Skocz do zawartości

abc1995

Witam.

Ja kończę z serwisem bo mam już inne sposoby zarabiania w sieci.

Ale portal polecam każdemu.

Działa on na zasadzie mypay czyli trzeba wypełniać ankiety różne, zadania.

Serwis posiada NAJWIĘKSZE STAWKI w sieci i wypłaca raz na miesiąć 14lub 15 dnia miesiąca.

Zapraszam do rejestracji: http://cplead.pl/polecam.abc1995


Informacje o zdjęciu


Rekomendowane komentarze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 • Sprawdź też:

 • Podobna zawartość

  • Przez Lemonovskyy
   ================================================================
   DZIEŃ 1    16.03.2020r.
    
   Coś o mnie
   Nazywam się Aleksander i chcę zacząć w końcu zarabiać przez internet, zacznę mój dziennik od ankiet w późniejszym
   czasie chcę zacząć takie metody jak CPA, PPI lub EHOE. Podkreślam że to mój pierwszy dziennik pracy. 
   MOJE GŁÓWNE RZECZY KTÓRE CHCĘ ZROBIĆ DO KOŃCA MIESIĄCA
   ☐  Zarobić pierwsze 100 zł do końca miesiąca
   ☐ Ogarnąć 3 maile pod ankiety
   0/100 zł
   PROGRES = 0 zł
    
             
   ================================================================
   Jak zarabiać na ankietach
    
  • Przez bartqqq
   Witam, Swagbucks to jedna z najstarszych płatnych stron z ankietami, zajmująca topowe miejsca w kwestii ilości ankiet i stawek za ich wypełnianie. Od początku swojej działalności (2008 r) wypłaciła ponad 400,000,000$ dla użytkowników z całego świata. Pozwala na dobre zarabianie na ankietach
                                                                                                                                                                                      
    Niestety do tej pory nie wspierała ona kompletnie Polski (można było używać VPS-ów itd, ale nie rozwiązywało to wszystkich problemów). "Do tej pory", bo obecnie dostała natywne wsparcie dla naszej ojczyzny
                                                                                                                                                                                        
   Walutą na stronie jest SB, jej przelicznik to 1SB=0.01$. Wypłaty w postaci giftcardów do Amazona, PayPala oraz Zalando.de, w euro, funtach lub dolarach. Minimalna wypłata Amazon to 500SB, dla PP 2500SB. Warto wspomnieć, że często są one w różnych promocjach i wypłata w euro może być bardziej opłacalna niż w np. dolarach.
   Zarabianie jest generalnie skupione wokół ankiet:
   - jest ich dość dużo
   - większość jest przetłumaczona na polski, często zdarzają się od polskich firm
   - płatne od 40 SB do 200 SB
   - niestety duża ilość odrzuceń na start (ale nawet za odrzuconą ankietę dostajemy 5-10 SB)
   Ale istnieje też kilka innych metod:
   - używanie ich przeglądarki
   - osiąganie dziennych celów zarobku
   - zainstalowanie ich add-ona do przeglądarki
   - offerwalle 
   Niestety dla Polski wyłączona jest opcja zarabiania na cashbacku.
   Oraz oczywiście za refy:
   - zapraszający dostaje 100SB, gdy osoba zaproszona zainstaluje rozszerzenie do przeglądarki (Swagbutton), ona sama dostaję za tą akcję 50 SB*
   - 10% ich ogólnych zarobków 
   LINKI DO STRONY:
   REFERENCYJNY (Dla refów oferuję od siebie 40% refbacku, chętni priv, dzięki :))*
   CZYSTY
   *UWAGA: Żeby zostały przyznane punkty osobie zapraszającej, osoba zapraszana od razu po kliknięciu w link musi zainstalować rozszerzenie oraz mieć zainstalowanie rozszerzenie przez 30 dni i być aktywna na stronie, osoba instalująca rozszerzenie od razu staje się refferalem (Dokładne info)
  • Przez Piździoch
   Witam!
   Jakiś czas temu znalazłem stronkę Prolific dzięki której można zarabiać na ankietach. Zrobiłem 7 funtów i na tym się skończyło.
   Dzisiaj przypomniałem sobie o stronce i mam na celu sprawdzić jaki wyjdzie mi zarobek w ciągu 1 miesiąca na tylko i wyłącznie tej stronce. Zresztą jeżeli znacie więcej stronek co do zarobku na ankietach to podajcie, to również sobie na nich też sobie porobie (wiadomo więcej stron z ankietami=więcej $), aczkolwiek tutaj będę publikował zarobek z samego Profilic'a. Dodam że na przed komputerem siedzę i czekam na ankiety dopiero od godziny około 15:00 (wiadomo szkoła), więc może być tak że część ankiet mnie pomija. Na koniec dodam że jest to mój początek zarobku w internecie, więc póki co zostaje na ankietach, innego doświadczenia nie mam.
   Zarobione dzisiaj (tj. 03.02.2020) = 9 funtów (45,44 PLN)
   Stan konta na dzień dzisiejszy (tj. 03.02.2020) = 9 funtów (45,44 PLN)
    
  • Przez chincyk
   Witam,

   Przedstawiam Wam serwis YouGov(reflink), wpada tam sporo ankiet i serwis jest wypłacalny

   Ankiety punktowane są od 25 do 50 punktów (wypłata 2500pkt), w moim przypadku zaproszenia do ankiet otrzymuję co 3-4 dni.
    

   Do wyboru mamy dwie nagrody:
   Karta podarunkowa Allegro 100 zł (2500 pkt), Karta podarunkowa Allegro 250 zł (5000 pkt),
   Ref link: https://pl.yougov.com/refer/aY00oVR_Pj4u-_2cRKNpqg/
   Czysty: https://pl.yougov.com/
    
   Poradnik i opis - Zarabianie na wypełnianiu ankiet
    
  • Przez xmichalx04
   Hej, chciałbym wam przedstawić pewną aplikację, w której można zarobić całkiem fajne kwoty.
   Premise to firma zajmująca się szybkimi badaniami rynku na całym świecie. Ich globalna sieć dostarcza w czasie rzeczywistym rzeczywiste informacje, które zapewniają liderom możliwości podejmowania decyzji. Nie jest to jednak typowy panel ankietowy jak choćby AttaPoll. Premise nie ogranicza się jedynie do tradycyjnych ankiet, gdyż Premise tworzy również specjalne zadania, które polegają na robieniu zdjęć poza domem i odpowiedzeniu na kilka prostych pytań związanych z danym zadaniem. Więc aby zarabiać, należy pobrać aplikację Premise dostępną w Sklepie Play i App Store. Aplikacja premierę miała 31 marca 2020 roku, do tej pory ze Sklepu Play pobrało ją ponad 5 mln użytkowników, a jeśli chodzi o oceny - do dnia dzisiejszego (31.07.2021) na 75 tys. opinii średnia ocen to 3,8 ☆. Według mnie ta średnia nie odzwierciedla dobrze aktualnej jakości aplikacji Premise. Przypuszczam, że ma to związek z tym, że większość gorszych opinii pojawiło się na samym początku istnienia tej apki, gdy wciąż trwały testy. Sam mam już trochę tą aplikację i muszę przyznać, że po pewnych usterkach kiedyś, obecnie aplikacja jest coraz lepsza i zasługuje na średnią powyżej 4. W mojej opinii jest to na ten moment jedna z najlepszych aplikacji do zarabiania pieniędzy na telefonie.
   Czysty link do aplikacji
   Rejestracja
    
   Oczywiście aby przystąpić do rejestracji najpierw musimy pobrać aplikację, a zrobić to można klikając w przycisk powyżej. Zgodnie z regulaminem Premise konto może założyć każdy, kto jest pełnoletni (w Polsce pełnoletność oznacza ukończenie 18 lat, zaś w innych krajach może być inaczej). Jeśli nie jesteś pełnoletni, musisz posiadać zgodę opiekuna prawnego. Tyle teorii. W praktyce nie spotkałem się jednak z żadną weryfikacją tożsamości. Zarejestrować się można poprzez konto Google, więc proces rejestracji jest błyskawiczny.
   Premise - metody zarabiania, jak się poruszać po aplikacji?
    
   Na wstępie podkreślę, że aby korzystać z aplikacji musimy mieć zawsze włączony GPS (Lokalizacja). A to dlatego, że Premise bez udostępnienia naszej lokalizacji nie jest w stanie wyświetlić nam dostępnych zadań do wykonania.
    
   - Gdy mamy włączoną lokalizację w smartfonie, przejdźmy do zakładki "Moje zadania". Będziemy tam mieli dostępny przewodnik dla początkujących, który pokaże nam, w jaki sposób należy wykonywać zadania, aby zawsze były akceptowane. Niestety akceptacji nie mamy " z góry", na akceptację musimy poczekać do max. 48h, dlatego trzeba rzetelnie wykonywać zadania. U mnie przewodnik nie jest już dostępny, ponieważ już go wykonałem. Nie polecam "olewać" tego przewodnika, bo możemy się zdziwić, gdy nasze zadanie zostanie odrzucone.
   - Jeśli już zapoznaliśmy się z przewodnikiem, możemy przejść do zakładki "Rynek". To właśnie w tej zakładce są wszystkie sposoby zarabiania. Na pierwszy rzut oka mamy podzakładkę "Ankieta". W niej oczywiście są ankiety, które różnią się od typowych paneli ankietowych. Mianowicie każda ankieta jest za 10 groszy, a w Premise nie zostaniesz wyrzucony z ankiety, nie ma żadnych dyskwalifikacji. Jest to zatem ogromny plus tej aplikacji, gdyż co prawda stawki za ankiety są niskie, to jednak mamy pewność, że otrzymamy premię. Są to więc sondaże statystyczne i tutaj nie ma czegoś takiego, że szukają tylko osób o danych kryteriach. Ankiety są dosyć krótkie, trwają jakieś 3-4 minuty, i zdecydowana większość pytań jest zamkniętych, więc wypełnianie tych sondaży powinno być przyjemne. Jednakże musimy dosyć często sprawdzać, czy nie ma nowych ankiet, bo każda ankieta jest dostępna do danej godziny. Co ciekawe, te same ankiety pojawiają się cyklicznie, więc można łatwo sprawdzić, czy czyjeś zdanie na jakiś temat się zmieniło w krótkim odstępie czasowym.
    
   - Druga podzakładka nazywa się "Zlokalizuj". I tu jest bardzo ciekawa metoda zarobku. Możemy zarabiać pieniądze za robienie zdjęć różnym obiektom w mieście. Przykłady? Zdjęcie: sklepu spożywczego, kantoru wymiany walut, kościoła, szkoły, pomnika/rzeźby, ośrodku zdrowia, targu ulicznego i wiele innych. Zadania polegają na wyjściu na miasto z telefonem i zrobieniu zdjęcia danemu obiektowi, a następnie odpowiedzeniu na kilka prostych pytań. Stawki za te zadania są obecnie za 1 zł lub 1,25 zł, ale niewykluczone, że w przyszłości nagrody będą wyższe. Taki sposób zarabiania jest z pewnością motywujący dla osób leniwych, by wyjść z domu na miasto i się dotlenić, a przy okazji sobie coś zarobić 🌝 Do robienia zdjęć nie potrzeba jakiegoś super telefonu z ultra jakością fotografii. Jeśli chcecie robić zdjęcie, gdy jest już ciemno na dworze, to koniecznie włączcie lampę błyskową. Inaczej zdjęcie będzie zbyt ciemne i zadanie zostanie prawdopodobnie odrzucone. Jeśli mieszkacie w średniej wielkości mieście, większość zadań bez problemu wykonacie. Jeśli mieszkacie w mieście takim jak Warszawa, Kraków, czy Gdańsk, to oczywiście w takich dużych miastach jest wszystko, więc tu żadnego problemu nie będzie z żadnym zadaniem. Przechodząc do zakładki "Moje zadania" i do "Ukończone" możemy sprawdzić, czy nasze zadanie zostało już sprawdzone klikając w nie. Jeśli zostało odrzucone, to mamy informację zwrotną, z jakiego powodu.
   Ważna rada - jak w podzakładce "Zlokalizuj" są dostępne zadania, najlepiej zarezerwujcie je sobie, aby nie zniknęło wam np. za 10 minut. Zrobić to można przechodząc do danego zadania i klikając w przycisk "Zapisz na później". Wtedy od tego momentu będziemy mieli 8 godzin na wykonanie tego zadania. Jeśli nie wyrobimy się w ciągu tych 8h, to niestety zadanie nam zniknie. Zadania te same, tak jak ankiety cyklicznie pojawiają się. Można więc cały czas fotografować te same obiekty, np. cały czas ten sam sklep spożywczy. Polecam też po każdym takim ruchu, jak rezerwacja zadania odświeżyć aplikację, by wszystko się zaktualizowało. W tym celu należy przejść do zakładki "Moje zadania", a następnie kliknąć w podzakładkę "Do zrobienia" i przesunąć palcem z góry do dołu, aby się odświeżyło. Będąc w podzakładce "Do zrobienia" widzimy, ile czasu mamy jeszcze na zrobienia danego zadania. Zadania również zostaną zweryfikowane w ciągu 48h, czyli albo zaakceptowane, albo odrzucone. Żeby zostało odrzucone, trzeba jednak się nieźle "postarać" :).                                
   Uwaga! Nie próbujcie oszukać Premise robiąc np. zdjęcie telefonem jakiegoś zdjęcia obiektu z internetu wyświetlonego np. na ekranie komputera. Nie wiem, jak oni to sprawdzają, ale od razu mówię, że takie zadanie zostanie odrzucone. Wiem, bo sam tak spróbowałem, chciałem sprawdzić, czy coś takiego przejdzie, ale nie przeszło, więc odradzam takie kombinowanie 😀
    
   - Trzecia podzakładka to "Odkrywaj". I tu niestety za wiele się nie wypowiem, ponieważ w moim przypadku nie mam dostępnych w ogóle żadnych misji. Być może dlatego, że nie jestem w tak dużym mieście. Ale w podzakładce "Odkrywaj" powinny być zadania wymagające podróży do wybranego miejsca i odpowiedzi na dane pytania. Pewnie są za to wysoko płatne.
    
   W jaki sposób w ogóle firma Premise wykorzystuje przesłane zdjęcia obiektów i odpowiedzi na pytania z nimi związane i do czego przydają się im te dane?
    
   Misją Premise jest bycie źródłem prawdy opartej na bezpośredniej obserwacji na całym świecie. Dołączając do Premise, stajemy się częścią globalnej społeczności. Premise stawia na uczciwe wykonywanie zadań, nasze zgłoszenia pomagają organizacjom partnerskim, firmom i organizacjom pozarządowym lepiej zrozumieć i ulepszyć społeczności lokalne. Kontrybutorzy Premise powinni:
    
   - odpowiadać na pytania zgodnie z prawdą i najlepiej, jak potrafią;
   - nigdy celowo nie przedstawiać fałszywych lub wprowadzających w błąd informacji;
   - zawsze zachowywać się z szacunkiem podczas wykonywania zadań i interakcji z lokalnymi mieszkańcami, przedsiębiorstwami lub instytucjami;
   - korzystać z aplikacji Premise oraz przesyłać zadania wyłącznie za pomocą telefonu komórkowego. (Trzeba więc ostrożnie robić zdjęcia, gdy wokół nas są ludzie, by ktoś nie osądzał nas o fotografowanie jego wizerunku, jeśli w danym miejscu jest duży ruch, to najlepiej robić zdjęcia wieczorem, w nocy lub z samego rana (zależy gdzie);
   - jeśli w danym obszarze nie czujesz się bezpiecznie lub zostaniesz poproszony o opuszczenie go przez jakąś osobę, wyjdź z zadania i natychmiast opuść dane miejsce.
   Co nie wolno kontrybutorom Premise? 
   Fałszować swojej lokalizacji (np. jakieś oprogramowania);
   Posiadać więcej niż jedno konto na osobę na tym samym urządzeniu
   Współdzielić rachunku płatniczego z innym kontrybutorem Premise bez autoryzacji
   Nie wolno absolutnie fotografować zdjęcia, na których jest przemoc, wulgarne zachowania, akty pornograficzne, seksualne, nienawistne lub w inny sposób niestosowne;
    
   Program partnerski
    
   Niestety, w tej aplikacji nie ma programu partnerskiego. Ale co ciekawe, w zakładce "Profil" jest opcja skopiowania/udostępnienia swojego unikalnego linku polecającego swoim znajomym, jednakże my nic od nich nie dostaniemy. Ale kto wie, może kiedyś się to zmieni?
    
   Wypłata zarobków - czy płaci?
    
   Aplikacja sumiennie i szybko wypłaca pieniądze. Wypłacić można na procesor PayPal, na giełdę Coinbase lub za pomocą Mobile Top-Up. Jeśli chodzi o PayPal, to obecnie wypłaty nawet są przetwarzane automatycznie. Wystarczy w aplikacji zażądać wypłaty i pieniądze momentalnie pojawią się na naszym koncie PayPal. Ja polecam oczywiście wypłacać na portfel PayPal. Aby wypłacić pieniądze trzeba przejść do zakładki "Płatność", następnie kliknąć w przycisk "Wypłata gotówki" i wybieramy sobie metodę płatności, a następnie podajemy dane. Minimum do wypłaty na PayPal to 20 złotych. Osiągnięcie progu wypłaty, przy pełnym zaangażowaniu zajmuje tydzień, max koło 2 tyg.
   Podsumowanie - opinie
    
   Moja opinia o tej aplikacji jest naprawdę bardzo dobra. Jest to jedna z najlepszych, jak nie najlepsza apka do zarabiania forsy na telefonie. Z moich obliczeń, przy pełnym zaangażowaniu miesięcznie da się zarobić około 100 zł. Ankiety można wykonywać w domu, natomiast podczas chodzenia po mieście możemy przy okazji zrobić zdjęcie czegoś i zarobić. Na minus brak programu partnerskiego - akurat w tej aplikacji nie zarobimy na poleconych, choć jest opcja zaproszenia znajomych do dołączenia do Premise za pomocą unikalnego reflinku, ale nie dostajemy za nich żadnych bonusów. Chyba, że kiedyś się to zmieni, wtedy jak najszybciej zaktualizuję post. Aplikacja z pewnością warta uwagi, zobaczymy czy jeszcze bardziej rozwinie się na plus. Czy korzystałeś/aś z tej aplikacji i chcesz się podzielić opinią? Dodaj komentarz poniżej 😉
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .