Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png

Kornus

Użytkownik
  • Postów

    50
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

16 Poszukiwacz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. @DB02 To od czego to zależy? Od tego kto sprawdza wniosek? Bo to człowiek sprawdza czy automat? Jak automat to powinno się dać jakoś ustalić dlaczego część odrzuca a część przechodzi... Może odrzuca tylko tym co wymyślają nieistniające adresy a to weryfikuje np. kod pocztowy z ulicą i miastem?
  2. Tak myślałem że te całe modelki ai to inna nazwa na ewho. Z drugiej strony co z tego. Jest popyt to jest podaż. Z AI chociaż się nikt pod nikogo konkretnego nie podszywa jak to ewhorowcy mieli w zwyczaju wcześniej robić.
  3. @pumpernikiel na pewno są polskie, ale jest ich dosłownie kilka. Nie powiem ci jakie dokładnie bo nie pamiętam. No ale są na 100%.
  4. To co byś teraz tworzył? Bo takie portale z artami z gpt to chyba przesyt mają? Chodzi ci o coś dużego czy niszowe projekty też mają dalej sens? Takie jak na przykład forum na jakiś wąski temat czy jakiś portal z ogłoszeniami tylko z jednej branży?
  5. Capcut ma bardzo dużo głosów do wyboru, ale większość z nich nie obsługuje polskiego. Trzeba się naszukać żeby trafić na taki z polskim językiem.
  6. Raczej trzepaczkę do dywanów. Z takim to grzech się nie pokazać na trzepaku
  7. @mamatotata kilka tysięcy groszy?:D To myślisz że znajdziesz gdzieś strony w cenie niższej niż przedłużenie domeny?:D
  8. Pieniądze lubią ciszę. Ludzie którzy je mają raczej nie szanują. Tak uważam.
  9. A sprawdziłeś poprawnie czy się kwalifikuje i dlaczego nie? Przejdź do Meta Business Suite Kliknij kartę Monetyzacja po lewej stronie, aby zobaczyć ogólne informacje o Twoim statusie i kwalifikacji strony. Z menu rozwijanego w lewym górnym rogu wybierz stronę, którą chcesz sprawdzić. W sekcji Status zobaczysz, czy występują naruszenia zasad monetyzacji na wybranej stronie. Na karcie Naruszenia zasad po lewej stronie możesz też sprawdzić, czy w ostatnim czasie nie wystąpiły naruszenia. Kliknij Wyświetl kwalifikację strony, aby znaleźć bardziej szczegółowe informacje na temat dostępu Twojej strony do narzędzi do monetyzacji: U góry zobaczysz listę narzędzi do monetyzacji, z których możesz korzystać. Kliknij strzałkę z prawej strony pozycji Inne narzędzia monetyzacji, aby zobaczyć listę narzędzi, których obecnie nie możesz używać. Kliknij Wyświetl kryteria pod danym narzędziem w celu wyświetlenia kryteriów, które należy spełnić, aby z niego korzystać. Tu będziesz miał napisane, przynajmniej powinieneś mieć, czego brakuje. A tu masz pełną listę zasad do spełnienia żeby mieć monetyzacje: https://www.facebook.com/business/help/169845596919485?id=2520940424820218
  10. Ciekawa nisza... kojarzy mi się z mieszkaniami - to znacz kupujesz zapuszczone mieszkanie, remontujesz, odświeżasz i sprzedajesz z przebitką. Jak ze stronami tak samo to chyba nie ma sensu od razu sprzedawać? Można trochę pozarabiać na tej stronie, posprzedawać linki i dopiero ją sprzedać. Tak chyba robi @MichalP właśnie. Kupuje strony, odpicowuje, zarabia na nich i sprzedaje. Sam bym się tym zainteresował tylko jak znaleźć stronę z potencjałem? Raczej leniwi właściciele stron ich nie wystawiają na sprzedaż nigdzie
  11. @Drosik Mi się wydaje czy cały czas przedłużają tę promocje?
  12. Ty to masz problemy Podaj adres kogoś z rodziny i tyle. Po co tak kombinujesz? Mam wrażenie że czekasz aż ktoś ci napisze że masz tam zostawić stary adres. Możesz tak zrobić, ale to tak samo jakby wskazać losowy adres z którym nie masz nic wspólnego. Czyli to wprowadzanie w błąd urzędu.
  13. A czemu nie możesz siedziby podać jako nowego miejsca zamieszkania? Nie rozumiem twojego dylematu. Admin napisał że musisz mieć w urzędzie podany taki adres na który dostaniesz jakieś pisma. Po co chcesz lokal wynajmować? Miejsce siedziby nie musi być lokalem
  14. Wygląda mi to na stronę hazardową, taką jak skrzynki do CS, tylko tutaj z kartami i nagrodami USDT. To legalne?
  15. Ale o jakiej pracy tu piszesz? Jak o biurowej to wyższe zarobki są w miastach wojewódzkich bo w nich są siedziby największych firm. Jak ktoś celuje wysoko to tylko większe miasto ma sens. Konkurencja jest większa na rynku pracowników, ale możliwości też są większe. @SPHCC Duże miasto to też dużo pokus finansowych. Jest gdzie i na co wydawać Kina, restauracje, lotnisko, baseny, teatry, itp. W wojewódzkim mieście wydaje się po prostu więcej na rozrywkę której w mniejszych miastach nawet nie ma. W mniejszym nie pomyślisz o spontanicznym 'city break' w last minute jutro rano, bo nie masz lotniska koło domu
  • Profil użytkownika Make-Cash.pl

    Przeglądasz profil użytkownika Make-Cash.pl. Publikowane na Make-Cash.pl treści są weryfikowane przez moderatorów oraz użytkowników. Dołącz do nas - zaloguj się lub zarejestruj!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .