wpada mniej więcej w normie
  15. @Aleks1723, @Carramba odpisałem na PW
  • Profil użytkownika Make-Cash.pl

    Przeglądasz profil użytkownika Make-Cash.pl. Publikowane na Make-Cash.pl treści są weryfikowane przez moderatorów oraz użytkowników. Dołącz do nas - zaloguj się lub zarejestruj!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .