Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
 

 

Znalazłem w Internecie świetny serwis do zarabiania.

 

 

Jak to działa?

 

Zarabiamy na zakupach osoby, która zakupi jakąkolwiek grę na stronie g2a.com z naszego reflinka. Cookie trzyma się aż 2 lata. 

 

Najlepsze jest to, że jeśli polecony zrobi już raz zakupy z Twojego linku jest on przypisywany do Twojego konta na stałe!

 

 

Ile mogę zarobić?

 

Przy każdym produkcie w sklepie są podane dokładne stawki jakie otrzymujemy gdy osoba przez nas polecona zrobi zakupy.

 

 

Ponadto możemy zarabiać na swoich poleconych!

 

 

Przykładowo:

 

Wysyłasz link na facebooku, kilkoro Twoich znajomych wchodzi na stronę i jedna tylko zakupuje grę. Dostajesz profit od tej jednej osoby od razu. Za tydzień lub dwa kolejna osoba ponownie trafia na g2a.com i zakupuje grę. Ponownie zostajesz nagrodzony.

 

A co jeśli owe osoby postanowią zarabiać tak jak Ty? Rejestrują się w ich programie partnerskim a Ty również masz z tego profity!

 

 

Poziom 1. Dostajesz 100% z zakupów bezpośrednio z Twojego linku

 

Poziom 2. Dostajesz 60% z zakupów z linku Twojego znajomego

 

Poziom 3. Dostajesz 30% z zakupów z linków poleconego Twojego znajomego

 

 

Jest również możliwość wykupienia kodów rabatowych za dowolną kwotę (kupujesz za 5 euro to obniża 5 euro), a jak wiadomo to znacząco podwyższa konwersję! :)

 

 

 

 

Czysty link: www.g2a.com

 

 

Dowody wypłat:

 

 - pierwszy

 

 - drugi

 

 - trzeci

 

 - czwarty

 

 - piąty

 

 

W niedługim czasie jeśli zajdzie taka potrzeba jestem skłonny napisać poradnik jak korzystać z panelu partnerskiego na ich stronie, oraz jak i gdzie promować linki. :)

 

 • Super 10
Odnośnik do komentarza

Zarejestruj się za darmo i naucz się zarabiać online!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut, sztucznej inteligencji i wiele więcej!

Ja komuś coś zaliczy niech da znać btw. na początku zająłem 10 fajnych nazw odnośników więc jak jakaś nazwa zajęta to pewnie moja wina xd


edit1: Narazie bedę się starać zbierać przynajmniej 100 ciasteczek dziennie i po miesiącu ( co najmniej 3000 ciastek) napiszę czy ktoś coś kupił i moje bonifikaty ( mam nadzieję, że coś wpadnie)

Odnośnik do komentarza

@Pukacz

Prowizje dochodzą, gdy ktoś ureguluje płatność ze sklepem.

 

Nieważna jest ilość ciasteczek tylko ich jakość. Bo co z tego jak będziesz miał dużo "ciastek" podczas gdy będą one pochodziły od botów.

 

Ja już niedługo zlecam wypłatę, wtedy pokażę na forum. Chyba, że wcześniej zdecyduję się na wykupienie paru kodów rabatowych.  ;)

Odnośnik do komentarza

@Pukacz

Prowizje dochodzą, gdy ktoś ureguluje płatność ze sklepem.

 

Nieważna jest ilość ciasteczek tylko ich jakość. Bo co z tego jak będziesz miał dużo "ciastek" podczas gdy będą one pochodziły od botów.

 

Ja już niedługo zlecam wypłatę, wtedy pokażę na forum. Chyba, że wcześniej zdecyduję się na wykupienie paru kodów rabatowych.  ;)

 

No tak, bo mam 1100 ciasteczek i ani jednej sprzedaży.

Ale nie poddaje się :)

Odnośnik do komentarza
 • Polecana zawartość

  • JDG - Jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić działalność gospodarczą w Polsce
   Jednoosobowa działalność gospodarcza (JDG) to najprostsza forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest to działalność prowadzona przez jedną osobę fizyczną na własne nazwisko i na własne ryzyko. Jednak mimo, że nazywa się jednoosobowa - daje jednak możliwość zatrudniania pracowników. Takich firm jest zarejestrowanych w Polsce zdecydowanie najwięcej. Sprawdź jak zarejestrować, rozliczać i prowadzić własną JDG!
    • Super
   • 3 odpowiedzi
  • Inwestowanie w obligacje detaliczne skarbu państwa - od podstaw!
   Sprawdź jak inwestować w obligacje skarbowe - krok po kroku! Detaliczne obligacje skarbowe to rodzaj obligacji emitowanych przez Państwo, które są oferowane indywidualnym inwestorom, takim jak osoby fizyczne, a nie instytucjom finansowym.

   Są to instrumenty dłużne, nienotowane na żadnym rynku, co oznacza że kupując taką obligację, w praktyce pożyczasz pieniądze państwu na określony czas, a w zamian otrzymujesz odsetki. Można więc powiedzieć że obligacje są indywidualną pożyczką na określony % dla Skarbu Państwa. Państwo odda Ci więcej niż od Ciebie pożyczyło.
    • Super
   • 5 odpowiedzi
  • Jak pozyskiwać i zarabiać na poleconych dzięki make-cash.pl
   W tym poradniku przedstawiam możliwości dostępne dla każdego użytkownika. Dowiesz się jak efektywnie wykorzystać forum do zbierania poleconych i budowania dodatkowych zysków.

   Make-cash.pl to miejsce, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami, poszukują porad i rekomendacji, a także nawiązują wartościowe kontakty. Codziennie odwiedza nas minimum 2000 unikalnych osób, które są zainteresowane zarabianiem przez Internet - a to ogromny potencjał, z którego może korzystać nie tylko administracja - ale każdy użytkownik forum !
    • Super
   • 2 odpowiedzi
  • Jak pisać treści na stronę internetową z wykorzystaniem AI
   Tworzenie treści od podstaw może być procesem czasochłonnym. Istnieje wiele mniejszych kroków, o których należy pomyśleć w drodze do stworzenia atrakcyjnych treści, takich jak badanie rynku, SEO i redagowanie tekstu, a to tylko początek. Jednak nie musisz zaczynać od zera, gdy istnieją narzędzia AI, które mogą pomóc w tworzeniu wysokiej jakości treści. 
    • Dzięki!
    • Super
   • 13 odpowiedzi
  • 9 rzeczy, które możesz zrobić w SEMRush, by zwiększyć ruch swojej strony
   Istnieje kilka sposobów, by wykorzystać SEMRush, aby zwiększyć swój ruch na stronie WWW i wspomóc swoją pracę w zakresie SEO i content marketingu.
    • Super
   • 3 odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .