Skocz do zawartości
spacer.png
spacer.png

Nowy fanpage polubienia


AdOne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 Czy jest jakas szansa na zdobycie pierwszych polubien od zera na nowym fp bez zapraszania do polubienia czy innego promowania? Bo zauwazylem ze na jednym z kilkudziesieciu nowo zalozonych fp zaczely przybywac like choc na tym fp nie dodalem jeszcze zadnego postu.?

Opublikowano

To musi być związanie z nazwą, tez posiadam sporo FP, i bardzo często na niektóre frazy wpadały like nawet jeśli nie było żadnych postów, oczywiscie to nie jest są tysiące, ale zawsze coś.

Opublikowano

A bez jakiegokolwiek promowania, zapraszania przy regularnym publikowaniu postow beda wpadac jakie polubienia czy raczej nie?

Opublikowano
2 godziny temu, AdOne napisał:

A bez jakiegokolwiek promowania, zapraszania przy regularnym publikowaniu postow beda wpadac jakie polubienia czy raczej nie?

Coś tam wpadnie ale to nie będą duże liczby. Z drugiej strony może być tak że nic  nie wpadnie. Zależy od strony. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystanie. Polityka prywatności .