Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png

Jak wygląda sprawa fejkowych tv strimów a reklamodawcami?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak wiem jak to brzmi, ale wiadomo że nie będę się ładował w prawdziwe strony z telewizją sportową (np: canal+) itd. Mam taki skrypt kupiony jakiś czas temu z telewizją online, filmami online i serialami online - oczywiście go trochę przerobiłem, ale na localu, nie wrzucałem go na żadną domenę. Teraz pytanie, czy warto? jaka sieć reklamowa by się zgodziła na fejkową tv i filmy, seriale? Owszem mogę podłączyć to videra, wizji cc itp, ale nie chce się pchać w nielegalne strimy. 

Opublikowano

W content lockingu - każda sieć się zgodzi na taki ruch. Nikt nawet nie będzie pytał i ingerował w to jak pozyskujesz leady z lockingu :)

Tylko to musi być oczywiście content locking ze ścianą ofert - nie żadne bramki płatności.

A czy warto... no jak będziesz używał nazw i znaków "canal+" - to jest tak samo ryzykowne, jak udostępnianie prawdziwego streama. Czy fake stream, czy prawdziwy - to działanie na ich niekorzyść. Raczej skończy się na wyrzuceniu strony z google (dmca), ale jakby się uparli można też mieć większe problemy - włącznie z pozwem od nich.

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

spacer.png

spacer.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .