Skocz do zawartości

Mariusz$2

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Nowy

O Mariusz$2

 • Tytuł
  Poziom 1

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Siemka, zauważyłem ostatnio ze kurzy mi się bot do chatu na omegle więc wrzucam go tutaj, może komuś się przyda. Jest to prosty bot napisany w JavaScripcie, instalacja: -Kliknij f12, kolejno wklej kod bota w konsole. Funkcje: * Automatyczne odpisywanie, * Odpisywanie po frazie, * Automatyczne przełączanie po braku aktywności, Kod bota: function getRndInteger(min, max) { return Math.floor(Math.random() * (max - min + 1)) + min; } function sleep(ms) { if (!ms) ms = getRndInteger(500, 1000); return new Promise((resolve) => setTimeout(resolve, ms)); } class Bot { constructor() { this.name = "Jessica"; //okreslenie imienia this.age = 21; //Okreslenie wieku. this.dialogs = [ //Dialogi które wysyła po koleji. "Hi Jessica 21 yo:)", "What is your name?", "Nice to meet you :D", "Can you help me?", ]; this.specialQuestion = { //zaleznie od znalezionej frazy wysyła odpowiedz. name: `My name is ${this.name} :)`, age: `${this.age} yo :>`, }; this.lastDialog = 0; //Linia dialogowa od startu. this.autoDisconnect = 30000; //Po jakim czasie rozłączac gdy nie ma odpowiedz (sekunda*1000) this.lastActivity = Date.now(); } async main() { while (1) { this.connect = document.querySelector(".newchatbtnwrapper") ? false : true; if (this.connect) { await this.parseMessage(); if (this.lastStrangerMessage && this.dialogs.length > this.lastDialog) { for (let i in this.specialQuestion) { if (this.lastStrangerMessage.indexOf(i) != -1) { await this.sendMessage(this.specialQuestion[i]); } } await this.sendMessage(this.dialogs[this.lastDialog]); this.lastDialog++; if (this.lastDialog === this.dialogs.length) await this.closeChat(); } if (Date.now() - this.lastActivity > this.autoDisconnect) { this.lastActivity = Date.now(); await this.closeChat(); } } else { this.lastDialog = 0; await this.newChat(); } await sleep(); } } async newChat() { document.querySelector(".disconnectbtn").click(); } async closeChat() { document.querySelector(".disconnectbtn").click(); await sleep(); document.querySelector(".disconnectbtn").click(); } async sendMessage(text) { document.querySelector(".chatmsg").value = text; await sleep(1500, 5000); document.querySelector(".sendbtn").click(); } async parseMessage() { this.lastStrangerMessage = false; const html = document.querySelectorAll(".logitem")[ document.querySelectorAll(".logitem").length - 1 ]; if (html.querySelector(".strangermsg")) { this.lastStrangerMessage = html.querySelector( ".strangermsg span" ).innerText; this.lastActivity = Date.now(); } } } const bot = new Bot().main(); Aktualnie rozmowa przebiega tak:
 2. Mariusz$2

  Podwajanie pieniedzy

  @id-user @Czesio_PL Tak paradoksalnie kiedyś to było możliwe. Nie wiem jak teraz, polegało to na przesyłaniu pieniędzy pomiędzy 3 kontami i potem odzyskiwanie ich poprzez spór bodajże, nie pamiętam. Na 1 koncie było saldo ujemne ale na 2 kolejnych miałeś wpłaconą kwotę x2, skutkowało to potem telefonami od paypala oraz wysyłaniem próśb o wyregulowanie ujemnego salda konta, znajomy się kiedyś w to bawił z fake danymi wiem. @XGamerPL Ale co do czego takie oferty podwojenia PLN są oszustwem, nie zwracaj na to uwagi, myślisz ze jak ktoś znał by "sekret" aby podwajać pieniądze sprzedawał by go, skoro mógł by na tym sam zarobić o wiele wiele więcej?
 3. Mariusz$2

  Podwajanie pieniedzy

  Jest na to sposób, tylko potem PayPal puka do Twoich drzwi.
 4. 6. Cena: 1500zł Cena uległa zmiennie i nie podlega już negocjacjom w dół, zostaje stała*.*Może się zmienić jedynie w przypadku zlecenia dodania czegoś na stronę.
 5. Mariusz$2

  6obcy shadowban

  Do zamknięcia, problem rozwiązany 😆
 6. Mariusz$2

  6obcy shadowban

  @vvafel Sprawdziłem masz rację, problem leży w tym ze podczas pisania przez bota nie jest przechwytywany _mtyp Tylko samo _pmsg, co powoduje połączenie z botami po kilku rozmowach+.
 7. Mariusz$2

  6obcy shadowban

  No myślałem napisac bota w node, ale chciałem na szybko przetestować na przeglądarce, chyba tak zrobię Tylko nie rozumiem tego bo event był u mnie wysyłany normalnie Musze to jeszcze przeanalizować
 8. Mariusz$2

  6obcy shadowban

  Jasne, nie idą wcale, idą tylko podczas wysyłania wiadomości podczas pisania/wklejania nic Na początku myślałem ze chodzi o to ze wysyłam takie same wiadomości od dłuższego czasu ale po randomizacji dosłownie wszystkiego nie mam już pomysłu. Bot działa jako "Sztuczna inteligencja" na poziomie podstaw, teraz dodałem ze odpowiada losowymi odpowiedziami pasującymi do danego pytania, lecz nic to nie zmieniło Testowałem z "ręcznym" wpisywaniem po literce i efekt taki sam, po 2 wiadomosciach ban, czy tam oflagowanie abym trafiał na boty
 9. Mariusz$2

  6obcy shadowban

  Wszystko jest klikane jak normalny człowiek o to zadbałem, więc problem nie leży w tym 😕 Jedyne co zamiast wklejania zmienić na wpisywanie po literce, ale nie wiem czy to coś zmieni skoro nie jest to wysyłane do ich serwera
 10. Hej, ostatnio napisałem sobię bota do 6obcy i zauważyłem dziwną rzecz, mianowicie po kilku rozmowach dostaje shadow bana przez którego po 10-20 sekundach rozmowy, rozmowa jest rozłączana. Próbowałem różnych sposobów, wysyłanie randomowych odpowiedzi, wysyłanie randomowych danych w odpowiedziach, wysyłanie wolniej/szybciej, ogólnie rzecz biorąc mam mnóstwo randomowosci, od czasów klikniec aż po wiadomości. Jeżeli piszemy normalnie samemu rozmowa trwa nadal, statystyki z ponad 500 rozmów więc nie jest to wyssane z palca, każda rozmowa była przerwana max do 20 sekund. Orientuje się ktoś przez jaki aspekt dostanie się shadow bana? (tak, zmieniałem ip co próbę oraz czyściłem ciasteczka.) Aktualnie wydaje mi się ze wpisywanie może stanowić jaki problem (choć dane nie są wysyłane na serwer), zmiennie w bocie aby wpisywał jak normalny człowiek po literce i się coś zmieni to edytuję post.
 11. Aktualizacją kontaktu Discord: mariusz42#4044.
 12. Dodano system referencji, osoba którą polecisz dostaje 12% (do ustawienia indywidualnie) z tego co zyska strona. Koniec prac nad stroną.
 13. Dodano wyróżnienie na chacie w postaci poziomu, jest to poziom adekwatny do aktywności gracza na chacie co ma za zadanie zwiększyć aktywność przyszłych graczy. Dodano komendę /exp która pokazuje aktualny exp użytkownika. Wzór na exp jest dosyć jasny i do łatwej modyfikacji: Co poziom exp gracza do wbicia kolejnego jest większy o 70%. Za wbite poziomy 10/20/30/40 itp. Nicki są wyróżnione specjalnym perfixem. Do wyłączenia/włączenia w ustawieniach chatu.
 14. 6. Cena: 2500zł -> 1800zł Cena uległa zmiennie i nie podlega już negocjacjom w dół, zostaje stała*. *Może się zmienić jedynie w przypadku zlecenia dodania czegoś na strone.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .