Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png

Money $$ Money

Zbanowany
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Nowy

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. NOWE KRYPTOWALUTY DLA KAŻDEGO PRZEZ TELEFON: PI NETWORK, BEE NETWORK Cześć zainteresowałem się kryptowalutami do kopania na telefon. Znalazłem dwie. Oto 2 aplikacje dostępne na rynku w sklepie Google Play na telefon do generowania/kopania krypto walut. Po oficjalnym wystartowaniu waluty nie będzie już możliwości zdobycia ich darmowo. Tak jak w przypadku BitCoin, którego wartość dziś sięga 200 tyś złotych. Nowe kryptowaluty są w początkowych fazach, zwłaszcza druga dlatego stawki wzrostu są tak wysokie. PI Network - (można wykopać od 10 monet PI dziennie) Bee Network - (można wykopać od 30 monet BEE dziennie) SZCZEGÓŁY: Nie potrzeba Internetu do kopania (tylko na chwilę podczas aktywacji) Nie zużywa baterii Aplikacja może być zamknięta Wszystko jest darmowe, bez opłat czy inwestycji Jedyne co należy zrobić to kliknąć codziennie przycisk raz na 24h Za rok, 2, może 5 lat, każda z tych walut może być nic nie warta, ale też może kosztować 5$, 100$, 5000$ już nie mówię, że jak BitCoin 200 tyś żł. Wystarczy tylko wyobraźni i policzyć, gdy na przykład na swoim telefonie uzbierasz i będziesz wtedy miał 1000 PI, 1000 Bee BONUS & KODY: Dostęp do każdej aplikacji tylko po podaniu zaproszenia.. Zaproszenie do PI Network: „Gburu81” – Bonus na start Zaproszenie do Bee Network: „beebestminer” – Bonus na start PI Network i Bee Network to aplikacje dostępne przez sklep Google Play na telefonach. Kto chce się pobawić, nic nie stracić a może w przyszłości sporo zyskać to zapraszam. Znacie podobne? Polecacie jakieś? Chętnie dołącze. Niech mi portfel puchnie monetami, które za jakiś czas mogą mieć konkretną wartość. Pozdrawiam i czekam na informacje o innych podobnych projektach.
  • Profil użytkownika Make-Cash.pl

    Przeglądasz profil użytkownika Make-Cash.pl. Publikowane na Make-Cash.pl treści są weryfikowane przez moderatorów oraz użytkowników. Dołącz do nas - zaloguj się lub zarejestruj!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .