Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Instagram stał się chyba najpopularniejszym serwisem społecznościowym w całej sieci przejmując tym samym pierwsze miejsce od Facebooka. Nic więc dziwnego, że walka o popularność trwa w najlepsze - przecież jest to nie tylko zdobywanie sławy, ale również pieniędzy.

instagram like

Instagram Like - po co one w ogóle są?

Popularności nie zyskuje się od tak. Jedni mają to szczęście, że jakimś cudem trafią w niszę, która w sposób naturalny wybije ich na sam szczyt. Inni mają kontakty, dzięki którym polecają ich inni influencerzy, więc lajki na instagramie wpadają jak szalone. Ale co, jeśli nie masz ani szczęścia, ani znajomości? Wtedy możesz po prostu kupić lajki na Instagramie i z odrobiną szczęścia spowodować efekt kuli śnieżnej.

Co dają like na Instagramie?

Psychologia to wspaniała dziedzina nauki. Można się dzięki niej dowiedzieć rzeczy teoretycznie oczywistych, ale na pierwszy rzut oka niedostrzegalnych. Na przykład, czy wiedziałeś, że jeśli post nie ma żadnych lajków na instagramie, to mało kto chce go polike'ować? Ale jeśli ten sam post ma już np. 100 instagram likes, wtedy chętniej dajemy serduszka do zdjęcia.

A więc, czy warto kupować instagram like...

Właśnie dlatego warto kupić polubienia na Instagramie - pozwoli Ci się to przebić przez te pierwsze warstwy blokujące Ci dostęp do popularności w social media i pomogą Ci wypromować swój profil. Jest też większa szansa, że jeśli komuś spodoba się Twoje zdjęcie, to rozpromujesz dzięki temu cały swój profil, a potem wszystkie Twoje wstawki będą wyżej w wynikach.

Like na Instagram - gdzie kupić, gdzie taniej

like na instagram

Patrząc po profilach naszych rodzimych influencerów łatwo zauważyć, że część z nich kupuje like na Instagramie - nie jest to żadna tajemnica, a jedynie typowa zagrywka w mediach społecznościowych. I jasne, kupują je na rodzimym rynku, ponieważ podczas zakupu tej usługi od rodaka nie muszą się zbytnio wysilać. Pozwoli im to szybko zdobyć lajki na instagramie w niskiej cenie. Ale czy na pewno?

Reselling lajków na Instagramie i rynek zagraniczny

Otóż kupując lajki u nas kupujesz je najczęściej tak naprawdę z zagranicy. Po prostu masz często pośrednika w postaci rodzimego sprzedawcy, który dolicza sobie prowizję. Dodatkowo, w panelach zagranicznych często wybierasz spośród dziesiątek różnych rodzajów like na Instagramie, a u resellera wybór jest okrojony. Bywa to spowodowane tym, że reseller chce sprzedać dużo i tanio, więc wybiera najtańsze usługi oryginalnego sprzedawcy i wystawia je jako te najlepsze. Pozostaje się wtedy tylko zastanawiać czy konto nie zostanie zablokowane, a zdjęcia nie zostaną usunięte...

Chciałbym kupić polubienia na Instagramie - na co zwrócić uwagę

lajki na instagramie

Jak w każdej dziedzinie życia, również tutaj należy uważać na pewne aspekty kupowanych przez nas usług. Jeśli zależy Ci na tym, by kupić prawdziwe polubienia na Instagramie, zapewne nie będziesz chciał kupić like, które znikną w ciągu kilku dni, ale będziesz wolał zainwestować w swoje zdjęcia i filmy i zachęcić użytkowników na Instagramie do dalszego dawania lajków. Jeśli natomiast chcesz szybko (i na krótko) zdobyć fejm, kup like, które są tanie i które charakteryzuje błyskawiczna realizacja, bez względu na to jak krótko utrzymają się na stronie twojego zdjęcia lub filmu. 

Słownik pojęć dla usług Instagram like

polubienia na instagramie

Poniżej znajdziesz najczęściej używane terminy używane przez panele sprzedające like na instagramie. Pozwala to użytkownikom kupić like odpowiedniego rodzaju i odpowiednio dobrać ilość lajków do ich treści. Każda usługa może mieć dodatkowe opcje, np. możliwość uzupełnienia spadających lajków lub dodatkowe wsparcie techniczne, gdy np. nie został podany poprawny link do zdjęć czy filmów. Upewnij się więc, że wybierzesz dobrze, bo to właśnie dobrze dobrane usług pomogą Ci wypromować swój profil. 

Lista oznaczeń dla lajków na Instagramie:

 • Speed Xk/H (gdzie X to liczba) - oznacza to czas realizacji, czyli w jakim tempie nabijane są like na instagramie w ciągu jednej godziny. Litera K oznacza tysiąc, więc 2k/H to 2 tysiące lajków na godzinę
 • Real - oznacza to, że lajki są najwyższej jakości, ponieważ dają je prawdziwe konta, a nie boty
 • Natural - na instagramie lajki nabijane są w sposób jak najbardziej naturalny, czyli konta prowadzone są na wysokim poziomie - mają zdjęcia profilowe, bio i są to aktywni użytkownicy
 • Refill - jeśli zdarzy Ci się kupić lajki, które po jakimś czasie spadną, sprzedawca je uzupełni do docelowej liczby z zamówienia (po zgłoszeniu lub automatycznie)
 • Non drop - lajki na instagramie oznaczone tym tagiem nie spadną
 • Guarantee - kup lajki tego typu, jeśli zależy Ci na gwarancji dostarczenia całkowitej ich ilości z zamówienia
 • Instant start - zamówione like instagram zostaną dostarczone od razu po zamówieniu, tj. kampania ruszy od razu po opłaceniu
 • TV/Reel - lajki na instagramie, które są przeznaczone do relacji oraz IGTV
 • No refund -  jeśli polubienia na instagramie nie dotrą w pełnej ilości, spadną po jakimś czasie lub podasz np. zły link do zdjęcia, to nie dostaniesz zwrotu kosztów
 • HQ - lajki na wysokim poziomie, więc masz pewność, że nie są to byle jakie konta do kreowania sztucznego wizerunku w internecie
 • Targeted - masz pewność, że lajki pochodzą z kont, które działają na terenie danego kraju, który wybierzesz z listy
 • Super fast - czas realizacji zamówienia jest najszybszy z możliwych do wyboru

Jak kupić polubienia na instagramie - polecane serwisy like instagram

Poniżej znajdziesz listę serwisów, które polecamy do zwiększenia liczby użytkowników na instagramie zainteresowanych Twoim profilem. Dzięki nim możesz zdobyć like w ciągu kilku chwil - wystarczy podać link do zdjęcia lub profilu, a na instagramie lajki pojawią się w kilka chwil od opłacenia zamówienia (zależy to oczywiście od rodzaju like, ale wiadomo o co chodzi). Serwisy te chwalą setki zadowolonych klientów, a czas realizacji zamówień jest satysfakcjonujący. Oferują one dodatkowe opcje do zamówień, np. zniżki, gwarancje, refill i więcej. 

Kupując Instagram like pamiętaj - zawsze szukaj nowych rozwiązań

Z usługami dla social media nigdy nie jest tak, że jedna jedyna słuszna usługa jest zawsze najlepsza. Panel oferujący usługi jak like instagram może działać dzisiaj, ale za tydzień stoczyć się do poziomu poniżej średniej. Dlatego kupując polubienia na instagramie skupiaj się na opiniach innych osób, ale też nie zapominaj o kontakcie ze sprzedawcą. Zawsze na ich stronach podane są dane kontaktowe, jak np. Skype, Facebook (i inne social media), Telegram i wiele innych opcji. Nie kupuj ślepo zawsze u tej samej osoby bez wcześniejszych testów.

 

FiveBBC - nazwa myląca, ale jakość porządna

lajki

FiveBBC.com to panel charakteryzujący się dobrą jakością instagram like, followers i wielu innych usług związanych z działalnością w social media. Ma wiele metod płatności, obsługuje PayPal oraz kryptowaluty. Posiada m.in. usługę auto instagram like, czyli subskrypcję dla osób, które chcą otrzymywać określoną liczbę lajków do swoich nowych postów. Po prostu podaj link do zdjęcia lub feed'u i gotowe!

 • Formy płatności: PayPal, Payoneer, BTC, BCH, ETH, LTC, Payeer, MasterCard, Visa, WebMoney, PerfectMoney
 • Minimalna wpłata: PayPal, Payoneer, Payeer, MasterCard, Visa, PerfectMoney: $10, Kryptowaluty: $5, WebMoney: $1

LikesMarket - ciekawy panel z like na Instagramie

prawdziwe polubienia

LikesMarket.com to stosunkowo nowy panel, który wyróżnia się pewną ciekawą opcją. Po rejestracji i zalogowaniu zostaniesz poproszony o podanie swojej nazwy profilu na Instagramie (nie chodzi o link do zdjęcia). Dzięki temu nie musisz za każdym razem szukać na instagramie swojej nazwy skróconej, linka itd. Tyczy sie to followersów, rzecz jasna. Jeśli chcesz dodać like do fotki, po prostu podaj link do zdjęcia i gotowe - like na instagramie zaczną płynąć. Opinie na temat usług są pozytywne - like na instagramie są dobrej jakości i nie spadają.

 • Formy płatności: MasterCard/Visa, PaymentWall, Bitcoin i altcoin
 • Minimalna wpłata: MasterCard/Visa: $3, PaymentWall: $3, Bitcoin i altcoin: $1

SMMStudia - klasyczny panel dobrej jakości

instagram

SMMStudia.com może i nie zachwyca wyglądem, bo w tym aspekcie jest chyba z 5 lat do tyłu, ale za to może się pochwalić wieloma formami płatności i dobrą jakością usług sprzedawanych na instagramie. Możemy bowiem z pewnością powiedzieć, że instagram like dochodzą na czas i w odpowiednich ilościach oraz (zazwyczaj) nie spadają. 

 • Formy płatności: PayPal (po kontakcie ze sprzedającym), Free-Kassa, WebMoney, Skrill, Yandex Money, PerfectMoney, Bitcoin, MasterCard/Visa
 • Minimalna wpłata: $2

IGGViral - nie jest to klasyczny panel do followers i instagram like

kupić like.png

IGGViral.com to w sumie nawet nie panel, a strona z proponowaną usługą. Możemy tutaj kupić followersów oraz like na instagramie w postaci paczek zaczynających się od 1000, koncząc na 25000. W przypadku najmniejszej paczki kupujemy 1k followers i 100 like, a w przypadku największej - 25k followers i 3k like. Mowa tutaj o like dla wszystkich Twoich zdjęć na instagramie. Opis jak kupić nie jest tutaj nawet potrzebny, ponieważ strona jest banalnie prosta w użyciu - wybierasz paczkę followers + like i wpisujesz swoje dane oraz link do profilu, a potem płacisz. Cena najmniejszego pakietu to $99, a największy pakiet to $599, ale pamiętaj, że like dostajesz do KAŻDEGO zdjęcia, a więc ilośc like'ów zależy od tego ile fotek na Twoim profilu znajduje się w danej chwili.

Ile kostują like na instagramie

Trudno jest określić cenę like przy tak dużym wachlarzu opcji, ale najtańsze, jakie udało mi się znaleźć kosztowały około 20 centów za 1000, a najdroższe... cóż, one nie mają wyznaczonego limitu cenowego. Warto jednak pamiętać, że nie ma co oszczędzać na like, jeśli zależy nam na utrzymaniu tendencji wzrostowej na naszym profilu. Chyba, że chcesz szybko wypromować jakiś post, by w krótkim czasie nałapać klientów - wtedy metoda churn' and burn' jest jak najbardziej na miejscu.

Kup like na instagramie, ale nie zapominaj o innych rzeczach

Często i gęsto słyszy się, że ktoś kupił 10 tysięcy lajków, ale jego profil i tak nie stał się krajowym fenomenem w danej niszy. Nic dziwnego - jeśli profil jest sztucznie pompowany, ale nie jest prowadzony w odpowiedni sposób, to nic z tego nie będzie. Co z tego, że wrzucisz jedno, dwa albo trzy zdjęcia raz na rok i nabijesz im po 100 tysięcy like'ów, jeśli nikogo te zdjęcia nie będą interesować? Zamiast tego powinieneś po pierwsze zachować regularność we wrzucaniu treści. Poza tym, treści te nie mogą być byle jakie - jakość odwdzięcza się zainteresowaniem użytkowników. Im lepszej jakości content, tym więcej zainteresowanych osób. Ponadto powinieneś rozwijać swoją obecność w social media - udzielaj się na profilach, wchodź z nimi w intereakcje i nawiązuj znajomości, a efekt kuli śnieżnej dopadnie Cię szybciej, niż byś się tego spodziewał.

Jak zdobyć polubienia na Instagramie za darmo - oto kilka propozycji

Nie od dziś wiadomo, że zdobycie sławy wymaga często inwestycji prawdziwych pieniędzy, a nie tylko czasu. Dlatego jeśli nie masz aktualnie środków, by kupić trochę followersów i lajków, skup się na podstawowych czynnościach. Na pewno nie kupuj marnej jakości usług, jeśli nie chcesz, by Twój profil został zablokowany lub usunięty - chyba, że chcesz ciągle zaczynać od nowa swoją przygodę z IG. 

 • wrzucaj interesujące treści regularnie - może utwórz jakiś nowy hashtag, jakiś wzór
 • nawiązuj znajomości z innymi influencerami, reklamuj się u nich, promuj ich w podzięce
 • dawaj lajki i obserwuj inne profile - często takie osoby odwdzięczą Ci się tym samym, przez co zdobędziesz większą ilość obserwujących za darmo

Ponadto stworzyliśmy całą masę poradników do pracy z Instagramem, nie tylko ręcznie, ale również za pomocą botów. Zapoznaj się z nimi, a na pewno przy odpowiedniej ilości czasu oraz MĄDREJ pracy zyskasz to, na co liczysz. 

 

Edytowane przez Ciamciaj
Aktualizacja
 • Super 3

SeoTools - najlepsze narzędzia SEO, SEM, CPA

Chcesz zacząć zarabiać w internecie, ale nie wiesz jak? Szukasz inspiracji i nowych metod? Sprawdź:
>>> 13 sposobów jak zarabiać przez internet! - Zarabianie w Internecie <<<

Odnośnik do komentarza

Dołącz do nas za darmo i naucz się zarabiać!

 • Dostęp do darmowych poradników pokazujących krok po kroku jak zarabiać w Internecie
 • Sposoby zarabiania niepublikowane nigdzie indziej
 • Aktywna społeczność, która pomoże Ci rozwiązać problemy i doradzi
 • Profesjonalne treści na temat SEO, social media, afiliacji, kryptowalut i wiele więcej!

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .