Skocz do zawartości

KryptoHyip

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana KryptoHyip w dniu 15 Lipiec 2019

Użytkownicy przyznają KryptoHyip punkty reputacji!

Reputacja

37 Początkujący

2 obserwujących

O KryptoHyip

 • Tytuł
  Poziom 1

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Tak, śmiga jak należy. Patrząc na statystyki na stronie https://scamscavenger.tech/projectinfo?project=coinwallet.biz program dalej stabilnie się rozwija i więcej kapitału wpływa niż wypływa. Przy wpłaconych 2.63 ETH i ciągłej reinwestycji obecnie pracuje mi 3.84 ETH. Obecnie strategii nie zmieniam dalej reinwestuje do min 5.36 eth.
 2. 13.01.2020r Pierwsza inwestycja w tym roku Program Typu Skarbonka coinwallet.biz dziś dołączyłem do nowego programu typu skarbonka. Program płaci co godzinę 0.15% co daje 3.6% dziennie ale przy wypłacie pobierana jest prowizja 5% od uruchomionego depozytu . Program fajnie ruszył jest już na wielu monitorach, zazwyczaj takie skarbonki dały zarobić. Program jest podobny do bitzee.biz którego obserwowałem, płacił tak samo i działał przez 62 dni. W tym programie wykorzystam procent składany i będę reinwestował każdego dnia, albo nawet kilka razy dziennie wszystkie naliczenia. Cel podwoić zainwestowaną kwotę i wypłacić środki. Moja inwestycja : 2.63 ETH x 144$ = ok 1440zł Z refa jest 5% jeśli ktoś chciałby zainwestować piszcie priv oddam całą prowizję.
 3. Wawerroo: masz racje, dziennik prowadzę dla siebie tak samo jak zarobione kwoty. Jeśli komuś nie pasuje kwota niech skreśli jedno lub dwa, jego sprawa ja nie mam powodu żeby wymyślać liczby. Ale nie przetłumaczysz innym 🙂 Drogi Pocto zacznę od tego ze dziennik ja prowadzę, wiec pisanie ze nie jestem wiarygodny po komentarzu Wawerroo jest trochę nie na miejscu. Każdy program to hyip i piramidka ale na tym to polega. Dla mnie program jest scamem w momencie gdy przestaje wypłacać. Piszesz ogólnikowo ze programy od początku nie wypłacały ? Myślisz ze taki cloud token czy plus token zarobiłby tyle pieniędzy gdyby od samego początku nie wypłacał ? Ze Twoi znajomi są baranami bo zainwestowali w program, który od początku nie wypłacał ? Otóż nie. Wszystkie programy które opisałem w dzienniku działały i wypłacały, ja podaje konkretna datę kiedy wchodzę w program i kiedy wychodzę, łatwo sprawdzić czy wtedy program był wypłacalny czy nie był. Czy są programy które od początku nie wypłacają ? Pewnie tak, dlatego przed zainwestowaniem trzeba poczytać fora poszukać informacji popytać ale u mnie w dzienniku takich nie znajdziesz. Napisz proszę które z programów które są wymienione w tym dzienniku nie dały zarobić bo jak twierdzisz nie płaciły od początku ? Dodam ze z prowizji praktycznie nie zarabiam, bo nie polecam programów. Bananancio : masz rację, najlepsze jest to, że ludzie potrafią inwestować w hyipa który jest na rynku kilka miesięcy i przestał wypłacać zanim oni zainwestowali pierwsze pieniądze, bo tak powiedział ich "GURU", a później płacz i lament 🙄 Mirasek: mam jakieś screeny z kiedyś załączę jej w tym poście. Ogólnie nie wiem czy wiesz ale jest problem z dokumentacją zarobków z hyip. Jeśli program nie wypłaca np Cloud Token w aplikacji dalej pokazuje, że zarabiasz każdego dnia i np masz do wypłacenia 10 tys $. Co z tego, że pokazuje jak nie wypłacisz ? Wypłaty są w kryptowalutach, a tak naprawdę jak ktoś wyśle z giełdy na portfel to ciężko dość czy wysłał środki między swoimi portfelami czy dostał kasę z hyipa. Nie mam problemu z robieniem i wrzucaniem screenów, tylko najlepiej jak byś pisał na bieżąco, że chcesz zobaczyć screena wtedy mogę zrobić na świeżo jak wychodzę z programu.
 4. 31.12.2019r Podsumowanie roku 9 miesięcy minęło jak 1 dzień Koniec roku to dobry czas na podsumowanie swoich dotychczasowych osiągnięć, sukcesów ale również porażek i błędów. Najważniejsze by zdobywać doświadczenie i z każdym kolejnym rokiem potrafić je wykorzystać. Największy sukces i zarobek w tym roku ? Plus token +9000$ Największa porażka i strata kapitały w tym roku ? scf token -7200$ Zarobiłem w : Bizzilions, Megapawnshop, Wotoken, Plus Token, Finastone, Arbistar 2.0, RapidBTC, Sblock, CloudToken, Exxa Token Straciłem w: Paocard, Bittradex, World Way Capital, coinzhour.info, Qopta, SCF token Skuteczność programów: Procentowo: 62,5% Październik, Listopad, Grudzień Zarobiłem 1 720zł Exxa Straciłem 0 zł Bilans + 1720zł Od początku dziennika: Zarobiłem 89 150zł Straciłem 49 170zł Bilans +40 000zł W 2020 roku życzę wszystkim : Dużo zdrowia, zarobienia sporej gotówki, małej ilości własnych błędów oraz porażek. Na koniec chciałem podziękować wszystkim, którzy zaglądali bądź nadal zaglądają do mojego dziennika, dzięki za wsparcie i za komentarze ( te negatywne również). Jak pokazałem na hyip można zarobić długoterminowo i mam nadzieję, że rok 2020r będzie jeszcze lepszy od tego 2019r, pozdrawiam wszystkich.
 5. 26.12.2019r Zamykam Exxa. Dziś wypłaciłem wkład plus zarobki z Exxa. Powodów jest kilka: - Koniec roku i nie chciałem ryzykować utraty środków. - Połączenie Exxa z Torque, co spowodowało, że większość osób przerzuciło się do Torque. - Za Exxa stoją osoby związane z Cloudem, a jak wiemy Cloud ma problemy z wypłatami. - Blokowanie kanałów na Youtube związanych z kryptowalutami, nadal nie stabilny rynek, brak entuzjazmu na rynku. Zarobione tokeny 4677 Wpłacone 16 ETH wypłacone ok 19.74 ETH łącznie + 466 $
 6. 10.11.2019r Miesiąc od 1 naliczenia EXXA EXXA- dorzuciłem 2 ETH łącznie zainwestowane 16 ETH zarobek do tej pory : wynik 2450 x 0.1$ = 245$
 7. 20.10.2019r 2 tygodnie w Exxa Exxa pierwsze naliczenie jest do 72h od depozytu i u mnie było podobnie, pierwsze exxa dostałem 9.10.19r. Łącznie uzbierałem: 4x 65 2x 196 1x 328 wynik 980 x 0.1$ = 98$
 8. 06.10.2019r Dodaje nowy program EXXA Smart Wallet- kolejny "portfel" kryptowalutowy, działa na zasadzie jak pozostałe ok 10% miesięcznie. Można ten projekt nazwać bratem Cloud token ponieważ jej robiony przez ludzi ze środowiska Clouda. Szczegółowy opis projektu LINK Kwota inwestycji 14 ETH ok. 2380$ Dlaczego zdecydowałem się zainwestować ? - Poprzednie portfele dały zarobić i gdyby nie SCF byłbym na sporym plusie. - Obstawiam, że czas Cloud Token powoli dobiega końca i ludzie mogą przerzucić się na Exxa. Plan działania? 2-3 miesiące w projekcie i ewakuacja, chyba, że faktycznie Cloud padnie a Exxa będzie poprawnie rozwijana i promowana. Jeśli ktoś chciałby zainwestować proszę o PRIV, standardowo oddaje 50% otrzymanej prowizji do końca Twojego lub mojego działania w programie.
 9. 30.09.2019r Podsumowanie ostatnich miesięcy Dawno nie uzupełniałem dziennika, było to spowodowane (wciąż) słabą sytuacją na rynku kryptowalut i brakiem programu którym by mnie zainteresował. W tym czasie skupiłem się na rodzinie i pracy. Muszę się pochwalić Dostałem nagrodę od MSWiA jako jeden ze 142 wyróżnionych, raczej większego wyróżnienia nie doczekam więc czuję się spełniony w zawodzie 🆒 SCF Token stało się to czego się obawiałem od dłuższego czasu, dalej nic nie idzie wypłacić i uważam, że nic się w tej kwestii nie zmieni. - 7200$ Cele i dalsze plany: Na spokojnie obserwować rynek i starannie wybierać projekty. Zarobiłem w : Bizzilions, Megapawnshop, Wotoken, Plus Token, Finastone, Arbistar 2.0, RapidBTC, Sblock, CloudToken Straciłem w: Paocard, Bittradex, World Way Capital, coinzhour.info, Qopta, SCF token Skuteczność programów: Procentowo: 66% Lipiec, Sierpień, Wrzesień Zarobiłem 27 700zł ( Cloud Token i SBlock) Straciłem 32 000zł ( SCF Token i Qopta) Bilans - 4300zł Od początku dziennika: Zarobiłem 87 450zł Straciłem 49 170zł Bilans +38 280zł
 10. 08.09.2019r Mała aktualizacja Qopta Program szybko stał się scamem ( najgorsze, że na wakacjach nie robiłem wypłat i zlecona wypłata zaraz po powrocie nie dotarła do dzisiaj) wpłaciłem 6ETH x 170$ = 1020$ udało się wypłacić 0.57 ETH i 50$ Podsumowanie -870$ Cloud token wypłaciłem pozostałe 300 cto i całkowicie wyszedłem z projektu. + 145$ S block- wyszedłem całkowicie i wypłaciłem środki, zebrałem ok 315 tokenów sprzedałem po cenie 4,69$ co dało łącznie + 1480$ Z SCF ciągle czekam jak nic nie ruszy do końca miesiąca uznam program za scam i podliczę stratę do dziennika. Program finastone o którym pisałem wcześniej w dzienniku padł kilka dni temu działał 140 dni! sporo, czekam na kolejny projekt tego admina. Obecnie wyszedłem całkowicie z rynku hyip i szukam interesującego projektu, sentyment niestety nadal jest negatywny na rynku.
 11. Nie myślałeś żeby zostawić etat i skupić się na zarabianiu w internecie ? Zamieniając 160h z etatu na pracę w internecie powinieneś zarabiać kilkanaście jak nie kilkadziesiąt razy tyle co z etatu.
 12. Za taki kanał 85 tys subów dużo dostałeś ? Chyba, że nie chcesz podać kwoty to chociaż mniej więcej
 13. 17.08.2019r Czas urlopu minął, tydzień zleciał jak jeden dzień Wróciłem, głowa oczyszczona ciało odpoczęło, zupełnie inaczej się czuję, urlop był tym co było mi potrzebne W tym roku wybór padł na Bułgarię Złote Piaski, świetne miejsce polecam jeśli ktoś się zastanawia Qopta - zleciłem wypłatę ok 0.5 ETH uzbierane podczas urlopu, dam znać jak dojdzie po weekendzie.
 14. Dokładnie, czasem trzeba odpocząć, zresetować umysł i chwilę odsapnąć. Dzięki za miłe słowa
 15. 08.08.2019r Zamykam Clouda, jadę na wakacje. Czas odpocząć i pobawić się, jak to mówią liderzy " za kasę z neta" Qopta - każdego dnia wypłacam zysk, dostałem 50$ bonusu z polecenia które wypłaciłem. + 50$ Cloud token - mimo że program się rozwija postanowiłem (jak pisałem wcześniej) wszystko wypłacić. Program zaczyna wyglądać za bardzo "cukierkowo" i coraz więcej ludzi myśli, że złapali Pana Boga za nogę i zostaną milionerami dzięki Cloud Token, jak to wszystko się skończy wiemy wszyscy: zysk + 5400$ zostawiłem jeszcze 300 cto niech leży i czeka. SCF Token- wyminiłem tokeny SCF na CNC, czekam co dalej niby do 15.08 mają wypłacić. S block - akumuluje nadal. Sierpień +5450$
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .