Skocz do zawartości

NnN

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Nowy

O NnN

 • Tytuł
  Poziom 1

Ostatnie wizyty

261 wyświetleń profilu
 1. UPDATE Podwieszam cel, jako kolejny próg do spełnienia. Dziś zrealizowaliśmy wypłatę z 3 poziomu. Gdy otrzymam ją na koncie, wrzucę zrzut ekranu z potwierdzeniem wpływu środków na konto. Na razie podrzucam przetworzony wniosek o wypłatę. Kolejnym naszym celem jest zarobienie 197,92 dolarów przy obecnym saldzie 153,70 USD. Obecna liczba wypłat to: 52,08 USD więc ponad połowa zainwestowanej kwoty. Dodatkowo zgodnie z planem kolejna zarobiona połowa pracuje wraz ze wstępną inwestycją Liczba dni handlowych: 83 Poniżej zyska całkowity ze wszystkich dni. Całkowita
 2. Cześć w kolejnym UPDATE'cie Zbliżamy się do magicznego poziomu 3 wypłaty. Obecnie na głównym koncie mamy 170,02 USD, zatem niecałe 2 dolary i będziemy wypłacać. Jak to na ten moment wygląda? Rentowność: 117,65% Dni pracy: 76 Tutaj trochę statystyk dotyczących zysków i zmian na saldzie.
 3. UPDATE Szybki update dot. funduszu. Dziś podam więcej szczegółowych danych, bo dostaję ostatnio sporo wiadomości dot. przyłączenia się do funduszu. Tak więc bez przedłużania zaczynamy. Ogólna statystyka: - liczba transakcji: 1031 - liczba dni prowadzenia funduszu: 68 - rentowność (do 19.04 12:40): 102,11% - liczba rentownych transakcji: 69,73% - średni czas trwania transakcji: 5 godzin 20 min 7s. Tutaj macie przedstawiony zysk z całego okresu: Tutaj natomiast instrumenty, na których handluję najczęściej.
 4. No i pękło 100% Czas: 65 dni (z weekendami)
 5. Cześć! Dzięki bardzo! Myślę, że odpalę drugi fundusz na min 500 USD i min. 1000 USD. Docelowo z początkiem czerwca. Obecnie jeżeli jakiś mój inwestor planuje więcej położyć zwiększa sobie po prostu stopień kopiowania moich ruchów dopasowując sobie do kapitału.
 6. UPDATE: Dni pracy: 64 Rentowność: 94,60% Ilość inwestorów: 5
 7. Update inwestorski Jest nas już 5, przy okazji wynik.
 8. Spory czas nie było updateów z racji handlu z nowym partnerem. Obecnie fundusz wygenerował zwrot ponad 86% w ciągu 55 dni handlowych.
 9. Weekendowy update Dziś trochę spory update z racji tego, że działamy więcej niż większość programów HYIP, dokładnie 46 dni (w to wliczone są weekendy). Dążymy do dobicia do poziomu 3 (patrz na jeden z postów wyżej), by osiągnąć 152,09 USD na koncie i sumę wypłat 52,08 USD. Będziemy w związku z tym mieć w samych wypłatach zwrot połowy zainwestowanych pieniędzy. Na upartego można wypłacić również 50 usd z salda konta i wtedy mamy 100% zwrot zainwestowanych pieniędzy i pracują na nas tylko inwestycje :). Mój plan jest inny i się tego trzymam, ale inwestorzy wiadomo mogą robić co chcą i kiedy
 10. Pozycje troche przetrzymywane, ale wynik dzienny jest ciekawy
 11. Poweekendowy update. Nowy tydzień zaczeliśmy od wypłaty. Niedługo zaksięguje się ona na karcie i wrzucę potwierdzenie. Do tego czasu wrzucam krótkie podsumowanie. Liczba dni działania: 40 Obecny zysk: 64,27% Średnie dzienne zyski: 1,22% Liczba inwestorów kopiujących: 4 Liczba wypłat zysków: 2 (32,5 -> patrz 3 poziom) Zysk przedstawiony na miesiące Tutaj mamy cały zysk z całego okresu działania, czyli 40 dni.
 12. Myślę, że więcej niż wstawienie wykresu, powie wrzucenie złożenia wypłaty. Zaczynam realizować poziom trzeci. Wrzucę oczywiście potwierdzenie z karty jak otrzymam wypłatę, by zachować pełną rzetelność w tym dzienniku.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .