Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Boom na marketing w social mediach wciąż trwa. Nie ma się co dziwić, w końcu jest to jedna z najlepszych dróg docierania do nowych klientów. Co jednak zrobić, gdy nie mamy rozbudowanego Facebooka czy Instagrama, a nie chcemy wydawać tysięcy złotych na reklamy? Wyjściem może być zakup followersów na Instagramie lub całego konta z wybranej branży.

Z tego wpisu dowiesz się m.in. jak kupić konto na Instagramie, ile kosztuje popularny profil na Instagramie i jakich kont warto szukać gdy chcesz zarobić.

Jak kupić konto na Instagramie?

Zakup profili na Instagramie jest bardzo prosty. Wystarczy odwiedzić wiarygodną stronę internetową, która oferuje zakup, a także gwarantuje przejrzystość i uczciwość transakcji.

Na rynku można znaleźć mnóstwo międzynarodowych marketplace'ów oraz polskich stron oferujących sprzedaż kont na Instagramie. Niektóre z nich mimo nowoczesnego wyglądu i gwarancji legalności, nie dostarczają zakupionych followersów lub danych do zakupionych kont. Warto więc sugerować się nie tylko wyglądem strony, ale także opiniami na jej temat i stronami polityki prywatności oraz regulaminu.

Jeśli zdecydujesz się na zakup w jakimkolwiek portalu, pamiętaj o tym, żeby zapytać sprzedawcę o możliwości zawarcia zwykłej umowy sprzedaży oraz dokonaniu płatności przy pomocy PayPal. Korzystając w PayPalu z opcji zakupu towaru lub usług, zawsze masz możliwość żądania zwrotu pieniędzy, gdy coś okaże się nie tak.

Po zakupie oczywistym jest, żeby jak najszybciej zmienić hasło i e-mail na który zostało założone dane konto. Jeszcze lepiej jak konto zostanie sprzedane z oryginalnym adresem email na które zostało założone! Wielu ludzi jednak o tym nie pamięta i za jakiś czas ich zakupione profile na Instagramie znikają lub tracą do nich dostęp.

Ile kosztuje kupno konta na Instagramie?

Ceny kont na Instagramie zależą od wielu czynników. Niektóre konta można dostać za 30 euro, inne zaś za 200 czy 500 euro. Główne czynniki od których zależy cena profili na Instagramie to:

 • Wiek konta
 • Liczba osób śledzących profil i ich autentyczność
 • Średnia liczba akcji pod postami
 • Autorytet i popularność profilu
 • Branża rynkowa

Prawdziwe konta ze zweryfikowanymi obserwującymi są zdecydowanie droższe od tych, które posiadają wyłącznie fejkowych użytkowników.

Konto z branży modowej z 20 tys. prawdziwych obserwujących może kosztować ok 300-500 euro. Profil tego samego typu z 100 tys. obserwujących, gdzie połowa to konta fejkowe lub nieaktywne, kosztować będzie już 1000-1500 euro.

Po co kupować konto na Instagramie?

Zakup obserwujących i kont na Instagramie stał się bardzo popularny ze względu na możliwość szybkiego zysku. Mając dostęp do popularnego profilu na IG, możemy reklamować nasze produkty praktycznie za darmo.

Inne powody dla których warto kupować konta na Instagramie to:

 • Odsprzedaż profilu po wyższej cenie. Wiele osób kupujących konta na Instagramie robi to wyłącznie w celu ich sprzedaży. Posiadając odpowiednią wiedzę o cenach w danej branży, możemy naprawdę sporo zarobić. Kupując profil z 20 tys. obserwujących i rozwijając go w miesiąc do 25k followersów, można zarobić dwu krotność zainwestowanej kwoty.
 • Operacje marketingowe. Sporo internetowych marketerów wykorzystuje rozbudowane konta do reklamowania produktów i usług. Zdecydowanie większą popularnością cieszą się produkty, których krótka recenzja znajduje się na koncie popularnego influencera.
 • Wykorzystanie istniejącej społeczności. Niektóre agencje wykorzystują kilka profili na Instagramie do rozpowszechniania informacji, uzyskiwania danych, przeprowadzania badań lub poszerzania grupy odbiorów.
 • Możliwość bezpośredniego zarobku. Posiadając konto, którego większość aktywnych użytkowników interesuje się daną tematyką, można zarabiać promując produkty afiliacyjne lub sprzedawać stories oraz posty.

Jakie konta warto kupować?

Jeżeli interesuje Cię to, jak kupić konto na Insta, to chciałbyś także wiedzieć, jakie konta warto kupować. Poniżej znajdziesz listę czynników wpływających na jakość kont w zależności od tego do czego chciałbyś ich używać:

 • Drożej nie zawsze znaczy lepiej. Kupowanie konta wyłącznie po cenie jaką możemy zapłacić jest bez sensu. Przeanalizuj, jak działa konkurencja i dopiero wtedy wydawaj pieniądze.
 • Najpierw jakość, potem ilość. W krajach azjatyckich istnieją całe gangi zajmujące się tworzeniem fejkowych kont Instagram z dużą ilością followersów. Jednak co z tego, że dane konto posiada milion followersów, skoro żaden z nich nie jest prawdziwy? Kupując konto zweryfikuj, czy followersi wyglądają na realne konta.
 • Branża ma znaczenie. Niektóre profile zbudowane są wokół danych osób, inne skupiają się na danej branży. Nie ma sensu nabywać konta zbudowanego wokół branży motoryzacyjnej, gdy chcemy reklamować produkty bio.
 • Zdjęcia i publikowane treści. Zwróć uwagę na liczbę zdjęć i postów na danym koncie. Jeśli autor udostępniał przynajmniej 1 tygodniowo, możesz uznać takie konto za wartościowe.
 • Aktywność pod postami. Czasem mniej znaczy lepiej. Lepiej mieć konto na Instagramie z 40 tys. aktywnych obserwujących i po 1000 komentarzy pod zdjęciem, niż 100 tys. followersów i po 50 komentarzy.

Oczywiście, po pewnym czasie sam będziesz wiedział jakie konta sprawdzają się najlepiej. Zanim jednak do tego momentu dotrzesz, będziesz musiał sporo się nauczyć, a bazowanie na tych kilku czynnikach pozwoli Ci uniknąć błędów i wyrzucania gotówki w błoto.

Najlepsze strony umożliwiające zakup konta na Instagramie

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, istnieje sporo stron oferujących kupowanie followersów i kont Insta. Poniżej znajdziesz polecane przez nas miejsca, w których znajdziesz naprawdę dobrej jakości konta.

1 . Forum make-cash.pl

Na naszym forum znajdziesz sporo ogłoszeń typu sprzedam/kupie konto Insta. Większość z nich to prawdziwe konta zawierające zdjęcia i aktywnych użytkowników.

Ceny na naszym forum są naprawdę przystępne, a konta są gotowe by zacząć z nimi zarabiać przez Internet. Kliknij w ten link, by przejść do naszego marketplace. Upewnij się, że kupujesz od zaufanej osoby lub skorzystaj z wymiany poprzez np. Allegro.

Przejdź do forumowej giełdy

2. Strony PVA

Konta instagram pva

Pod tym pojęciem kryją się strony które masowo tworzą konta Instagram o konkretnych parametrach. Sprzedają oni konta:

 • puste, dopiero co postawione (najtańsze)
 • zweryfikowane numerem telefonu z adresem email czyli konta Instagram PVA (phone verified account)
 • konta z określoną ilością followersów

Jeżeli zależy nam na zakupie kont pod własną nisze, stworzenie na koncie ze stażem czegoś własnego to jest to jedna z najlepszych opcji. 

Znane strony, które od lat sprzedają takie konta to m.in:

Na takich stronach można kupić też wiele innych kont jak Gmail, Yahoo, Facebook itp. 

4. Zagraniczne fora

Jeżeli szukasz konta na rynek zagraniczny warto rozejrzeć się na takich forach jak np. BlackHatWorld. Ludzie z całego świata sprzedają tam konta Instagram. Wiele z nich to konta jak na powyższych stronach, ale trafiają się też konta użytkowników typu mikro-influencerzy. 

3. Fameswap

Screenshot_3 (1).png

Fameswap to pierwszy na rynku marketplace oferujący realne konta z prawdziwymi lajkami, obserwującymi i akcjami. Niektóre z nich należą do mniejszych influencerów.

Ceny są zdecydowanie wyższe niż w poprzednich opcjach, jednak jakość dostępnych profili jest o wiele większa. Na rynku Fameswap znajdziesz ponad 2000 aktywnych profili, które możesz filtrować i sortować po cenie, kategorii i liczbie obserwujących. Do kupienia są również konta Tiktok czy Youtube. 

Jeżeli szukasz konta już pod konkretną niszę, z zainteresowanymi fanami i dobrymi zasięgami - tutaj jesteś w stanie takie znaleźć. Oczywistym jest, aby konto przed zakupem sprawdzić, czy nie jest spamowe, sztucznie nabijane itp!

Istnieje możliwość zakupu konta z mailem oraz poprzez Escrow co znacząco zwiększa bezpieczeństwo transakcji.

Przejdź do Fameswap

5. AppSally

Konta Instagram kupno

AppSally, to jeden z portali do kupowania usług i kont w mediach społecznościowych. Jest to dość bezpieczna metoda, na której można kupić zweryfikowane przy pomocy telefonu rozbudowane profile na Insta. Sam z niej nie korzystałem jednak jeśli chodzi o konta - opinie są całkiem okej. 

Ceny są bardzo przystępne, jednak musisz pamiętać, że wszystkie konta rozkręcane są przez agencję internetową. Użytkownicy nie będą dobrani dokładnie pod Twoją nisze!

Przejdź do Appsally

Czy kupno konta na Instagramie jest legalne?

Sprzedaż i kupno kont Instagram jest coraz bardziej popularne, jednak narusza ona warunki korzystania z sieci społecznościowych. Konto na Instagramie mimo, że jest nasze, w rzeczywistości należy do twórców danego portalu. Sprzedaż, kupno, przenoszenie lub korzystanie z loginów w celach zarobkowych jest całkowicie zakazane.

Każde wystawione na sprzedaż konto Instagrama jest potencjalnie zagrożone i może zostać zablokowane. Stanie się to jednak wyłącznie w sytuacji, w której Instagram dotrze do sprzedawcy i ustali, że autorem ogłoszenia jest rzeczywiście osoba prowadząca dane konto.

Szanse na to, że się to stanie są jednak bardzo niskie. Twórcy portali społecznościowych walczą z nielegalnymi działaniami, jednak są one trudne do wykrycia i nigdy nie będzie to realnym zagrożeniem dla ludzi którzy się tym zajmują.

Warto też zaznaczyć, że nie istnieje żadne prawo zakazujące handel kontami czy możliwość aby kupić followersów. Tak więc jeśli kupisz obserwujących lub popularne konto na Instagramie, naruszysz wyłącznie regulamin IG, ale nie naruszysz żadnego prawa.

Podsumowanie

Kupowanie kont na Instagramie staje się coraz bardziej popularne, a dla wielu ludzi już dziś stało się to metodą na życie. Najwięksi handlarze potrafią zarabiać nawet kilka tysięcy złotych poświęcając zaledwie kilkanaście godzin miesięcznie. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z mediami społecznościowymi, zacznij swoją przygodę i kup pierwsze konto Instagram już teraz.

Jeśli jednak wciąż wątpisz w możliwości związane z social media, polecam zapoznać się z poradnikami dostępnymi tutaj, dzięki którym zarabianie na Instagramie będzie prostsze niż kiedykolwiek. Znajdziesz tam m.in poradniki:

Jeżeli kupujesz konta Instagram daj znać gdzie to robisz! Każda porada jest mile widziana!

 • Super 2
SeoTools - narzędzia SEO
Tanie proxy - prywatne, ze zniżką. Gratis 10  PROXY! | Jarvee - najlepszy bot Insta, YT, FB
 
Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .