Skocz do zawartości

infokasa

Użytkownik
 • Postów

  312
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

45 Początkujący

Ostatnie wizyty

1 346 wyświetleń profilu
 1. W stosunku do pierwotnego wkładu to faktycznie dywidendy są mizerne (choć z tygodnia na tydzień minimalnie większe). Natomiast jako % od zakupionych teraz akcji wygląda to już znacznie lepiej, choć ryzyko znacznie wzrosło.
 2. @FCbcules LL zupełnie zmieniło kształt. Teraz można otrzymać jedynie dywidendy za akcje i LC. Plus tego jest taki że nie trzeba klikać żadnych reklam, wystarczy zalogować się raz na jakiś czas. Natomiast dywidendy są dość niskie (ostatnio 0,0018$/akcje). Biorąc jednak pod uwagę że teraz akcje można kupić nawet za 0.15$ to jest to ok 1,2%/tydzień. Czy jest to wystarczająca zapłata za ponoszone ryzyko musisz zdecydować samemu. @twardy Co do przeciągających wypłat pełna zgoda, ale trzeba też powiedzieć że wszystkie zlecane wypłaty prędzej czy później są dostarczane a admin poinformował że będą opóźnienia. Co do PayPal to być go już nie może. PP służy jedynie do zakupu towarów i usług, a po zmianach LL trudno nazwać platformą reklamową która ma jakiś produkt, dlatego PP będzie jedynie jako opcja wypłaty środków.
 3. Małe zmiany zamieniły się w duże. Ogólnie to można powiedzieć że mamy w LL SWAP, który kończy okres przyjmowania funduszy i dalszego zadłużania programu. Wszystkie LP trzeba zamienić na akcje lub LC (przy czym osoby z mniejszą ilością LP do 3 grupy mają przymus zamiany na LC). Miłym zaskoczeniem jest zamiana po kursie 3100 LP za 1 akcja co przekłada się jak 1:1 do zainwestowanych środków. Ogólnie założenie jest takie że admin chce za 5 miesięcy spłacić wszystkie zobowiązania osób które będą tylko chciały sprzedać akcje (110% ich wartości). Przez ten czas w każdy poniedziałek będziemy otrzymywać dywidendy z zysków jakie generują strony powstałe dzięki LL. Na dniach będzie też giełda do handlu akcjami tak więc każdy kto będzie chciał wyjść z programu będzie miał taką możliwość.
 4. @binarki Na pewno pozwala oszczędzić sporo czasu a od szczęścia zależy czy trafi się nam reklama o wysokiej wartości LP. Dziś chyba 2 reklamy po 24 i jedna po 9 punktów wpadły z rana, reszta to drobnica za 1 LP, plus dwie reklamy bonusowe (oczywiście każda po 25LP)
 5. Zmianie uległa maksymalna ilość bonus ads jakie możemy wyświetlić każdego dnia. Teraz max to 20, ale trzeba pamiętać że to możliwość pozyskania dodatkowych/darmowych LP. Osoby które mają czas i śledzą serwis na bieżąco spokojnie osiągają limit.Teraz podstawą jest surf który przedłuża ważność konta, osobiście trafiłem już w nim na reklamy za 99, 24 i 19 LP co za 15 sek. wyświetlania reklamy w tle jest miłym akcentem.
 6. W LL trochę zmian na lepsze: Od dnia dzisiejszego zamiast 9 reklam aktywacyjnych po 25 LP będzie trzeba zobaczyć 5 reklam w surfie (mega oszczędność czasu –surf może lecieć w tle), co będzie przedłużało ważność naszego konta. Podczas surfowania oczywiście zdobywamy punkty! 5 reklam w surfie gwarantowane będzie przez serwis + oczywiście reklamy wykupione przez userów Zamiast reklam bonusowych zostały wprowadzone Bonus Ads, każdy użytkownik może wykupić za 0,01$ taką reklamę zostanie ona bardzo szybko dostarczona a użytkownik który ją kliknie zgarnia 25 LP (jest ograniczenie do 100 takich reklam każdego dnia) Podsumowując jest to dobra okazja dla osób nie mających $ na inwestycję, dziennie można zebrać z samych tylko Bonus Ads 2500 LP a nie jak było wcześniej 225LP, do tego dochodzą punkty z surfa więc zdeterminowana osoba może dziennie zgarnąć grubo ponad 1,25$
 7. @RaianesS Od strony technicznej LL działa wzorowo i trudno się do czegoś przyczepić, naliczenia zawsze od poniedziałku do piątku, niewielka ilość reklam do klikania, naliczenia mniej więcej na tym samym poziomie, powstają nowe projekty (2BTC, TopUp, wymiana sms), a na horyzoncie jest już coraz bliżej własny procesor płatniczy. Niby sielanka, ale w każdej inwestycji online trzeba się liczyć ze 100% utratą kapitału więc jeśli masz wolne środki i chcesz je pomnożyć podejmując ryzyko to dlaczego nie, obecnie trudno o lepszy tak stabilny revshare.
 8. Skąd masz takie informacje? Z tego co wiem to wszystko działa jak należy. Dodatkowo został odpalony sklep z kodami do telefonów i konsol. Ceny są bardzo niskie a płacić można nawet w BTC i PM
 9. Właśnie wystartował pierwszy duży projekt uruchomiony dzięki LL. 2BTC to kantorwymiany BitCoin-ów. Oto krótki opis właściciela
 10. LL to przykład tego że zrównoważony rozwój jest znacznie lepszy od taktyki jakie stosują inne serwisy tego typu. Większość kusi dużymi naliczeniami na samym początku a w LL naliczenia są niższe ale za to od samego początku niemal niezmienne, daje to czas na rozwój projektu i możliwość wprowadzenia dodatkowych modułów które stanowią dodatkowy przychód dla LL.
 11. Reklamę należy traktować jako przyjemny dodatek (przynajmniej w moim odczuciu). Ja wrzuciłem na początku kilka kampanii TM do LL jednak jest to już na tyle wypromowany projekt że ciężko pozyskać do niego poleconych (szczególnie po ostatnich zmianach) lepiej skoncentrować się na niszowych i nowych projektach. Co do samego LL to już od ponad 2 miesięcy mamy naliczenia na bardzo równym i stabilnym poziomie co pozwala zaplanować działania w projekcie. Osoby które tak jak ja od samego początku zaufały adminom i samej idei LL zaczynają już zarabiać z projektem "na czysto", a rozwój coraz to nowych modułów LL pozwala patrzeć w przyszłość z dużym optymizmem. Spore znacznie będzie miało wprowadzenie własnego procesora płatniczego i możliwości sprzedaży LC za $, a ma to nastąpić już w najbliższym czasie.
 12. @Fremen To jest forum i jeśli chcesz się wypowiadać rób to publicznie a nie "szukasz frajerów" @zelon31 LL to połączenie Revshare i PTC, kupujesz paczkę reklamową, za każdego 1$ dostajesz odpowiednia liczbę wyświetleń strony i banera oraz 3100 LP. Potem otrzymujesz do oglądania płatne reklamy które zamieniają punkty LP w stosunku 2000 LP = 1$ więc na każdej zakupionej paczce jest się 1100 LP do przodu. Można też zarabiać w systemie referencyjnym, zdobywać punkty w Traffic Exchange i w grach multiplayer.
 13. Tak, system ref jest identyczny jak w PV z tą różnicą że w LL za zakup paczek polecający dostaje 5% a nie jak to ma miejsce w PV 10%
 14. W LL pojawiły się długo wyczekiwane warcaby, możemy teraz zagrać z innymi uczestnikami o punkty LP. Jeśli ktoś jest dobry w te "klocki" to może dość szybko się wzbogacić. Dwie osoby stawiają tą samą liczbę punktów np każdy po 10.000 LP, wygrany zgarnia 18.000 LP (10% stanowi prowizja)
 15. Moim zdaniem jeśli już inwestować to kwotę która pozwoli znaleźć się nieco powyżej progu danej grupy. Np zamiast inwestować 100$ lepiej zdecydować się na wariant 60$ lub 120$ wtedy otrzymujemy 186k LP i 372k LP. Aby utrzymać się w danej grupie trzeba reinwestować na zasadzie 67% reinwestycji 33% do wypłaty (w praktyce lepiej np reinwestować wszystko przez tydzień lub dwa, a następnie wypłacać nadwyżkę ponad próg grupy). Naliczenia utrzymują się na stały poziomie co pozwala przypuszczać że zwrot z inwestycji nastąpi po ok 3 miesiącach jeśli weźmiemy pod uwagę same naliczenia. Do tego trzeba doliczyć dochody z poleconych i ewentualne zyski z reklamy choć ta w LL nie jest zbyt efektywna. Do tego dziennie możemy zgarnąć 225 LP z reklam aktywacyjnych co w perspektywie 3 miesięcy daje 20k LP czyli 10$.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .