Skocz do zawartości

Kiljan

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Kiljan w dniu 3 Lipiec 2020

Użytkownicy przyznają Kiljan punkty reputacji!

Reputacja

120 Średnio Zaawansowany

O Kiljan

 • Tytuł
  Poziom 2

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Polecam zapoznać się z definicją wyrażenia "scam" i także zapoznać się z zasadami funkcjonowania serwisu. Wtedy świat stanie się piękniejszy i nie będzie obawy, że ktoś może poddać w wątpliwość procesy myślowe autora
 2. Każda podwyżka stawek dotyczy programów, które nie mają wynegocjowanej stałej stawki. Po prostu w takich programach dodatkowe 20% powodowałoby, że na każdym leadzie bylibyśmy stratni
 3. Kiljan

  faaa.png

  Pozwolę sobie na komentarz dotyczący grafiki. Wydawca, który we wrześniu zarobił ponad 280 tysięcy ma w naszym serwisie nick od swoich danych osobowych więc nie potwierdzę, czy osoba wrzucająca zdjęcie to ten wydawca. Jednakże, jeśli screen pochodzi z 30 września powinien wskazywać większą kwotę ponieważ dane do PW braliśmy z 29.09, a do końca miesiąca wynik ten zbliżył się do 300k. Rzucenie tekstem, że wysyłamy kogoś z grafiką jest wyjątkowo ciekawe, zwłaszcza w przypadku kiedy wysłaliśmy masowe PW z informacją o zarobkach wydawcy. Jeśli chodzi o "Tak jakby FA nie próbowało iść z kilkoma osobami na układ, żeby wywalić ML z niektórych stron (w tym z mojego e-booka jak przyjmę ofertę xD)." Nigdy nie idziemy na żadne układy w sprawie wywalania czegokolwiek. Aczkolwiek rozumiem niechęć do nas, zapewne większość fraudów ze strony poleconych i cofanie leadów nie jest dobrze wspominane
 4. Kiljan

  Niby nic, a cieszy

  Zawsze od czegoś trzeba zacząć Oby tak dalej!
 5. @triline123 Typowy przykład zmarnowanego prawa do wolności słowa, wyskakujesz z topką Diqtiona(gdzie już milion razy było wyjaśniane, że Diqtion nigdy na plikach nie zarabiał tylko na gatewayu i dlatego też nie miał żadnych pobrań plików) wyskakujesz "wątpliwymi" rzeczami (nie jesteśmy zakładem produkcyjnym, żadnej rzeczy nie produkujemy) czy też sposobami zarabiania (jesteśmy siecią afiliacyjną a nie poradnikiem do zarabiania, sposoby zarabiania mają wydawcy a nie sieć). Z nami zawsze są jakieś jaja, to pewnie dlatego jesteśmy najdłużej działającą firmą tego typu w Polsce, to pewnie dlatego od 10 lat jesteśmy uznawani za sieć z najlepszym supportem i podejściem do wydawców. Oczywiście mówisz o aferkach, jednak już żadnej nie przytoczysz, również mógłbym wspomnieć o twoich występkach jeśli chodzi o notoryczne łamanie prawa i zainteresowanie Twoją osobą przez organy ścigania. Rozumiem, że z uwagi na nauczanie zdalne możesz mieć problemy w czytaniu ze zrozumieniem, jednak zgadza się, wydawcy jak i sieć działają w dobrej wierze ponieważ nikt nigdy poza reklamodawcą nie ma wiedzy co dzieje się w jego kampanii od środka. Wydawca ani sieć nie ponosi odpowiedzialności za to, że kupiłeś środek na powiększanie penisa z linku i niestety produkt nie spełnił Twoich oczekiwań i nic nie urosło. Działalność wydawcy polega na promowaniu kampanii reklamowych, nie na testowaniu czy reklamodawca robi coś dobrze czy coś źle. Tak jak ostatnia sprawa z pewnym reklamodawcą posiadającym konkursy, to nie wydawcy ponoszą odpowiedzialność, że reklamodawca nieodpowiednio przetwarzał dane osobowe i ma teraz problemy z tego tytułu. Zanim zaczniesz coś pisać najpierw zapoznaj się z tematem, na który chcesz się wypowiedzieć, bo później wychodzi ignorancja i niewiedza, a chyba lepiej wykazać się wiedzą i znajomością tematu?
 6. Zacznę od końca, jeśli chodzi o średnią wieku to najczęściej są to osoby z przedziału 15-25 lat, które nie rozumieją podstaw rynku a chcą zarabiać duże pieniądze. Pierwsza grupa - nieletnich - nie powinna się w ogóle rejestrować i wpłacać pieniędzy, broker weryfikuje to dopiero po depozycie, jednak to nie broker złamał prawo a dziecko, które się zarejestrowało. Druga grupa najczęściej nie ma możliwości przejścia weryfikacji z przyczyn technicznych czyli nie mają na siebie rachunków, nie mają drugiego dokumentu tożsamości, u brokera działającego pod nadzorem unijnym taka osoba odpadłaby przy rejestracji, regulator z innej części świata ma inne zasady i brokerzy się po prostu do nich stosują. Natomiast jeśli chodzi o panów szymańskich i innych, to nie są pracownicy brokera, to są pracownicy firmy, która organizuje zaplecze techniczne i merytoryczne dla brokera, to ta firma zajmuje się pozyskiwaniem klientów i obsługą tych klientów. To są tzw. brokerzy wprowadzający, aby kontaktować się bezpośrednio z brokerem należy to robić z firmą, która widnieje w regulaminie i umowie, a nie Panem, który obsługuje jedynie danych klientów. Taki pracownik nie ma możliwości "pogonienia" wypłaty, taki pracownik ma premie za wpłacone środki przez klienta. 90% klientów nie miałoby żadnych problemów gdyby najzwyczajniej w świecie przeczytali regulamin w serwisie, w którym przecież chcą zainwestować pieniądze.
 7. Ja Ci daje stronę, która pokazuje, które licencje są regulowane i nadzorowane, nie jest to stara strona ponieważ są tu podmioty, które uzyskały licencję w czerwcu 2020 roku. Natomiast to co ty wysłałeś to strona firmy(prowadzona przez tę samą firmę), która zajmuje się pośrednictwem w zakładaniu firm na wyspie i pokazuje firmy, które z niej skorzystały. Licencję dostać może każdy kto zapłaci, ale żeby być bankiem regulowanym trzeba spełniać szereg innych wymagań, których ta firma nie spełnia i bankiem nigdy nie będzie.
 8. No i tak ma właśnie być! Oby tak dalej i życzę aby ruch rósł jak najszybciej!
 9. Pozwolę sobie jedynie skomentować uzyskanie licencji bankowej. pomijam fakt, że sam regulator Mwali nie przyznaje się do udzielenia takiej licencji w 2019 roku: http://www.mwaliregistrar.com/list-of-entities to dodatkowo taka licencja nie ma absolutnie żadnej mocy ani nie gwarantuje niczego, ponieważ wszelkie kwestie dochodzenia swoich praw i żądań należy organizować w Mwali i według tamtejszego prawa cywilnego. No i oczywiście nie, paraiba nie może świadczyć swoich usług oficjalnie w USA ponieważ nie ma licencji, są one niezbędne do oferowania usług bankowych i finansowych na terenie USA.
 10. Kiljan

  Jest git

  Bardzo ładnie, pora zaatakować 1k dziennie!
 11. " Jeżeli jutro na czacie FireAds napisze ktoś, kto: ma konto od 3 lat ma nick powiązany z inną siecią afiliacyjną korzystał z konta aktywnie wcześniej, przez długi okres czasu zarabiał na nim i wypłacał pieniądze ma uzupełnione na koncie dane, w tym dane na fakturach do wypłaty pieniędzy dane wiążą się z oficjalnym, zatrudnionym pracownikiem innej sieci afiliacyjnej dane nie były zmieniane" W ciągu 2 minut mogę stworzyć takie konto łącznie z peselem, który będzie peselem tej osoby. Wszystkie "dowody", które są do prostego wygenerowania/stworzenia mają znaczenie tylko wtedy kiedy mogą zostać jakkolwiek sprawdzone lub zweryfikowane. W dalszym ciągu nie przesłaliście na maila żadnych dowodów. Kiedy wy spamowaliście na nasze skrzynki mailowe, to dopiero po 3 "olaniu" maila nakazującego zaprzestanie spamu napisaliśmy post, który także olaliście i zamiast wałkować temat dalej na forum zgłosiliśmy naruszenie do uodo. Jeżeli to nie Wasza sprawka to dlaczego nie idziecie oficjalnymi drogami tylko zakładacie tematy na forum i nawet nie przedstawiacie dowodów jeśli o nie prosimy?
 12. Nie mnie wyrokować czy konto zostało skradzione, zostało wykorzystane przez kogoś z mylead czy też przez samego Wiktora, jednak sądząc po wydarzeniach z przeszłości kwestia kradzieży nie jest niczym nowym https://gyazo.com/c8827c0cf05c5155f6c8cfa9752e3166 Nie widzę reakcji Wiktora na nick Derciak na żadnym screenie. Widzę natomiast screena od Was gdzie nie dostarczacie żadnego dowodu na to, że ktoś używający nicku Derciak w waszej sieci ma cokolwiek wspólnego z Wiktorem. Jeżeli jutro na czacie FireAds ktoś o nicku bodorek zacznie spamować to powinniśmy bez przedstawienia żadnego dowodu oskarżać waszą sieć i domagać się przeprosin? Fakt, nawet byście się nie odnieśli do tematu bo nie macie tego w harmonogramie dnia między spamowaniem smsami i mailami. My natomiast poprosiliśmy o dowody, które miałyby wskazywać na to, że wasz derciak to nasz Wiktor, czego jak już wspomniałem nie przedstawiliście. Więc zamiast rzucać refami ludzi, których gdzieś tam zobaczyliście na czacie i maltretować biednego Pana Walida rejestracjami zajmijcie się czymś pożyteczniejszym.
 13. @Harry absolutnie nie nawiązywałem do Ciebie, tylko do ogólnego, że Derciak stał się Wiktorem, że nie przyznajemy się do naszego pracownika itd. Pozwoliłem sobie jedynie wyjaśnić sytuację jak ona dokładnie wygląda od środka beż żadnych śmieszków i niedomówień.
 14. Pozwolę sobie wyjaśnić dla tych, którzy nie do końca wiedzą jak to działa. Wiktor Szlandakowski jest naszym pracownikiem, lecz jego dane tutaj pojawiają się w kontekście domniemania winy z uwagi na to, że ktoś używa jego nicku i na tym wszelkie podobieństwa się kończą. Oczywiście żadne inne dane nie zostały przekazane, więc opierając się na linku polecającym jesteśmy w stanie stwierdzić, że konto nigdy nie było używane przez naszego pracownika(z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Pan Walid H. z Tunezji nigdy nie był, ani nie jest naszym pracownikiem, być może kiedy będziemy rozwijać się na rynek tunezyjski wtedy weźmiemy pod uwagę jego osobę). Być może akcja ma na celu próbę pokazania, że my podobnie jak sieć mylead również dopuszczamy się złych praktyk, być może to swego rodzaju zemsta za zgłoszenie do UODO naruszenia przez mylead ochrony danych osobowych, a być może to kolejna dziecinna gierka jednego z mentorów(zakładanie nowego konta i narzekanie na FADS na czacie, chociaż moglibyście zmieniać IP) czy pracowników sieci, która spam rozsyła codziennie na wszelkie możliwe sposoby. Wysunąć oskarżenia jest bardzo łatwo, przedstawić jakiekolwiek dowody już jak widać łatwo nie jest, pragnę tutaj nadmienić, że żaden mail nie został do nas wysłany po naszej prośbie o wysłanie maila naszego "pracownika" jak i jakichkolwiek innych dowodów, co dodatkowo pokazuje jaki charakter ma ten temat i w jakim celu został stworzony.
 15. Szanowna Pani @bodorek (zakładam, że rozmawiam z Panią, skoro oboje), wysłałaś/łeś screen z Waszego serwisu, nie wiem jak wyglądają u Was wiadomości czy to na czacie ani czy macie wiadomości prywatne. Jeżeli macie problemy z własnymi użytkownikami to musicie radzić sobie z nimi sami, jeżeli potrzebujecie jakiegoś szkolenia to zapraszamy do kontaktu, pozostajemy do dyspozycji, chętnie pomożemy młodszym kolegom. Jeżeli wiadomość nie pochodziła od naszego pracownika to niestety nie możemy nic w tym kierunku zrobić, nawet tego co Wy w przypadku rozsyłania spamu mailowego (czyli wysyłania kolejnych spamów). Każdy człowiek posiada wolną wolę i może robić co chce, jeżeli jakiś wydawca czy pracownik rozjedzie kogoś samochodem z naklejoną naszą wlepką nie oznacza, że my odpowiadamy za działania takiej osoby. Nie wiem jak sytuacja wygląda u Was, jednak u nas wszyscy wydawcy i pracownicy nie są osobami ubezwłasnowolnionymi i same decydują o sobie i swoich czynnościach. Strzałeczka!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .