Skocz do zawartości

iDante

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  454
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana iDante w dniu 22 Lipiec

Użytkownicy przyznają iDante punkty reputacji!

Reputacja

219 Średnio Zaawansowany

2 obserwujących

Ostatnie wizyty

8 328 wyświetleń profilu
 1. @michosz Na https://sms-activate.ru/ możesz dodać środki za pomocą PayPal'a.
 2. iDante

  1212.jpg

  @kamilos95 Powinienem napisać "nie musi", zamiast "nie powinno", ponieważ może być sytuacja, że "zaakceptowane" będzie równe/większe od "do wypłaty" np. gdy stworzysz nowe konto i pozyskasz pierwsze lead'y Po prostu odnosiłem się do post'u, w którym użytkownik zapytał czy "zaakceptowane" nie powinno być takie same/większe, niż "do wypłaty", więc po prostu taka sytuacja nie musi mieć miejsca, lecz może.
 3. iDante

  1212.jpg

  @mlodyS Zaakceptowane to po prostu środki wstępnie zaakceptowane, ale wciąż oczekujące na walidację, po walidacji lead'y przechodzą z "zaakceptowane" do "do wypłaty", więc "zaakceptowane" nie powinno być takie same lub większe od "do wypłaty".
 4. Od siebie dodam tyle, że na TikTok'u lepiej monetyzować odbiorców od początku, ponieważ TikTok jest tak skonstruowany, że głównie ruch pozyskuje się z "For You", a użytkownicy TikTok'a przeglądają głównie zakładkę "For You", a nie zakładkę z osobami, które obserwują. Dla przykładu jak masz 10,000 followers'ów to raz Twój filmik może mieć zasięg 200, a raz 600,000, więc jeżeli nie będziesz monetyzować od poczatku, a będziesz zbierał odbiorców to może być tak, że nie dotrzesz do osób, które Ciebie obserwują.
 5. @Ossstry Jeżeli chodzi o zagraniczne sieci afiliacyjne to iMonetizeIt posiada kampanie i smartlink "Mainstream Dating", które nie są, aż tak bardzo nacechowane erotycznie jak "Adult Dating". LosPollos także posiada "Mainstream Dating", ale tylko w smartlink'u, ponieważ nie udostępniają oni bezpośredniej opcji promocji poszczególnej kampanii.
 6. @Saint99 iMonetizeIt posiada trochę kampanii konkursowych CC Submit, ale w większości przypadków samo podpięcie karty nie wystarczy, odbiorca musi zostać obciążony równowartością 1€.
 7. iDante

  Cześć

  @Mawe_aim To jest automatycznie generowany reflink właściciela forum, więc jeżeli chcesz umieścić w swoim temacie reflink to po prostu dodaj cały link ( bez ukrywania pod hyperlink'iem ).
 8. iDante

  Cześć

  @Mawe_aim Widać screenshot'y ( 12 jak się nie mylę ) w Twoim temacie, zapewne coś w Twojej przeglądarce blokuje, może AdBlock.
 9. @Kidins Udzieliłem się po to, żeby potencjali kupujący nie przepłacali, ponieważ jak sam napisałeś: Więc powtórzę to co napisałem wyżej, "dla potencjalnych kupujących zostawię informację, że 11000 followers'ów na Instagram'ie można kupic już za 5$~ z refill'em, a więc o 120pln taniej." @Edit Przykład Followiz -> https://i.gyazo.com/8f47c529361ded8062c7b189090a18b3.png @Edit2 Jeżeli administracja uzna to za zbyt duży off-topic to można usuwać, oraz przyjmę %, ale według mnie warto, żeby potencjali odbiorcy wiedzieli, że mogą nie przepłacać.
 10. @Kidins Nie jest tak zawsze, że nagle followers'i znikają, a wracając do Twojego konta w tym temacie to dziwnym przypadkiem jak kiedyś sprzedawałeś konto to umieściłeś informację, że "follow są wysokiej jakości (mieszane)" i na Twoim discord'zie jest wątek z ofertą SMM Panel'u, ale jeżeli jest to przypadek i uważasz, że followers'i na Twoich kontach nie są z SMM Panel'u to z chęcią kupię takie tanie konto od Ciebie, jeżeli odbiorcy będą mi pasowali, więc wyślij mi nazwę profilu, screen'y z Instagram Insights i ze'scrape'uje sobie followers'ów, żeby sprawdzić sobie "odbiorców". @Edit
 11. @Kidins Ja rozumiem, że każdy chce jakoś zarobić, ale nie myślałeś może nad zrobieniem tematu zbiorczego, zamiast co chwile wystawiać nowe tematy z kontami Instagram, na których są followers'i z SMM Panel'i? Żeby nie był to zbyt duży off-topic to dla potencjalnych kupujących zostawię informację, że 11000 followers'ów na Instagram'ie można kupic już za 5$~ z refill'em, a więc o 120pln taniej.
 12. @vgl22 Dodawanie strzałek nad CTA nie różni się niczym od engagement bait, który na Facebook nie jest dozwolony i przez stosowanie takich praktyk stopniowo dany FanPage będzie tylko tracił, czy to na zasięgu reklam, zasięgu zwykłych post'ów, a nawet może to się skończyć w ostateczności wycofaniem publikacji strony. @czestek Taką reklamę da się "puścić", ale to ile postoi to już inna kwestia. Post'y reklamowe nacechowane erotycznie ( nie nagie ) przechodzą czasami, ale to wszystko zależy od osoby, która będzie weryfikować daną kampanię reklamową. Natomiast jeżeli chodzi o LP to t
 13. @Kabat32 Serio myślisz, że AI wyłapie wszystkie filmy, które naruszają prawo autorskie? Wystarczą lekkie zmiany i nawet porno wrzucisz na YouTube, więc stwierdzenie, że "YouTube wyrzuciło mi komunikat że mój film nie narusza żadnych praw autorskich" to żaden wyznacznik.
 14. @Kabat32 Jesteś tego pewien? Z tego co widzę to Twoje filmy składają się z programu "Ale Numer" czy coś takiego, który był emitowany w telewizji na kanale Puls.
 15. Od siebie dodam tyle, że według Freedom24.com prawdopodobieństwo otrzymania 30$~ to 95% a więc pozostałe 5% to szanse na otrzymanie poniżej 30$ i do 600$, osobiście nie liczyłbym na duże kwoty. Jeszcze jedna kwestia, według Freedom24.com General Terms of Business rejestrując się/biorąc udział w ich promocjach dajesz im prawo, że od czasu do czasu mogą oni angażować firmy trzecie w celu polepszenia promocji firmy i strategii marketingowych, w rezultacie niektóre, bądź wszystkie prywatne dane mogą zostać ujawnione firmom trzecim w sposób "anonimowy". ( https://freedomfinance.eu/upload/docs/202
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .