Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png

Kupione backlinki nie działają


gains

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

Jakiś czas temu zakupiłem backlinki na dwóch stronach, ponieważ takie same miała konkurencyjna strona (sprawdziłem ich na aherfs).

Tylko po zakupie ani Google Search Console ich nie widzi, ani Aherfs... Czekam już prawie tydzień. Jak długo trwa zaindeksowanie takich linków?

Opublikowano
42 minuty temu, gains napisał:

@Ciamciaj Okej :) Podlinkowałem w swoim artykule + opublikowałem post na stronie Facebookowej. Dzięki za pomoc mam nadzieję, że się uda :D

ten swój artykuł wrzuć sobie też do GSC żeby szybciej zaindeksowało 

  • Dzięki! 1
Opublikowano
W dniu 21.01.2023 o 15:55, Ciamciaj napisał:

Możesz tez wykupić jakiś mini pakiet w dobrym indekserze. @Carramba ma chyba taką usługę. 

Jak coś to zapraszam na priv, mozemy zrobić darmowy test :)

Opublikowano
W dniu 21.01.2023 o 14:56, gains napisał:

Jakiś czas temu zakupiłem backlinki na dwóch stronach, ponieważ takie same miała konkurencyjna strona (sprawdziłem ich na aherfs)

Relinkowanie na podstawie konkurencji - to nie zawsze działa, ponieważ:

  • To, że link x kopał rok temu nie znaczy, że kopie obecnie. Wiele linków, które rankowały x lat temu i pozwoliły wejść wielu domenom na wysokie pozycje obecnie nie kopie. To kiedy był zdobyty link jest bardzo ważne.
  • Linki które widzisz w Ahrefs, Majestic Seo to niekoniecznie te linki, które wbiły dana stronę w top. Może istnieć wiele innych linków, które są ukryte - np. ukryte pbny, 301ki.
  • Linki to tylko jeden z czynników, być może inne czynniki zadecydowały o danej pozycji niż linki które ma akurat dany konkurent.
W dniu 21.01.2023 o 14:56, gains napisał:

Tylko po zakupie ani Google Search Console ich nie widzi, ani Aherfs... 

W GSC jest tylko pokazywana część linków, nie wszystkie linki.

Ahrefs - to czy tam widać czy nie nie ma związku z wyszukiwarką Google. Nie ma też żadnego wpływu na pozycje w Google. 

W dniu 21.01.2023 o 14:56, gains napisał:

Czekam już prawie tydzień. Jak długo trwa zaindeksowanie takich linków?

Być może warto skorzystać z indexera linków, osobiście mogę polecić własne narzędzie https://smartindexer.net/pl/

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 15.06.2023 o 15:40, remaps napisał(a):

Dopal innymi linkami wpisy.

Dopalanie innymi linkami obecnie nie zawsze zaindeksuje link. Co ciekawe nawet puszczenie blasta z domenę, niekoniecznie od razu ją zaindeksuje, obecnie jest wiele "ALE" aby prawidłowo zaindeksować link. Natomiast są metody skutecznej indeksacji i działają.

Opublikowano
17 minut temu, s_matysik napisał(a):

Dopalanie innymi linkami obecnie nie zawsze zaindeksuje link. Co ciekawe nawet puszczenie blasta z domenę, niekoniecznie od razu ją zaindeksuje, obecnie jest wiele "ALE" aby prawidłowo zaindeksować link. Natomiast są metody skutecznej indeksacji i działają.

Rozumiem że te metody skutecznej indeksacji znajdują się w twojej stopce ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Promowanie strony internetowej to praca strukturalna. Nie można promować witryny za pomocą samych linków. Inne czynniki muszą się zgadzać. Na przykład, strona musi być użyteczna i musi mieć czynniki behawioralne. Plus dla wszystkich za to, że strona musi być wolną niszą (to już odchodzi od tematu).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

spacer.png

spacer.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .